Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Fedélzeten Elflein
következőnek jöhet egy elf lány XD

Amúgy guard lesz, RG-ként domináns volt tavaly előtt, nálunk is instant kezdő lehet...

Reiff - Boone - Berger - Elflein - Remmers

Ez mérföldekkel jobb, mint az előző falunk volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tegnap mikor " funér lemez AP óta legjobb RB prospect " anekdotákat olvastam jutott eszembe hogy Cookot behuzhatnak meghallották az FO-ban.
Mondjuk ezt az Elfvonal draftot nem értem mert C nem kell. De elég erős srác guardnak jo alapanyagnak tűnik ez lehetett az ok hogy hoztuk.

Cook nagy király lesz a kérdés hogy a fal mitől lesz jobb mint tavaly ?
Toca
Elflein csak végzős évében játszott cenyát, előtte guard volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Tegnap mikor " funér lemez AP óta legjobb RB prospect " anekdotákat olvastam jutott eszembe hogy Cookot behuzhatnak meghallották az FO-ban.
Mondjuk ezt az Elfvonal draftot nem értem mert C nem kell. De elég erős srác guardnak jo alapanyagnak tűnik ez lehetett az ok hogy hoztuk.

Cook nagy király lesz a kérdés hogy a fal mitől lesz jobb mint tavaly ?
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
"Na akkor kezdjük el... 😕 Sajnos várható volt már a sérülésekor is hogy Teddy nem egy szezont kell kihagyjon, a hír szenzációként való tálalása nekem kissé fura. Ez a Bradford trade-et is egyre inkább magyarázza, arról van szó hogy azzal behúztunk egy 1/1-et, és az idén nem kell azonnal QB-t húzni. A kérdés amit olvastam már több helyen, hogy vajon kell e idén QB-t húzni? Nem kis csoda hogy Bradford lehúzta a szezont komoly sérülés nélkül az idei falunkkal, kérdés hogy vajon jövőre ezt meg tudja-e ismételni? Ha nem, akkor jó lenne a padon egy tehetséges fiatal QB, akinek a beépítését el lehetne kezdeni, ha pedig Bradford mégis rendben marad akkor sem ártana ha mögötte padozna 1-2 évet és tanulna. Ez szólna a QB draft mellett. Hogy Teddy-vel mi történik nem tudom, személy szerint akkor amikor megsérült azt mondtam hogy ez a karrierjébe kerül, lejáró szerződése lesz és nem hiszem hogy szolidaritásból megtartjuk. Ha csoda történik és felépülve teljes értékű játékra képes, akkor talán, de ezzel az opcióval nagyon korai lenne most számolni. Szóval a kérdés, hogy kell-e nekünk az idei drafton QB-t húzni Bradford mögé, vagy várjunk türelmesen. Név nincs a fejemben, nem tudom ki jöhet szóba ott ahol mi húzunk, pick-ünk van bőven a hátsó körökben, egy esetleges trade is benne lehet ha nagyon kell valaki. Az én véleményem az hogy ha van elérhető QB aki valóban ide való akkor ne gatyázzunk és hozzuk ide, de csak akkor ha valóban jó. Aztán meglátjuk( Zimmer szemét negyedszerre is műteni kell) remélem jó döntést hoznak. Skol!"
január 28-án írtam a fentieket. Kíváncsi vagyok....

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem hívtátok le Bridgewater 5. éves opcióját.
ervinator
Van még pár nap nem? 😕
Borzalmas ez a story. RGIII legalább a pályán veszett el, bele adva mindent. De szegény Bridgewater karrierrje egy non contact mozdulat után ér nagyon csúnya véget.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem hívtátok le Bridgewater 5. éves opcióját.
ervinator
ez várható volt, sőt irányítót fogunk választani a középső körök valamelyikében
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Nem hívtátok le Bridgewater 5. éves opcióját.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Az idei menetrend:

iktriad
Nem lesz csütrötöki focink csak hálaadáson, pedig idei color rush jerseyt akartam 😕
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Úgy tűnik AP 3 misiért a Saintsben köt ki.
Bajnokesélyes lesz így ...
Toca
Nem tudom, 3 millát szerintem mi is adtunk volna neki.... és itt lenne csak igazán bajnokesélyes 😊 érdekes lesz az első meccse épp Minnesotában 😊 megvan az első MNF sztorija 😊
vsanyi132
AP ügynöke itt a nagy szarkavaró. Elhitette AP-vel, hogy még leakaszthat nagy pénzt. Ennyit tuti ajánlottunk neki, de ő azt hitte majd máshol tripláját kapja. Hát nem jött össze.
Ha egy Patsbe megy el vagy Oaklendbe megértem, így csak megint az látszik mennyire nem ért a focin kívül a dolgokhoz. Ahogy ez az eltiltásánál és annak kezelésénél is látszódott...

Nekem akkor is nagy legenda 😊

Tényleg itt az ideje a HS mezem megvételének.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy tűnik AP 3 misiért a Saintsben köt ki.
Bajnokesélyes lesz így ...
Toca
Nem tudom, 3 millát szerintem mi is adtunk volna neki.... és itt lenne csak igazán bajnokesélyes 😊 érdekes lesz az első meccse épp Minnesotában 😊 megvan az első MNF sztorija 😊

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Úgy tűnik AP 3 misiért a Saintsben köt ki.
Bajnokesélyes lesz így ...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend:
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
AP megfogja találni az egyetlen csapatot ahol nem tudok szurkolni neki...
Teddy után Floyd nem akar nekünk ez összejönni, így már értem mért találgatták a cut-ot.
Toca
Nem Packers, Patriots! 😀
Wyatt
Te meg megtaláltad a 2.-at 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
AP megfogja találni az egyetlen csapatot ahol nem tudok szurkolni neki...
Teddy után Floyd nem akar nekünk ez összejönni, így már értem mért találgatták a cut-ot.
Toca
Nem Packers, Patriots! 😀

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
AP megfogja találni az egyetlen csapatot ahol nem tudok szurkolni neki...
Teddy után Floyd nem akar nekünk ez összejönni, így már értem mért találgatták a cut-ot.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uhhhh, ez nem hangzik tul jol...

Minnesota Vikings defensive tackle Sharrif Floyd’s career is in jeopardy due to complications from knee surgery the former first-round draft pick underwent last fall.

The nerve that controls Floyd’s quadriceps was disrupted during surgery in September to clean up the meniscus in his right knee, and nearly six months later, the quad still isn’t firing, people with knowledge of the situation told USA TODAY Sports.

The people spoke on condition of anonymity because they weren’t authorized to disclose medical details.

Floyd’s agent, Brian Mackler, declined to comment on specifics of the injury but told USA TODAY Sports: “Sharrif is rehabbing, has seen some of the best doctors in the country, will continue to rehab and hopefully, this will heal sooner than later.”

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
off:

Sziasztok!
járt már valamelyikőtök Minneapolis-ban? (ha minden úgy alakul, megyek!)

amennyiben igen, segíthetne egy kis kalauzolásban! 😉

köszi:
nhm
nhm
Sajnos nálam még csak 2 éves tervben van, de majd mindenképpen megoszthatnád a képeid, élményeid. 😉
Toca
jövő pénteken indul a repülőőőő! 😉
(ígérem beszámolok városotokról...)
üdv
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szabad a csapat a mock draft játékban, ha vkinek kedve szottyanna játszani itt jelentkezhet:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Időpont: Április 9. vasárnap 21:00


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
off:

Sziasztok!
járt már valamelyikőtök Minneapolis-ban? (ha minden úgy alakul, megyek!)

amennyiben igen, segíthetne egy kis kalauzolásban! 😉

köszi:
nhm
nhm
Sajnos nálam még csak 2 éves tervben van, de majd mindenképpen megoszthatnád a képeid, élményeid. 😉
több mint 7 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
off:

Sziasztok!
járt már valamelyikőtök Minneapolis-ban? (ha minden úgy alakul, megyek!)

amennyiben igen, segíthetne egy kis kalauzolásban! 😉

köszi:
nhm
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
-

Azért lehetnek még ott kicsi gondok.
Bazzani
Nyugodjon le mindenki. LT lesz ott nem olyan gáz az ilyen.
alatriste
Tudjuk szar a falunk, tavalyinál jobbnak tűnik. Majd a 2-2 meccs után beszélgetünk mennyire érte meg Reiffet elhozni.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
-

Azért lehetnek még ott kicsi gondok.
Bazzani
Nyugodjon le mindenki. LT lesz ott nem olyan gáz az ilyen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
 twitter.com/Andy_Benoit/status/835176018218479616

Azért lehetnek még ott kicsi gondok.

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ha a Raiders-nél nem volt évi 4-5 milka Murray-re, kétlem, hogy tudnának a 10+ milliós AP-nek helyet csinálni a sapi alatt. "Szegény" Peterson mivel 14-15 milliókat keresett az elmúlt években (per szezon), nem nagyon akarja túlságosan diszkont áron elkötelezni magát, csak nem nagyon van már csapat, aki képes lenne megfizetni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
RB poszton az a helyzet, hogy amit Murray-ről tudunk az az, hogy inkább hasonlít a játéka Asiata-ra mint AP-re. Úgy veszem hogy Asiata-t pótoltuk, és AP-re még mindig szükségünk van, de nem évi 10 milláért... amit nem is fog neki megadni senki, talán a Raiders aki szóba jöhet, de ott sem hiszem hogy annyit adnának neki. Szóval egy évi 5 milla körüli összegért ha vissza is térhetne, és amíg nincs csapata addig ezt nem zárom ki nyilatkozzon akárki akármit 😊 Vissza várom All Day 😊 Skol! 😊