Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
pedig illene ide, csapatszinten minden évben eljátsszuk, hogy lábon lőjük magunkat

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀
én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛kristof
Az akit azért csuknak be mert lábon lövi magát, nos attól nem várnék sokat 😊

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀
én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛kristof
Durva partykat nyomának....
Hát. Az elkapókkal szerintem minden rendben. Vagy irányító lenne? Esetleg RB ?😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Csaba, még mindig sok a dolog? 😕 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀
én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
pedig most lehet álmodozni, meg ábrándozni 😀briareos
free agency nélkül nehéz 😐

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na hát az ránk fér 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
pedig most lehet álmodozni, meg ábrándozni 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
na mi van mindenki meghalt?briareos
Lockout van a szurkolásban...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
na mi van mindenki meghalt?briareos
Here I am, sir.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
na mi van mindenki meghalt?

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
LOL! Olvastátok a profootballon (vagy a Miami Heraldon) Henne nyilatkozatát? 😀 Ez már igen! Ez aztán a megnyugtatás! :cool:Ventura
Egészséges egy önbizalom 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
LOL! Olvastátok a profootballon (vagy a Miami Heraldon) Henne nyilatkozatát? 😀 Ez már igen! Ez aztán a megnyugtatás! :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Adam Rank egy szánni való idióta. Ki ért egyet?
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fedae8/article/henne-working-hard-to-grab-dolphins-starting-qb-job?module=HP_headlines
Henne fel akarja venni a vezér szerepét, edzéseket szervez, Jake Long pedig ajnározza érte. A végén még tényleg sikerül neki 😛

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
lehet, hogy az új offense guru kidolgozott egy taktikát, ahol irányítóra nincs szükség, helyette viszont egyszerre legalább 8 elkapó van a pályán. 😂

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
itt inkább irányító kössön ki, ne olyan akire többnyire nincs szükségünk 😀 de kitelik a vezetőségtől azért ez is...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Sims Walker szívesen játszana újra együtt nagy spanjával, Brandon Marshallal, szóval ne lepődjetek meg, ha netán itt kötne ki:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-05-18/former-jacksonville-jaguars-receiver-mike-sims-walker
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor itt ki lenne jó irányító? Ha felmerülnek nevek valamilyen okok miatt (el akar jönni, FA tették stb.): akár McNabb, akár Kolb v. most Orton senkinek nem megfelelő. :/
Akkor a Dolphins-nak ki lenne jó QB? Nem fog idejönni különböző okok miatt sem Brady, sem Manning stb. (franchise tag, pénzügyi okok, szerződés stb.).
Én Henne teljesen kizárom, hogy még egy meccsen kezdő legyen mert elront mindent. Nem jó és kész. Elmondtam már egy párszor nem egy esélyt kapott nem élt vele. Itt az ideje a váltásnak.

Más hír a pénzügyi vonalon: baj lehet már ha egy pénzügyi szakembert kell felvenni (de tudjuk baj van, nagy mínuszban van a franchise) Brockelman személyében. A pénzügyet és humán erőforrásokat beleértve fogja felügyelni a pénzügyi és adminisztrációs osztályok szervezetét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt bírom ebben az offseasonban, hogy olyanokat mutatnak be megváltóként, megoldásként akik nem tudtak a saját csapatukban sem permanens kezdő pozíciót kiharcolni.
Persze létezik olyan hogy egy másik szisztémában valaki mégis beválik, de hadd legyek kissé pesszimista ezt illetően.
Ennél nagyobb blődség sokszor csak az áruk, lásd Kolb.
Be kéne látni, őket nem véletlenül tradelnék el.Delonso_
sztem ezt pont nem neked kéne megmagyarázni, hisz gm játékban volt két jó (elit?) irányítód (God és Matty) te se tartottad meg mindkettőt (sőt még Daltont is behúztad), az Eaglesnél meg az fordult elő, hogy egy sérülés után rájöttek h Vick mégis fasza ettől Kolb még nem lett szar, csak feleslegessé vált, v Orton se lett attól rosszabb h Timmy kiszorította a kezdőből, így azt a szintet sztem mindketten tudják hozni, h mi jobb csapattá váljunk általuk
az árat meg értelemszerűen a kereslet-kínálat szabja meg, de pl egy első kört én is sokallanék kolbért
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Azt bírom ebben az offseasonban, hogy olyanokat mutatnak be megváltóként, megoldásként akik nem tudtak a saját csapatukban sem permanens kezdő pozíciót kiharcolni.
Persze létezik olyan hogy egy másik szisztémában valaki mégis beválik, de hadd legyek kissé pesszimista ezt illetően.
Ennél nagyobb blődség sokszor csak az áruk, lásd Kolb.
Be kéne látni, őket nem véletlenül tradelnék el.Delonso_
Én úgy gondolom, hogy Kolb kiforrott volna ott. Most az, hogy néhány meccsen nem rázódott még bele aze egy dolog - legalábbis az Eagles rendszerben szerintem igen. Ha nem lenne Vick, ő lenne az irányító.

ezt úgy írtad, mintha a Miaminak a SB egy normál QBnyira van.sapka
Hát tegnap írtam gyorsan véleményt, káthatod, hogy majdnemhogy egyedüli gondként az irányító személyét és az OC személyét mondtam. Most tegyük félre, hogy szerencse is kell, meg jó playhívások, meg egészség sem árt, meg a védelembe se hibázzanak... azthiszem elismerem, hogy igen, annyira lenne. Nézd a miami meccseit és láthatod, hogy mi történik a pályán

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Valójában ez a Miami számos komponensében értékes csapat, egy valóban jó fr QB-val, és egy jó OFF koponyával nagyon jó kis csapat lehetne. Nekem inkább az a bajom, hogy egy helyben topog a Fins.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát akkor itt megoldás nem lesz qb poszton. Ha csak egy top 5 qb nem jön ide azonnal...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Jön Orton ő is eldobál míg Sparanot nem rúgják ki, de nem vele fogunk SB-t nyerni.Delonso_
ezt úgy írtad, mintha a Miaminak a SB egy normál QBnyira van.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondom Hennehez képest mindenki upgrade, Alex Smith is.
De nem megoldás Orton sem. Limitált karok és repertoár, nem vezér stb stb.
Megoldást kellett volna már erre rég találni nem a rosszhoz ragaszkodni.
Jön Orton ő is eldobál míg Sparanot nem rúgják ki, de nem vele fogunk SB-t nyerni.