Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kaepernick was seriously considered at No. 15 by the Dolphins, and if Miami can acquire a second-round pick, the Nevada passer would be the target, according to sources. Oakland also is enamored with Kaepernick and might explore options to trade up in the second round to pick him.Delonso_
Na neeee. Csak őt ne. Legkevésbé szimpatikus. Rohangál össze-vissza, de az ide kevés lesz.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kaepernick was seriously considered at No. 15 by the Dolphins, and if Miami can acquire a second-round pick, the Nevada passer would be the target, according to sources. Oakland also is enamored with Kaepernick and might explore options to trade up in the second round to pick him.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
mallett

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
és vajh melyik?

Eminem? Szmöre? vagy The American Hero?
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
MIAMI DOLPHINS BANDITS
the Dolphins have a 4th-rd pick (111th overall), a 5th-rd pick (146th overall), a 6th-rd pick (179th overall) & 3 7th-rd picks. and they are aggressively working on a 2nd rounder QB
és
Jason LaCanfora From The NFL Network Is reporting that the Dolphins are trying to get into round 2 for a QB.

Lesz itt valami, csak aztán el ne csesszük 😐

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én egy csomag ropiért is adom😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
jól lesz ez, bár a második kör szerintem nagyon fájni fog. El kéne passzolni Henne-t egyért 😂Geeri
Negyedikért is vihetik, ezt Yates is tudná.😊Delonso_
Nem tudom mennyit csúszhatott az értéke, de szerintem legfeljebb 5. kört adnának érte. 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Incora tippelek, Pouncey rémes center.
Ok Inco se nagy durranás, de legalább freak.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Draft utáni gondolatok:
Ki lehet a center? 😀 Pouncey marad guard vagy betesszük centerbe és Incognito megy vissza guardba.

Végül is ha úgy vesszük maga a fal nem lesz rossz valóban:
Long - Pouncey - Incognito - Jerry - Carey
^ ^
I I
-------------

Egész pofás, hogy 3 elsőkörös van a falban 😀
Az OL szépen viszi a pénzt... 3 első körös fizetés 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
jól lesz ez, bár a második kör szerintem nagyon fájni fog. El kéne passzolni Henne-t egyért 😂Geeri
Negyedikért is vihetik, ezt Yates is tudná.😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Senki 😊 Ez a Stanzi mánia.....
Clutch a gyerek nagyon de gyenge karral és időnként nagyon homály döntésekkel.Delonso_
Ne is kerüljön hozzátok 😛 Nem kell egy future HOF QB a csoportba 😛FViktor93
Szerintem neked kissé agyadra ment a Stanzi mánia....
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
jól lesz ez, bár a második kör szerintem nagyon fájni fog. El kéne passzolni Henne-t egyért 😂

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Senki 😊 Ez a Stanzi mánia.....
Clutch a gyerek nagyon de gyenge karral és időnként nagyon homály döntésekkel.Delonso_
Ne is kerüljön hozzátok 😛 Nem kell egy future HOF QB a csoportba 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még mindig csak a harmadik Fucu... ez itt a gond.Delonso_
tudom, meglátjuk ki marad bent addig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még mindig csak a harmadik Fucu... ez itt a gond.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
teljesen jó választás Pouncey örülök hogy a Phinsbe került. lesz fal lesz normális támadójáték sé hogy kikkel? itt a mai második harmadik kör, lehet okoskodni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Hát én is azok közé tartozom akik inkább az ''azonnali támadás'' hívei (Értsd: akik hozzák a yardokat ténylegesen).
Inkább draftolunk volna le és lenne egy vagy kettő másdoik körös vagy harmadik körös pickünk. Na oké. Behúzuk Puncit. De nincsen másdik kör. Kiesünk a jóból :/ Lényegében egy guard/center a vagyonunk... Ajánlom, hogy ne bukjunk be vele 😀

Senki 😊 Ez a Stanzi mánia.....
Clutch a gyerek nagyon de gyenge karral és időnként nagyon homály döntésekkel.Delonso_
Ne, ne, ne! Ezért ne is huzzunk idén QB-t. Talán jövőre jobb lesz a választék...




Akik meg nem látták a nyereményünk ''kisorsolását'' (-mint én), azok megtekinthetik:
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81f8d363/Dolphins-take-Mike-Pouncey-No-15

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A te kedvedért.

Accuracy in the short to intermediate passing game is excellent. An efficient passer who sticks the football on his receivers' numbers. Consistently puts the ball in a position where his receiver can pick up yards after the catch (YAC). His timing on these routes, similarly to Andy Dalton, is able to recompense for Stanzi's lack of arm strength and velocity. Generally does a strong job on pre-snap reads, adjusting to the defense's coverage and knowing where he wants to go with the football. Picks up most of his completions in short passing situations.

Jimmy.... Thudesky?😊 Vagy az árjagyerekre gondolsz aki most veri a fejét az asztalba Carolinában?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából még csak itt a fórumon találkoztam vele, külföldi szakértőtől nem nagyon olvastam hasonlót.
mondjuk arra is kiváncsi vagyok mi lesz Jimmyvel :rolleyes: (bár azt tudom, hogy Te pl nem örülnél neki 😀)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha mindenki felhozza csak van valami oka 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki 😊 Ez a Stanzi mánia.....
Clutch a gyerek nagyon de gyenge karral és időnként nagyon homály döntésekkel.Delonso_
nem tudom miért hozza fel mindenki h gyenge a karja. 40 yardon belül gyorsak és pontosak a labdái, 50en belül is nagyon pontos afelett kicsit lassú de nem is kellenek nekünk 80 yardos bombák
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Senki 😊 Ez a Stanzi mánia.....
Clutch a gyerek nagyon de gyenge karral és időnként nagyon homály döntésekkel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lenne egy második kör és azzal valaki a Mallettt, Dalton Kaepernick trióból.
De ez a jövő évi elsőnkbe kerülne.Delonso_
mallett meg kaepernick nem kéne, dalton esetleg de inkább a második kör közepe vége felé stanzi. pl a jövő évi 2. + idei negyedikért (bár kérdés, h ki menne bele)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó lenne egy második kör és azzal valaki a Mallettt, Dalton Kaepernick trióból.
De ez a jövő évi elsőnkbe kerülne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem vagyok elégedett, kis Pounceytól nem vagyok elájulva és 1/15 re guard....Delonso_
hát ideálisabb lett volna h ha lejjebb tradelünk 5-6 helyett, bár akkor lehet bejött volna elénk a Philly