Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden jel arra mutat, hogy (a szurkolók erős ellenszenve ellenére) marad Henne a kezdő és Thigpen a csere.

Csabee: annyiba kötnék bele, hogy franchise irányítót FA-n nem szokás hozni. Azt a drafton szereznek a csapatok (legalább is megpróbálják 😊) és ez ugye a Phinsnél nem történt meg (egyik körben sem) és nem valószínű, hogy egy UDFA irányító (ha egyáltalán hoztok) fogja megváltani a világotFucu
A Miami hozhatott volna pár éve franchise irányítót FA-n, de szerintük Drew Brees válla túl kockázatos volt. New Orleansban azóta is örülnek ezért a döntésért...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Minden jel arra mutat, hogy (a szurkolók erős ellenszenve ellenére) marad Henne a kezdő és Thigpen a csere.

Csabee: annyiba kötnék bele, hogy franchise irányítót FA-n nem szokás hozni. Azt a drafton szereznek a csapatok (legalább is megpróbálják 😊) és ez ugye a Phinsnél nem történt meg (egyik körben sem) és nem valószínű, hogy egy UDFA irányító (ha egyáltalán hoztok) fogja megváltani a világot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ventura feltételezzük azért keresnek Franchise irányítót mert nem bíznak benne... Tony -nak majdnem az állásába került a tavalyi szezon, amiben nagy szerepe volt Henne játékának. Tuti hogy amint adódik jobb, és elérhető opció rárontanak Irelandal.

És még ha Henne -é lesz a meló, akkor is hozni fognak irányítót ide az fix. Nem akkora a szerelem már mint 1 éve.

http://www.miamiherald.com/2011/05/01/2194857/draft-gives-miami-dolphins-chad.html#storylink=omni_popular
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
De van,de szarakszik a gép.akkor majd máshogy kell találnom.amúgy meg a telo keznel van:-P .lehet tudni,mior lehet biztosra menni,hogy lesz szezon?Miami
Majd akkor ha hírt kapunk róla.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
De van,de szarakszik a gép.akkor majd máshogy kell találnom.amúgy meg a telo keznel van:-P .lehet tudni,mikor lehet biztosra menni,hogy lesz szezon?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Telorol nyomon nem hiszem hogy engedné.dvd valahonnan nem lehet?Miami
eee, teleofnról? nincs asztali gépen internet vagy mi?



danyl: Egyébként mondta a vezetőség, hogy nem bízik már Henneben? 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor ez a Wilson egy ultrauniverziális, mindenhol bevethető emberke? 😊 Azt én is olvastam, hogy DB, S de több pozíciót nem. Ahogy írtátok egyenlőre ST. Nem ártana feljavítani az ST állományát is. Úgy is azt mondta az edzője a Montana-ban, hogy legdurvább ütő. A visszahordó csapat tagjait lezúzhatja. 😊

Az irányító kérdéssel meg várjunk, egyenlőre Henne van (én sem örülök neki) vele kell készülni, ha változik valami az NFL berkeiben (szabályozás, FA piac stb.) akkor majd valószínűleg lehet beszélni QB idejövetelről. Vagy nem. Ez is egy lehetőség.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Telorol nyomon nem hiszem hogy engedné.dvd valahonnan nem lehet?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Köszi,megpróbálok az lenni,de pár dolgot tanulnom kell meg nem mindenhez fogok tudni hozzászólni.jah a 2008as szezont,honnan szerezhetnek meg?Miami
ten yard torrent

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Köszi,megpróbálok az lenni,de pár dolgot tanulnom kell meg nem mindenhez fogok tudni hozzászólni.jah a 2008as szezont,honnan szerezhetnek meg?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Én bevallom csak 2 szezont láttam ,jah és nem láttam meg győztes miami meccset .tőkre vártam a p offot de megint nem tudtam kinek szurkolni.ehez QB kell és hennike az nem az.ha ezt a csapatnál nem lattjak,akkor megérdemlik hogy lemaradnak.ha jól lattam2002 óta Kétszer voltunk poffba?Miami
Nekem ez volt a 3. szezonom, amit folyamatosan néztem, minden vasárnap este ott gubbasztottam a fotelben a monitor előtt és vészmadárkodtam. 2006 őszén ismerkedtem a sporttal, szóval csatlakozhattam volna nézni, de azt sem tudtam mi az a stream, meg, hogy mit kell csinálni - szóval kellemesen lecsúsztam a meccsekről (gyorsabban is megtanulhattam volna a dolgokat, a saját csapatom játékosait, meg miegymást). 1 évvel később, amit a sporttv-n adtak NFL meccseket azokat lestem, így szerencsére láttam a Miami-Pittsburgh összecsapását ahol akár meglehetett volna az első győzelmünk (mindössze 3-0 volt a végeredmény, mert iszonyat szar saras, vizes volt a pálya). Azt sem felejtem el, hogy szószerint ez volt mérkőzésbeharangozónak írva ide a fórumra: ''Joey Porter visszatér a Heinz Fieldre''. Egyébként ezt a meccset a nokia 3110 classic telefonommal felvettem - aki ismeri a telefont az végig tudja képzelni milyen minőségű a felvétel. Igen ilyen elszánt voltam, hogy a teleofnomat végig kezembe tartottam és hát eléggé elzsibbadt időnként a karom 😀

Igen jól tudod. 2001-ben Jay Fiedler vezérletével (ha jól tudom), illetve 2008-ban a 2007-es 1-15 után Chad Pennington vezetésével. Ha pótolni akarsz ajánlanám, hogy szerezd be a 2007-es meccseket - hogy lásd hol volt a csapat, és a 2008-as meccseket - hogy lásd mivé lett a csapat. Aután érdemes még megtekinteni a kisebb hanyatlást is... De a 2008-as szezon felejthetetlen.

Egyébként üdv a klubban. Remélem aktív leszel! 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Persze ezt értettem is de ha akarjuk elvittük volna jövő éviért szerintem az ár nem mindegy.
Hm... lehet mozgolódtunk rá és ez benne van abban hogy BB behúzta?Delonso_
Feltételezhetjük az öregről, hogy csak azért behúzná? Szerintem szimplán neki is bejött a kölyök, és ha Brady-t térden fejelik megint előveszi a kalapból mint Casselt. De esélyes, hogy megkönyítette a dolgát, hogy csoport ellenfelek elől húzza be.Csabee13
Ne képzeljetek többet bele mint ami! 😉 Brady-nek 4 év van hátra a szerződéséből. Joggal kereshetjük az utódját. Mallett véleményem szerint azon a ponton steal volt és van benne potenciál, hogy Brady helyére lépjen 3-4 év múlva.Proxi
Pontosan ezt mondtam én is. Tökéletes backup.. És steal.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én bevallom csak 2 szezont láttam ,jah és nem láttam meg győztes miami meccset .tőkre vártam a p offot de megint nem tudtam kinek szurkolni.ehez QB kell és hennike az nem az.ha ezt a csapatnál nem lattjak,akkor megérdemlik hogy lemaradnak.ha jól lattam2002 óta Kétszer voltunk poffba?Miami
A lényeg, hogy megtértél a jó csapathoz, valahol pedig el kell kezdeni 😀
Jó éjt neked is!
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Persze ezt értettem is de ha akarjuk elvittük volna jövő éviért szerintem az ár nem mindegy.
Hm... lehet mozgolódtunk rá és ez benne van abban hogy BB behúzta?Delonso_
Feltételezhetjük az öregről, hogy csak azért behúzná? Szerintem szimplán neki is bejött a kölyök, és ha Brady-t térden fejelik megint előveszi a kalapból mint Casselt. De esélyes, hogy megkönyítette a dolgát, hogy csoport ellenfelek elől húzza be.Csabee13
Ne képzeljetek többet bele mint ami! 😉 Brady-nek 4 év van hátra a szerződéséből. Joggal kereshetjük az utódját. Mallett véleményem szerint azon a ponton steal volt és van benne potenciál, hogy Brady helyére lépjen 3-4 év múlva.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Na neki ülők madden 11 7-4 gyel állok jön a bills😀 .jót ejt mindenkinek
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Persze ezt értettem is de ha akarjuk elvittük volna jövő éviért szerintem az ár nem mindegy.
Hm... lehet mozgolódtunk rá és ez benne van abban hogy BB behúzta?Delonso_
Feltételezhetjük az öregről, hogy csak azért behúzná? Szerintem szimplán neki is bejött a kölyök, és ha Brady-t térden fejelik megint előveszi a kalapból mint Casselt. De esélyes, hogy megkönyítette a dolgát, hogy csoport ellenfelek elől húzza be.
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Én bevallom csak 2 szezont láttam ,jah és nem láttam meg győztes miami meccset .tőkre vártam a p offot de megint nem tudtam kinek szurkolni.ehez QB kell és hennike az nem az.ha ezt a csapatnál nem lattjak,akkor megérdemlik hogy lemaradnak.ha jól lattam2002 óta Kétszer voltunk poffba?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze ezt értettem is de ha akarjuk elvittük volna jövő éviért szerintem az ár nem mindegy.
Hm... lehet mozgolódtunk rá és ez benne van abban hogy BB behúzta?
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Akkor miért nem vittük el?Delonso_
Ha jól vettem ki a gázos ügyei miatt, nem voltunk benne beton biztosak. Illetve meg is próbáltunk felmenni érte a 3. körben. De nem voltunk elég gyorsak.

A szomorú helyzet úgy fest, az hogy 1. 2. at nem merték megrizikózni érte.. a 3. ban meg hiába minden a Pats időben behúzta, mert nekünk meg a Billsnek is tetszett.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akkor miért nem vittük el?
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jahm és nem mellesleg szerintem az sem véletlen, hogy nyíltan elismertük Malletet akartuk: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f9f953/article/fins-reportedly-coveted-mallett-but-couldnt-strike-deal

Ráadásként, nem is irányít.. nem nevezhetjük egy leader alkatnak.. csak felmegy dobál, lejön és fogja a fejét a képek láttán, hogy megint mit csinált.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Túlzok ha azt mondom alaphangon 5 meccs ment el rajta? Ez túlzás? Igen van ennél rosszabb is a ligában. De ettől még nem lesz jó. És megfogalmaztuk már párszor, hogy nem az a baj, hogy nincs complete passza. Hanem katasztrofális döntéseket hoz, vagy éppen hogy nem hoz döntést. És ez nagyon nagy baj.. De ha valamilyen isteni csoda folytán ez elmúlna eskü egy szál Henne mezben éneklem el a Dolphins indulót...

Nekem ő a mumus ez kétségtelen... De tett is érte.Csabee13
Sajnos egyet kell értenem.
Rendkívül rossz irányító. Ugyanis nem konstansan szar hanem amikor menne akkor lesz egyszerre tök homály és veszi el az egész csapat kedvét az élettől... Ártalmatlan nulla helyzetekben cselekszik megbocsájthatatlan, hogy utána vezessen egy full 90 yardos TD driveot majd amikor esély lenne az egyenlítésre dob 2-3 Intet.

És hogy van gyengébb irányító is? Hát... draftolnak is szépen a helyére ha tudnak6 hoznak egy másik csapattól platina áron.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Túlzok ha azt mondom alaphangon 5 meccs ment el rajta? Ez túlzás? Igen van ennél rosszabb is a ligában. De ettől még nem lesz jó. És megfogalmaztuk már párszor, hogy nem az a baj, hogy nincs complete passza. Hanem katasztrofális döntéseket hoz, vagy éppen hogy nem hoz döntést. És ez nagyon nagy baj.. De ha valamilyen isteni csoda folytán ez elmúlna eskü egy szál Henne mezben éneklem el a Dolphins indulót...

Nekem ő a mumus ez kétségtelen... De tett is érte.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk ebben van valami 😊
Azaz Henne a grinch... mostmár tudom honnan volt ismerős.
Ellopja a karácsonyt is.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
jól van azért nem kell átesni a ló túloldalára sem, ha Henne tényleg annyira béna lenne mint itt tartják páran nem lett volna complete passza 0-78 as TD/Int mutatója lenne, és 0-16-al zártunk volna.

gyenge átlag, van még pár ilyen a ligában