Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Meenyi az esély ortonra? Ha a szurkolok ennyire akarják akkor csak csak lesz annyi eszuk hogy elhozzák denverböl.MiamiOrtonnak nagyon jól feküdt a McDaniels féle támadórendszer, de a Miaminál, amelyik még mindig bizonyára egy futásorientált csapat, csak szenvedne, mert meccsenként nem lenne 35-40 passzkísérlete, amivel diktálni tudná az Offense tempóját.
több mint 14 éve
Ronnieért? FA volt, nem kaptatok semmit.
több mint 14 éve
Meenyi az esély ortonra? Ha a szurkolok ennyire akarják akkor csak csak lesz annyi eszuk hogy elhozzák denverböl.egy két pickért,mert ha jol tudok brownert 2 picket kaptunk.vagy tévedek?
több mint 14 éve
Ricky nem maradt még egy évet?JayBHát nem láttam róla hírt, sem hozzászólást itt a fórumon. Meglestem a contrackt detailst és free agent-nek van írva. Nem hiszem hogy szükségünk van rá.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Ricky nem maradt még egy évet?
több mint 14 éve
Állítólag több csapattal egyetemben érdeklődés van Leonard Davis iránt (G)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Azért megköszönöm neki tevékenykedését itt. A Philadelphiában jó helye lesz, főleg, hogy folyamatosan esélyes a SuperBowl-ra. Na még Williams sorsára nagyon kíváncsi vagyok.Miami! Mit csinálsz, hogy ennyire nem vagy képben? Én se voltam kutya mikor kezdtem (most sem, de réghez képest)
Van már egy csomó hírforrás. Itt van a bowl.hu, a profootballmagazin.hu, stb.
Ha fórumozni van időd, akkor egy két percet rá tudsz szánni Dolphins hírekre (én se tudok még nagyon angolul, bár már járok február óta tanfolyamra)
Geri! Azért látszik, hogy csak egy évet kapott, de az Eaglesnek szüksége van minden viszonylag normál játékosra.
McCoy mögött el nyalogatózik majd 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Phili adja neki rendesen, No.1 hype 😛
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Meg hát amúgy se futott volna lehet itt Ronnie, sok kérője volt, ti meg lehet nem is akartatok semmit hosszabbítani vele.
több mint 14 éve
A filiben brown? Kifog futni nallunk?Miamivajon ki... Bush és Thomas.
több mint 14 éve
Daniel Thomas, Reggie Bush eddig úgy van, hogy ők.. Rövidyardos 3rd-on meg gondolom Polite mint eddig.
több mint 14 éve
A filiben brown? Kifog futni nallunk?
több mint 14 éve
A filiben brown? Kifog futni nallunk?
több mint 14 éve
Nem akarok vészmadarkodni,de most nézegettem a sorsolást,és elsö 2 meccs otthon aztán 3 idegenben ne n jets sd houston giants dallas ,sajna ebbol lehet 1-6 vagy 2-5.valaki cafoljon mar meg ugye nem ilyen szar a helyzetunk?Miamiakkor te is vészmadár vagy mint én 😀 persze, úgy megverjük mint tavaly a lions-t.
FRISS HÍREK 😀
Eagles signed RB Ronnie Brown to a one-year contract.
Brown has lost a step going on age 30, but the former No. 2 overall pick in the draft still excels in most facets of the passing game. Last season, Brown averaged a career-low 3.67 yards per carry and petered out to the tune of 3.00 in the final eight games. Clearly, he won't threaten LeSean McCoy's workload, but Brown shouldn't have trouble beating out sixth-round pick Dion Lewis for the primary backup job. He'll be a borderline fantasy starter if McCoy goes down.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
A csoportba a buffalot oda vissza itthon a pats,houston , wasington,denver,oakland, kansas.ezeket megnyerjuk 8-8 playoff az tvben😥
több mint 14 éve
Nem akarok vészmadarkodni,de most nézegettem a sorsolást,és elsö 2 meccs otthon aztán 3 idegenben ne n jets sd houston giants dallas ,sajna ebbol lehet 1-6 vagy 2-5.valaki cafoljon mar meg ugye nem ilyen szar a helyzetunk?
több mint 14 éve
The Dolphins waived Tim Dobbins. His contract was terminated. He was due $1.5 in 2011 and was guaranteed $3M last season in an extension.Update: Phins also add UDFA ILB Mark Masterson out of Maine, who is 6-2 240 lbs.
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
A jövőheti nyertes lottószámokat kérlek 😊Na baszus... Ezt ki tippelte be anno? De gáz.Én vagyok Nostradamus😀DM13
Dolphins agreed to terms with RT Marc Colombo, formerly of the Cowboys.
Colombo is declining going on age 33 and has missed eight games over the past two seasons. He's still close to Tony Sparano from their time together in Dallas, though, and profiles as Vernon Carey's backup at right tackle. Should Colombo find himself in the regular season lineup, pass protection will be a concern.Delonso_
több mint 14 éve
első snaptől agyrázkódást kapnaő hatalmas upgrade lenne Hennehez képest, sokkal több intet dobna 😀briareosÍgy van...bár TD-t is😀
Bár csak nem tér vissza 7-edszerre is 😊DM13
több mint 14 éve
ő hatalmas upgrade lenne Hennehez képest, sokkal több intet dobna 😀briareosÍgy van...bár TD-t is😀
Bár csak nem tér vissza 7-edszerre is 😊
több mint 14 éve
Shaun O'Hara's day with the #Dolphins went well -- he checked out medically -- but he's returning home to his family to make the decision
több mint 14 éve
ő hatalmas upgrade lenne Hennehez képest, sokkal több intet dobna 😀
több mint 14 éve
Favre 😀 😀
több mint 14 éve
ventura, melyik az a Qb aki 4 hét alatt bevágja a PB-t, megszokja a wr-eket és tutira jobb mint Henne?mert akárki jön, annak nyernie kell, különben Sparanoék buknak.
Érthető hogy inkább nem kockáztattak, megerősítették a falat, hoztak pár gyors embert és ennyi.
több mint 14 éve
most még egy év megy pocsékba arra, hogy megerősítsék azt, hogy henne nem tud dobni? mert, hogy már kapott falat, van elkapó gárda és lesz egy kellemes kis futójáték... az biztos...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------