Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Na igen.... mit vártunk tőle?persze, de fordítva is igaz, jobb DE-k is fogják támadni.
Mondjuk Langford evett már jobb RT- t is.Delonso_
kezd tele lenni a tököm avval, hogy minden évben egy ex cowboys hulladék rontja a falunkat
több mint 14 éve
Na igen.... mit vártunk tőle?Mondjuk Langford evett már jobb RT- t is.
több mint 14 éve
Kendall Langford beat Marc Colombo on a move and would have sent Henne to the hospital if the action was live. VD broke up pass to MarshallFranchise RT
több mint 14 éve
messze a csapat legfizikálisabb futója, azt az elmúlt években is láthattuk, hogy nem szívbajos.nyilván sosem lesz feature back
több mint 14 éve
Lex Hilliardtól oda meg vissza vannak a kintiek, tény, hogy eddig nem kapott sok carryt, hogy bizonyításon, így sztem preseasonben érdemes lesz rá figyelni 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Moore 1st series - 2-5 (Moore com. 12 yds, near Spitler INT off Trusnik deflection). 6-yd Thomas TD rec negated by Berger hold.berger is hozza magát
Henne 4-5 2nd series, 47 yds, 1 TD (Marshall 20 yds).
no 2 D ellen
több mint 14 éve
Henne 3-5, 2 TD's (29 yd, 9 yd - Marshall) 1 INT (Dansby 99-yd return for TD).same old same old.
Helmet.
twitteren írták beat writerek
több mint 14 éve
Marshall tuti?jaja, azóta már TD passzt is kapott Hennetől, bár Chad barátunk már pick-sixet is dobott Dansbynek. am az a liveblog átláthatatlan fos amit linkeltem elég http://twitter.com/#!/OmarKelly -t követni ha már se rádió se stream nincs...
mástól azt olvastam h nem játszik mabriareos
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
hopp egy Moore-Thomas TDbriareosTe mit nézel Brada?
több mint 14 éve
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2011/08/dolphins-scrimmage-today-live-bog-here-.html#comments a mostani scrimmage meccsről itt van live blog.Marshall tuti?
starting o
Henne
Reggie Bush & Lou Polite in backfield
LT DJ Jones, LG Carey, C Pouncey, RG Incognito, RT Colombo
Fasano TE
Marshall and Hartline at WR
starting d
Starks, Solia, Langford @ DL
Misi, Dansby, Burnett, Wake @ LBs. -> ez valami kegyetlen durva
Vontae, Smith at CB
Bell and Clemons in the backkristof
mástól azt olvastam h nem játszik ma
több mint 14 éve
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2011/08/dolphins-scrimmage-today-live-bog-here-.html#comments a mostani scrimmage meccsről itt van live blog.starting o
Henne
Reggie Bush & Lou Polite in backfield
LT DJ Jones, LG Carey, C Pouncey, RG Incognito, RT Colombo
Fasano TE
Marshall and Hartline at WR
starting d
Starks, Solia, Langford @ DL
Misi, Dansby, Burnett, Wake @ LBs. -> ez valami kegyetlen durva
Vontae, Smith at CB
Bell and Clemons in the back
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Ja, így már világos 😀épp azért mondom, h elcsalt meccsek nyertesei ne pattogjanak 😛briareosa tavalyi meccsünk után én inkább csöndben lennék a helyedbenbriareosSokra mentetek vele mondjuk 😀szaba
több mint 14 éve
épp azért mondom, h elcsalt meccsek nyertesei ne pattogjanak 😛a tavalyi meccsünk után én inkább csöndben lennék a helyedbenbriareosSokra mentetek vele mondjuk 😀szaba
több mint 14 éve
a tavalyi meccsünk után én inkább csöndben lennék a helyedbenbriareosSokra mentetek vele mondjuk 😀
több mint 14 éve
a tavalyi meccsünk után én inkább csöndben lennék a helyedben
több mint 14 éve
Ha már az eredmények nem jönnek 😀
több mint 14 éve
a fins színei tényleg jól állnak a lányoknak 😛
több mint 14 éve
ugyanmár 😊😊Ha nem lennének a tampás lányok, egyértelmű lenne, de így döntetlen! 😊Helmut Zimmer
Mindig is híres cheereink voltak, szép hagyományok ezek 😊Delonso_
több mint 14 éve
😊Ha nem lennének a tampás lányok, egyértelmű lenne, de így döntetlen! 😊
Mindig is híres cheereink voltak, szép hagyományok ezek 😊Delonso_
több mint 14 éve
😊 Mindig is híres cheereink voltak, szép hagyományok ezek 😊
több mint 14 éve
ha rájuk is lehet venni jegyet, akkor vennék 😀az offensünk lehet hogy szar, de hogy a cheersquad a liga legjobbja, az holtbiztos 😀briareos😀 😀 😀
Mondjuk szép kis kedvcsináló volt, csak kár hogy marketing szaga van 😛 a'la: VEGYÉÉÉ' JEGYET!Csabee13
több mint 14 éve
az offensünk lehet hogy szar, de hogy a cheersquad a liga legjobbja, az holtbiztos 😀briareos😀 😀 😀
Mondjuk szép kis kedvcsináló volt, csak kár hogy marketing szaga van 😛 a'la: VEGYÉÉÉ' JEGYET!
több mint 14 éve
az offensünk lehet hogy szar, de hogy a cheersquad a liga legjobbja, az holtbiztos 😀
több mint 14 éve
nem tudom eldönteni, hogy a schedule eleje vagy vége keményebb 😊