Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
AP...pénzmániás...ennyit a nagy hűségről,meg a visszavonulásáról...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Egy egészséges Vikings vs egészséges Bucs összevetésben perpill nem a Bucsra tennék.
Toca
A tavalyi év második felét látva jó volt a TB, de nyilván a Vikings nem tudta megmutatni mire is képes igazán ha minden kezdő elérhető. Így pedig nehéz megmondani mi lenne.
alatriste
Jövőre kiderül 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy egészséges Vikings vs egészséges Bucs összevetésben perpill nem a Bucsra tennék.
Toca
A tavalyi év második felét látva jó volt a TB, de nyilván a Vikings nem tudta megmutatni mire is képes igazán ha minden kezdő elérhető. Így pedig nehéz megmondani mi lenne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
Toca
Houston mellett nőtt fel, kvázi hazamenne.
empty taxi
Lamar meg ülne mögötte a padon?
alatriste
Elmondta a 3 csapatot, ahova szívesen menne, a gyakorlati megvalósíthatósága már más kérdés.
empty taxi
Igen pechére a texans épp tavaly talált fr futót Foster helyére. A NY-i meg a Bucsos példát viszont én el tudom képzelni. A Giants félelmetes lenne ilyen védelemmel, egy egészséges APvel, kisebb kényszer volna Elion. De a TB is ha nem tartják meg Dougot keresni fog opciót és ők se voltak már idén messze a POtól.
Bár egészségesen a Vikings is PO contender.
alatriste
Egy egészséges Vikings vs egészséges Bucs összevetésben perpill nem a Bucsra tennék.

Egyébként szerintem csak jelzés értéke volt, hogy óvatosabban nyúljanak a pénzéhez. Korábban is használta már ezt a stílust ő vagy a managere.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
Toca
Houston mellett nőtt fel, kvázi hazamenne.
empty taxi
Lamar meg ülne mögötte a padon?
alatriste
Elmondta a 3 csapatot, ahova szívesen menne, a gyakorlati megvalósíthatósága már más kérdés.
empty taxi
Igen pechére a texans épp tavaly talált fr futót Foster helyére. A NY-i meg a Bucsos példát viszont én el tudom képzelni. A Giants félelmetes lenne ilyen védelemmel, egy egészséges APvel, kisebb kényszer volna Elion. De a TB is ha nem tartják meg Dougot keresni fog opciót és ők se voltak már idén messze a POtól.
Bár egészségesen a Vikings is PO contender.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
Toca
Houston mellett nőtt fel, kvázi hazamenne.
empty taxi
Lamar meg ülne mögötte a padon?
alatriste
Elmondta a 3 csapatot, ahova szívesen menne, a gyakorlati megvalósíthatósága már más kérdés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
Toca
Houston mellett nőtt fel, kvázi hazamenne.
empty taxi
Lamar meg ülne mögötte a padon?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
Toca
Houston mellett nőtt fel, kvázi hazamenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
AP úgy érzi hogy megérdemli a pénzét és lehet elmegy inkább elmenne SB esélyes csapatba.
Giants, Bucs, Texans merült fel.
Giantsbe azt mondom ok, de hogy a Bucs vagy a Texans mitől lenne jobb neki mint mi ?
Texansnak pont annyi esélyét látom hogy Franchise QB-t találnak mint mi összerakunk végre egy normális falat.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Imádom! 3 hétre meglízingelhetnénk?

 www.youtube.com/watch?v=AI-lFwS-kKc

Season stats in coverage: allowed 33 catches on 79 targets (41% - legjobb) for 384 yards, two TDs, five INTs, 39.2 passer rating against (legjobb)

#rhodesclosed

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tj65fpmrxof1zyhhmqrm
Xavier Rhodes leads Top-10 No. 1 cornerbacks
Xavier Rhodes, Richard Sherman and Casey Hayward were some of the best cornerbacks in the NFL this year. Matt Harmon uses Next Gen Stats to show you who the Top-10 were in 2016.


Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Órási név 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kennedy Polamalu személyében új RB-edzőtök van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na...a protekció nem jött be.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
ezt szerintem bőven megtapaszaltuk idén milyen nehéz is. Érdekes hogy Zimmer a sajtótájékoztatón edzői hibának hozta fel hogy nem voltunk képesek a falból többet kihozni. korábban is mondtam most is én nem értek hozzá, de "laikusként" én csak reménykedek benne hogy hoznak új embereket akikből fel lehet építeni valamit
Pyrrus
Mondjuk Sparano helyett is hozhatnának új embert 😊
Toca
erről jut eszembe vajon Shumur marad támadókoordinátor? vagy szerzünk valami zsenit? 😀
Pyrrus
Úgy tudom maradt Shurmur. Hogy ez jó-e nem tudom, a QB edző Scott Turner viszont ment.

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
ezt szerintem bőven megtapaszaltuk idén milyen nehéz is. Érdekes hogy Zimmer a sajtótájékoztatón edzői hibának hozta fel hogy nem voltunk képesek a falból többet kihozni. korábban is mondtam most is én nem értek hozzá, de "laikusként" én csak reménykedek benne hogy hoznak új embereket akikből fel lehet építeni valamit
Pyrrus
Mondjuk Sparano helyett is hozhatnának új embert 😊
Toca
erről jut eszembe vajon Shumur marad támadókoordinátor? vagy szerzünk valami zsenit? 😀
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
ezt szerintem bőven megtapaszaltuk idén milyen nehéz is. Érdekes hogy Zimmer a sajtótájékoztatón edzői hibának hozta fel hogy nem voltunk képesek a falból többet kihozni. korábban is mondtam most is én nem értek hozzá, de "laikusként" én csak reménykedek benne hogy hoznak új embereket akikből fel lehet építeni valamit
Pyrrus
Mondjuk Sparano helyett is hozhatnának új embert 😊
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
ezt szerintem bőven megtapaszaltuk idén milyen nehéz is. Érdekes hogy Zimmer a sajtótájékoztatón edzői hibának hozta fel hogy nem voltunk képesek a falból többet kihozni. korábban is mondtam most is én nem értek hozzá, de "laikusként" én csak reménykedek benne hogy hoznak új embereket akikből fel lehet építeni valamit
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Az a baj, hogy az o falat "rendbe rakni" pont az egyik legnehezebb dolog. Nyílván raklapnyi sérültel nem lehet és nem is kell számolni, mindenesetre én szurkolok, hogy összejöjjön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
spiczi
:késtélez:
😀
Dehogyis teljesen jogos, hogy ennyi pénzt nem ér, de ezt ő is látja. Paycut tuti lesz, ráadásul ha nem csinálunk valamit a fallal tök mindegy ki rohangál a labdával.
Mondjuk nálam még mindig 1000 yardos futó és persze örülnék ha mégegyszer láthatnám élőben TD-t futni jövőre 😊
Kezdőszinten OL-en kívül rendben vagyunk szóval meg van az irány.
Safetyben el tudnám viselni ha Harrist nem kéne pályán látnom soha többet.
Alexanderből meglátjuk mi lesz CB-k ritkán érnek be 1. Idényben , Waynes is jobb volt idén mint tavaly ( persze huzhattuk volna Peterst is ahogy én kértem 😀 ).
Elkapóknál lenne jó ha Treadwell beérné de úgy tűnik az elől húzott elkapókkal nincs szeeencsénk.
Toca
A falat rendbe kell raki szerintem ezt kb mindenki tudja. Alexanderre én is várok, treadwell nos majd meglátjuk. Nekem nagyon tetszett amit idén Thielen művelt. Én úgy gondolom elkapókkal már nem lesz gond. Jóllehet nem vagyok egy profi hozzáértő, de ha a falat kikupáljuk minden rendbe jön. van 8 draft pickünk hogy foltozzunk és a szabadügynök piac hogy onnan is építkezzünk. Bráki bármit mond szerintem Spielmann-Zimmer páros jól építkezik.
Pyrrus
Thielen nekem is nagy kedvencem, de mellé és Diggs mellé kellenek még WR-ek. Remélem Treadwell lesz, de valami veteránnak örülnék a legjobban mert túl fiatal a fal.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
spiczi
:késtélez:
😀
Dehogyis teljesen jogos, hogy ennyi pénzt nem ér, de ezt ő is látja. Paycut tuti lesz, ráadásul ha nem csinálunk valamit a fallal tök mindegy ki rohangál a labdával.
Mondjuk nálam még mindig 1000 yardos futó és persze örülnék ha mégegyszer láthatnám élőben TD-t futni jövőre 😊
Kezdőszinten OL-en kívül rendben vagyunk szóval meg van az irány.
Safetyben el tudnám viselni ha Harrist nem kéne pályán látnom soha többet.
Alexanderből meglátjuk mi lesz CB-k ritkán érnek be 1. Idényben , Waynes is jobb volt idén mint tavaly ( persze huzhattuk volna Peterst is ahogy én kértem 😀 ).
Elkapóknál lenne jó ha Treadwell beérné de úgy tűnik az elől húzott elkapókkal nincs szeeencsénk.
Toca
A falat rendbe kell raki szerintem ezt kb mindenki tudja. Alexanderre én is várok, treadwell nos majd meglátjuk. Nekem nagyon tetszett amit idén Thielen művelt. Én úgy gondolom elkapókkal már nem lesz gond. Jóllehet nem vagyok egy profi hozzáértő, de ha a falat kikupáljuk minden rendbe jön. van 8 draft pickünk hogy foltozzunk és a szabadügynök piac hogy onnan is építkezzünk. Bráki bármit mond szerintem Spielmann-Zimmer páros jól építkezik.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
spiczi
:késtélez:
😀
Dehogyis teljesen jogos, hogy ennyi pénzt nem ér, de ezt ő is látja. Paycut tuti lesz, ráadásul ha nem csinálunk valamit a fallal tök mindegy ki rohangál a labdával.
Mondjuk nálam még mindig 1000 yardos futó és persze örülnék ha mégegyszer láthatnám élőben TD-t futni jövőre 😊
Kezdőszinten OL-en kívül rendben vagyunk szóval meg van az irány.
Safetyben el tudnám viselni ha Harrist nem kéne pályán látnom soha többet.
Alexanderből meglátjuk mi lesz CB-k ritkán érnek be 1. Idényben , Waynes is jobb volt idén mint tavaly ( persze huzhattuk volna Peterst is ahogy én kértem 😀 ).
Elkapóknál lenne jó ha Treadwell beérné de úgy tűnik az elől húzott elkapókkal nincs szeeencsénk.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Én is elgondolkodtam mennyire van szükség AP re. fizetés szempontjából biztos jobb lenne azt a pénzt más posztokon való erősítésre elkölteni ,de sajnos vagy nem sajnos a számok ellenünk dolgoznak mivel a tavalyi évhez képest 50% al kevesebb futott yardunk volt. Én szertem mckinnont,de a futásaiban olyan megállások voltak hogy az már fájt. szóval jó lenne AP de nem ennyiért.
Más téma:
sajnálom az idei szezont,mert olyan szépen indult... és itt megjegyezném hogy Bradford számomra nagyon kellemes meglepetés lett. Lehet nem egy Manning szintjén lévő irányító de az egyik legjobb évét produkálta nálunk. 20TD hozott össze ami 6 al több mint az elmúlt években passzolt TD( mondjuk szívesen megtudtam volna Teddy mit produkál ebben az évben) bár fele annyi amit Rodgers dobált idén.
A futott TD meg kellmetlenül kevesebbek lettek idén (lehet AP?? 😀 )
Nagyon remélem hogy a vezetőség talál megoldást az O falra és arra hogy jövőre ennél többre legyünk képesek.
Persze a draft jog hiányozni fog az építkezséhez, de nehogy már könnyű dolgunk legyen.
Most sajnos unalmas hónapok jönnek a számunkra és ismét olyan messze lett szeptember...
SKOL!
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
AP épp ma nyilatkozta hogy nálunk szeretné befejezni a karrierjét, szerintem van az a pénz amiért ezt meg is teheti, nyilván a szerződését át kell struktúrálni mert így nem maradhat. Ha a csapatnak is előnyös - tehát jelentős pénz szabadítható fel a cap-ből - akkor akár maradhat is, kérdés mennyiről hajlandó lemondani. Kell-e nekünk? Persze hogy kell, egyrészt ikon, másrészt meggyőződésem hogy egy korrekt fallal és létező passzjátékkal még elit RB, és nem lenne jó ha épp ellenünk bizonyítaná be.
vsanyi132
Jogos, csak az én gyomromnak megfelelő paycutba nem hiszem hogy belemenne (persze nem is vagyok GM, nem is értem miért 😀 ). Min. meg kellene felezni a cap hitjét, de inkább még többet le kellene venni belőle. Ezt így azért elég necces belengetni bármilyen játékosnak, hát még neki. Viszont neki 10milió környéki értéke már nem igazán van (szerintem), leadership meg franchise ikonság ide vagy oda.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
AP épp ma nyilatkozta hogy nálunk szeretné befejezni a karrierjét, szerintem van az a pénz amiért ezt meg is teheti, nyilván a szerződését át kell struktúrálni mert így nem maradhat. Ha a csapatnak is előnyös - tehát jelentős pénz szabadítható fel a cap-ből - akkor akár maradhat is, kérdés mennyiről hajlandó lemondani. Kell-e nekünk? Persze hogy kell, egyrészt ikon, másrészt meggyőződésem hogy egy korrekt fallal és létező passzjátékkal még elit RB, és nem lenne jó ha épp ellenünk bizonyítaná be.

A szezon végén egy győzelemmel sikerült elkerülni a negatív mérleget, így látva a végső sorrendet még jobban sajnálom hogy nem jött össze az a 2-3 + győzelem a mi benne is volt a csapatban. Ideje a sérülteket összedrótozni, és kitalálni hogy hogyan is kellene tovább építkezni, jövőre nagy dolgok történnek Minnesotában, jön a SB és jó lenne hazai pályán elsőként játszani és főleg nyerni. Skol! 😊

több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.