Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
spiczi
:késtélez:
😀
Dehogyis teljesen jogos, hogy ennyi pénzt nem ér, de ezt ő is látja. Paycut tuti lesz, ráadásul ha nem csinálunk valamit a fallal tök mindegy ki rohangál a labdával.
Mondjuk nálam még mindig 1000 yardos futó és persze örülnék ha mégegyszer láthatnám élőben TD-t futni jövőre 😊
Kezdőszinten OL-en kívül rendben vagyunk szóval meg van az irány.
Safetyben el tudnám viselni ha Harrist nem kéne pályán látnom soha többet.
Alexanderből meglátjuk mi lesz CB-k ritkán érnek be 1. Idényben , Waynes is jobb volt idén mint tavaly ( persze huzhattuk volna Peterst is ahogy én kértem 😀 ).
Elkapóknál lenne jó ha Treadwell beérné de úgy tűnik az elől húzott elkapókkal nincs szeeencsénk.
Toca
A falat rendbe kell raki szerintem ezt kb mindenki tudja. Alexanderre én is várok, treadwell nos majd meglátjuk. Nekem nagyon tetszett amit idén Thielen művelt. Én úgy gondolom elkapókkal már nem lesz gond. Jóllehet nem vagyok egy profi hozzáértő, de ha a falat kikupáljuk minden rendbe jön. van 8 draft pickünk hogy foltozzunk és a szabadügynök piac hogy onnan is építkezzünk. Bráki bármit mond szerintem Spielmann-Zimmer páros jól építkezik.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
spiczi
:késtélez:
😀
Dehogyis teljesen jogos, hogy ennyi pénzt nem ér, de ezt ő is látja. Paycut tuti lesz, ráadásul ha nem csinálunk valamit a fallal tök mindegy ki rohangál a labdával.
Mondjuk nálam még mindig 1000 yardos futó és persze örülnék ha mégegyszer láthatnám élőben TD-t futni jövőre 😊
Kezdőszinten OL-en kívül rendben vagyunk szóval meg van az irány.
Safetyben el tudnám viselni ha Harrist nem kéne pályán látnom soha többet.
Alexanderből meglátjuk mi lesz CB-k ritkán érnek be 1. Idényben , Waynes is jobb volt idén mint tavaly ( persze huzhattuk volna Peterst is ahogy én kértem 😀 ).
Elkapóknál lenne jó ha Treadwell beérné de úgy tűnik az elől húzott elkapókkal nincs szeeencsénk.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Én is elgondolkodtam mennyire van szükség AP re. fizetés szempontjából biztos jobb lenne azt a pénzt más posztokon való erősítésre elkölteni ,de sajnos vagy nem sajnos a számok ellenünk dolgoznak mivel a tavalyi évhez képest 50% al kevesebb futott yardunk volt. Én szertem mckinnont,de a futásaiban olyan megállások voltak hogy az már fájt. szóval jó lenne AP de nem ennyiért.
Más téma:
sajnálom az idei szezont,mert olyan szépen indult... és itt megjegyezném hogy Bradford számomra nagyon kellemes meglepetés lett. Lehet nem egy Manning szintjén lévő irányító de az egyik legjobb évét produkálta nálunk. 20TD hozott össze ami 6 al több mint az elmúlt években passzolt TD( mondjuk szívesen megtudtam volna Teddy mit produkál ebben az évben) bár fele annyi amit Rodgers dobált idén.
A futott TD meg kellmetlenül kevesebbek lettek idén (lehet AP?? 😀 )
Nagyon remélem hogy a vezetőség talál megoldást az O falra és arra hogy jövőre ennél többre legyünk képesek.
Persze a draft jog hiányozni fog az építkezséhez, de nehogy már könnyű dolgunk legyen.
Most sajnos unalmas hónapok jönnek a számunkra és ismét olyan messze lett szeptember...
SKOL!
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
AP épp ma nyilatkozta hogy nálunk szeretné befejezni a karrierjét, szerintem van az a pénz amiért ezt meg is teheti, nyilván a szerződését át kell struktúrálni mert így nem maradhat. Ha a csapatnak is előnyös - tehát jelentős pénz szabadítható fel a cap-ből - akkor akár maradhat is, kérdés mennyiről hajlandó lemondani. Kell-e nekünk? Persze hogy kell, egyrészt ikon, másrészt meggyőződésem hogy egy korrekt fallal és létező passzjátékkal még elit RB, és nem lenne jó ha épp ellenünk bizonyítaná be.
vsanyi132
Jogos, csak az én gyomromnak megfelelő paycutba nem hiszem hogy belemenne (persze nem is vagyok GM, nem is értem miért 😀 ). Min. meg kellene felezni a cap hitjét, de inkább még többet le kellene venni belőle. Ezt így azért elég necces belengetni bármilyen játékosnak, hát még neki. Viszont neki 10milió környéki értéke már nem igazán van (szerintem), leadership meg franchise ikonság ide vagy oda.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
AP épp ma nyilatkozta hogy nálunk szeretné befejezni a karrierjét, szerintem van az a pénz amiért ezt meg is teheti, nyilván a szerződését át kell struktúrálni mert így nem maradhat. Ha a csapatnak is előnyös - tehát jelentős pénz szabadítható fel a cap-ből - akkor akár maradhat is, kérdés mennyiről hajlandó lemondani. Kell-e nekünk? Persze hogy kell, egyrészt ikon, másrészt meggyőződésem hogy egy korrekt fallal és létező passzjátékkal még elit RB, és nem lenne jó ha épp ellenünk bizonyítaná be.

A szezon végén egy győzelemmel sikerült elkerülni a negatív mérleget, így látva a végső sorrendet még jobban sajnálom hogy nem jött össze az a 2-3 + győzelem a mi benne is volt a csapatban. Ideje a sérülteket összedrótozni, és kitalálni hogy hogyan is kellene tovább építkezni, jövőre nagy dolgok történnek Minnesotában, jön a SB és jó lenne hazai pályán elsőként játszani és főleg nyerni. Skol! 😊

több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Én itt a nagy csöndben bedobnék egy olyan dolgot a közösbe, amiért pl. Toca lehet a fejemet veszi. 😊 De bennem felmerült a kérdés: kell-e nekünk Adrian Peterson? Főleg 18 millió dolcsiért, amit jövőre kapna zsebpénzként. Sok sérülése volt az elmúlt időszakban, a fumblicitiszből se nagyon akar kigyógyulni, akkor már ezt a pénzt jobban el tudnám képzelni 2 értelmes OT-nél. Szerintem ha az O-linet sikerülne gatyába rázni, akkor a McKinnon-Asiata páros megfelelne, volt már rá példa hogy a kettejük tandeme játszott huzamosabb ideig, egy jobb O-fal mögött és akkor használhatóak voltak.
A védelem legalább jól néz ki, bár a futás elleni védekezéssel voltak bajok így, hogy Floyd kb. egy meccsen se játszott. Stephennek remélem hoznak valami konkurenciát jövő évre. Az új CB-k meg S-ek se brillíroztak mindig, amikor be kellett ugraniuk, de ezzel együtt is rendben kellene lennünk jövőre is.
Forbathnak is sikerült melléküldeni 3 XP-t... de legalább a field goalokat hibátlanul hozta, maradhat.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A vicc az egészben, hogy Nelson az első félidőben 145y 2TD a másodikban már Rhodessal 9y.

A PFF szerint persze Newman jobban megérdemelné a ProBowlt. Pedig a cikkben is említik, hogy OBJ, Dez és Hopkins sem játszott nagyot mellette.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
ez mennyire hihetetlen már...

 twitter.com/Andrew_Krammer/status/812783618967928832
baggio
"Engedj oda, értek hozzá..." Jól megoldották "okosba". Szégyen szerintem, hogy ezek az emberek 1szerűen leszarták az edzői utasítást és utána még van képük így nyilatkozni. Nagyon sajnálom a szezonotokat, mert ebben sokkal több volt. Szurkolok nektek jövőre is.

Do your job
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Azt hiszem ezt láttuk a Colts ellen is, és ezen ment el a szezon... nagyon nagy kár, csapategység nélkül teljesen mindegy ki az edző és kik játszanak nálunk. Szétestünk, és a Bears is meg fog verni minket. 😕

több mint 7 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Ez kemény, nem irigylem az öreget most. Érdekes lesz, hogy milyen szankciók jönnek. Elég ciki, hogy azon csapatrész (legalábbis egy része) szarja le az utasításaid egy félidőn keresztül, aminek koordinátora is voltál évtizedekig.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Hmmmm... Zimmer elvesztette a csapatot? Az úgy komoly lesz. Egy egész csapatot nem egyszerű pótolni, egy edzőt sokkal könnyebb. Kár volt a haverjait idehozni (Shurmur, Sparano stb.), akik jó fizetésért csak alibiztek, a sérülések mellett ez tett még be a szezonnak. Remélem a játékosok észhez térnek, illetve pár nehezéktől megválik a csapat, és nem nézik, ki kinek a kicsodája. A teljesítmény beszéljen, az legyen a fontos. 28 pont egy félidő alatt.... Kritikán aluli játék, borzalom. Változás kell, drasztikus.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
ez mennyire hihetetlen már...

 twitter.com/Andrew_Krammer/status/812783618967928832


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
hát ez egyszerüen katasztrofális. Olyan szar már megint a támadófal hogy arra szavak nincsenek.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Kellenének máshova is. 😊
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor egye fene.jöhetnek. : D
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lesz valami jó FA OL emberke?😛
ZoliZoltán
Csak tőlünk felszabadul Whitworth LT és Zeitler RG, mindkettő top10 a posztján és mindkettőt ismeri Zim.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lesz valami jó FA OL emberke?😛
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyet kell értenem Paulussal. Shurmur abból a szempontból azért hozott sztem egy kis változást, hogy sokkal jobban használta pl Pattersont. Nem szeretnék belétek rúgni, de nem látom azt, hogy jövőre ez a támadófal dominálna. Egy közepes egységet lehet csinálni szó se róla, visszajön Andre Smith meg van a ROT. Kalil viszont nagyon tré játékos lett, s jó LOT-t a piacra ki nem engednek. Clemmings számomra irgalmatlan csalódás, azt tudhattuk draft előtt, hogy ő soha nem fog ideális esetben vak oldalon játszani, dehogy a jobb oldalon is ennyire tragédia lenne... Amit én megfontolnék a helyetekbe az a fal belsejének tuningolása, mert az sem jó, s használható interior linemant sztem könnyebb szerezni, mint tacklet. Ez a Boone-Berger-Fusco hármas pedig alap kezdőnek számított volna, nemde?
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem értjük egymást. Nem az a csapat baja, hogy ki hivja a playeket, hanem az, hogy két fontos fegyvertipus teljes mértékben végre hajthatatlan a a csapatnál.
Futás 1,5-2 yardos átlag teljesen mindegy ki ellen, vagy ki a futó.
Hosszú passz jó 85% sansz hogy leverik a QB-t nulla blitz nélkül alap nyomással.
Tehát hiába hivsz futást, mert stabil 1-2 yardos átlag jön ki belőle. Persze 1 yardon az sem megy, ez csak alap védekezés ellen ilyen megbizható az átlagunk.
Hosszú passznál meg ha el is megy a dobás esetleg komplett is lesz imádkozhass hogy ne verjék agyon a Qb-t. Nem azért hogy ne üssék meg, hanem azért hogy ne sérüljön meg.

Ezzel kell dolgozni ebben az évben, mert az Oline teljesen fogalmatlan. Nem egy egy béna van benne, hanem bármelyik képes kikapni játékról játékra.

Lehetsz tökös meg bevállalós. De NFL szinten nem lehet folyamatosan trükkös játékra épiteni. A rövid passzból sem lehet meccseket lehozni, minden más variáció nélkül. Amennyiben nem sikerül felépíteni az OL-t teljesen mindegy ki lesz aki hívja a játékokat.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Az igazat megvallva nem tudom jövőre kivel járnák jobban QB téren. Teddy-t visszavárom, reméletem hogy idénre meg tudja végre mutatni mennyit is ér. Bradford pedig szeritnem még nem tudta megmutatni mire képes igazán. Az viszont az utóbbi ellen szól hogy ha szorul a hurok akkor igencsak gyengén teljesít. Turnerrel kapcsolatban nekem csak annyi a hozzászólásom hogy én soha nem láttam az Ő munkájában olyan hú de jó teljesítményt,
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Paulis azért abban megegyezhetünk hogy Sparanot azért csak basszuk ki ?
2 éve alatt nem tudott normális falat összerántani, pedig nem mindig volt mindenki sérült.
Shurmurral nekem nincs gondom, sőt ha Teddy nem épül fel Bradforddal neki elég jó a kapcsolata.
Norv munkáját másképpen ítéljük meg szerinted jó volt, szerintem meg nem volt alkalmas ehhez az alapanyaghoz, nyilván a fal is sőt elsősorban az az oka a szar O-nak de amikor aránylag tartotta a fal is voltak gondjaim vele.
Mondjuk az tény, hogy kurvára nem volt ideje rendszert kiépíteni mert a fontos láncszemek estek ki folyamatosan.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Paulus - sok igazság van abban amit mondasz és nagy % ban egyet is értek veled. Zimmerrel kapcsoaltban 100%. Szerintem is Ő az az edző aki kellett nekünk és kelleni is fog sok sok éven át! nekem ez a 4dik évem mint az nfl ben mint Vikings szurkoló. 2013-ban 5 győzelem 10 vereség és 1 döntetlen volt a csapat mérlege és a Londoni meccs a Steeles ellen volt az első amit láttam 0:4 után. azóta nagyon sok minden változott és szinte minden pozitiv irányban.
A csalódás szerintem sokunknak az hogy a kick off előtt minden rendben volt és felkészültünk egy fantasztikus évre. de aztán jött a Ragnarök és hullottunk mint a legyek. Igen várható volt ez a szintű vereség és nagyon fájó is volt végignézni. DE ebből ennyit tudtunk kihozni. Saját véleményem szerint derekasan helytálltunk addig amíg tudtunk és itt kiemelem szerintem Spielman is fantasztikus munkát végzett és végez. mindent megpróbált hogy talpon maradhassunk. a külföldi szurkolói hangulat meg olyan mint az időjárás ha süt a nap jaj de jó de ha már 40 fok akkor túl meleg van és fordítva.. Lényeg a lényeg hogy én szeretem ezt a csapatot, szurkolok is nekik és remélem hogy együttmaradnak,megerősödnek és jövőre újult erővel fogjuk megpróbálni elérni az elérhetetlent.
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem kell elégedetnek lenni a 7-7-el sem. Az pont az az eredmény amivel semmire nem lehet menni.
De erre az évre el kell fogadni hogy hihetetlen szar helyzet van a csapatnál. Sokkal szebb lehetett volna ha a kórház csapatunk aki nyáron készül inkább a pályán harcolhatott volna.
Nem fogom elkezdeni leirni mert tudjátok hogy került IR-re a támadó csapat jelentős része. Megpróbáltak menet közben hozni értékelhető pótlást de azok is megsérültek vagy nincs módjuk játszani NFL szinten elfogadható fal mögött.
A Colts ellen lélektelennek tűnt a védelem is. Ez tény. Rossz mentalitással játszottak. Szerintem lebecsülték az újonc falat akikkel szembe kerültek aztán beragadtak a meccsbe. Mivel a támadók sem támogatták meg őket még a pályán maradással sem, szépen elment a hajó. Nézhetetlen teljesitmény volt.
Nem a vereség volt fájó hanem ahogy történt. Ilyen ne legyen a következő két meccsen. Ez a fontos erre kell koncentrálni.
Ha már kikapunk tegyük azt meg állva. Harcolni kell mindenkinek.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Ezzel a 7-7-tel mindenki elégedett lenne ha nem 5-0-al kezdünk.... elhittük hogy csoda történhet és most fáj hogy nem így lett. A Colts elleni meccsen nem az offense kilátástalansága volt ami elkeserített, hanem az hogy a defense is messze alulmúlta magát. Persze lehet mondani hogy elfáradtak, sérülések itt is bőven vannak, de tökéletesen lélektelennek és kilátástalannak láttam őket is. Erre kevés mentség van, és ezért Zimmer és az edzők is felelősek. Szeretem amit Zimmer csinál, nagyon jó HC-nak tartom, de azt hiszem a szemével történtek sokkal jobban megzavarták mint gondolnánk. Biztos vagyok benne hogy nagy kockázatot vállal azzal hogy nem otthon lábadozik, és még így is elég sok dolog lehet amit nem tud kézben tartani a betegsége miatt. Ja, és szerintem rohadtul fájhat neki akár a nézés is.... AP-ről még néhány szót.... valószínű utoljára látjuk őt idén nálunk, a pénz miatt nem hiszem hogy marad. Sajnálom hogy a csapat nem képes olyan búcsút biztosítani neki, ahogy megérdemelné, a hátralevő 2 meccsből legalább az egyiken jó lenne újra 100+ -os AP-t látni és egy igazi hosszú futott Td-t. Ha valaki, akkor ő fal nélkül is megcsinálja..... SKOL!

több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Leírtam már párszor, megpróbálom még egyszer itt a világvége hangulatban. Támadófal nélkül nincs támadó football ki lehet rúgnia annyi edzőt, meg ide lehet hozni bárkit NFL szinten nem lehet megoldani ezt a részleget.
7-7-el állunk úgy, hogy hihetetlen sérüléshullám súlyt minket már év eleje óta. Egy darabig lehetett toldozni foltozni a dolgot, de már nem nagyon.

Megkérném aki Vikings szurkoló ne tépje a ruházatát, és küldjön el első felindulásában mindenkit a csapattól, mert ez szurkolóként is gyengeségre vall. Norv azért ment el, mert tudta, hogy nem fog tudni többet kihozni a helyzetből. Sokkal jobb munkát végzett mint azt sokan gondolták, nem csodálkozom rajta, hogy az utódja sem képes erre. Ugyanis nulla futással, úgy hogy a passz védés is életveszélyes nem tudsz meccseken keresztül csodát tenni.
Utáltam nézni a Colts meccset minden szar volt, de maga a tény, hogy jött ilyen meccs nem lepett meg. Sajnos a szezon elejétől hullottak a kezdők, és ez a szezonba került. A mostani eredmény is csoda. 7-7
Kár lenne szétrombolni mindent. Zimmer egy kurva jó edző, sok szép év lesz még vele a csapatnak, de nyilván rendbe kell rakni pár dolgot. Sajnos kinti fórumokon is boszorkányüldözés zajlik, az emberek könnyen felejtenek, de bárkinek a munkájában elvennék az eszközt amivel dolgozni szeretne, vagy semmit vagy jóval rosszabb dolgot tudna alkotni, akkor is ha kurva jó a szakmájában. Zimmer ha ács lenne akkor először elvették a kalapácsát, aztán a vésőjét, aztán sorba többi szerszámot, majd miután elvették a szögtáskáját is, várják, hogy elit sárkányhajót készítsen. Majd látva, hogy nem fog sikerülni a fejéhez vágják, hogy milyen szar munkát végez a segédeivel együtt. De azért nem 0-16-os a csapat kapjunk már észhez.

SKOL Vikes!