Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
titeket úgyis elverünk, vele-nélküle 😛briareos
Majd jövőre visszatérünk erre (akkor találkozik -legkésőbb- a 2 csapat legközelebb tétmeccsen) 😊iktriad
14-10

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
titeket úgyis elverünk, vele-nélküle 😛briareos
Majd jövőre visszatérünk erre (akkor találkozik -legkésőbb- a 2 csapat legközelebb tétmeccsen) 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.cheerleadermadness.com/
nem mondom h jobb mint a march madness, de azért na 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
titeket úgyis elverünk, vele-nélküle 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Sims Walker nagyon hozzánk kívánkozik, kár h nincs rá szükségünkbriareos
Persze hogy ide akar jönni. Floridában maradna, plusz a hét minden napján együtt lógatna nagy spanjával, Marshallal. De én is remélem hogy inkább valamelyik NFC csapatban köt majd ki.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
ja és Tunának most már hivatalosan sincs köze a csapathozbriareos
A legjobb hír, amit egy Bills szurkoló kaphat 😊Helmut Zimmer
Áh mondok olyan hírt, ami ha igaz lenne biztos jobb lenne ennél. Mondjuk Ralph Wilson el akarja adni a csapatot 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
ja és Tunának most már hivatalosan sincs köze a csapathozbriareos
A legjobb hír, amit egy Bills szurkoló kaphat 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
Mike Sims Walker nagyon hozzánk kívánkozik, kár h nincs rá szükségünk
ja és Tunának most már hivatalosan sincs köze a csapathoz

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Jah... elég ez a pár hónap punnyadás - ezt is nehezen lehet elviselni, nem még, hogy egy lockout-ot [-_-]

Én azon vagyok, hogy szerezzünk egy 2. kört... ez nagyon durván kevés, hogy csak egy első körünk van aztán meg egy harmadik... Így nem annyira fogunk haladni az 5-ről a 6-ra.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
Biztos nem Polite-ra mondták, szerintem te Lex Hilliardra gondolsz

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Háát Polite-ról mondták hogy 1000 yardos futó lenne, ha több lehetőséget kapna? Szerintem nem feltétlen Ingram lesz a befutó. Látok benne opciót, hogy nem egy all down-os futónk lesz, hanem két középszerű futóval egy tandem. 3rd down futónk az már van. Szóval nem lepődnék meg, ha hoznánk 3. körül egy agilisebb csata lovat mellé.

De remélem, hogy csak a kávé mellé járattam túl az agyam és Ingram-ra célzott. 😊

Henne meg megküzdhet a kezdőposztért... azt reméltem a roster helyért fog küzdeni, de hát karácsony már elmúlt... és akkor sem kaptam meg az irányítót amit kértem 😀 Ez a lockouttól döglött off season elég kemény lesz. Kíváncsi lettem volna milyen mozgás lett volna egy free agencyvel.. mondjuk lassan annak is örülni kell ha időben elkezdődik a szezon.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Na hát ezek szerint nagy lenne az esély a futó választásra, de, hogy melyik körben...
''Sparano szeretne találni egy olyan futót a drafton, akinek megvan az a sebessége, hogy könnyedén leszakadhasson az üldözőiről, és egy screen passból is nagy játékokat tudjon bemutatni.''

Melyik játékost tudjátok elképzelni a leírás alapján? Bár lehet, hogy ez a leírás sok játékosra ráillik, mert nem éppen tömör fogalmazás.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JA, olyan nagyot fejlődött hogy ki is került a csapatból....
Eret vágok ha nem szerzünk valami csak félhülye félbamba félfakezű irányítót.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
comp pick osztásnál kaptunk egy 7/34et, azt hiszem ezzel elkezdhetünk építeni egy új franchiset
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Támadófalat szerintem futás terén kéne erősíteni, Henne-t jól megvédik, bár ebben benne lehet az is, hogy a tökfej ellen nem blitzelnek, hanem lefedik az elkapókat, és várják az interception képében manifesztálódó sült galambot, ami nagy eséllyel a szájukba is repül.

Sokan írják, hogy Henne-t hagyni kéne játszani, ő nem Pennington, nem megy neki, hogy a 10yardos passzokat dobáljon. Állítólag neki kell egy csapat jó elkapó (ami adott...), meg egy olyan playcaling, hogy hajigálja fel rájuk a labdát, és lesz egy meccsen 10 hatalmas megoldása, és amellett majd eltörpül az az egy-két interception.
Nem tudom mondjuk hogy ezek az emberkék tisztában vannak-e vele, hogy Chad Henne nem= Bratt Favre...Geeri
az az érdekes Henne játékában hogy pont a rövid passzokban fejlődött tavalyhoz képest.
a napokban olvastam erről egy kimutatást valahol, ha van igény megkeresem.
ami nagyon rossz volt (completion terén) az a +20 yardos passzokbriareos
Szerintem is... rossz volt nézni, h mennyire mellédobja a WR-eket . Valahogy nem érzik egymást vagy az időzitéssel van baja...DM13
De nyugtassatok meg, hogy ti is láttatok sok okos embert akik ilyesmiket mondogatnak.
Más: most konkrétan le tudok mondani erről a cikkről, the finsiders-en kívűl merre lehet a csapattal kapcsolatos cikkeket olvasgatni?

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 336 — Dolphins fan
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.danyly
Támadófalat szerintem futás terén kéne erősíteni, Henne-t jól megvédik, bár ebben benne lehet az is, hogy a tökfej ellen nem blitzelnek, hanem lefedik az elkapókat, és várják az interception képében manifesztálódó sült galambot, ami nagy eséllyel a szájukba is repül.

Sokan írják, hogy Henne-t hagyni kéne játszani, ő nem Pennington, nem megy neki, hogy a 10yardos passzokat dobáljon. Állítólag neki kell egy csapat jó elkapó (ami adott...), meg egy olyan playcaling, hogy hajigálja fel rájuk a labdát, és lesz egy meccsen 10 hatalmas megoldása, és amellett majd eltörpül az az egy-két interception.
Nem tudom mondjuk hogy ezek az emberkék tisztában vannak-e vele, hogy Chad Henne nem= Bratt Favre...Geeri
az az érdekes Henne játékában hogy pont a rövid passzokban fejlődött tavalyhoz képest.
a napokban olvastam erről egy kimutatást valahol, ha van igény megkeresem.
ami nagyon rossz volt (completion terén) az a +20 yardos passzokbriareos
Szerintem is... rossz volt nézni, h mennyire mellédobja a WR-eket . Valahogy nem érzik egymást vagy az időzitéssel van baja...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.danyly
Támadófalat szerintem futás terén kéne erősíteni, Henne-t jól megvédik, bár ebben benne lehet az is, hogy a tökfej ellen nem blitzelnek, hanem lefedik az elkapókat, és várják az interception képében manifesztálódó sült galambot, ami nagy eséllyel a szájukba is repül.

Sokan írják, hogy Henne-t hagyni kéne játszani, ő nem Pennington, nem megy neki, hogy a 10yardos passzokat dobáljon. Állítólag neki kell egy csapat jó elkapó (ami adott...), meg egy olyan playcaling, hogy hajigálja fel rájuk a labdát, és lesz egy meccsen 10 hatalmas megoldása, és amellett majd eltörpül az az egy-két interception.
Nem tudom mondjuk hogy ezek az emberkék tisztában vannak-e vele, hogy Chad Henne nem= Bratt Favre...Geeri
az az érdekes Henne játékában hogy pont a rövid passzokban fejlődött tavalyhoz képest.
a napokban olvastam erről egy kimutatást valahol, ha van igény megkeresem.
ami nagyon rossz volt (completion terén) az a +20 yardos passzok

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem már bent se lesz mire mi jövünkkristof
feltrade nevű dolog? 😊Habi
tökön is szúrnám magam ha érte tradelnénk fel (meg úgy bárkiért, inkább lefele kéne)
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sztem már bent se lesz mire mi jövünkkristof
feltrade nevű dolog? 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem már bent se lesz mire mi jövünk
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Newton meg nálunk tölti a hétvégét 😀 Hát az egy "rendkívül" érdekes pick lenne 😀Csabee13
Az amúgy se gyenge éjszakai élet még jobban felpezsdülne...Amúgy szvsz a legideálisabb hely lenne Oglinak - mondjuk nem az NFL miatt 😊
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Cam Newton meg nálunk tölti a hétvégét 😀 Hát az egy "rendkívül" érdekes pick lenne 😀
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.danyly
Támadófalat szerintem futás terén kéne erősíteni, Henne-t jól megvédik, bár ebben benne lehet az is, hogy a tökfej ellen nem blitzelnek, hanem lefedik az elkapókat, és várják az interception képében manifesztálódó sült galambot, ami nagy eséllyel a szájukba is repül.

Sokan írják, hogy Henne-t hagyni kéne játszani, ő nem Pennington, nem megy neki, hogy a 10yardos passzokat dobáljon. Állítólag neki kell egy csapat jó elkapó (ami adott...), meg egy olyan playcaling, hogy hajigálja fel rájuk a labdát, és lesz egy meccsen 10 hatalmas megoldása, és amellett majd eltörpül az az egy-két interception.
Nem tudom mondjuk hogy ezek az emberkék tisztában vannak-e vele, hogy Chad Henne nem= Bratt Favre...

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
penningtont próbálgatni semmi értelme, amíg henne a csapatban van.
szegény hiába nagyon intelligens, már nincs válla. azt se feledjük, hogy amikor második évét tolta nálunk, bukdácsoltunk vele amíg meg nem sérült. Nyilván nem azt mondom h szar, de nem hosszútávú megoldás. Ha henne-t a csapatban tartják, akkor őt kell nyomatni.