Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
Toca
A remény hal meg utoljára. ha már az nfc north ot bukjuk legalább a SB-t nyerjük meg 😀
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ez az egész szezon nagyon hektikus, úgyhogy én nem mondanék még semmit róla egyelőre. Ha a Jax elleni meccset hozzuk, ami nem lehetetlen, akkor a Lembeau-n dől el a sorsunk. Közben kíváncsi leszek a Lions formájára is (Utolsó három forduló: idegenben Giants és Cowboys, hazai pályán a Packers). Nem ment még el a szezon, de nagyon sok "Lessons learned" mutatkozik. In Zimmer we trust. So far.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 930 — Cowboys fan
Csak azért jöttem,hogy gratuláljak ehhez a védelemhez,pusztítanak a srácok,öröm volt nézni(just kiddin' 😀) a játékukat.
Tehenész
ehhez én is csatlakozom, és csak annyit tennék hozzá, hogy jobbulást Zimnek, még mindig szeressük
több mint 7 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Csak azért jöttem,hogy gratuláljak ehhez a védelemhez,pusztítanak a srácok,öröm volt nézni(just kiddin' 😀) a játékukat.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Pontosan az volt a meccs amire az erősségek alapján szamitani lehetett. Én a védelmet jobban féltettem Zimmer nélkül de ők nagyot játszottak.

Szoros meccseken kapunk ki a védelem fiatalat és szépen összerakott. Az O sajnos széthullott. Nem nagyon van értleme a PO-nak mert Oline nélkül nincs hova javítani a támadókat idén, sajnos az amit futásban tudunk méltánytalan. Van olyan OL aki nem képes elfogadható körülit sem hozni és kezdő. AP sem tud blokk nélkül futni.
A jövőben bizakodó vagyok. Nem sok minden kell, hogy győztesek legyünk ilyen meccseken is.

SKOl Vikes!
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Azt hiszem ez a két pontos remekül összefoglalta a szezonunkat.
Egy O-Line hiba majd Bradford az arcába lévő emberrel nem tudja megoldani...
4. meccs ahol 1 labdabirtokláson belül kapunk ki, szomorú mert verhető volt most ez a Cowboys, de majd ebből még erősebben jövünk vissza, hogy idén vagy majd csak jövőre az majd elválik.
Toca
szomorú. 4 W kéne zsínórban hogy a PO még számítható legyen....
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezt a ST baszta el: fumble és rövid punt. Meg az az 1 hosszú Bryant elkapás(ha MVP Prescott pontosan passzol akkor egyből TD),többet nem nagyon mutatott a Dallas offense, nagyot játszott a Vikings D# (Cowboysé is)
Az interim HCtól az a challenge zseniális volt. szépmunka!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Azt hiszem ez a két pontos remekül összefoglalta a szezonunkat.
Egy O-Line hiba majd Bradford az arcába lévő emberrel nem tudja megoldani...
4. meccs ahol 1 labdabirtokláson belül kapunk ki, szomorú mert verhető volt most ez a Cowboys, de majd ebből még erősebben jövünk vissza, hogy idén vagy majd csak jövőre az majd elválik.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hivatalos, Zimmer nem lesz ma ott a meccsen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
azt hiszem a balsors fogalmát újra kell gondolni, mert mai velünk történik már jóval több ennél. Remélem zimmer mielőbb meggyógyul ahogy a többiek is. értem én hogy nem mi vagyunk a favoritok a mai meccsen de azért remélem a cowboys meg fog szenvedni a győzelemért, persze az nfl ben semmi sem 100%. jó meccs legyen SKOL!
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Nem elég hogy állig ér a szar, még lötyögtetik is.... Titkon abban bíztam hogy a hazai pálya előnyét kihasználva szorossá tudjuk tenni a meccset, és most nekünk pattan jól a végén, meglepetést szerezünk. Erre most még a HC is lesérül, komolyan mondom hogy keresni kell valakit aki leveszi rólunk a rontást.... Skol!

több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez nem sok jót jelent a védelem szempontjából sem.
Amúgy is szarban lettünk volna, így csak növekedett a szintje amiben úszkálunk.

Zimmernek mielőbbi gyógyulást.
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Most már szinte biztos, hogy a sors idén nem akarja, hogy bármit is elérjünk. Nem elég, hogy a játékosok sorra sérülnek le, most itt van Zimmer edző sérülése is. Tegnap sürgősségi szemműtétet kellett rajta végrehajtani, a Dallas elleni meccsen való ottléte bizonytalan, de nagy valószínűséggel nem lehet ott a csapattal.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Diggs kérdéses továbbra is, Joe Bergber viszont "out" agyrázkódás miatt. A sérülésektől tarkított évben talán a C poszton volt végig egyenletesen megfelelő/jó teljesítmény. Na most innen is kidőlt a starter legalább 1 meccsre.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Van 5 falembered, abból 3 kiesett, LT(3x)-C-RT , HoF RB-d sincs, a kezdő QB-d akire a playbookot építetted sincs, legjobb WR-ed is sérült akkor nehéz megverni egy Lions-t ez tény.
Jövőre kevesbb pechünk lesz, meg otthon amúgyis jobb lesz megnyerni az SB-t 😊

De azért tegyük hozzá hogy WC hely körül elég sűrű a mezőny, a védelem bitang 1-2x fog még felénk is esni egy szoros meccs, a Dallason kívül a schdule-nk 13-30- al áll összesen.
3 hazai meccsünk van ahol eddig csak a Lionstől kaptunk ki OT-ban (Wlash miatt..)
Jags-et idegenben is illene megcsapni.
Szóval 3-2-t minimum elvárok a csapattól 9-7 meg elég lehet egy WC körre talán.

Playoffban meg tavaly is megmutattuk mit tudunk, senki nem kíván maga ellen minket még így se.
Toca
nem kell részletezned idén sújt minket a sérülésátok rendesen. néztem és igen WC re még lenne esély de ahhoz szigoruan kéne a 3 de legalább 4 win. A legjobban még mindig az bosszant hogy fogalmam sincs mire lenne képes ez az offense ha jobb lenne az O falunk. Jővőre kell egy tökösebb támadó koordinátor is.
Pyrrus
Nem fogunk 1 éven belül 2 OC-t
AP visszatérése dobhat a dolgon, akkor lehet legalább normális play actiont csinálni, az meg meg tudja nyújtani a védelmet.
empty taxi
...de ha már itt tartunk,akkor AP mikor is fog visszatérni?
Süsü
Week 15-16 leghamarabb.
több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Szerintem a 9 w nem lesz elég wildcardra. A Giantsnek 2 w kell a 10-hez, valszeg meglesz az 5-ből. A Redskinsnek a sorsolása alapján szintén meg lehet a 10. Rólatok is azt gondolom, hogy meg lesz a 4 w, nyilván nekünk az nem lesz jó. A Lions fog még bekavarni, ha nem nyeri meg a csoportot. Érdekes lesz mindenesetre.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
AP visszatérése dobhat a dolgon, akkor lehet legalább normális play actiont csinálni, az meg meg tudja nyújtani a védelmet.
empty taxi
...de ha már itt tartunk,akkor AP mikor is fog visszatérni?
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Van 5 falembered, abból 3 kiesett, LT(3x)-C-RT , HoF RB-d sincs, a kezdő QB-d akire a playbookot építetted sincs, legjobb WR-ed is sérült akkor nehéz megverni egy Lions-t ez tény.
Jövőre kevesbb pechünk lesz, meg otthon amúgyis jobb lesz megnyerni az SB-t 😊

De azért tegyük hozzá hogy WC hely körül elég sűrű a mezőny, a védelem bitang 1-2x fog még felénk is esni egy szoros meccs, a Dallason kívül a schdule-nk 13-30- al áll összesen.
3 hazai meccsünk van ahol eddig csak a Lionstől kaptunk ki OT-ban (Wlash miatt..)
Jags-et idegenben is illene megcsapni.
Szóval 3-2-t minimum elvárok a csapattól 9-7 meg elég lehet egy WC körre talán.

Playoffban meg tavaly is megmutattuk mit tudunk, senki nem kíván maga ellen minket még így se.
Toca
nem kell részletezned idén sújt minket a sérülésátok rendesen. néztem és igen WC re még lenne esély de ahhoz szigoruan kéne a 3 de legalább 4 win. A legjobban még mindig az bosszant hogy fogalmam sincs mire lenne képes ez az offense ha jobb lenne az O falunk. Jővőre kell egy tökösebb támadó koordinátor is.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Van 5 falembered, abból 3 kiesett, LT(3x)-C-RT , HoF RB-d sincs, a kezdő QB-d akire a playbookot építetted sincs, legjobb WR-ed is sérült akkor nehéz megverni egy Lions-t ez tény.
Jövőre kevesbb pechünk lesz, meg otthon amúgyis jobb lesz megnyerni az SB-t 😊

De azért tegyük hozzá hogy WC hely körül elég sűrű a mezőny, a védelem bitang 1-2x fog még felénk is esni egy szoros meccs, a Dallason kívül a schdule-nk 13-30- al áll összesen.
3 hazai meccsünk van ahol eddig csak a Lionstől kaptunk ki OT-ban (Wlash miatt..)
Jags-et idegenben is illene megcsapni.
Szóval 3-2-t minimum elvárok a csapattól 9-7 meg elég lehet egy WC körre talán.

Playoffban meg tavaly is megmutattuk mit tudunk, senki nem kíván maga ellen minket még így se.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Nem vagyunk szarok, de a rúd rájár a támadókra. Lehet példálózni másokkal de nekünk hianyzik az a Qb akire nyaron felépotették az egészet. Hianyzik a sztárfutónk, sokszor a masodik számú is max tiz playt bir. Hianyzik a kezdő es a helyére hozott 2 LT, hianyzik a kezdő RT, kiesett a C, a harmadik számú LT, Bonne is serüléssel jatszik. Most nem volt a legjobb WR sem. Ahogy sorba kppni fog a többi is aki a rö id passzok miatt rendszeresen 6-10 passzot kap a gyilokba.

Volt egy rúgó aki meccseket bukott el ezzel a szerencsétlen O munkáját amikor elvánszorognak rúgó távig is tönkreteszi.

Ezen nem kell meglepődni. Ez az ami ebben az évben kijutott nekünk. Ki lehet rúgni sok mindenkit de ezt nem látni és mindig az egek felé szórni amikor ez történik ami tegnap az szemellenzősség.
Paulus
Azt hiszem itt a lényeg amit leírtál. sajnos ilyen sérüléshullám után meg is látszik az O szenvedése. matematikailag még van esélyünk de véleményem szerint jó ha nem csúszunk le a csoporton belül a 3dik helyre. persze nem tudom ebből hogyan fogunk tudni építkezni főleg hogy a draft 1 körét már eladtuk. szomorú vagyok mert olyan szépen épült évről évre a csapat de már csak úgy tudok leülni meccset nézni hogy kevés esélyt adok a győzelemre.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
AP visszatérése dobhat a dolgon, akkor lehet legalább normális play actiont csinálni, az meg meg tudja nyújtani a védelmet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Lehet persze kockáztatni csak kérdés megéri e.
Mondjuk a győzelem nem sokon múlt most sem ezzel a szar offense teljesitménnyel sem. Kérdés megéri e kockáztatni a QB-d, meg a fumble lehetőségét ami olyan 75%os eséllyel üt be nálunk.
Bradford tudott hosszúakat bepakolni a szezon elején, csak akkor legalább valaki még előtte volt az első falból. Most már az a csoda ha a kezdőből valaki még előtte van.

Nem madden figurak vannak a palyán akiket lezúznak ha nem sérül meg ugyanúgy csinál mindent. Pár ütés után még beláll, aztán egyre kevésbé, már akkor is az ütést várja amikor nem jön. Ha ez egy két meccsen van feldolgozza. Ha konzekvensen minden meccsen akkor már az első becsapódás sem kell hogy megtörje. Bradfordot csak azért nem verik bucira mert ezt a 3 yardra kidobott gyors passzokat játszuk. Nagy szar, nyerni is csak akkor lehet vele aha a védelem vagy/és a spec team extrat hoz de nincs más út jelenleg.
Nyilván ez nem elég rájatszásban, de ott talán van értelme meghuzni a rizikosabb dolgokat is. Persze lehet be sem lehet jutni igy. De sérült Bradfordal pláne nem jutnánk ide sem.

Ez van. Ettől lehet persze szidni mindenkit, csak nincs mas lehetőseg oline nélkül. Nulla futással, passzvédés nélkül csodát varni.

Ettől meg Skol vikes!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
De bradford meg tudja dobni a hosszabbakat, egyszerűen nem engedik meg neki a biztonság érdekében.
peach
Akarod mondani a saját biztonsága miatt.
Ilyen OL mögött egy 5 step dropback maga a harakiri.
empty taxi
Nem. Tavaly teddy se nagyon dobált 5 yardnál messzebb jobb fal mögött. Amúgy hidd el, láttam már kuka fal mögött náluk sokkal jobb irányítót is vergődni 😊 de az nem megoldás, hogy egész meccsen nem néznek 7-8,yardnál messzebbre akármekkora kula is az OL.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...