Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
23 most szabadügynök, bár mondta h jönne visszam nem valószínű h megtörténik. Olvastam h olyan csapatban szeretne játszani, ahol elkapásokkal is segíthet (mint még nálunk pár éve), Pats, Colts, Saints, ezeket olvasom.
williams szintén szabadügynök, és nem úgy tűnik h visszajön, ő is megy valami esélyes teamhez.

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Üdv néked is, Ha jól emlékszem 34 kiakadt szezon végére, hogy miért nem kapott elég lehetőséget és hogy itt többet nem játszik bla bla.. 23 meg kivételesen nem halt meg 6 meccs után, de produktum is arányosan csökkent. És ha jól tudom, bár így 2 óra felé lehet nem emlékszem jól, lejárt szerződés, tag-et, tendert nem kapott. Esélyes hogy költözik és még csak trade sem lesz. Én így emlékszem, de Bria biztos kijavít ha tévednék.

Titkon én is Ingram-et várom. De meglepnének vele... sztem trade lesz lefele a hiányzó pick miatt.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Sziasztok!

Itt vagyok én is minden nap benézek.
De ne kezdjünk már széthúzni, így is kevesen vagyunk Phins szurkolók itt.
Lehet, hogy sokszor nézeteltérések vannak de ilyen alamuszi kedvenc fórumozósdiba ne kezdjünk bele.

Történésekről annyit.. Soliai túl lett fizetve, de kellett ahhoz hogy megtartsuk. Incognito háát örülök hogy marad C-ben vagy G-ben oly mind1 ha dolgozik rendesen. O-line pick :S nem örülnék.. kivéve ha piacról behalászunk egyéb needeket. Futójáték és passz játék is kérdéses jelenleg.. QB, RB, G, RT, akadnak bőven off needek.. és defensben is elfér még az erősítés.. Kérdés (ha lesz idény) Odrick bevállik e mint end, Soliai fejlődik e tovább.. Wake tartja e a szintet Dansby mellett Crowder marad e, ha igen mit produkál, Misi is egy kérdőjel nekem.. Secondary úgyszintén.. Az új offense "guru"nk bevállik e.. 1hónapot biztos várni kell még mik a tervek.. de kicsit úgy érzem kivárásra játszunk.

1. körben én sem tudom, hogy tudnék e örülni O-line picknek.. Nézzetek hülyének de kéne ide egy lelkesítő felrázó húzás vagy drafton vagy Fa piacon.. mint tavaly Dansby, vagy Marshall emlékeztek mennyire is voltunk optimisták a szezon előtt? 😊 és látszott is hogy van már potenciál a csapatban csak hát sérülések meg egy Henne(nem csak ő okolható a teljesítményéért) lehúzta a szezont.

Érdeklődve várom a jövőt..

off.: apokalipszis 4 lovasa?Csabee13
Szióka neked is! 😛

Valóban ahogy leírta briareos, a védelmet tartani elég szerintem. Idén az elsődleges célpont az offense javítása. Szerintem nem sokan kérdőjelezik meg ezt a dolgot. A hangsúly a poszton van. Kövezzetek meg vagy aki egyetért velem az ne, de én Mark Ingram-et várom. Lényegében nagy név és talán - ha ne adj isten, úgy hozza a sors - fal ''nélkül'' is el tud kavillázgatni. Meg ugye a futók nálunk most kérdésesek, hogy mi lesz. Bár ugye volt pedzegetve (azthiszem höri magyarázta), hogy későbbi körben húzott futó is lehet sikeres, sztár egy jó fal mögött - vagy ahogy isten akarná...
Állítólag volt olyan - vagy lehet csak álmodtam -, hogy Incognito viszonylag elég jó volt mint center.
Láttam olyan mock draftot is ahol Julio Jones-t rakták be hozzánk. Mondom mivan... Hát nem tudom mi baj lehet a WR sorral, szerintem egész pofás és jól teljesítő... Hát még ha lenne egy nagyszerű irányítónk.
Szóval én mindenképpen Ingram mellett vagyok. De ha más nem egy irányítót még elfogadok, de még akkor is mindenképp Ingram. Nem tudom kihúzzák e előttünk. Remélem nem.

Szereznünk kéne egy második kört is. Azon meg kiakadtam, hogy a Patriots-nak az első 3 körben négy választási lehetőségük van (-_(-_-)_-) Hát de tényleg más szegény csapatok alig tuják mire használják azt az egy nyamvadt jogukat, nekik meg... Jó lehet jogosan van, mert adtak el jó játékosokat, de akkor is [-_-]
És mivan, ha Brown-t a draft során akarják eltradelni jobb választási helyért?

U.i.: Most pontosan mi van Brown-al és Williams-el? Williams vissza akar vonulni, Brown-ra pedig sérülékenysége miatt nem nagyon tartanánk igényt? Vagy mi?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
nem lesz itt nagy gond, futást javítani kell, def teljesítményt tartani, és a többi már automatikus 😀

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
korai körökben feltétlenül az offense-t kell erősíteni.
nem várok olyan nagy neveket mint tavaly (nyilván mivel ugye FA nem lesz olyan formában mint tavaly volt)

Henne szerint a támadó filozófiánk pats-es lesz egy csipet jestel.briareos
Na majd ha az övüké lesz Phinses akkor lesz az igazi 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
korai körökben feltétlenül az offense-t kell erősíteni.
nem várok olyan nagy neveket mint tavaly (nyilván mivel ugye FA nem lesz olyan formában mint tavaly volt)

Henne szerint a támadó filozófiánk pats-es lesz egy csipet jestel.

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Itt vagyok én is minden nap benézek.
De ne kezdjünk már széthúzni, így is kevesen vagyunk Phins szurkolók itt.
Lehet, hogy sokszor nézeteltérések vannak de ilyen alamuszi kedvenc fórumozósdiba ne kezdjünk bele.

Történésekről annyit.. Soliai túl lett fizetve, de kellett ahhoz hogy megtartsuk. Incognito háát örülök hogy marad C-ben vagy G-ben oly mind1 ha dolgozik rendesen. O-line pick :S nem örülnék.. kivéve ha piacról behalászunk egyéb needeket. Futójáték és passz játék is kérdéses jelenleg.. QB, RB, G, RT, akadnak bőven off needek.. és defensben is elfér még az erősítés.. Kérdés (ha lesz idény) Odrick bevállik e mint end, Soliai fejlődik e tovább.. Wake tartja e a szintet Dansby mellett Crowder marad e, ha igen mit produkál, Misi is egy kérdőjel nekem.. Secondary úgyszintén.. Az új offense "guru"nk bevállik e.. 1hónapot biztos várni kell még mik a tervek.. de kicsit úgy érzem kivárásra játszunk.

1. körben én sem tudom, hogy tudnék e örülni O-line picknek.. Nézzetek hülyének de kéne ide egy lelkesítő felrázó húzás vagy drafton vagy Fa piacon.. mint tavaly Dansby, vagy Marshall emlékeztek mennyire is voltunk optimisták a szezon előtt? 😊 és látszott is hogy van már potenciál a csapatban csak hát sérülések meg egy Henne(nem csak ő okolható a teljesítményéért) lehúzta a szezont.

Érdeklődve várom a jövőt..

off.: apokalipszis 4 lovasa?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
igen erre akartam kilyukadni, ha azért nem sok célpontot látok

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk ki lenne akit első körben hoznak? RT carey helyére? LG?briareos
hát elég bő a class idén O-Lineban bár én egyikben se bízom annyira h elsőkör közepén megérje behúzni
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
mondjuk ki lenne akit első körben hoznak? RT carey helyére? LG?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az biztos... és elvileg ez lenne Sopranonk erőssége, de valahogy mégsem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
pedig úgy öltük a pénzt a támadó falba hogy csak na.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vicces

Dolphins | Could look at OL in first round

Fri, 04 Mar 2011 15:10:16 -0800

The Miami Dolphins could look to use their first-round draft choice on an offensive lineman, according to Ben Volin, of the Palm Beach Post.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kérdés briareos : miért szerepel a nick nevem a beillesztett fotód alatt?
Remélem nincs harag.danyly
''Kedvenc'' fórumozói...Ventura
Hát hidd el én sem vagyok oda a stílusáért. Hogy mi baja van az rejtély? Egyre gondolok de ....

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grove sérülékeny volt.
Berger meg sokszor gyengének de inkább bambának tünt....
Sokat nem tett hozzá a támadójátékhoz.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Berger beat out an unmotivated Jake GroveDelonso_
Na ez érdekes.

Ezek szerint megkapta a nagy ceppát, és innentől szart az egészbe? Mert nekem a tavalyi offseason egyik legrejtélyesebb húzása olt a Grove cut.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
hát ha szépen felkészül csak jobb lehet mint berger, csak a long snapet kell gyakorolni

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom... azért nekem nem jött be villámmegoldásként mint C. De szívesen meglepődnék pozitívan.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
ennyi.
incognito nem tud húzni, cserébe amikor ő volt a C működött a futás

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
RG nek tűnik. Avagy mégsem


Joe Berger - C - Dolphins

Dolphins C Joe Berger is expected to move back to a reserve role with Richie Incognito moving into the starting center job.
Berger beat out an unmotivated Jake Grove for the job last season, but he struggled as a run blocker and missed time with a knee injury.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
hurrá. na vajon C-t fog játszani vagy marad G-nek?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Incognito 3 évig marad

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Egy kérdés briareos : miért szerepel a nick nevem a beillesztett fotód alatt?
Remélem nincs harag.danyly
''Kedvenc'' fórumozói...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Shockey-it miért vágták ki a Saints-ből? Én is úgy vagyok vele mint kristof, hogy őrült, vagány egy csávó és ez szerethető benne. Bár a pofája is nagy. 😊 Csoda, hogy eddig elviselték New Orleans-ban. Balhés egy csávó, de lehet kezelni és vannak nála sokkal problémásabb fickók.
Az, hogy Ide jönne hozzánk? Nem hiszem, de én nem ellenezném.
danyly
pont nemrég írt alá a Carolináhozkristof
Bocsi, nem figyeltem mostanában a híreket.
Hát igen oda nem árt egy-két kemény és tapasztalt játékos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Shockey-it miért vágták ki a Saints-ből? Én is úgy vagyok vele mint kristof, hogy őrült, vagány egy csávó és ez szerethető benne. Bár a pofája is nagy. 😊 Csoda, hogy eddig elviselték New Orleans-ban. Balhés egy csávó, de lehet kezelni és vannak nála sokkal problémásabb fickók.
Az, hogy Ide jönne hozzánk? Nem hiszem, de én nem ellenezném.
danyly
pont nemrég írt alá a Carolinához