Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
odrick nem fog special teamezni.

Starks-Langford-Merling(ha marad)-Odrick, McDaniel, ez lesz a rotáció DE poszton, ami szerintem iszonyat erős.

Edds meg remélem idény felére kinyomja crowdert a kezdőből. bár futás ellen valszeg nem lesz annyira jó mint crowder amikor annak épp jó napja van. Igaz ritkán van neki olyan

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy jó kis cikk :
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2011/04/undrafted-free-agent-pipeline-shut-for-dolphins.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
The 2011 NFL Draft has come and gone and while undrafted players can't sign with a team, they at least have an idea of where they would like to go based on opportunities to make teams and get playing time.

The Miami Dolphins addressed some needs over the past weekend but to say that all the holes are plugged would be stretching the truth.

Once a new collective bargaining agreement has been reached or the courts order the league year to begin here are a few names that should receive a phone call from Jeff I.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hogy fociról is legyen szó

ESPN-en Misi kapott egy kis hypeot, sokat várnak tőle idén (én is) nem is értettem azokat akik az OLB posztot neednek jelölték meg. Futás ellen nagyon jó volt, összakapart 5 sacket, (ez csak több lesz idővel) szóval tényleg jó volt /lesz.

a nagy kérdőjelek nekem edds és odrick, ki mit vár tőlük?briareos
Sötét lovak nekem is mindketten. Odrick-ról ugye semmi nem derült ki, max annyi, hogy könnyen megsérül. Bár legutóbbi nyilatkozatában harcra kész, alig várja, hogy játsszon. De max. egyenlőre szerintem csak ST, mert Starks, Merling és Langford-tól nem fér be. Jó edzésmunka, kemény, harcos játék és idény felénél még akár kezdő is lehet? Volt aki hulladék pick-nek minősítette Odrick-ot az egyetemi statjai alapján?! Én nem találom annyira szörnyűnek.
Edds-ről sem derült ki semmi tavaly. 3. számú ILB talán lehet. A 2009-es Iowa statja jó volt, főleg INT-ben és assist szerelésekben. Ha így muzsikálna akkor tovább javítaná az LB munkát, bár az eddig is jó volt, nem ezzel volt a baj.

Más: lehet az én figyelmemet kerülte el ez a Mallett-es sztori, de azért csak meg akartuk szerezni, de nem voltunk erőszakosak, de inkább sokat kellett volna érte adni.Mindegy, szerintem ő sem szívesen jött volna ide. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
hogy fociról is legyen szó

ESPN-en Misi kapott egy kis hypeot, sokat várnak tőle idén (én is) nem is értettem azokat akik az OLB posztot neednek jelölték meg. Futás ellen nagyon jó volt, összakapart 5 sacket, (ez csak több lesz idővel) szóval tényleg jó volt /lesz.

a nagy kérdőjelek nekem edds és odrick, ki mit vár tőlük?briareos
Inkább csak depth miatt jelölték meg. OLB-re csak Misi meg Wake van. a Többiek MLB-k. Math Roth nevét olvasgattam, hogy szóba jöhet mint FA na meg Moses resign.

AJ Edds is IR volt ugye, de róla olyanokat olvasgattam hogy van benne potenciál. Van aki idáig is elment:
"A.J. Edds returns from an ACL injury, and this guy is a diamond in the rough. Edds excel in pass coverage and isn’t afraid to lay the lumber by any means."

Hát Odrick meg top15 prospect volt tavaly, és ez volt az első komoly sérülése. Én azt várom, hogy állat lesz szerintem jó húzás volt csak peches. És idén megrémiszt egy két QB-t meg RB-t.

De te mit gondolsz róluk?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hogy fociról is legyen szó

ESPN-en Misi kapott egy kis hypeot, sokat várnak tőle idén (én is) nem is értettem azokat akik az OLB posztot neednek jelölték meg. Futás ellen nagyon jó volt, összakapart 5 sacket, (ez csak több lesz idővel) szóval tényleg jó volt /lesz.

a nagy kérdőjelek nekem edds és odrick, ki mit vár tőlük?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
csakis aktív

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mit csináljon szerencsétlen?
üljön a hideg vizes zuhany alatt és vagdossa magát, míg a tv-n az intjeit nézi vissza?briareos
Meleg víz hatékonyabb érvagdosás esetén!
S igenis önmegtartoztasson, hátha szeptemberre összegyűlik valami a tökeiben.
Bria, Te szex terén nagyon megengedő és megértő vagy! 😊tomi-tomi
csitt arról volt szó, hogy nem beszélünk arról az estérőlbriareos
😀
Most, hogy elárultuk magunkat, akkor mindenki tudja, hogy befogadó típus vagy? 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mit csináljon szerencsétlen?
üljön a hideg vizes zuhany alatt és vagdossa magát, míg a tv-n az intjeit nézi vissza?briareos
Meleg víz hatékonyabb érvagdosás esetén!
S igenis önmegtartoztasson, hátha szeptemberre összegyűlik valami a tökeiben.
Bria, Te szex terén nagyon megengedő és megértő vagy! 😊tomi-tomi
csitt arról volt szó, hogy nem beszélünk arról az estéről

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én azért nem erre gondoltam, csak a kontraszt. Rossz látni, hogy ő elvan, de a csapat meg szenved és próbál újjáépülni. Persze szórakozzon csak, most még megteheti, de amikor majd minden meccsre max. koncentráció kell nyújtani, azért akkor csak arra figyeljen oda.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mit csináljon szerencsétlen?
üljön a hideg vizes zuhany alatt és vagdossa magát, míg a tv-n az intjeit nézi vissza?briareos
Meleg víz hatékonyabb érvagdosás esetén!
S igenis önmegtartoztasson, hátha szeptemberre összegyűlik valami a tökeiben.
Bria, Te szex terén nagyon megengedő és megértő vagy! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mit csináljon szerencsétlen?
üljön a hideg vizes zuhany alatt és vagdossa magát, míg a tv-n az intjeit nézi vissza?

legalább nem növesztett olyan sérőt mint brady

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én inkább sírok. Annyira nincs elkeseredve úgy látom. De miért is lenne jól játszott az előző idényében. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ha már a QB kérdés: Henne megirigyelte Bria nőinek adottságait :o
Bevezető:http://www.thephinsider.com/2011/3/22/2065240/chad-henne-enjoying-his-offseason
Képek: http://photos.tmz.com/galleries/chad_henne__what_a_drag#tab=most_recent&id=88319
Komolyan nem tudom, hogy a képek láttán sírjak vagy nevessek. 😐

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Thigpen RFA? Ezt nem tudtam, de olyan sokat nem változtat a tényen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
rúkiekat már belevezették, szóval őt is levehették volna. én sem értem.
mondjuk mindegy, mert nem fog többet játszani

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én tudom, de ezek a rosterek még messze vannak attól, hogy ezeket véglegesnek tekintsük.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
thigpen rfa
pennington valóban FA (bár hivatalosan még mindig IR-en van nálunk)

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Csak kicsit visszatérve a QB kérdésre : én úgy tudom, hogy Pennington és Thigpen is UFA-n van. Maradt Henne és Brandstater rosteren. Egyenlőre.
Remélem jól tudom. Ha nem javítsatok ki nyugodtan.danyly
Brandstarter csak alternatíva volt Pennington után. Szerintem hoznak valami szép cserét (vagy kezdőnek valót???).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
FA valóban. Nemrégiben néztem a wikijét, ott még csapattagként volt.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak kicsit visszatérve a QB kérdésre : én úgy tudom, hogy Pennington és Thigpen is UFA-n van. Maradt Henne és Brandstater rosteren. Egyenlőre.
Remélem jól tudom. Ha nem javítsatok ki nyugodtan.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/05/forbes-32-2010-16-miami-dolphins.html

Hát mit ne mondjak tud valamit Ross: Az inflációval korrigált beszerzési árhoz képesti érték %-os mutatója: -9 % + Működési eredmény: -7,7 millió dollár (32. az NFL-ben) + ami legjobban szíven ütött : Játékosokkal kapcsolatos bérköltségek: 164 millió dollár (2. az NFL-ben)

És ennek ellenére a Dolphins-é az egyik legkitartóbb közönség.Geeri
Hát ez egy igen siralmas gazdasági mutató. Tök utolsók vagyunk amiben nem kéne és tök elől amiben megint nem. 😕 De a jegybevétel 4., az viszont szép.
Floridába hiába van három NFL-es csapat, csak a Miami-t szeretik a legjobban. De ez természetes. 😀
Szerintem egy kicsit csökkenteni kellene a fizetéseket és amelyik UFA játékosunknak érvényes és számára elfogadható szerződést tolnak az orra alá az mehet. Csökkenteni kell a deficitet. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nekem bőven elég ha szeptemberben keződik az idény, és el fog kezdődni 😊

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Miami erre vannak megfelelő topikok!
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=49
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1075

Egyébként hogy válaszoljak. Senkisem tudja! Reméljük minél hamarabb, de a pénz beszél kutya ugat.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ebből annyit vettem ki hogy június július ba indul be a szabadugynok piac.de sok volt az info,valaki roviden hogy mikor válik biztossá hogy lesz szezon?lesz meg valami bírósági ülés?ha igen mikor és mik az esélyek?bocsi a sok kérdésért de szeretnék tisztán látni.