Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jaja kicsi gesztenye korában az volt még.
Pontosabb mint a QB ink 8 év alatt összesen.

Bulger.. c'mon man.... Tökéletes csapatot el tud vinni, ha n em az összetörik. Az első meccseken állat lesz de nem vezéralkat nem high character ha megy a csapatnak neki is ha nem, nem váltja m eg a világot. Meg lehet kérdezni a Rams szurkereket hogy imádták.Delonso_
Adom na de Henne még ezt sem hozza... 😀 Mikor megy a szekér is bénázik..
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jaja kicsi gesztenye korában az volt még.
Pontosabb mint a QB ink 8 év alatt összesen.

Bulger.. c'mon man.... Tökéletes csapatot el tud vinni, ha n em az összetörik. Az első meccseken állat lesz de nem vezéralkat nem high character ha megy a csapatnak neki is ha nem, nem váltja m eg a világot. Meg lehet kérdezni a Rams szurkereket hogy imádták.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nos, én megpróbálnám a picit a Friscobol (Troy Smith) Több kurázsi, karizma stb van benne mint henneben és ha jól tudom lejárt a szerződése.Delonso_
Heisman győztes volt anno nem? Azt hiszem említettem már őt is korábban. Nekem is szimpi volt a srác..

Bulger háááááááááát 😀 Addig jó lenne maximum amíg kinevelünk egy prospectet.
Grossmanünk meg már van.

Thomas gyengéjének pont azt írták, hogy kicsit magasan fut, ezért bele gyalogolhat nagy ütésekbe -> Fumble
Vagy rosszul vélem? Sérülésen túl ezért probléma nem? Nem védi rendesen a labdát.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Lestem egy meccs összefoglaltó anno mikor troy smith-nek kellett beállni. Nekem személy szerint tetszett a játéka.

Egyre jobban tetszik ez a Daniel Thomas, mondjuk így is az egész drafthúzásból ő tetszik - remélem kedvenc játékosommá válik. Na meg jó lenne az is ha nem ejtené el a labdát, mert nem egyszer szívtunk az R&R páros fumble-ja miatt 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Grossman kell ide.
egyből HoF kaliber lenne Henne

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, én megpróbálnám a picit a Friscobol (Troy Smith) Több kurázsi, karizma stb van benne mint henneben és ha jól tudom lejárt a szerződése.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bulgert nem arizonába akarták? (Persze mehet máshova is)Ventura
De igen csak amíg nem ír alá (remélem amint lehet aláír) megemlítettem mint lehetséges jelöltet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Bulgert nem arizonába akarták? (Persze mehet máshova is)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem viccből kérdeztem nem vágtam fejből, hogy Thigpen van-e vagy sem.

Csabee: Bulger, Grossman jut eszembe mint UFA.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Miami: Manning franchise tag-et kapott és egyébként sem fogja elengedni a Colts.
Átigazolási határidő van, valamikor szezon közben (október közepe talán) de most még nem lehet semmit csinálni a lockout miatt.

Ventura: Henne-n kívül ki van még QB a csapatnál?Fucu
Nnnne viccelődj thigpennel. Amikor tavaly páylára lépett láttam tőlle fényt, de most idén nagyon sokat hibázott. Fölösleges emlegetni.

Csaba: tudom, hogy nem FA, azért is raktam oda hogy várhatóan, ami ugye azt jelenti, hogy nem biztos, de benne lehet a pakliban 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
thigpen is RFA, szóval nem biztos h marad (mert ki tudja lesz-e RFA az új szabályzatban)

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Palmer az jó lenne ,úgy tudom maning meg nem hosszabitott.minimum ő kéne a playoff hoz ő kéne.Miami
Az a Lockoutos mizéria miatt van. De nem kell aggódni ő nem reális célpont senkinek, 99,9%-ig biztos hogy Coltsból vonul majd vissza.

Amúgy Ventura ezek közül ha jól tudom egyik sem FA.. 😊 Max trade célpontok lehetnek..
Mindenesetre az a baj, ha nem újítunk valami fiatal TEHETSÉGES irányítót akkor elnézegetünk még 1-2 évet a Hennevel vagy nagyon kemény pickek-el fizetünk.. Rookie meg 1évben 1van aki Nfl ready kb. Szal ha csak nem az 1/1-re gyúrunk akkor el kell kezdeni kinevelni egy qb-t, vagy hozni egy más által kinevelt QB-t.

Ha meg a Henne mellett döntöttek, akkor szedjék ráncba nagyon gyorsan... Legalább az Intet ne szórja ennyire...

Fucu:

Thigpen és vége mert Pennington-tól szépen hálálkodva egy asszisztensi ajánlattal elköszönünk. Szerinted szóba jöhető alternatíva?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miami: Manning franchise tag-et kapott és egyébként sem fogja elengedni a Colts.
Átigazolási határidő van, valamikor szezon közben (október közepe talán) de most még nem lehet semmit csinálni a lockout miatt.

Ventura: Henne-n kívül ki van még QB a csapatnál?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Palmer az jó lenne ,úgy tudom maning meg nem hosszabitott.minimum ő kéne a playoff hoz ő kéne.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
én egyiket sem akarom itt látni ...

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
1/15: Mike Pouncey OG/OC (Florida)
2/30: Daniel Thomas, RB (Kansas State)
4/14: Edmond Gates, WR (Abilene Christian)
6/9: Charles Clay, FB/TE (Tulsa)
7/28: Frank Kearse, DT (Alabama A&M)
7/32: Jimmy Wilson, DB (Montana)

itt van róluk néhány mondat is:
http://insider.espn.go.com/nfl/draft/teams?team=mia&year=2011&_slug_=miami-dolphins&action=upsell&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fdraft%2fteams%3fteam%3dmia%26year%3d2011%26_slug_%3dmiami-dolphins

irányító nem jött, azt majd megoldjátok a szabadügynök piacrólFucu
Ki mondta, hogy hozunk valakit? 😛 Ki mondta, hogy nem bíznak még mindíg Henne-ben? 😊 Vagy lemaradtam valamiről?



Kik az elérhető fa k? Valakiről van szó?pl?Miami
Várhatóan akik most eszembe jutnak érdemlésre méltók (de szerintem hagyok ki) az Palmer carson, Kevin Kolb, Vince Young, Donovan McNabb

McNabbről régebben voltak pletykák, de a legujabbak szerint a Vikings-hoz kerül. Palmer és Kolb van jelenleg számunkra terítéken, Palmer már mondjuk öreges felé hajlik. Vince youngot meg a fanok nem akarják látni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Kik az elérhető fa k? Valakiről van szó?pl?
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Köszi szépen ,itt is van átigazolási határ idő? Vagy marad henne?😡
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
1/15: Mike Pouncey OG/OC (Florida)
2/30: Daniel Thomas, RB (Kansas State)
4/14: Edmond Gates, WR (Abilene Christian)
6/9: Charles Clay, FB/TE (Tulsa)
7/28: Frank Kearse, DT (Alabama A&M)
7/32: Jimmy Wilson, DB (Montana)

itt van róluk néhány mondat is:
http://insider.espn.go.com/nfl/draft/teams?team=mia&year=2011&_slug_=miami-dolphins&action=upsell&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fdraft%2fteams%3fteam%3dmia%26year%3d2011%26_slug_%3dmiami-dolphins

irányító nem jött, azt majd megoldjátok a szabadügynök piacról



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Elvesztettem a fonalat valaki lenne kedves leírni kiket draftoltunk?.és milyen posztra.ha jól láttam iranyitot nem draftoltunk.tud valaki valamit hogy igazolunk e iranyitot? Hallottam palmert kolbot.valaki mondjon valami biztatot.előre is köszi,nem lehet mindenki profi😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
korrekt story, ha van esze a lelkét is kiteszi majd az ST-ben 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
játszott ő mindent CB, FS, SS.
nálunk ST lesz 😀

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
he-he

De nézzétek a jó oldalát.. Sehol egy Pat White típusú luxus pick. Szimplán erőtlen draft.. nem szar ez csak szürke egyszerű nem vállaltak rizikót a sok bust után. Kivéve talán ezt a bűnözőpalántát. Amúgy S vagy CB?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ez igen érdekes draft lett, mindegy SuperBowl lesz ebből azt kész
(Wilson elég durva arc 😐)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Mindjárt én is elolvasom a cikket, csak egí szóra még visszatérnék Kearse-re.
Alkatilag DT, ebben a pozícióban is volt meghirdetve, nálunk viszont fel kell hizlalni NT-re. Most kb. 140-142 kg a srác, még egy 10-es és jó lesz. Magassága mind DT-re, mind NT-re megfelelő.
Furcsaság: pont néztem a Wilson kiválasztását és egy ideig C-nek írták ki. Biztos már elfáradt az emberke. 😊danyly
jóvan akkor azthittem nekem káprázik a szemem fél 1-kor, hogy én centert láttam kiírva

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------