Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem hiszem hogy kapkodni fognak érte, az a pénz amit ő szeretne messze van attól amit meg is kaphat. Azt is el tudom képzelni hogy marad 😊

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Ennyi, Adrian Peterson március 9-től szabadügynök.
KmetyG
Kicsit fáj a hír, de azt senki nem gondolhatta, hogy ennyi pénzt ő ér most.
Kiváncsi vagyok tényleg Minnesotaból akar visszavonulni vagy bullshitel és itt hagy minket.
Jó lett volna még Londonban lilaban látni.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ennyi, Adrian Peterson március 9-től szabadügynök.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Szeretném megkérdezni mit tudni Shariff Floydról?
Sérülése már rendben?
Szeretnék itt tartani?
Janek
Twitteren elég sok hír van arról, hogy a csapat gondolkozik, hogy visszavonja az 5. éves opciót Floydra. AP mellett az ő neve is elő-elő kerül mint a lehetséges távozók.

"Sharrif is under contract and I know [GM Rick Spielman] is in charge with all that," Zimmer said. "So, we'll see where it goes." Floyd played 25 snaps in Week 1 but missed the rest of the season after undergoing a "clean-up" procedure on his knee. The former No. 23 overall pick has missed 20 games through four seasons. His $6.757 million salary isn't guaranteed until March. Jan 4 - 9:52 AMroto
alatriste
Visszavonás kétlem, hogy lesz, viszont egy esetleges trade az lehet Floyddal.
AP szerződéséről még nem tárgyaltunk ezzel kicsit kivár az FO. Szerintem max akkor lesz beszéd téma, ha az ő pénzéből tudnánk erősíteni és akkor valszeg belemegy ő is a módosításba.
FA-n én Whithworthot vagy Beachumot tuti megpróbálnám megszerezni. Jó LT nélkül cseszhetjük az egészet.
Guardok között is van jó pár ember akit szívesen látnék, mondjuk eléggé sanszos szerintem, hogy 2.körben guardot húzunk.
Hátsó körös RB is gyanús, elég mély az RB class és számomra McKinnon megbukott.
WR poszton is látnék szívesen fejlődést, sajnos Treadwellben nem túlságosan bízok.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szeretném megkérdezni mit tudni Shariff Floydról?
Sérülése már rendben?
Szeretnék itt tartani?
Janek
Twitteren elég sok hír van arról, hogy a csapat gondolkozik, hogy visszavonja az 5. éves opciót Floydra. AP mellett az ő neve is elő-elő kerül mint a lehetséges távozók.

"Sharrif is under contract and I know [GM Rick Spielman] is in charge with all that," Zimmer said. "So, we'll see where it goes." Floyd played 25 snaps in Week 1 but missed the rest of the season after undergoing a "clean-up" procedure on his knee. The former No. 23 overall pick has missed 20 games through four seasons. His $6.757 million salary isn't guaranteed until March. Jan 4 - 9:52 AMroto


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Szeretném megkérdezni mit tudni Shariff Floydról?
Sérülése már rendben?
Szeretnék itt tartani?

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
AP és Bradford 36 misit eszik a capből, ha előrébb akarunk jutni akkor ezen mindenképpen változtatni kell.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Cruzt eltudnám viselni WR corpban.
Kar hogy nincs falunk az fontosabb 😀
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
 twitter.com/Vikings/status/830152240451182592
alatriste
A Fusco projektet pedig szerettem, hátsó körös pick, kicsi egyetemről, újonc évében még azt hiszem Geoff Schwartz-cal játszottak felváltva RG-ben. Volt után egy egészen jó szezonja is 1-2 éve, kár hogy ez lett belőle. Van egyáltalán most biztos pont a falunkban?
helmet
A biztos pont a lyuk....

több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
 twitter.com/Vikings/status/830152240451182592
alatriste
A Fusco projektet pedig szerettem, hátsó körös pick, kicsi egyetemről, újonc évében még azt hiszem Geoff Schwartz-cal játszottak felváltva RG-ben. Volt után egy egészen jó szezonja is 1-2 éve, kár hogy ez lett belőle. Van egyáltalán most biztos pont a falunkban?
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Helyes.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/Vikings/status/830152240451182592


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Erre inkább nem reagálok , mióta Vikingsnak drukkolok álmom az SB, voltunk hozzá közel de ott még nem. Ha kikaptunk akárhogy is istentelenül büszke lennék a csapatra, azon felül hogy szétbasznék valamit.
Remélem hamarosan eljön a mi időnk, a mag megvan HC - DC megvan remélem 1-2 FO döntéssel az O is stabilizálódik aztán semmi nem ment meg minket egy igazán jó szezontól.
Egy Bengals LT van a piacon oreg már ugyan de elférne 😊
Toca
35 éves... All pro nagyon jó játékos, de nem biztos hogy leigazolnám... Én is filóztam rajta amikor bézegettem az FA-et, de 35 éves. Andrew Withworth az illető amúgy. Mellesleg nem vagytok nákosok. FA felhozatal elég karcsú jó O fal emberekből. Akik jók azok benne vannak a korban. És idén a draft is elég gyengus, hosszú évek óta tán a legrosszabb... Az ideiek közül egy jobb classban nem sokan férnének be az elő körbe...
Tomcsik
Ennek a csapatnak így együtt 1-2 éve van, annyira szerintme még nagy segítség lehet, Kalil bénázása után pláne és ha már a baloldalt rendbetesszük jelentősen javulna minden.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Erre inkább nem reagálok , mióta Vikingsnak drukkolok álmom az SB, voltunk hozzá közel de ott még nem. Ha kikaptunk akárhogy is istentelenül büszke lennék a csapatra, azon felül hogy szétbasznék valamit.
Remélem hamarosan eljön a mi időnk, a mag megvan HC - DC megvan remélem 1-2 FO döntéssel az O is stabilizálódik aztán semmi nem ment meg minket egy igazán jó szezontól.
Egy Bengals LT van a piacon oreg már ugyan de elférne 😊
Toca
35 éves... All pro nagyon jó játékos, de nem biztos hogy leigazolnám... Én is filóztam rajta amikor bézegettem az FA-et, de 35 éves. Andrew Withworth az illető amúgy. Mellesleg nem vagytok nákosok. FA felhozatal elég karcsú jó O fal emberekből. Akik jók azok benne vannak a korban. És idén a draft is elég gyengus, hosszú évek óta tán a legrosszabb... Az ideiek közül egy jobb classban nem sokan férnének be az elő körbe...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A Seahawks leigazolta Blair Walsh-t. Kész vagyok.... 😊 pont ők, bár egy meccset már nyert nekik, ráadásul a rájátszásban...

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Erre inkább nem reagálok , mióta Vikingsnak drukkolok álmom az SB, voltunk hozzá közel de ott még nem. Ha kikaptunk akárhogy is istentelenül büszke lennék a csapatra, azon felül hogy szétbasznék valamit.
Remélem hamarosan eljön a mi időnk, a mag megvan HC - DC megvan remélem 1-2 FO döntéssel az O is stabilizálódik aztán semmi nem ment meg minket egy igazán jó szezontól.
Egy Bengals LT van a piacon oreg már ugyan de elférne 😊
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ja,akkor inkább ne is játsszunk SB-t! 😀😀😀

OL-t kell turbózni ezerrel!
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ah, ha 28-3-ról buknánk az SB-t, belehalnék...😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Falcons tavaly 8-8 volt most SB-t játszott, mi 8-8-ak lettünk idén! Véletlen? ALIGA!!!
Toca
És ha már ennyire ebben reménykedtek, akkor el kell mondani azt is, a Falcons tavaly 5-0-ás kezdés után ért el 8-8-at, mint mi idén.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Falcons tavaly 8-8 volt most SB-t játszott, mi 8-8-ak lettünk idén! Véletlen? ALIGA!!!

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
QB-t szerintem akkor húzunk maximum ha valaki nagyon megtetszik.
Inkább védjük meg Bradfordot mint helyettest keressünk.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Na akkor kezdjük el... 😕 Sajnos várható volt már a sérülésekor is hogy Teddy nem egy szezont kell kihagyjon, a hír szenzációként való tálalása nekem kissé fura. Ez a Bradford trade-et is egyre inkább magyarázza, arról van szó hogy azzal behúztunk egy 1/1-et, és az idén nem kell azonnal QB-t húzni. A kérdés amit olvastam már több helyen, hogy vajon kell e idén QB-t húzni? Nem kis csoda hogy Bradford lehúzta a szezont komoly sérülés nélkül az idei falunkkal, kérdés hogy vajon jövőre ezt meg tudja-e ismételni? Ha nem, akkor jó lenne a padon egy tehetséges fiatal QB, akinek a beépítését el lehetne kezdeni, ha pedig Bradford mégis rendben marad akkor sem ártana ha mögötte padozna 1-2 évet és tanulna. Ez szólna a QB draft mellett. Hogy Teddy-vel mi történik nem tudom, személy szerint akkor amikor megsérült azt mondtam hogy ez a karrierjébe kerül, lejáró szerződése lesz és nem hiszem hogy szolidaritásból megtartjuk. Ha csoda történik és felépülve teljes értékű játékra képes, akkor talán, de ezzel az opcióval nagyon korai lenne most számolni. Szóval a kérdés, hogy kell-e nekünk az idei drafton QB-t húzni Bradford mögé, vagy várjunk türelmesen. Név nincs a fejemben, nem tudom ki jöhet szóba ott ahol mi húzunk, pick-ünk van bőven a hátsó körökben, egy esetleges trade is benne lehet ha nagyon kell valaki. Az én véleményem az hogy ha van elérhető QB aki valóban ide való akkor ne gatyázzunk és hozzuk ide, de csak akkor ha valóban jó. Aztán meglátjuk( Zimmer szemét negyedszerre is műteni kell) remélem jó döntést hoznak. Skol!

több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
 dailysnark.com/report-vikings-qb-teddy-bridgewater-likely-miss-entire-2017-season-well/

According to Bleacher Report’s Jason Cole, Bridgewater will likely miss the entire 2017 season as well. 😕 😕

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
AP...pénzmániás...ennyit a nagy hűségről,meg a visszavonulásáról...
ZoliZoltán
Az egész ESPN-es cikk/interjú (amiből ez a hír jött) úgy kezdődött, hogy "i see myself in purple" és mondta azt is, hogy itt szeretné befejezni. Inkább arról lehet itt szó, hogy ő is és az ügynöke is érzi valószínűleg, hogy ennyi pénzt nem biztos, hogy megér ennek a csapatnak, ilyen ratyi fal mögé egy 31 éves futó, akármit is tett le eddig az asztalra, mivel ez üzlet, és valljuk be, tényleg hasznosabban is el lehetne költeni azt a 17-18 milliót...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
AP...pénzmániás...ennyit a nagy hűségről,meg a visszavonulásáról...
ZoliZoltán
Most meg vagytok lepve? Favre után, aki 16 Green Bayben eltöltött év után végül nálatok is játszott? Favre után, aki négyszer vonult vissza, ebből kétszer tőletek?

Ez is csak üzlet, ahol persze vannak többnyire hűséges meg az elveikben hívő emberek, meg van egy pénzösszeg is, amivel ezeket a dolgokat felül lehet írni.