Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
A training camp és pre season meccsek alapján nagy dilemma volt, ki kezdjen, Easton vagy Elflein, mind2 jól végezte a dolgát, míg Boone ugye sérülés miatt keveset mutathatott. Végül a stáb a két fiatal mellett voksolt. Amúgy ez lett volna a kezdő ötös:
Reiff - Easton - Elflein - Isadora - Remmers
de ahogy olvasom, végül Berger lesz Isadora helyén, mert kell egy veterán vezér, akire mindegyik OL játékos felnéz, és Boone nem volt az (csak a szája volt nagy), míg "Uncle Joe" igen. Én nem is bánom, szerintem ucsó 2 évben Berger volt a legjobb a falban, és ő olyan mentalitású játékos, aki pont kell nekünk. Ráadásul a fiatalok fejlődésében is sokat segít, ha ő ott van velük.

Viszont a cserepad egy nagy LOL. Isadora és Sirles az egyetlenek, akiket nyugodt szívvel pályára lehet küldeni.
Két cserével pedig nem futhatsz neki a szezonnak, ide még legalább egy igazolás kellene (vagy 2).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Úgy néz ki kivágtuk Boone-t.

 www.dailynorseman.com/2017/9/2/16246650/minnesota-vikings-release-alex-boone
spiczi
Erre van valami magyarázat? Meglepett....
vsanyi132
elvileg nem akart belemenni a fizetése csökkentésébe, de a hírek szerint a teljesítményével sem voltak megelégedve, a kettő együtt meg egy kicsit sok volt a vezetésnek.
KmetyG
Epekedve várom, mitől várják a falban a fejlődést?
több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úgy néz ki kivágtuk Boone-t.

 www.dailynorseman.com/2017/9/2/16246650/minnesota-vikings-release-alex-boone
spiczi
Erre van valami magyarázat? Meglepett....
vsanyi132
elvileg nem akart belemenni a fizetése csökkentésébe, de a hírek szerint a teljesítményével sem voltak megelégedve, a kettő együtt meg egy kicsit sok volt a vezetésnek.
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy néz ki kivágtuk Boone-t.

 www.dailynorseman.com/2017/9/2/16246650/minnesota-vikings-release-alex-boone
spiczi
Erre van valami magyarázat? Meglepett....

több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A végső keret:

QB (2)
Sam Bradford, Case Keenum

RB (4)
Dalvin Cook, Latavius Murray, Jerick McKinnon, C.J. Ham

WR (6)
Stefon Diggs, Adam Thielen, Laquon Treadwell, Jarius Wright, Rodney Adams, Stacy Coley

TE (3)
Kyle Rudolph, David Morgan, Bucky Hodges

OL (9)
Riley Reiff, Nick Easton, Pat Elflein, Joe Berger, Mike Remmers, Aviante Collins, Rashod Hill, Danny Isadora, Jeremiah Sirles

DL (9)
Everson Griffen, Linval Joseph, Tom Johnson, Danielle Hunter, Brian Robison, Stephen Weatherly, Tashawn Bower, Jaleel Johnson, Shamar Stephen

LB (6)
Anthony Barr, Eric Kendricks, Kentrell Brothers, Ben Gedeon, Emmanuel Lamur, Eric Wilson

DB (11)
Xavier Rhodes, Trae Waynes, Terence Newman, Harrison Smith, Andrew Sendejo, Mackensie Alexander, Tramaine Brock, Marcus Sherels, Antone Exum Jr., Anthony Harris, Jayron Kearse

K (1)
Kai Forbath

P (1)
Ryan Quigley

LS (1)
Kevin McDermoth
több mint 6 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Úgy néz ki kivágtuk Boone-t.

 www.dailynorseman.com/2017/9/2/16246650/minnesota-vikings-release-alex-boone
több mint 6 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Sajnálom:
Moritz Böhringer among Vikings cuts
Klaci79
Ez önmagában véve nem akkora meglepetés, de olvastam már olyat is, hogy practice squadba se hozzuk vissza. Egy próbát megért.

Tramaine Brock jött a Seahawkstól egy 7. körért. 1 milliót keres az éven, és simán lehet kezdő, ez eddig egy egész jó boltnak tűnik nekem. Waynes meg Alexander nem fejlődik kellőképpen, Newman meg 39 éves, kellett még egy biztos pont Rhodes mellé.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Sajnálom:
Moritz Böhringer among Vikings cuts
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Elsősorban annak örülök, hogy nem esett ki súlyos sérülés miatt kulcsjátékos a csapatból az előszezon meccsek alatt. 2-2, ami nem számít ahogy a 4-0 se számítana. A Saints ellen fogjuk meg A.P.-t, és Brees is tesztelni fogja a secondary-t, úgyhogy meglátjuk a D mire képes. Az O is jó lesz, ne legyen sérülés és összeállhat a fal is. Én bizakodó vagyok 😊 Skol!

Szerkesztette: vsanyi132

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nem tudom ki hogy van vele, tudom preseason stb., de engem eddig eléggé lelombozott a kezdők teljesítménye mindkét oldalon, a védőké különösen a 49ers ellen. 1-2 playnél mintha azt se tudták melyik rendezvényen vannak, vagy hogy mit is kell csinálniuk. A kezdő offense meg a 3 meccs alatt azt hiszem egy FG-t tud felmutatni. Remélem csak szimplán preseason forma (az első hétig bízni kell valamiben 😀 ).
spiczi
Ha tudod, hogy preseason akkor ?
Más a motiváció , új sémákat / új dolgokat itt próbálgatják / tesztelik. Vedelem miatt pláne nem aggódom.
Hat a fal az meg jó kérdés ahhoz tuti kell pár meccs hogy valosan kijelenthető legyen mit érnek.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ami azt illeti eddig mindig próbáltam a preseason formát elhinni és bízni hogy ugyanezt nyújtjuk, de most már úgy vagyok vele hogy már semmi statisztikának nem hiszek hanem megvárom az első meccset.
Annyi matek van még benne és annyi taktikázás, hogy majd élőben bizonyítsuk hogy jók vagyunk. addig marad a reménykedés
több mint 6 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Nem tudom ki hogy van vele, tudom preseason stb., de engem eddig eléggé lelombozott a kezdők teljesítménye mindkét oldalon, a védőké különösen a 49ers ellen. 1-2 playnél mintha azt se tudták melyik rendezvényen vannak, vagy hogy mit is kell csinálniuk. A kezdő offense meg a 3 meccs alatt azt hiszem egy FG-t tud felmutatni. Remélem csak szimplán preseason forma (az első hétig bízni kell valamiben 😀 ).
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Megy a matek rendesen a belső off fal kialakításában. Egyelőre még sok biztos hely nincs, inkább várható kezdők. Ami kb biztosra mondható, hogy az utolsó évére foruduló Berger, aki az elmúlt 1-2 évben a legjobb OL tagotok volt ki lesz mozgatva C-ből. A helyéért pedig nagy csata van Easton és Elflein között.
A kövi előszezon meccsen már vissza fog térni Reiff (LT) és Boone (LG) is.
Elvileg a center poszt vesztese számára nyitott a lehetőség az egyik G posztért, ami így elsőre max csere posztra vonathatna, mivel Boone eléggé meg van fizetve és nem is rossz, Berger pedig talán utolsó évére kanyarodik és a jó teljesítményt ritkán szokták paddal megjutalmazni. (Pláne nem egy olyan stábban akik értik is a dolgukat).
Elsőre tehát a Reiff - Boone - Elflein - Berger - Remmers fal lehet a befutó, a legnagyobb kérdéssel a C poszton.
A 9ers ellen elképzelhető, hogy élesben is ki lesz próbálva a 2 center felváltva az alapcsapattal.
Az eddigi meccseken Elflein volt a C és Easton LG volt a sérült Boone-t helyetsítve, így azt mondom a rookie áll egyelőre nyerésre, Easton pedig lehet, hogy a végére egy első számú beugró lesz ha valaki kidől a belső hármasból.
alatriste
Elflein elvileg azért is hoztuk, mert Berget jó C poszton, de guardon legalább az egyik oldalt stabilitást hozhatna.
Azért lesznek még gondok a falban az elején biztos. Reméljük azért lassan összeáll valami.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megy a matek rendesen a belső off fal kialakításában. Egyelőre még sok biztos hely nincs, inkább várható kezdők. Ami kb biztosra mondható, hogy az utolsó évére foruduló Berger, aki az elmúlt 1-2 évben a legjobb OL tagotok volt ki lesz mozgatva C-ből. A helyéért pedig nagy csata van Easton és Elflein között.
A kövi előszezon meccsen már vissza fog térni Reiff (LT) és Boone (LG) is.
Elvileg a center poszt vesztese számára nyitott a lehetőség az egyik G posztért, ami így elsőre max csere posztra vonathatna, mivel Boone eléggé meg van fizetve és nem is rossz, Berger pedig talán utolsó évére kanyarodik és a jó teljesítményt ritkán szokták paddal megjutalmazni. (Pláne nem egy olyan stábban akik értik is a dolgukat).
Elsőre tehát a Reiff - Boone - Elflein - Berger - Remmers fal lehet a befutó, a legnagyobb kérdéssel a C poszton.
A 9ers ellen elképzelhető, hogy élesben is ki lesz próbálva a 2 center felváltva az alapcsapattal.
Az eddigi meccseken Elflein volt a C és Easton LG volt a sérült Boone-t helyetsítve, így azt mondom a rookie áll egyelőre nyerésre, Easton pedig lehet, hogy a végére egy első számú beugró lesz ha valaki kidől a belső hármasból.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Üdv

S Floyd-ről van valami hivatalos info?

(Mondjuk szerintem neki reszeltek sajna)
Janek
Síri csend és hullaszag. Mint itt a topicban.
Kikaptunk a Seattletől és hát továbbra se nagyon remekel az O.
Mondjuk Cook nekem nagyon tetszik.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Üdv

S Floyd-ről van valami hivatalos info?

(Mondjuk szerintem neki reszeltek sajna)

több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy tűnik az alapemberekkel igyekszünk jól bánni 😊 Tetszik 😊 Skool!

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Linval Joseph-et pedig megdobtátok további 4 évre 50 millióért, amiből 31 millió garantált.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Vikings CB Xavier Rhodes signed a 6-year, $78.126 million extension, including $41M gtd, tying him to Minnesota through 2022, per source.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bocsi, hogy idetolakodom, de a londoni Vikings - Browns meccsre van 2 eladó jegyem.

felül van, de a legfelső karám első két sorában, egymás mögött (egymás mellé már nem volt kettő). innen is élmény. ja és nem adom drágán, 16K/darab. érdeklődjetek privátban pls, amennyiben érdekelne titeket. kérdések is jöhetnek bátran.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv Vikings fanok, akit érdekel nyugodtan írjon üzenetet.

 www.jofogas.hu/hajdu_bihar/NFL_Players_INC__Minnesota_Vikings_Daunte_Culpepper_NFL_polo__XL_XXL_66845810.htm
cosmas
Bárcsak M-es lenne 😕
Toca
Legfeljebb belehízol 😉
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Üdv Vikings fanok, akit érdekel nyugodtan írjon üzenetet.

 www.jofogas.hu/hajdu_bihar/NFL_Players_INC__Minnesota_Vikings_Daunte_Culpepper_NFL_polo__XL_XXL_66845810.htm
cosmas
Bárcsak M-es lenne 😕
több mint 6 éve
cosmas Seattle Seahawks 1
Üdv Vikings fanok, akit érdekel nyugodtan írjon üzenetet.

 www.jofogas.hu/hajdu_bihar/NFL_Players_INC__Minnesota_Vikings_Daunte_Culpepper_NFL_polo__XL_XXL_66845810.htm
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Asiata a Lionsban. Érdekes 😊
vsanyi132
Nem éli meg a végső rostert.
Riddick műtétje miatt kellett valaki veterán játékos.
Biztonsági megoldás, némi ellenfél ismerettel. 😉

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Asiata a Lionsban. Érdekes 😊
vsanyi132
Aztán miatta cutoltuk Banyardot...
Ostoba húzások 😕