Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát ebben nem értünk egyet braxa, franklin teljesen más.
fox lehet jobb passzblokban, de futás blokkolásban franklin más kategória.

Na majd kiderül idén, h mi a helyzet

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lol.
feltrédelni egy olyan futóért, aki ok, h erős, de megint csak egysebességés, csak darálóba passzoló futó.

más: mennyit estek a U prospectekbriareos
ha már U. Franklin sztem nem jobb mint Jason Fox volt
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Daniel Thomas 6-0 és 230 font, ebben mi a nem RB alkat? jó nem az a kirobbanó sebességű, de akkor is. Ahogy Bria is írta egydimenziós, de legalább lesz RB ha nem jön vissza Ricky és Ronnie

McElroy lesz ebből 😛 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor válaszolok magamnak : úgy látom maradt 4., 6. és két 7. kör. De persze ismerve a draftot ez változhat még.

OT pozícióra akit én gondoltam Rackley, őt 3/12-ben elvitte a Jacksonville. Esetleg G-re Boling jól jöhet, ha marad 6. körre. 4. körben szerintem D.J. Williams lesz. Egy CB sem ártana, ott S. Wright-ra gondoltam de ő is kiment 3/25-ben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A futó húzás nem lepett meg (erre is tippeltem, csak ugye 3. körben), csak a személye. Én vagy R. Williams-re v. Vereen-re gondoltam ha már RB. Hozzáteszem, hogy "én csak gondoltam". Lehet jobbak, lehet rosszabbak ők mint Thomas. Nem tudom.
Bevallom őszintén nem ismertem ezt a Thomas gyereket. Nem egy igazi RB alkat, de ezek az irányváltások, védő kicselezései a védjegye. Szépen lehet vele húzatni a rövid yardokat.

Akkor most mennyit is adtunk Thomas-ért, hogy a 2. körben választhassunk? Melyik köröket?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezzel az erővel a pats minek húzta be bradyt a 6. körben? de am írtam is h én Cnek (főleg O'Dowdnak) örülnék a 4. körben
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
kristóf! egyem a kicsi szived! te húzni akarsz irányítót? minek? mi értelme lenne ilyen késői körben. nálunk tudod hogy nagy téma az irányító, de már alapjában is késő húzni. ha húznánk is, nem teljesítene jobban mint henne, inkább csapjunk le egy két évre valami kellemes FA irányítóra. toljunk oda neki egy rakás pénzt, jövőre pedig húzunk egy irányítót. vince youngot csak megemlítettem. az jó hogy elkeserítő henne, de a jövőt építjük - mint minden drafton - és épp ezért jobb lenne ha nem húznánk ki valami ''felcsendült'' nevet. erősítsük az OL-t és reménykedjünk, hogy beválik a ''jó fal mögött bárki elfut'' szlogenben, meg persze jobb védelme lesz az irányítónknak is.

mallett bustban nem bízok, jó kezekbe került... elég jó kezekbe

thomas szerintem berobbanhat mint every down futó. hiszek benne.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vy atyaég, akkor inkább Te irányíts csak ne ő
thomas sztem 3rd downoknál meg goal line szitukban jó lesz többre nem számítok tőle
egy jó c-nek én is örülnék a 4.ben, 5 körösünk már nincs

mallett meg bust lesz
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Stanzi, Stanzi, Stanzi... haggyatok már 😀
Mallett-et is vihettük volna, nem vittük. Híve vagyok, hogy ne draftoljunk. Legyen Vince Young nálunk arra az egy két évre.

Gondoltam, hogy RB-t fogunk, ez még tetszeget is. Azt is megértem, hogy lényegében előttünk kivitték leshout, williamst..., de azt nem tudom, hogy ennyi erővel lehetett volna ingram az első körben, és második körben egy gurad/center típust választani.
Ahogy a prospectet meg videót láttam daniel thomasról nekem tetszik, egyedüli zavaró tényező, hogy robbanékonysága, agilitása, sebessége hagy eléggé kívánni valót. Nem tudom mennyire tudja kihasználni erejté a profik között... Meg,h ogy középen erős, szél felé futásoknál gondjai vannak, ezáltal csapdába kerülhetünk, hogy eléggé egysíkúan tudunk majd futni (középre - tudnak rá készülni).

amondo vagyok, hogy OL-t húzunk a 4. körben. Szerintem egy Center fog jönni. Én nem akarok QB-ra picket áldozni, tekintve milyen szerencsétlenek vagyunk QB vadászatban... inkább tényleg erősítsük eléggé az OL-t. 5. körben szerintem egy NT jön. Továbbra is várom majd a secondary, LB sor csere erősítését kései körben.

Olvassátok el Thomas prospectjét is, szerintem meggyőző, hogy lehet még itt belőlle valami. Meg hát Höri gondolkodása (meg sok másé): ''Jó fal mögött bárki elfut''
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1040



Malletthez. hát komolyan modnom beszarok a patriotsnak. verjem, sosem fog leáldozni náluk a csillag 😕 ennyit választani... és még nem is az, hogy szarul draftolnak - egyenesen tudják ki a megfelelő... épp ezért félek mallett new englandbe kerüléséről. Ugye mallett-et marinohoz hasonlítgatták... no most képzeljétek el mit faragnak belőlle new englandben 😕 😕 Marino 2, Brady utódja 😕


u.i.: bízok thomas behúzásában

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm... Három dologra tudok gondolni.
1 lehet tényleg Stanzi jön, 2 nem véletlenül volt itt egy V Tech QB látogatáson (tyrod Taylor) és említették meg vele kapcsolatban hogy látnak benne potenciált. Ő az 5-6 körben fog kimenni ha nem UDFA 3 és ez a legvalószínűbb nem a draftról lesz QB hanem VY
Hát...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Színtelen szagtalan béna draft.
Pounceyt megemésztettem már de C nek? Látták játszani?
De a többi.... Meg a feltrade... Thomason én is sokat gondolkodtam GM gameban de amilyen nagydarab, olyan hamar viszik le, nem látom benne a gyilkos tüzet.
Nem értem én Irelandet. Nagyon nem. Se ötlet, se trükk, semmi finesse.
Kívánom hogy bejöjjenek a számításai.Delonso_
4. körben se kéne stanzi? bár inkább jöjjön vki még a falba, mondjuk o'dowd és akkor lehet pouncey a guard
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Színtelen szagtalan béna draft.
Pounceyt megemésztettem már de C nek? Látták játszani?
De a többi.... Meg a feltrade... Thomason én is sokat gondolkodtam GM gameban de amilyen nagydarab, olyan hamar viszik le, nem látom benne a gyilkos tüzet.
Nem értem én Irelandet. Nagyon nem. Se ötlet, se trükk, semmi finesse.
Kívánom hogy bejöjjenek a számításai.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Se 3. Se 5. -> Cserébe ő:
http://www.youtube.com/watch?v=rUPfW_x6HqU
http://www.youtube.com/watch?v=KCsgxRveJjg&feature=related

Irányító kérdés kilőve, talán jobb is, hogy nem drafton hoztak. Szerintem megérte felmenni. Nekem tetszik a srác.

4. ben remélem elvisszük Williamset. Nekem ő is bejövős:
http://www.youtube.com/watch?v=BJZEyPCxAzM
Fasanoval jók lehetnek. Meg amúgy is 2Te felállásokról volt szó, hogy többet akarnak.

Összességében nem rossz, de Henne augusztusig képezze át magát cserepadra mert rohadt kemény idényünk lesz, ha egyáltalán lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lol.
feltrédelni egy olyan futóért, aki ok, h erős, de megint csak egysebességés, csak darálóba passzoló futó.

más: mennyit estek a U prospectekbriareos
szánalmas pick volt, inkább maradtunk volna 3. körben és jött volna Stanzi 😛

jaja elég durva, azt hittem Harris első kör erre 2/28, Franklint úgy gondoltam h csak 3. v 4. U playaként viszik el erre elsőként 2/14re. Hank 3/15re nagy steal a skinsnek (bár fogalmam sincs jó pár wr h ment ki előtte sztem simán 3. legjobb a classban) DvDről gondoltam h nem sokáig lesz bent túl jól sikerült a combineja. Bailey meg jó helyre került jó pick volt ott a chiefsnek.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
lol.
feltrédelni egy olyan futóért, aki ok, h erős, de megint csak egysebességés, csak darálóba passzoló futó.

más: mennyit estek a U prospectek

több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Köszi a,választ így világos .
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha jól láttam a 3.körben nem választottunk?nem értem a patriots miért választhát ennyit?ők később nem fognak már?Miami

jól láttad, mert második körös választás hiányában úgy döntöttetek, hogy felcseréltek a harmadikból a másodikba ezért adtátok a harmadik köröst (és még valamit)

A pats azért választ ennyit, mert jól gazdálkodnak a választásokkal és cserék útján gyűjtögetik őket. fognak később is választani



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ha jól láttam a 3.körben nem választottunk?nem értem a patriots miért választhát ennyit?ők később nem fognak már?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem bírom Irelandet sem már.... Semmi bravúr és költ mint akinek új nője van.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Engem azért egy kicsit meglepett M. Pouncey 1/15-re. OL-re számítottam, de inkább OT-re.
Nem baj ha ezzel erősödik a fal, és valljuk be azért csak erősödik.
Nincs teljes bizonyosság arról, hogy mit is fog a jövőben játszani, mert ugye itt volt írva (ill. az NFL honlapján is), hogy C, C/G és OL.
A bowl.hu-s videóban megnéztem,ne haragudjatok de azért egy-két furát mondtak. J. Berger jó volt mint C?! Istenem, nem azért kellett egy Pouncey típusú játékos, aki bevethető két poszton is. Persze egy falember egyszerűbben "átkonvertálható" G-ből C-be, mint bármely más pozíció. Mondták a bowl.hu-s videón inkább G. Szerintem meg pont, hogy nem. Nincs igazi C. Berger egy nagy nulla volt. Incognito csak beugró volt, ő inkább tényleg guard.
Így jobban hangzik a fal, hogy jött M.P. Carey felépül és rendben leszünk. Nekem Jerry-vel semmi bajom nem volt.

3.kör egy RB.
4. kör egy TE.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
na, ha reggel felkelünk ki milyen posztra várna erősítést?

úgy vélem, hogy, hogy a 3. kör vagy QB (2.kör???), RB, vagy DL azon belül én NT-re gondolok. azthiszem egy cseppet felszaporodtak a pletykák a QB-t illetően, de én annyira hiszek már mint, hogy utolsó napokban hirtelen mindenki Pouncey-t mondott... Így nálam reális esélynek RB és DL lesz. Viszont van egy hátsó érzésm OL felé (megint...). Na mindegy, az biztos, hogy nem most, akkor a kései körökben lesz még itt OL, secondary és az LB sorba is húzást.

na kíváncsian várom a reggelt 😊



Akik lemaradtak a bowl.hu draft showról, íme a Miami rész 1óra 29perctől
http://www.ustream.tv/recorded/14340949

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Miami Dolphins General Manager Jeff Ireland said Thursday night he has had contact with Brandon Marshall, who is recovering after his wife stabbed him in the stomach during a domestic dispute at the couple's home last week.

"I know enough of the details [about the incident] right now," Ireland said.

Marshall's wife, Michi Nagomi-Marshall, was arrested and charged with aggravated battery after she admitted to authorities she'd stabbed her husband with a kitchen knife. Marshall, who spent time in the intensive care unit at the Broward Medical Center, was not charged for his role in the dispute.

"I did talk to Brandon today," Ireland said. "I just reached out to him because I was able to. And you know, we're going to probably talk [on Friday] a little bit."

Rules of the NFL lockout had prohibited teams from having official contact with their players. But the lockout, at least for now, is over after a federal judge earlier this week ordered an injunction.

That means, for one thing, that Ireland can communicate with the Dolphins' troubled receiver, whose domestic dispute was the latest in a long string of off-the-field issues.

"We're going to continue to follow that situation," Ireland said. "But until I really get a chance to sit down and talk to him face-to-face, I'm not going to jump to any conclusions."

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én nem látok olyan QB-t benn, akiért megérné feljönni a 2. körbe. Sok needünk van, azokat kell foltozgatni, avval nem vagyunk előrébb hogy hatodik vagy hetedik alkalommal behúzunk egy balfaszt a 2. körben irányítónak.

Henne-ért (vagy akármi másért) meg nem fogunk kapni semmit, mivel nem lehet tradelni játékosokat a draft alatt

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kaepernick was seriously considered at No. 15 by the Dolphins, and if Miami can acquire a second-round pick, the Nevada passer would be the target, according to sources. Oakland also is enamored with Kaepernick and might explore options to trade up in the second round to pick him.Delonso_
Na neeee. Csak őt ne. Legkevésbé szimpatikus. Rohangál össze-vissza, de az ide kevés lesz.Geeri
ha holnap felkelünk azthiszem újabb meglepi vár minket 😀Ventura
Hát igen. Csak nem mindegy hogy olyan mint karácsonykor, vagy olyan mint amit a kutya vállal néha a nappali közepére 😂

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Kaepernick was seriously considered at No. 15 by the Dolphins, and if Miami can acquire a second-round pick, the Nevada passer would be the target, according to sources. Oakland also is enamored with Kaepernick and might explore options to trade up in the second round to pick him.Delonso_
Na neeee. Csak őt ne. Legkevésbé szimpatikus. Rohangál össze-vissza, de az ide kevés lesz.Geeri
ha holnap felkelünk azthiszem újabb meglepi vár minket 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------