Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hát nem tudom, de én szolnokra jártma középbe, de legfeljebb 5-6 (has nem kevesebb) NFL-es cuccot láttam.

Volt részem anno évekkel ezelőtt, hogy egy gyereknek NFL-es baseball sapkája volt, akkor láttam egy dagadt csávon Redskinses kabátot, csöveseken raiders-es kabátot, illetve 1 éve a szolnok plázában egy saints-es vagy vikings-os mezben lévő csávót... de dolphins-osat soha 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Én cegleden lakom és múltkor én is láttam egy marino mezes,csavokat. A tescoba. Nekem is tetszik a volt ez lesz az ország elsőszámú,blog😉
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kérem, én pont az Alföldön lézengek, szóval van ám itt kúltúra 😀
A blog fasza lesz!

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
csabán felbuzdulva szerkeztgettem a facebookos oldalunkat 😀 nem nagy cucc, csak, hogy mégse legyen sivár! majd képeket is hajintok fel.

csaba! habár a design meg fordítás meg miegymásban nem tudok segíteni, de ha majd egyszer úgy adoódik szerintem egy egy roster frissítgetéssel tán csak elbírnék 😀 illetve nem tudom miféle munkálatok lennének még ami nem igényle fordítást-...Ventura
Bármihez amihez kedved van.. 😀 ez nem munka.. kedvtelésből csinálom, te is úgy csináld..

Viszont most el leszek egy darabig az új Designal, meg nyúzom a photoshopos cimbiket hogy akadjanak rá a kérdésre.. Lehet, hogy ez a blog.hu hülye ötlet volt jobban jártam volna saját fejlesztéssel.. Nem hittem, hogy lesz iránta érdeklődés ha nem megy csinálok inkább 0-ról egy újat aminek legalább tudom, hol az eleje meg a vége.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
csabán felbuzdulva szerkeztgettem a facebookos oldalunkat 😀 nem nagy cucc, csak, hogy mégse legyen sivár! majd képeket is hajintok fel.

csaba! habár a design meg fordítás meg miegymásban nem tudok segíteni, de ha majd egyszer úgy adoódik szerintem egy egy roster frissítgetéssel tán csak elbírnék 😀 illetve nem tudom miféle munkálatok lennének még ami nem igényle fordítást-...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Utolsót leszámítva mindegyiket meg akarom csinálni még ebben a hónapban.
A reklám meg szurkolók már neccesebb 😀 Ha elindul a szezon írok majd a Ricsinek a tévébe XD

Köszi a tippet, és akkor várom majd a segítséget.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Unofficial list of potential 2011 free agents

QB

Todd Bouman
Jaguars

Marc Bulger
Ravens

Kerry Collins
Titans

Todd Collins
Bears

Brett Favre
Vikings

Charlie Frye
Raiders

Rex Grossman
Redskins


Matt Hasselbeck
Seahawks

J.P. Losman
Seahawks

*Peyton Manning
Colts

J.T. O'Sullivan
Raiders

Chad Pennington
Dolphins

Patrick Ramsey
Vikings

Chris Simms
Titans

Alex Smith
49ers

Jim Sorgi
Giants

Brian St. Pierre
Panthers

*Michael Vick
Eagles

Billy Volek
Chargers

* franchise tag

Szép egy lista. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem nyáron bőven lesz rá időm, igaz előtte még be kell fejeznem a U ismertetőjét
ami feltétlenül kell sztem az oldalra:
- aktuális roster
- link ebbe a topikba
- csapat ismertető
- menetrend (értelemszerűen szezon közbe frissítve)
- és hát történelmi cikkek (legnagyobb meccsek, playek, játékosok)
- szebb design 😀
- reklám és szurkolók
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én mostanában biztos nem tudok segíteni, vizsgaidőszakom jön+meló is persze de utána szívesen segítek bármiben ha gondolod.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hosszú távú tervekben az szerepel, hogy az összes hall of famert meg honor roll tag "profilját" megcsinálom. Most lesz rá időm.

Amit még gondoltam, egy külön rovatba legemlékezetesebb meccsek, playek. És valóban a történetet is.
(Ezt mindenképpen együtt kéne, hogy kinek mi a kedvenc. Szépen mindenki megcsinálná a saját kedvencét és kiraknánk. Aztán lehet csemegézni 😊 )

Köszi még egyszer. Hát aki érez magában erőt meg kedve is van bármikor posztolhat ki, csak szóljatok és megy is meghívó meg a jogosultság hozzá.
Design meg nagyon alap még. Épp csak átjavítgattam az alap kódot. Majd belemegyek jobban idővel felcsicsásítom, szavazások aktív elemek stb.. persze ízlésesen.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Amúgy már készen van a Miami franchise története, csak ellenőrizni kell a helyesírást vagy nem tudom, szóval majd azt is fel lehet dobni a blogra.
Illetve a wikipédiás Dan Marino életrajzot is el lehetne lopni, illetve kibővíteni, átszerkeszteni - és majdan mikor majd lesz olyan cimke, hogy ''Játékos portré'' akkor el lehetne érni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
blog fasza, idővel majd az írási stilus is kialakul.
Ha szépen fejlődik, még bowl.hu hivatkozások közé is kikerülhet.

Ha majd kell help, szólj nyugodtan

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Köszi a pozitív visszajelzést. Neki is álltam a következő bejegyzésnek. Mad Dog -ról bányászok össze amit csak tudok és fordítom le. holnap estére kint lesz reményeim szerint.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
ma szolnokra dan marino mezbe mentem, had ne mondjam, hogy lestek az utcán 😀 az alföldön erőteljesebben ki kellene építeni a dolphins rajongótábort 😊

http://dolphins.blog.hu/

Csináltam egy ilyet 😀 ha nem méltó szóljatok és már törlöm is. Na osszatok! 😀Csabee13
jó ötlet és nagyon is jó, hogy van egy olyan hely ahol csak dolphins hírek vannak (mert nagyszerű, hogy van profootballmagazin.hu, de a dolphins hír az elég kevés). úgyhogy én ennek csak örülni tudok - még segítenék is, de idő híjában nem tudnék, meg annak ellenére, hogy február óta angolt tanulok még nem jutottam el elit szintre. szóval hajrá!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erről már beszéltünk régen...

AZ!

Odrick könnyen megsérül? Mert volt neki egy Rookie-ként? Ha megint kidől elfogadom de nem olyan sérülékeny mint hiszik.. nézz után a múltjának.. Akik draftolták megtették.. Nem gáz a srác és a Def falunk iszonyat mély lesz ha így marad..

Crowder-el vagyok úgy, hogy lehetne rosszabb is... 😊 De tényleg jó lenne ha Edds kinőné.Csabee13
Nem én mondtam, hogy gáz és azt sem, hogy könnyen megsérül. Olvasgattam és egyesek ezt állították, mondták. Képzeld a dolgoknak MINDIG utána nézek. :mad:danyly
2007: Suffered two broken bones in his left hand vs. Wisconsin (10/13) … The next week, he left the Indiana clash (10/20) in the first quarter with a dislocated right ankle, missing the team's final five contests.

Ennyit találtam.. na most ha 4 évente megsérül azt nem nevezném még Injury Prone -nak erre gondoltam, hogy nézz utána.. 😛 nem kell zsémbelni egyből... És ha csak a wikijét nézed láthatod, hogy nemvolt túl sokat sérült. Ennyire akartam felhívni a figyelmed. Vagy te találtál ellentétes dolgot?Csabee13
Bocs, nem volt szándékos biztos én nézelődtem rossz helyen. Nekem mindig van érzékem az ilyen hülye zsurnaliszta írásokat megtalálni és azt közzétenni. :rolleyes:

Király ez a kis blog. Nekem tetszik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
http://dolphins.blog.hu/

Csináltam egy ilyet 😀 ha nem méltó szóljatok és már törlöm is. Na osszatok! 😀
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jó, hogy mallett revansot akarna( de csak akarna) venni mert nem őt válaszottuk a drafton. Na mindegy ti nem hisztek nekem, de azzal, hogy Mallett New Englandbe került egy nagy ellenség vár ránk megint a jövőben - mint most Brady (remélem nem lesz igazam)Ventura
Majd Wake meginterjúvolja, hogy mégis mi a helyzet revans terén 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
akarjon revansot venni, majd belelép a D a szájába 😀

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Jó, hogy mallett revansot akarna( de csak akarna) venni mert nem őt válaszottuk a drafton. Na mindegy ti nem hisztek nekem, de azzal, hogy Mallett New Englandbe került egy nagy ellenség vár ránk megint a jövőben - mint most Brady (remélem nem lesz igazam)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hogy fociról is legyen szó

ESPN-en Misi kapott egy kis hypeot, sokat várnak tőle idén (én is) nem is értettem azokat akik az OLB posztot neednek jelölték meg. Futás ellen nagyon jó volt, összakapart 5 sacket, (ez csak több lesz idővel) szóval tényleg jó volt /lesz.

a nagy kérdőjelek nekem edds és odrick, ki mit vár tőlük?briareos
Inkább csak depth miatt jelölték meg. OLB-re csak Misi meg Wake van. a Többiek MLB-k. Math Roth nevét olvasgattam, hogy szóba jöhet mint FA na meg Moses resign.

AJ Edds is IR volt ugye, de róla olyanokat olvasgattam hogy van benne potenciál. Van aki idáig is elment:
"A.J. Edds returns from an ACL injury, and this guy is a diamond in the rough. Edds excel in pass coverage and isn’t afraid to lay the lumber by any means."

Hát Odrick meg top15 prospect volt tavaly, és ez volt az első komoly sérülése. Én azt várom, hogy állat lesz szerintem jó húzás volt csak peches. És idén megrémiszt egy két QB-t meg RB-t.

De te mit gondolsz róluk?Csabee13
Nem gondolok még semmit, nagy kérdőjelek mind a ketten.
Roth nem hiszem h visszajönne ide, nem amíg a mostani FO van hatalmon 😀

Moses resign meg... hát legyen elvégre senki sem érkezett OLB posztra, de vele is csak többen vagyunk.

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Erről már beszéltünk régen...

AZ!

Odrick könnyen megsérül? Mert volt neki egy Rookie-ként? Ha megint kidől elfogadom de nem olyan sérülékeny mint hiszik.. nézz után a múltjának.. Akik draftolták megtették.. Nem gáz a srác és a Def falunk iszonyat mély lesz ha így marad..

Crowder-el vagyok úgy, hogy lehetne rosszabb is... 😊 De tényleg jó lenne ha Edds kinőné.Csabee13
Nem én mondtam, hogy gáz és azt sem, hogy könnyen megsérül. Olvasgattam és egyesek ezt állították, mondták. Képzeld a dolgoknak MINDIG utána nézek. :mad:danyly
2007: Suffered two broken bones in his left hand vs. Wisconsin (10/13) … The next week, he left the Indiana clash (10/20) in the first quarter with a dislocated right ankle, missing the team's final five contests.

Ennyit találtam.. na most ha 4 évente megsérül azt nem nevezném még Injury Prone -nak erre gondoltam, hogy nézz utána.. 😛 nem kell zsémbelni egyből... És ha csak a wikijét nézed láthatod, hogy nemvolt túl sokat sérült. Ennyire akartam felhívni a figyelmed. Vagy te találtál ellentétes dolgot?
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erről már beszéltünk régen...

AZ!

Odrick könnyen megsérül? Mert volt neki egy Rookie-ként? Ha megint kidől elfogadom de nem olyan sérülékeny mint hiszik.. nézz után a múltjának.. Akik draftolták megtették.. Nem gáz a srác és a Def falunk iszonyat mély lesz ha így marad..

Crowder-el vagyok úgy, hogy lehetne rosszabb is... 😊 De tényleg jó lenne ha Edds kinőné.Csabee13
Nem én mondtam, hogy gáz és azt sem, hogy könnyen megsérül. Olvasgattam és egyesek ezt állították, mondták. Képzeld a dolgoknak MINDIG utána nézek. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy jó kis cikk :
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2011/04/undrafted-free-agent-pipeline-shut-for-dolphins.htmldanyly
salguero egy idiótabriareos
Bocsi de nem bírtam kihagyni. Tudtam, hogy ezt fogjátok írni. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Erről már beszéltünk régen...

AZ!

Odrick könnyen megsérül? Mert volt neki egy Rookie-ként? Ha megint kidől elfogadom de nem olyan sérülékeny mint hiszik.. nézz után a múltjának.. Akik draftolták megtették.. Nem gáz a srác és a Def falunk iszonyat mély lesz ha így marad..

Crowder-el vagyok úgy, hogy lehetne rosszabb is... 😊 De tényleg jó lenne ha Edds kinőné.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Egy jó kis cikk :
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2011/04/undrafted-free-agent-pipeline-shut-for-dolphins.htmldanyly
salguero egy idióta