Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Átvettük a vezetést a divizióban sőt 2. vagyunk NFC-ben.
Jön a Ravens majd Londonban a Browns. Jó lenne mindkettőt hozni pihenő előtt 😊
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Csak akkor van esélyünk ha a D a maximumot ki tudja hozni magából, és az O képes legalább a közepesnél jobb játékra. Szerencsére letettünk Bradford erőltetéséről, az már a Bears ellen is hiba volt, szerencsénk volt hogy nem bosszulta meg magát. Kell egy jó meccs hazai pályán, bízom benne hogy sikerül felpörögni és végig koncentrálni. Jó csapatunk van, vannak hibák de otthon veszélyesek vagyunk, mindenkinek van félnivalója tőlünk. Skol!

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sam és Diggs is out.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Nehéz meccsre számítok hétvégén. Ha őszinte akarok lenni, kicsit örültem, hogy a zebrák "velünk voltak" a Macik ellen, mert tudtam, hogy hiába nálunk a hazai pálya, a Packers ellen már nem így lesz. Azért már az is valami, ha négyből egyszer nekünk áll (repül!!) a zászló, csóri Lions fanok tudnának mesélni. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Grat a győzelemhez, bár a hülye játékhívásainknak, az idióta bűntetéseknek és a zebráknak több köze volt hozzá mint nektek, de a lényeg a W. Remélem elkapjátok a sajtipajtikat is

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na végre én is megnéztem. Hát... A lényeg a győzelem.
Azt viszont nem értem mi a faszt keresett Bradford a pályán! A legelső pillanattól úgy totyogott a zsebben, mint szegény öreganyám a spájzban, csak kicsit lassabban. Van ott egy akkora orvosi stáb, amekkora egyetlen Magyar kórházban nincs jelenleg! Ezek tényleg komolyan gondolták, hogy a csávó játékra kész állapotban van? Nonszensz!
Amúgy szerintem Chicago-ban idén még sokan meg fognak izzadni (vagy megfázni, ha eljön a tél).
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Megnéztem a hajnali szenvedésünk, rosszabbak voltunk, mint múltkor a Lions ellen. Szerencsére a Bears volt az ellenfél, így azért nyögvenyelősen, de meglett. Ennél sokkal, de sokkal több kell majd a Packers ellen, ha valamit akarunk ott keresni. Rodgers az Rodgers, ő tuti nem fogja kopizni Cutler-t, mint a macik újonc QB-ja a meccs végén..

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
AP New Orleans - ból Glendale-be (Arizona állam) költözik. Sokat utazgat manapság, haza így biztos nem jön. 😉
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.
alatriste
Egyértelmű volt, hogy megmondták a rookienak hogy ne is nagyon nézzen arra. Inkább a gyors játékosokat keresték akik az öregecske Newmanről még éppen letudnak válni.

Kíváncis vagyok a GB meccsre. Ha playoffot akarunk be kell húzni, de ehhez nagyon össze kell álljon a védelem.
Toca
Általában Rhodes a védelem oldaláról nézve a jobb oldalt szokta védeni, nem emlékszem, talán volt olyan, hogy ment végig valakivel, de elsősorban megvan az oldala. Nálunk Nelson és Adams is veszélyes a széleken szóval akár maradhat annál Zimmer, hogy próbálja limitálni ARod lehetőségeit azon a szélen. A futásunk most legutóbb pislákolt, de ha egészséges az a front7 akkor nem hiszem, hogy kiemelkedő esélye lenne a futóknak. Viszont Waynes és Newman támadhatóak, Rodgersel pedig nyilván főleg passzolni fogunk, HA az OL engedi majd. Waynes egyébként így szemre (azt hiszem 2 meccset láttam eddig) fejlődik. Bulaga már visszatért, de ha L. Taylor lesz a LT újra Griffennek már most be lehet írni alsó hangon 3 sacket. És ha vissza is tér Bakh kérdés milyen formában... Valamint Bulaga is fog kűzdeni rendesen Hunterrel.
Érdekes lesz a meccs, mert az erős GB O csap össze az erős MIN D-vel és a gyengébb MIN O a gyengébb GB D-vel. Diggs ha egészséges lesz szerintem nagy falat lesz bármelyik CB-nek. Nekünk is nyomást kell rakni valőszínűleg Keenum vállára. Futással szerintem átlagosan fogtok tudni haladni. Lesznek játékok de nem várok óriása leégést a run D-nktől.

Ezt a meccset várom eddig az idei szezonból a legjobban. Pech, hogy kb a végére fogok hazaérni 😀
Az eddigi menetrend alapján a szezon ezen pontján 4-1et vártam. A 3 nehéz meccsünkből (SEA, @ATL, @DAL) reméltem, hogy 2 meglesz. Nehezen de meg is van a 4-1. De az US Bank-ben tavaly is kikaptunk. Ez a D hasonló erősségű mint a Hawks, a kérdés, hogy az O jobb-e. Szoros meccsen várok egy vereséget, elsősorban amiatt, mert szerintem a D-tek megnyeri a TO mutatót és 1-2 jobb field pozikkal tudjátok majd tartani a lépést.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.



alatriste
Egyértelmű volt, hogy megmondták a rookienak hogy ne is nagyon nézzen arra. Inkább a gyors játékosokat keresték akik az öregecske Newmanről még éppen letudnak válni.

Kíváncis vagyok a GB meccsre. Ha playoffot akarunk be kell húzni, de ehhez nagyon össze kell álljon a védelem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kezdik tisztelni Rhodes oldalát.




Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
konkrétan megint megsérült, Zimmer elmondta, hogy nem tudja mikor térhet majd vissza.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Bradford ma visszatér.
 twitter.com/adamlevitan/status/917368164043935744
iktriad
Hát azért még elég fos volt az a térd félidőben le is ment.
Főleg a védelemnek köszönhető ez a meccs is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradford ma visszatér.
 twitter.com/adamlevitan/status/917368164043935744
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát akkor kiderül Murray szerződtetése mennyire is volt jó.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Zimmer: "Dalvin Cook Out for Rest of Season with Torn ACL"
 www.vikings.com/news/article-1/Zimmer-Dalvin-Cook-Out-for-Rest-of-Season-with-Torn-ACL/d3ea7912-94f2-4b40-b1e4-0ef97debcf2b
😕
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Zimmer szerint Cook lehet ACL, ...
kapitnono
😕😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Tényléf benevezhettek a legszrencsétlenebb FR címre....
dande
khömm 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ne temessük még a szezont, látva az eredményeket és a sérüléseket még bármi lehet. Nekünk most nincs szerencsénk, de legyen novemberben és decemberben, nem úgy mint tavaly amikor így a szezon elején már SB-ben láttak minket és mi is magunkat aztán még PO sem lett. Cook sérülése nagyon fáj, egyrészt mert nemcsak ez a szezon mehet el rajta, szegény ugyan nagy tehetség, de a sérülékenység is ott fog lebegni felette. Ezt a szezont végigtolta volna úgy ahogy elkezdte és hatalmas RB sztár, AP utód lett volna, így meg sose tudjuk meg mire lett volna képes. A sérülése okozta a fumble-t is, így még plusz egy turnover is járt hozzá, hogy a baj ne járjon egyedül, az O a meccsen addig is kereste magát, aztán már sima volt hogy kikaptunk.
Amiben bízom, az a nagyon jó védelmünk. Sajnos nem szereztek TD-t, így nem nyerhették meg a meccset, de nagyon jól játszottak, és ez reményt ad a továbbiakra. Hozzuk vissza AP-t (tudom nem fogjuk, de jó lenne 😊 ) és locsoljunk szentelt vizet az öltözőben az átkok ellen. Talán úgy menni fog 😊 Skol!

több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
4 mecs és már nem is tudom mi a az a szerencse, de a balszerencsét annál jobban kezdjük megismerni. épp mondtam meccs közben mennyire jó hogy Cook nálunk van így van remény....erre ááááááá! most mondanám hogy egyik szemem sír a másik nevet,de sajnos mindkettő sír! Egyszerüen nem hiszem el hogy ennyire ne legyen szerencsénk.

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma mondanak véglegest, de rettentő hír ha tényleg ennyi volt idénre :/

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tényléf benevezhettek a legszrencsétlenebb FR címre....legfontosabb emberek kidőlnek pedig minden meglenne, h messzire jussatok......
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Zimmer szerint Cook lehet ACL, még a végén nehogy visszakerüljön Peterson hozzátok.
kapitnono
És tényleg az...ez így nem lesz PO, fontos sérültek estek ki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Zimmer szerint Cook lehet ACL, még a végén nehogy visszakerüljön Peterson hozzátok.


több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nehéz bármit mondani. Zimmernek mindig mániája volt a turnover rate, ez egy jó példa volt arra miért! Cook sérülése meg... Hát remek este. Nagyon erős az NFC North, hétről hétre fordulhat a széljárás, nyomni kell a végéig!