Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....Ventura
ventura, azután, hogy legutóbb úgy baszogattad Miami-t a helyesírási hibák meg elütések miatt, mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke, igazán illő lenne neked is elolvasni az üzeneteidet mielőtt elküldöd. olvashatatlan vazze. Ha már a tartalom olyan amilyen, legalább legyen jól leírvabriareos
pUsZi a mellbimbódra
(miami és én köztem még mindig nagy a különbség)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
nem veszthetünk semmit, sheets szar volt, ha LJ is szar cutoljuk camp végén, ennyi

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
3 éve futott utoljára TD-t, úgyhogy szerintem kiszórják, még az 53 -at sem éri meg. Rég volt 2005-06...akkor csillogott, de azóta ?

több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Sheetset pedig waiverre tettük emiatt, amit eléggé sajnálok, mert kedveltem, LJ meg már közel sem lesz olyan, mint régen :/kristof
Na de Kory sem lesz olyan az 5 karrier yardjával, mint egy kiégett LJ 😀
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Sheetset pedig waiverre tettük emiatt, amit eléggé sajnálok, mert kedveltem, LJ meg már közel sem lesz olyan, mint régen :/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Greg Beddard: "Haynesworth and Ochocinco for the Patriots. Burress and Mason for the Jets. The race for the 2007 AFC East title is going to be awesome." 😀 😀gsn
Úgy látszik a Miami sem akar kimaradni 😂

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jujj. Backupnak jó lesz, Bush nem az ironman kategória.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
frencsájz RB érkezett Larry Johnson személyében



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Colombo csak ki fog golyózódni a kezdőből Long visszatérésével. De a cserepadon se szívesen látnám. Ki kéne vágni az 53-ból :mad: Csak valszeg nincs jobb :/

Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ügyesek az újságírók mi? Remélem Tony is olvassa.

Marc Colombo - T - Dolphins

After visiting Dolphins camp this week, Yahoo's Jason Cole came away with the impression that RT Marc Colombo could be a "huge liability in pass protection."
Cole points out that Colombo "has a hard time moving" after so many leg injuries going on age 33, and it's "not a pretty situation" on the right side of Miami's line. Vernon Carey has struggled at right guard, and rookie Mike Pouncey has gotten pushed around at center. Jake Long is a rock at left tackle, but defenses are going to prey on the middle and right side of this line.
több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Na, a Raiders bevállalta Pryor-t. 3. körért, hááááát...

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....Ventura
ventura, azután, hogy legutóbb úgy baszogattad Miami-t a helyesírási hibák meg elütések miatt, mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke, igazán illő lenne neked is elolvasni az üzeneteidet mielőtt elküldöd. olvashatatlan vazze. Ha már a tartalom olyan amilyen, legalább legyen jól leírvabriareos
Hát igen, Grétsy László tanár úr összevonná a szemöldökét ....

több mint 14 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
"mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke"briareos
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....Ventura
ventura, azután, hogy legutóbb úgy baszogattad Miami-t a helyesírási hibák meg elütések miatt, mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke, igazán illő lenne neked is elolvasni az üzeneteidet mielőtt elküldöd. olvashatatlan vazze. Ha már a tartalom olyan amilyen, legalább legyen jól leírva

több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/

Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
lényegtelen, nem lesz itt az 53-ban se PS-ben

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Tyler Donahue - G - Dolphins

Dolphins signed OT Tyler Donahue, formerly of the Rams.
An undrafted free agent out of Bowling Green, Donahue is facing a tremendous learning curve as he attempts to go from the MAC to the NFL. He's a camp body for the Dolphins.Delonso_
G vagy T? Esetleg hibrid?

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Amilyen szar volt a workoutja, csoda ha egy 6-7 körért behúzza valaki.
Aztán lehet meglepődök ....Delonso_
Nem kell QB-t játszania.szaba
akkor meg minek?briareos
Nem rátok értettem, úgy általában mondtam, h nem biztos h vki a QB-t látja benne.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Amilyen szar volt a workoutja, csoda ha egy 6-7 körért behúzza valaki.
Aztán lehet meglepődök ....Delonso_
Nem kell QB-t játszania.szaba
akkor meg minek?

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Amilyen szar volt a workoutja, csoda ha egy 6-7 körért behúzza valaki.
Aztán lehet meglepődök ....Delonso_
Nem kell QB-t játszania.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tyler Donahue - G - Dolphins

Dolphins signed OT Tyler Donahue, formerly of the Rams.
An undrafted free agent out of Bowling Green, Donahue is facing a tremendous learning curve as he attempts to go from the MAC to the NFL. He's a camp body for the Dolphins.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amilyen szar volt a workoutja, csoda ha egy 6-7 körért behúzza valaki.
Aztán lehet meglepődök ....
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
mindkettő

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Supplemental draft mikor lesz?
Illetve tényleg érdeklődünk-e T. Pryor QB iránt ?DM13
asszem hétfő
és igen ott voltunk a 14 jelenlévő csapat között

őszintén nem is leppdnék meg ha behúznánk. tökéletesen illene a csapat múltbéli döntéseinek sorábabriareos
A bust-okra gondolsz vagy a rovott múltúakra ?