Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem mindenki örül itt egy hozzáértő véleményének DoM ne érts félre minket.. de már csak a megrázkódtatások miatt is amit Henne szerzett nekünk ez alatt az 1 és 3/4 szezon alatt a legtöbb szurker elkívánja a pokolba...

És az lehet, hogy a statisztikái nem olyan rosszak 3rd down-nál de éppen mindig amikor égető szükség volt rá akkor rontott.. Az meg külön bosszantó volt, amikor 1,5 percet kellett volna kibekkelni ~4pont előnnyel és ez a maki hozzávágja egy db-hez a lasztit... persze td-t hoztak belőle.. köv. drive utolsó esély és nem megy.. és én bíztam tavaly ilyenkor benne, hogy jó lesz.. elhittem. Most nem megy.. kb olyan érzésem van mint havernak (aki Chicago szurkoló) mikor megemlítem neki Rex Grossmant.

Ez is lehet az ellenszenvünk oka nem tagadom.. biztos benne van hogy nincs már bizalom. Fősulis focit nem követem nem tudom mennyire pocsék vagy sem ez a class csak azt írtam, hogy én pl örülnék ha hoznánk valakit. Nem feltétlen drafton kell. Nagyon nagy fikázást fogok kapni most, de ha elindul az Fa azért akadnak csere padra szorult emberek akiket szívesebben látnék itt. És inkább velük tennék próbát. pl.: Kolb, Leinart, vagy Palmer, ha úgy alakul.. vagy bárkit aki vezető lehet a csapatban.. mert henikének legalább Marino magaslatba kell emelkedni ezután hogy a csapat elfogadja mint vezetőt szerintem. Csak szurkoló vagyok így is nézzétek a véleményem, de szerintem akkor is sokat számít lélektanilag, hogy kit kell védeni, vagy milyen offense után kell pályára lépni..és nálunk ez nem hiszem hogy pozitív jelenleg.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Harmadik kisérletre passz esetén egyből jön a negyedik.
Geeri
Amikor tavaly a Miami 3rd downon passzolt, 36.6%-ban szerzett 1st downt. Ez a 14. legjobb mutató volt a ligában, és 9. legjobb az AFC-ben. Megelőzve pl. a Houstont.

Mindegy. Nem rontom tovább itt a levegőt.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tehátvagyisakkor:

20%nyi (na jó, ez saccolt érték, ízlésmódosítót elfogadok, főleg mert offense system-e válogatja) a 3rd down efficiency. Vagyis a 3&4-5 fölött a PASSZ játékok sikerességének hatékonysága.
Még 20%nyi a Red Zone hatékonyság, szintén passzban kostál.
Végső 20% a 2 min. warning hatékonyság. Ez furának tűnhet, mert elvileg ez 2*2 perc, és a meccs hosszú. De ebbe én beleszámolom a game w drive (clutch, hívjuk akárhogy) képességet is. Vagyis nem szigorúan 2 min w, hanem döntő uccsó drive képességet.
És csak a maradékhoz 40%hoz számítana az össz yard+TD/IT mutató+yardátlag+QB rating+complete efficiency.
Vagyis önmagában ezek fontosabbak a többinél, de lehet egy irányító használhatatlan, hiába javítod ezt az egekig, ha a másik 3 nem javul.
Ez magánvéleményem.
ulpianus
A másik három sem éppen a lufifej erőssége...
Harmadik kisérletre passz esetén egyből jön a negyedik.
A RedZone hatékonyságot Fieldgoal-ok magas száma mutatja.
Az meg, hogy Henne-nek Clutch-momentje legyen... na az egy szezonban párszor, de akkor az szerencsére többnyire egész meccses.
Ehez jön a pocsék TD/INT mutató.
Igen ezt lehetne hová fejleszteni, ha egy rookie-ról beszélnénk, de így, hogy három éve csak szenved kár rá az időt pazarolni.
Tulajdonképpen én minden évben reménykedek, hogy azt az egy-két meccses formáját tudja hozni mondjuk csak 8-9 meccsen és már teljesen boldog lennék. Ehelyett semmi sem változik évek óta, és jönnek az ilyen terkó dumák, hogy nincs elég jó elkapó, nincs futás, és mindenki a passzra figyel, meg a kedvencem, hogy őfensége kobakjára szoros a sisak...
De a legcsúnyább, hogy minden meccs után az ellenfél Secondary-je a mi kis Chadünk tökéletes játékalkalmatlanságán röhög, és viccelődik a médiában.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Herm pedig egy zseni.
De ezt már le sem írtam hosz az eredmények is mutatják ő nem tud nyerni, vezetésről is nehezen ha erős az ellenfél, nem kezdő szintű QB.
A másik dolog ami sántított a Free- Heni párhuzamnál, hogy Free egy rookie volt, heni meg csak úgy néz ki minden szezonjában.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Oh jajj.... Henne mint teljesen rendben lévő kicsit javítandó QB.
Általában egyetértek azokkal a dolgokkal amit írsz de eeez?Delonso_
6.7-es passzátlaga van 60%-os pontossággal, ami gyakorlatilag ligaátlag. Előbbi a TD/INT aránynál a legfontosabb mutatója a passzjáték sikerességének, amiről senki sem beszél (ligaátlag 6.9-7.0). A hiányposztos cikkben írtam, hogy a Henne által elszórt labdák megengedhetetlennek egy futásra és védelemre alapozó csapatnál, de pusztán elméletben egy jó QB edzőnek ha sikerülne lefaragni az INT-k magas számát, akkor no problemo... Az nem vitás, hogy pocsék a döntőhozó képessége, de ennek javíthatónak kellene lennie.

Ez meg biztos ismerős: http://weblogs.sun-sentinel.com/sports/columnists/hyde/blog/2011/02/hyde_a_defense_for_chad_henne.html

Ha ebből a classból QB-t húztok az első körben, évekre írjátok ki magatokat a rájátszásból.

Olvasnivaló: http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_2740_Pigskin_Prophet_commands_sports_media_to_act.html

A blogon meg a Sanchez példa nagyon jó, mert nincs túlértékeltebb fiatal irányító jelenleg a ligában nála.

Nem mondom, hogy minden a legnagyobb rendben, de közel sem érzem halottnak a Henne projectet.DoM
Egy kicsit belepofáznék, ha lehet (ha nem, akkor is):
Egy QB értékét nem csak a TD/IT arány valamint a yardátlag és a passzolt yard/szezon határozza meg SZERINTEM (már írtam sokszor, van aki unja remélem).
Szóval nálam ez a QB értékének a 40%a. Tudom elsőre ez érdekes, mert ez sok adat, mid fontosnak tűnik, de mindjárt elmogyorózom.
Ez nálam mind egy kalap alá tartozik. Herm Edwards után szabadon kicsit továbblépve fejlesztettem ki a csudálatos értékmérő szisztémát, röviden CSÉSZ-t. 😀
Tehátvagyisakkor:

20%nyi (na jó, ez saccolt érték, ízlésmódosítót elfogadok, főleg mert offense system-e válogatja) a 3rd down efficiency. Vagyis a 3&4-5 fölött a PASSZ játékok sikerességének hatékonysága.
Még 20%nyi a Red Zone hatékonyság, szintén passzban kostál.
Végső 20% a 2 min. warning hatékonyság. Ez furának tűnhet, mert elvileg ez 2*2 perc, és a meccs hosszú. De ebbe én beleszámolom a game w drive (clutch, hívjuk akárhogy) képességet is. Vagyis nem szigorúan 2 min w, hanem döntő uccsó drive képességet.
És csak a maradékhoz 40%hoz számítana az össz yard+TD/IT mutató+yardátlag+QB rating+complete efficiency.
Vagyis önmagában ezek fontosabbak a többinél, de lehet egy irányító használhatatlan, hiába javítod ezt az egekig, ha a másik 3 nem javul.
Ez magánvéleményem.

SINGLE BACK DOUBLE TIGHTdanyly
Szolgálati közlemény! Kéretik nem személyes támadásnak venni.
Szerintem ez a Single Big, vagy Single back Big. Így is elég hosszú a playek neve, valamint edző függő, de ez elfogadott, hogy minden két TE-es felállást többnyire így hívnak. (például I esetén ez a BIG I. Tehát itt is két TE jön fel (mindig Big formációban WRnek kell lejönni, vagy nem u.a. a felállás ugye (ha HB-FB jönne le)).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, ez make or break Henikének és Tonyéknak is.
Ha nem sikerül, borul az egész FO.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha lesz szezon, egy év múlva okosabbak leszünk. 😉
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos Henne egy olyan tipus aki képes remekül játszani majd olyan bambának lenni amivel teljesen tönkrezúz mindent.
Nem egyszer láttam azt hogy áll az egész O mint a cövek és nézi mit csinált Henne... elképesztő dolgokat műve.
Hány meccsen volt olyan, hogy a védelem harapott mint a veszett kutya majd két pick múlva már ők is tompán mozogtak, minek hajtsanak. Ez a megengedhetetlen, mindkét részről.

Az első cikket ismerem, nem értek vele egyet,
Jobb elkapók neki? Hehh Kinél? Marshall Bess Hartline elég jók. Az utóbbi kissé dropos de harmadiknak tökéletes. O lineman? Sokszor fél perce volt dobni.
Jó uprgradelünk mert C nincs, de Jake két ember helyett védi.

A statok meg mindig csalókák sem a rendszert sem a playcallt nem nézik.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Oh jajj.... Henne mint teljesen rendben lévő kicsit javítandó QB.
Általában egyetértek azokkal a dolgokkal amit írsz de eeez?Delonso_
6.7-es passzátlaga van 60%-os pontossággal, ami gyakorlatilag ligaátlag. Előbbi a TD/INT aránynál a legfontosabb mutatója a passzjáték sikerességének, amiről senki sem beszél (ligaátlag 6.9-7.0). A hiányposztos cikkben írtam, hogy a Henne által elszórt labdák megengedhetetlennek egy futásra és védelemre alapozó csapatnál, de pusztán elméletben egy jó QB edzőnek ha sikerülne lefaragni az INT-k magas számát, akkor no problemo... Az nem vitás, hogy pocsék a döntőhozó képessége, de ennek javíthatónak kellene lennie.

Ez meg biztos ismerős: http://weblogs.sun-sentinel.com/sports/columnists/hyde/blog/2011/02/hyde_a_defense_for_chad_henne.html

Ha ebből a classból QB-t húztok az első körben, évekre írjátok ki magatokat a rájátszásból.

Olvasnivaló: http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_2740_Pigskin_Prophet_commands_sports_media_to_act.html

A blogon meg a Sanchez példa nagyon jó, mert nincs túlértékeltebb fiatal irányító jelenleg a ligában nála.

Nem mondom, hogy minden a legnagyobb rendben, de közel sem érzem halottnak a Henne projectet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oh jajj.... Henne mint teljesen rendben lévő kicsit javítandó QB.
Általában egyetértek azokkal a dolgokkal amit írsz de eeez?

Hány Miami meccset láttál?
Az az ember nem döntéshozásban javítandó aki folyamatosan beledobálja az ellenfél db ibe a labdát úgy, hogy a környéken nincs saját játékosa, teljesen nyugodt körülmények között. Nem nyomva, nem kergetve semmi. A statokat meg... sok meccsen pick után dedós playhívásokat kapott hogy befejezze 5 pick alatt. Időnként megtáltosodik és gyorsan levezet egy TD driveot majd legtöbbször nem is érti mi történik a pályán, hogy lett megint egy pickje vagy hol van a WR az előbb még ott volt. Nem kezdő képességű irányító és nem is Freemen. Az NCAA ben is az egyik legkevésbé mobilis bamba irányítóról beszélünk.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem értem. Majdan FA-ról vagy a későbbi körből nem lehet találni minőségi játékost? Egy harmadik körös is lehet minőségi, ő is tud nyitni lyukat, tud védeni pár másodpercet. Biztos vagyok benne. Ha más nem akkor FA... Elvégre nem én mondtam, hogy ''ha kell akkor sok pénzt ölünk bele a csapatba'' - vagy valami hasonló. Sok az 1/15 egy OL játékosért.Ventura
Úgy látom, hogy a legfőbb gondokat, hogy egyszerűen nincs olyan ordító hiányposzt, amire ebből a classból el lehetne lőni az 1/15-öt. Innentől felesleges a vita, hogy a ez túl magas xyz-nek, mert mindenkire igaz. Ha nincs letrade, akkor marad a puszta luxus pick, vagy ezen lehet a pozíciós értékkel kicsit finomítani.

QB fronton meg nem értek kifejezetten az edzésmódszerekhez, de Henne játéka és számai alapján ha a döntéshozó képessége feljavulna, akkor semmi gond nem lenne vele (már pedig ez munkával javítható, elég Freemant megnézni - 10/18-ből lett 25/6 TD/INT egy offseason alatt), mert a többi statja teljesen rendben van (pontosság, y/att). Főleg, ha van "alatta" egy futójáték, plusz a már most is ütős védelem, akkor elirányítgathatja a 'fins hajóját.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Nem értem. Majdan FA-ról vagy a későbbi körből nem lehet találni minőségi játékost? Egy harmadik körös is lehet minőségi, ő is tud nyitni lyukat, tud védeni pár másodpercet. Biztos vagyok benne. Ha más nem akkor FA... Elvégre nem én mondtam, hogy ''ha kell akkor sok pénzt ölünk bele a csapatba'' - vagy valami hasonló. Sok az 1/15 egy OL játékosért.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Berger ennyire gyenge centerként? én csak a Baltimore elleni meccset láttam, ott nem vallott szégyent, de nagyon sok helyen azt olvasom hogy a legrosszabb kezdő jelenleg a posztján...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szóval mielőtt meggyújtjátok a máglyát azért gondoljátok át mit írtam, nem a panthersről beszélünk.. 😊Csabee13
A Panthers falából egyedül egy RG hiányzik, a többi kezdő poszton minőségi játékossal rendelkeznek. A depth hiány csinálta ki őket idén Otah sérülése miatt, nem a tehetség deficit a tényszerűség kedvéért.

Carey-nak meg a legutóbbi hírek szerint kérdéses, hogy a térde 100%-os lesz a TC kezdetére, ezért én nem lennék annyira nyugodt, különösen az alternatívák ismeretében.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ki mondta, hogy nem? De könyörgöm, azért ne hasonlítsuk a mi falunkat a Pantherséhez... Senki nem mondta, hogy lényegtelen.. Jelenleg kell egy kis erősítés de ha nincs senki aki tudna yardot is hozni, akkor nehogy már OT, OG, C, jöjjön első körben. Mit tart tovább kinevelni, egy guardot vagy egy Qb-t? Ennyi.. Érdekes, hogy abból amit írtam ezt hámoztátok ki.. mert nem erre gondoltam.. Van egy elit LT-nk. egy elfogadható RT-nk egy jó G vagy C majd eldől mire használjuk, ott van még Jerry is 3. körös volt. Kell erősítés ide igen.. na de 1/15 mikor nincs Qb, Rb ?

Szóval félreértések végett nem a fal szerepét bagatellizálom el, De annyira nem rossz a falunk, hogy Újra kéne alapozni egy 1. körös pickel.. főleg, hogy olyan hű de nagy név sincs a radaron.

Szóval mielőtt meggyújtjátok a máglyát azért gondoljátok át mit írtam, nem a panthersről beszélünk.. 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mostanában egyre jobban azon vagyok, hogy tradeljünk le. Nem tudommiért, de nagy az űr az első és a harmadik kör között. Kimaradunk a lényegből. Most húzunk valakit az első körben aki szintén sosem biztos attól, hogy első körös. Lenne inkább két darab második kör, vagy egy második és két darab harmadik körünk.Ventura
Pont az általad felvázolt probléma miatt, nem is olyan értékes ez a pick. Ha valaki feltradelne idáig nem áldozna rá olyan nagy számú picket. Feljebb írták is..

Arra a felvetésre, mivel ha húzunk is qb-t roszabb lenne mint Henne, azt tudom mondani, teszek rá ha pozitív irányú fejlődést látok és nem ezt amit Henne-nél. Hiába mondják, hogy de mennyit fejlődött... a számok azok számok... TD
Ingram picket el tudom fogadni, OL-t nem. Előbb valaki kerüljön a fal mögé, vagy egy elit futó, vagy egy érdemes Qb... Szép dolog hogy a protection jó persze.. de az egész hajigálóbotot nem ér ha nincs mögötte semmi ami hozná a yardokat. Inkább egy középszintű fal jó támadókkal, mint egy liga első fal életképtelen támadókkal. Úgyhogy amíg Ingram, vagy később egy Mallett ott van addig hagyjanak engem az OL-el békén.

Ez is egy szempont szerintem, ellenérvek? 😊Csabee13
Hát.... pl az hogy ez nem így működik. Nézd meg Traktort. A remek Browns fal mögött mit csinált és a Denver fala mögött mit csinált. Avagy Clausen. Amikor shotgunban két másodperce sem volt eldobni a labdát. A jó fal igenis fontos. Nagyon nagyon fontos. Lukak nélkül nem lehet futni. Idő nélkül nem lehet dobni. Kivéve ha olyan playmakered van mint Bigben vagy a kutyanyúzó. De ők sem lesznek mindig egészségesek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ingram picket el tudom fogadni, OL-t nem. Előbb valaki kerüljön a fal mögé, vagy egy elit futó, vagy egy érdemes Qb... Szép dolog hogy a protection jó persze.. de az egész hajigálóbotot nem ér ha nincs mögötte semmi ami hozná a yardokat. Inkább egy középszintű fal jó támadókkal, mint egy liga első fal életképtelen támadókkal. Úgyhogy amíg Ingram, vagy később egy Mallett ott van addig hagyjanak engem az OL-el békén.

Ez is egy szempont szerintem, ellenérvek? 😊Csabee13
háát... ez a hozzáállás szokott QB, RB, WR temetővé tenni egy csapatot, van rá bőven példa az NFL-ben 😊

Persze, ha mindenáron bustot akar csinálni az ember bármelyik jobb sorsra érdemes QB-ból, akkor hajrá, csak aztán nem szabad meglepődni, hogy az irányító nem igazán fejezi be az éveket egészségesen (nem mindenkinek jut egy Big Ben szerű qb, aki minél többet tölt a rakás alján, annál jobban él 😊).
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Én még ennek ellenére QB ellenes vagyok, de ha jőni akar, hát jöjjön. De ha bebukunk vele.. úúú 😀 😀
Egyébként azért, mert ha jövőre több lenne a minőségibb QB, akkor miért húznánk most? Feltétel persze kik lesznek jövőre és, hogy milyen helyen végzünk (ha adná isten, hogy super bowlba lennénk, nem lesz korai húzás 😀 )
Egyébként valami ilyesmiért vagyok én is az OL húzásnak ellen. Bár most újabban van, hogy Ingramnek csökken az értéke az állítólagos térd pletyka miatt. Már írják, hogy nem ő lesz az első kiválasztott futó, meg, hogy lehet, hogy első körben nem kel el - ezt azért én erősen kétlem. OL-t FA-kból és későbbi körből.

Már csak két hét gyerekek, két hét :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Mostanában egyre jobban azon vagyok, hogy tradeljünk le. Nem tudommiért, de nagy az űr az első és a harmadik kör között. Kimaradunk a lényegből. Most húzunk valakit az első körben aki szintén sosem biztos attól, hogy első körös. Lenne inkább két darab második kör, vagy egy második és két darab harmadik körünk.Ventura
Pont az általad felvázolt probléma miatt, nem is olyan értékes ez a pick. Ha valaki feltradelne idáig nem áldozna rá olyan nagy számú picket. Feljebb írták is..

Arra a felvetésre, mivel ha húzunk is qb-t roszabb lenne mint Henne, azt tudom mondani, teszek rá ha pozitív irányú fejlődést látok és nem ezt amit Henne-nél. Hiába mondják, hogy de mennyit fejlődött... a számok azok számok... TD
Ingram picket el tudom fogadni, OL-t nem. Előbb valaki kerüljön a fal mögé, vagy egy elit futó, vagy egy érdemes Qb... Szép dolog hogy a protection jó persze.. de az egész hajigálóbotot nem ér ha nincs mögötte semmi ami hozná a yardokat. Inkább egy középszintű fal jó támadókkal, mint egy liga első fal életképtelen támadókkal. Úgyhogy amíg Ingram, vagy később egy Mallett ott van addig hagyjanak engem az OL-el békén.

Ez is egy szempont szerintem, ellenérvek? 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Mostanában egyre jobban azon vagyok, hogy tradeljünk le. Nem tudommiért, de nagy az űr az első és a harmadik kör között. Kimaradunk a lényegből. Most húzunk valakit az első körben aki szintén sosem biztos attól, hogy első körös. Lenne inkább két darab második kör, vagy egy második és két darab harmadik körünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nem tudom ki mit értett, de félreértette mindenki. Szerintem nálam látszik ki a sztár és ki a kedvenc, ezért természetesen mellé nem ér fel senki.
Nem hasonlítottam csupán arra akartam rávilágítani, hogy egy viszonylag jó falember kellene-kellhetne.
Úgy látszik ide ki kell vesézni mindent mert egyesek nem értik.
Akkor én kérek elnézést a félreértések végett.
Kell egy OG és kell egy OT. Jerry szerintem viszonylag jó volt, de sokan szarnak tekintik, tehát ő is másodszámúnak tekintendő. Meg persze egy normális C sem ártana.
Jó lenne nekünk M. Pouncey és Carimi. De ha rá is megyünk valamelyikre akkor abból csak egy fog sikerülni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
Bazzaninál a pont, az idei OT-k közül Big Jake vállvédőjét sem cipelhetné egy sem

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért Longhoz hasonlítani ezt az OT felhozatalt...

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sokan azt hangoztatják, hogy OL hülyeség választani olyan elől és mi van ha mégsem. Long-ot nagyon elcsíptük és tudjátok mi a véleményem róla. Miért ne lehetne még egy ilyen kaliberű játékost elcsípni. Összedől a világ ha mondjuk Tyron Smith-t v. Anthony Castonzo-t választjuk 1. körben?danyly
Castonzoval biztosan összedől, és lehet csomagolni, meg a BUST táblákat előkeresni.

Viszont az OL pick egyáltalán nem lenne hülyeség, ha nem sikerül a tradedown. Carimivel lenne elit RT, Carey-t meg beljebb lehetne rúgdosni eggyel, úgyis sérülésből lábadozik, ki tudja meddig lehet rá 100%-ban OT-ként számítani, és megoldott lenne az RG poszt. Incognito centerben, és már csak egy hely kiadó (Jerry?). Kész a stabil, átlag feletti fal, amelyik mögött bárki tudna futni.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Danyly itt válaszolnék.
Tegnap csajoztam. Nos, amiért nem örülnék Ingramnek az a következő.
Nincs rendben a falunk és nincs rendben az irányítónk személye sem. Így AP sem lenne sikeres nálunk, mert egyszerűen a körülmények rosszak. Vezetőink lazán elszórták a pickeket sokszor a semmibe, a támadás alapjának tartott "mi futócsapat vagyunk" feltételei meg nem adottak már, hisz lejárt a futótandem szerződése és ideje is, megújulás nem történt a poszton, ahogy a falban is Carey motiválatlan lett és eléggé elhízott, a megtartása pedig sokba kerülne, míg belső posztokon egyszerűen nem találjuk meg akire szükségünk lenne. QB poszton pedig te is tudod hogy állunk.
A dream scenario az lenne ha le tudnánk tradelni szereznénk vele legalább egy harmadik kört még. És behúznánk leső választásra valamelyik normális QB prospectet (hiába mondják hogy nincs sok csapat vígan szemezget belőle) illetve legalább egy falembert és a 3-4 körben egy kellemes futót. Ez talán előbbre vinne minket.
Nem biztos hogy beválik a QB igen. De jobb mint ülni egy olyannal, aki viszont tuti nem válik be. És a légitüzérséghez az elkapónk megvannak és jók is. Ideje a falat az irányítót és a futót is rendberakni. FA n meg elhozni a legjobb lehetőséget, DeWillt a 3. körös újonc elé.Delonso_
Tehát te azt mondod az RB dolog v. kérdés inkább harmadlagos kérdés. Mivel kell a falba ember az 1., és kell egy irányító 2., és majd utána jöhet egy RB?
Én ezekkel teljesen tisztában vagyok és át is látom a dolgot, de kitudja, hogy a Miami-nál, hogy gondolkoznak. Ez itt a kérdés.
Ha magukba néznek és látják, hogy a tavalyi és a tavalyelőtti QB választás is kritikán aluli volt, akkor idén azért első körbe nem teszik meg azt, hogy mégis QB-t draftolnak 1. körben. Vagy kockáztatnak és mégis. 50-50 %.
Sokan azt hangoztatják, hogy OL hülyeség választani olyan elől és mi van ha mégsem. Long-ot nagyon elcsíptük és tudjátok mi a véleményem róla. Miért ne lehetne még egy ilyen kaliberű játékost elcsípni. Összedől a világ ha mondjuk Tyron Smith-t v. Anthony Castonzo-t választjuk 1. körben?
Attól függ milyen sorrendben akarják megvalósítani a csapatfelépítést, milyen lesz a taktika, ki alkalmas a megvalósításukra, mennyire fér bele a csapatstruktúrába stb.
Ugye új OC van, ő is mit akar, mert teljesen más lesz v. legalábbis szeretne mint eddig volt. Lehet erős TE-es játékot akar (pl.: SINGLE BACK DOUBLE TIGHT, TE PASS), lehet még egy TE-t is viszünk drafton (D.J. Williams). Fasano Parcells nagy haverja volt, a támogatója oda. Nem tudom. Rengeteg variáció van.

Én már eldönteni nem tudom mi lenne jó 1. körben, 3. körben stb. ezt bízzuk az "okosokra". Csak sajnos lehet megint marhák lesznek és szörnyűt választanak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.