Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hennét pedig ne vegyük alapnak, hozzá képest Troy Smith is pro bowler.Delonso_
Lehet h pont ezért lenne megoldás Orton?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sztem Orton igencsak minőségi javulás lenne, ha sikerülne kidolgozni egy olyan támadási rendszert, amiben ő tud operálni. Henne nem tudom, milyen rendszerben lenne képes jól játszani. Orton legalább mutatott valamit.szaba
Szerinted az lenne, szerintem meg Pennington light.
Nem lenne előrelépés.
Hennét pedig ne vegyük alapnak, hozzá képest Troy Smith is pro bowler.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem Orton igencsak minőségi javulás lenne, ha sikerülne kidolgozni egy olyan támadási rendszert, amiben ő tud operálni. Henne nem tudom, milyen rendszerben lenne képes jól játszani. Orton legalább mutatott valamit.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Kinti Fins szurkolók Ortont akarják 😊
Szerintem Marshall is örülne 😛haromt
Tudtommal erre mondják, hogy csöbörből-vödörbe :rolleyes:Geeri
Azt bírom ebben az offseasonban, hogy olyanokat mutatnak be megváltóként, megoldásként akik nem tudtak a saját csapatukban sem permanens kezdő pozíciót kiharcolni.
Persze létezik olyan hogy egy másik szisztémában valaki mégis beválik, de hadd legyek kissé pesszimista ezt illetően.
Ennél nagyobb blődség sokszor csak az áruk, lásd Kolb.
Be kéne látni, őket nem véletlenül tradelnék el.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Kinti Fins szurkolók Ortont akarják 😊
Szerintem Marshall is örülne 😛haromt
Tudtommal erre mondják, hogy csöbörből-vödörbe :rolleyes:

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Kinti Fins szurkolók Ortont akarják 😊
Szerintem Marshall is örülne 😛
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Jaja, fajintos lesz. Nagyon kíváncsi vagyok össze tudunk e hozni valami pozítívumot, mert mostmár igazán adott minden - irányító kivételével. Nagyszerű elkapók, nagyszerű futók - itt kérdőjel, fajintos fal - punci berázódik, incognito nagyon vagány, szükség esetén FAról jöhet valami szép teremtmény. Azt kell, hogy mondjam, hogy offense oldalon ütni kellene. Én itt csak két rosszat látok legfeljebb. Henne és Daboll (Őt csak azért, mert számomra ismeretlen és nem tudom milyen isteni szikrákra képes - lásd: Henning féle play hívások).

Idén újból nálam a védelem a kakukktojás. Vagy bejön vagy nem. Valljuk be, azért kitettek a srácok magukért, hiszen 5 másodpercenként visszamenni a pályára és végignyomni a meccset így... és nem is csak egy meccset! LB sor kafa, de szerintem egy két szép csere elfér. Edds és OLdrick visszatér, így a tavalyi semmi után idén ingyen erősítés plusszba. A DL jó, bár nem tudom Soliai és Kearse mit fog majd sisteregni. Én nálam még mindig a secondary a hunyó. A CB-k jók, de előfordulnak bakik... és a lehető legrosszabbkor. várom Jones robbantását, nemhiszem, hogy cserére hivatott, de tény, hogy Yeremiah nagy előny még mindig kora ellenére.

így összevéleményezve... minimum a pozitív szezon - bár én mindig kevesebbet várok, mint ti, de erős a csoportunk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen kapjon el 2000 Y-ot. Persze a realitások talaján maradva: kicsit akkor is több kell tőle, de persze ez nem biztos, hogy csak rajta múlik. Ugye Henne elég gyenge hosszú passzokban (Marshall-nak idén 40y+ 2 db, 20y+ 9 db elkapása volt). Azért ez nem világcsúcs. De még egyszer hozzáteszem ez főleg nem rajta múlt. De ugye sokszor legjobban rá figyeltek a védők, nagyon jól levédekezték.
Elviekben a draftolt új WR-ünk arra lesz hivatott, hogy teret nyisson, elvonja a védők figyelmét és akkor Marshall v. más több, jobb pozíciót tudjon kiharcolni v. TD tudjon elérni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Marshall Denverben sem volt jobb. Pontosabban itt is ugyanolyan jó sztem. Bár én csak 3-4 Phins meccset láttam végig, az igaz.
Egy egy fumbli ott is volt. A TD szám az sok mindentől függ. De volt 3.
Mindenesetre 1000 yard az ezer yard. Az megvolt. Mennyit kapjon el? Kétezret?
Vagy mi a gond vele?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha már a nagy fizetésekről van szó: A héten v. a jövő héten már edzést akar vállalni Brandon Marshall (ez jó hír; nem is erről van szó).
47,5 millió $ szerződés 4 évre. Ez nekem kicsit kimaradt, hogy ennyit kapott a srác. Kicsit sok.
A tavalyi teljesítményénél kicsit többet kell mutatnia, hogy igazolja az ilyen nagy összeg kifizetését feléje. Persze ha nem adnak neki ennyit nem is jön hozzánk.
Persze+ még ez a szurkálásos dolog is hátráltatja a felkészülésben.
Én személy szerint sokkal többet várok Marshall-tól. Kb. olyan formát mint amit a Denver-ben produkált, melyet a közönség és szurkolók is honoráltak 2 Pro Bowl részvétel ill. beszavazás formájában.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én már nagyon megutáltam Henne-t. De ez csak személyes vélemény, attól függetlenül lehet ő lesz jövőre is a kezdő. Sajnos ezt egyenlőre fogadjuk el, mert nincs más alternatíva. Persze ez még változhat, de az NFL idény is bizonytalan, nemhogy a Miami kezdő QB helyzete. :/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Én nem tudom de ez a Murtha fiú eddig nem nagyon győzött meg teljesítményileg, de ha a Dolphins-nál látnak valamit benne?! :/ MIndenesetre érdekes.
De az a felvetés nem rossz, hogy igazából Carey felépülését, edzésmunkáját segítse, hogy jobb legyen, előbb hadra fogható legyen stb.
De akkor minek neki ekkora fizetés?danyly
a dolphinsnál, henneben is látnak jövőt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én nem tudom de ez a Murtha fiú eddig nem nagyon győzött meg teljesítményileg, de ha a Dolphins-nál látnak valamit benne?! :/ MIndenesetre érdekes.
De az a felvetés nem rossz, hogy igazából Carey felépülését, edzésmunkáját segítse, hogy jobb legyen, előbb hadra fogható legyen stb.
De akkor minek neki ekkora fizetés?danyly
Tényleg nevetséges, hogy lassan a vécésnéni és rekordpénzeket visz haza... Carey-t kidobni fura lenne, sőt rémisztő. Nem hinném hogy tényleg nekiállnának kiselejtezni a fal működő részeit, valószínűbb szerintem, is hogy motiválni akarják a srácot. Bár azzal, hogy a mindenkinek fix embernek számító Carey-t kóstolgatják, elég bizonytalan hangulatot keltenek a csapat háza táján, ami igen, lehet motiválja őket, de az is benne van, hogy összezavarja.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nem tudom de ez a Murtha fiú eddig nem nagyon győzött meg teljesítményileg, de ha a Dolphins-nál látnak valamit benne?! :/ MIndenesetre érdekes.
De az a felvetés nem rossz, hogy igazából Carey felépülését, edzésmunkáját segítse, hogy jobb legyen, előbb hadra fogható legyen stb.
De akkor minek neki ekkora fizetés?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
szerintem az egész mögött csak annyi van, hogy nem akarják, hogy Carey eltunyuljon.
legalábbis remélem

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mi ez a nagy pangas gyerekek.senki nem ir?vagy nallatok is lockoiz vsn? :/Miami
Mi a véleményed a bria által beírt hírről, mi szerint Carey meglepő cut lehet majd az edzőtáborban, mert nagyon sokra tartja a stáb L. Murthát, és előbbi játékos elég komoly sérülésből lábadozik, plusz nagyon megemelkedik a fizetése is?

Szerinted ha Careytől meg akarnátok szabadulni, nem lett volna logikusabb OT-t választani az első körben Pouncey helyett, abból kiindulva, hogy belülre könnyebben lehetett volna minőségi játékost találni akár a drafton később, akár a veterán szabadügynökök között, mint a támadófal szélével kísérletezgetni?

Nincs olyan érzésed, hogy a korábban támadófal edző Sparano is abban a csapdába esik, mint sok más vezetőedző is, akik a szakterületüknek tartott egységgel kapcsolatban túl sokat variálnak, mert nagyon értenek hozzá, aminek a vége a folyamatos csere-bere, a kohézió teljes hiánya, és befuccsolt csapatmunka?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
miről írjunk? a semmiről? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Mi ez a nagy pangas gyerekek.senki nem ir?vagy nallatok is lockoiz vsn? :/
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
The Palm Beach Post suggests that RT Vernon Carey could be a surprise cut in Dolphins camp this year.
Lydon Murtha has been informed he'll compete with Carey to start at right tackle, and the incumbent is coming off a potentially extensive surgery to his right knee. Specifics of the operation were never disclosed. Carey's base salary also jumps from $950,000 last year to $4.15 million this year. We'd still expect him to make the team, but only if he's 100 percent.

Murtha, lol. viccnek is rossz

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a lényege hogy henike nem tud 20 yardnál hosszabbat pontosan passzolni.
Ebben az egyik legrosszabb a ligában. 8 % os találati aránnyal.Delonso_
Egy hellyel még az a Cutler gyerek is megelőzi.. A listát meg Vince Young vezeti. Kerékbetörni!

😊

A találati aránya viszont 25 százalék, a 8 azt mutatja, hogy a passzainak hány százaléka volt legalább 20 yardot a levegőben. A legjobb mutató 45 %.

Itt a táblázat a Jaguars topikból: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/10/going-deep/DoM
Igyekszünk mindennel lehúzni amivel csak lehet😊 Szerelem ez
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az a lényege hogy henike nem tud 20 yardnál hosszabbat pontosan passzolni.
Ebben az egyik legrosszabb a ligában. 8 % os találati aránnyal.Delonso_
Egy hellyel még az a Cutler gyerek is megelőzi.. A listát meg Vince Young vezeti. Kerékbetörni!

😊

A találati aránya viszont 25 százalék, a 8 azt mutatja, hogy a passzainak hány százaléka volt legalább 20 yardot a levegőben. A legjobb mutató 45 %.

Itt a táblázat a Jaguars topikból: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/10/going-deep/
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
és h valami pozitívumot is mondjunk erről a szerencsétlenről:

Rank Player Team Blitzed Drop Backs Attempts Completions Completion%
1 Drew Brees NO 282 267 176 65.92%
2 Chad Henne1 MIA 199 179 114 63.69%
3 Aaron Rodgers GB 266 245 154 62.86%
4 Philip Rivers SD 209 190 118 62.11%
5 Matt Schaub HST 244 226 140 61.95%

ergó minden playnél blitzelni kéne 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
http://thefinsiders.com/blog/2011/2011-offense-looking-to-follow-path-of-2010-defense/

na persze... :/Geeri
legyen úgy

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
http://thefinsiders.com/blog/2011/2011-offense-looking-to-follow-path-of-2010-defense/

na persze... :/

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a lényege hogy henike nem tud 20 yardnál hosszabbat pontosan passzolni.
Ebben az egyik legrosszabb a ligában. 8 % os találati aránnyal.