Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Még Randy Moss is ott van... 😀Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!Csabee13Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.T.O.Amadeus91
Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
több mint 14 éve
Most olvasom, hogy hétfőn We want Orton-t zúgott a közönség a nyílt edzésen... Henne reakciói: Sparano mögötte áll; Miami szurkolónak lenni a legjobb a világon, de légyszives tessék annak szurkolni aki a csapatban van; Lelki sebeket nem okozott neki a dolog, öltözőben elintézték; Marshall szerinte nagyon keményen dolgozik, igazi példakép; Moore-t nem emeli ki, Mat-el ugyanúgy versenyben van vele minta többiekkel (Pat,Tom); Úgy érzi legtöbbet dolgoznia az új támadási rendszer memorizálásában kell, ami nagyon odabaszós lesz(perszepersze); Aztán bevallja, hogy bármennyire nem veszi fel a kritikáinkat, a lelke mélyén megérinti a dolog, de ő természetesen motivációt merít belőle és keményen edz, mert a tavalyi 7-9 után ez egy 0-0 szezon még, és van benne hova fejlődni, meg mindent megtesz ezért.
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.T.O.Amadeus91
Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
több mint 14 éve
Favre 😀 😀Helmut Zimmer😂 kurvára megmondtam 😂 😛
több mint 14 éve
Várható kezdőket tud valaki írni? Csak a könnyebb tájékozódás kedvéért. Már régóta figyelem a csapatot, meg előbb hallottam Marinoról mint láttam NFL meccset (Ace Ventura ugye 😀 ), és az Eagles mellett a Dolphins a kedvencem, csak hát ide a topikba nem írtam túl sűrűn. Mostantól aktívabban szeretnék részt venni az itteni társalgásban is. Ha nem gond.
több mint 14 éve
Nálunk most mindenki elkezdte, én meg babonás vagyok és tuti hogy emiatt fog az Eagles beszopni 😕Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)Ventura
Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
több mint 14 éve
igen, olyanok max a Maddenben vannak 😀Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)Ventura
Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)
Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS.The agent for retired QB Brett Favre addressed rumors his client might come out of retirement in a statement on Thursday.
Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛Geeri
The South Florida Sun-Sentinel is irresponsibly spreading info that Favre could end up quarterbacking the Dolphins this season. "Brett Favre's retired, that's all I can say," said agent Bus Cook. "He's like Elvis now. People just won't let go." We're confident Favre won't be playing in the NFL this season.
Ámen, testvéreim.... Legalább is reméljük.
több mint 14 éve
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.Egészségesebb mint valaha, miután kezelni kezdték a pszichés problémáit is, ami felelős volt több balhéjáért is állítólag. Személy szerint úgy hiszem, hogy már a válla is ok.
Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek. Marshallal mi van? Egészséges?
több mint 14 éve
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS.Annál talán még hennével is jobban jártok szvsz.
Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛Geeri
Mindig jövőre
több mint 14 éve
Komolyan mondom, ha Favre-t leigazoljátok, Patriots-drukker leszek, és megjelenek az összes meccsnézéseteken... 😛
Mindig jövőre
több mint 14 éve
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS. Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Kac kac
több mint 14 éve
Favre,egy évre jo lenne ha megserül akkor ott lenne henne favre nyeri a meccseket,es egy 8 at megnyerne ,henne meg 2 legLabb.es go p off:-P szép is lenne.Miami😂
kell nekünk is egy ilyen szurkolo a topicba! 😊
több mint 14 éve
Favre,egy évre jo lenne ha megserül akkor ott lenne henne favre nyeri a meccseket,es egy 8 at megnyerne ,henne meg 2 legLabb.es go p off:-P szép is lenne.
több mint 14 éve
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.T.O.
Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
több mint 14 éve
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀
több mint 14 éve
Ha úgyis Orton a kezdőjük, hozzuk el Tebowt.
több mint 14 éve
tiki barber munkálkodikVenturaErről lemaradtam, nem úgy volt, h a Giants-ben kezdi újra ?
több mint 14 éve
tiki barber munkálkodik
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Köszi a valaszt,kedves new englandi kagyló levesnek mondanám,egy éve nezem az nfl tavaly csak po lattam.de szerintem egy év alatt te se vágtad ki hol jatszik milyen poszton meg mit eszik reggelire.azert kérdezek mert nem tudok valamit,ez nallam van csak igy?:-P szerintem a saját forumodba kéne hozzászlogatnod.jah bocs nem igen vannak új szurkoloitok,mint pl nekünk😀. De az elsö MNF után mindenki delfin akar lenni.Miamigúúúúúúúúúgli gyorsabb
több mint 14 éve
Omar KellyI'm being told the Dolphins just signed OT Micah Kia, who played at UCLA and is from Hawaii