Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez tény.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Azt hiszem Toca megfogta a lényeget amivel egyetértek, KELL egy normális támadókoordinátor és faledző,plusz kell a falba normális játékosállomány és akkor 1000% hogy jobbak leszünk.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó ,hogy megitn nem tudtam nézni....mondjuk hetek óta nem is akarom.Ez a szezon már rég véget ért.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Még egyszer a tisztán látás végett:
Nekünk győzni kellett volna, gyakorlatilag olyan volt ez a meccs, mint egy PO-s ütközet.
Erre 0-27 a félidőben, egy olyan csapat ellen, aki se tavaly, se idén nem PO-s, azért küzd, hogy ne negatív legyen a szezonja. Én nem tudom, hova indulnánk el, de ezekkel az inkompetens csődedzőkkel jó eséllyel mi leszünk azok, akik ellen végre nyerni fog a Browns (jövőre, brit földön). Szóval Zimmer maradhat, de k*rvára sokat kell változtatni, mert brutál szar játékot produkálunk már hetek óta.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Colts O-falba 3 újonc tolta... Én összefoglalót néztem, meg cikkeket olvastam, de mikor egy PO-ért hajtó csapat teltház előtt otthon, 27-0-s bucira áll félidőben... Szép kis ünnepi ajándék a fanoknak, én biztos nem hagynám szó nélkül... Az olyan megélhetési kolonc edzőket, mint Shurmur, Sparano meg a társaik simán kirúgnám. Egy ilyen meccs után még Zimmerben is meginog a bizalom... mert ezt a szopást nehéz szó nélkül hagyni.
Go Vikings!
Igen ez kéne rúgjuk ki az edzőket Zimmerrel az élen. Tökéletes megoldás, hogy elinduljunk egy Browns / Jags útvonalon.
Ne vicceljünk már, nem jött össze semmi, kretén hibákat vétettünk (Joseph átugorja bakugrásban C-t mikor egyértlemű hogy szabálytan...).
Egyszerűen fos a fal a védelem meg elkezdett szétcsúszni.
Harris rohangál Hiltonnal vagy bárkivel ne vicceljünk már, annál az embernél bárki jobb. Alexander is annyira vakon van legtöbbször.
Fal meg egyszerűen nem ér oda annyira gyorsan emellett nincs meg a cover sem, hogy sokáig kelljen dédelgetnie a labdát a QBnak.
Az offense meg 0, persze hibáztathatjuk az edzőket, offense edzőket pl. én imádom okolni és utálni, de azért néhány dolgot lássunk be az elmúlt 3 OC (Shurmur csak ideiglenesnek veszem)
Bevell - Sea OC , vannak hülyeségei most éppen döcög az O, de bajnokságot nyer a Seahawkssal és a HC imádja.
Musgeave - Oak OC, láthatjuk hogy milyen jó az Oaklandi offense és nem kis érdeme van
Turner - nem ment még azóta sehova, de elég erős offensei voltak

Ekézhetünk bárkit, de egy ilyen fallal nem fogunk előre jutni. AP előtt egy közepes fal száguldottunk.
Kidobtuk Loadholtot és Sullivant az utóbbi években sérülések miatt Berger még OK Centernek, de RT-ben Clemmings egyelőre kevés, Kalil 3.éve fos és a guardok vicc amit néha művelnek, márha egészségesek.
Nemtudom Sparanonak mennyi a köze hogy ennyire fos a fal (NE remek példa hogy mennyit számít egy jó edző), de elsősorban meg kéne találnunk egy jó LT-t és egy jó LG-t, ha a vakoldal rendben van már előrébb leszünk.

FA-ról valahogy kéne, hozni egy jó LT-t,csakhát a jó LT-k nincsennek FA-n. 2.körben meg kezdő LT-t húzni meg nehéz. Szóval nem látom, hogy fogjuk megoldani a problémát.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Colts O-falba 3 újonc tolta... Én összefoglalót néztem, meg cikkeket olvastam, de mikor egy PO-ért hajtó csapat teltház előtt otthon, 27-0-s bucira áll félidőben... Szép kis ünnepi ajándék a fanoknak, én biztos nem hagynám szó nélkül... Az olyan megélhetési kolonc edzőket, mint Shurmur, Sparano meg a társaik simán kirúgnám. Egy ilyen meccs után még Zimmerben is meginog a bizalom... mert ezt a szopást nehéz szó nélkül hagyni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Ez az év nem most záródott le. Sajnos csúnya volt nagyon, de egyértelműre sikeredett. AP sem tud fal nélkül teljesíteni. Mint ahogy év elején sem tudott, most egy még sebzettebb fal nélkül sem ment.

Nincs miért kardba dőlni. Meglátjuk a jövő évre mit pakolnak össze. Nem sok dolgot kell orvosolni de azt nagyon.
Paulus
Egyetértek. ez a meccs szó szerint szar volt és megszégyenítő. Nagyon remélem hogy a drafton csak o falba hozunk emebrt hogy legyen kiből válogatni
Pyrrus
Sajnos elég nagy bibi van az O-Falba draftolással nálunk. Szóval marad a FA.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez az év nem most záródott le. Sajnos csúnya volt nagyon, de egyértelműre sikeredett. AP sem tud fal nélkül teljesíteni. Mint ahogy év elején sem tudott, most egy még sebzettebb fal nélkül sem ment.

Nincs miért kardba dőlni. Meglátjuk a jövő évre mit pakolnak össze. Nem sok dolgot kell orvosolni de azt nagyon.
Paulus
Egyetértek. ez a meccs szó szerint szar volt és megszégyenítő. Nagyon remélem hogy a drafton csak o falba hozunk emebrt hogy legyen kiből válogatni
több mint 7 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez az év nem most záródott le. Sajnos csúnya volt nagyon, de egyértelműre sikeredett. AP sem tud fal nélkül teljesíteni. Mint ahogy év elején sem tudott, most egy még sebzettebb fal nélkül sem ment.

Nincs miért kardba dőlni. Meglátjuk a jövő évre mit pakolnak össze. Nem sok dolgot kell orvosolni de azt nagyon.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Nehéz egy ilyen meccs után mit mondani.
Ritkán van ilyen de én kikapcsoltam.
Egyszerűen ezt az évet és a sérüléseket nem bírtuk el.
Fejben totál szétestünk. Azt hitte AP ad egy kis boostot.
Jövőre újra zúzni fogunk és talán egy valamire való falat is osszegereblyezunk.
Skol!
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úh! : D
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Vikings - Browns meccs jövőre Londonban 😊
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Verjük meg a Kócot, aztán legyen egy véres brutális leszámolás a Lambón, amolyan 18+, bordatörős vérhugyozós karácsonyi eposz. XD
Go Vikings!
Idén abban vagyunk a legjobbak 😊 küzdelem mindenek felett 😊 SKOL!

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Verjük meg a Kócot, aztán legyen egy véres brutális leszámolás a Lambón, amolyan 18+, bordatörős vérhugyozós karácsonyi eposz. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Perpillanat nem érzem egyik NFC csapatot sem hogy ezzel a D-vel verhetetlen lenne.
Csak annyi hibádzik hogy mi se vagyunk már pedig 3 W nélkül nem lesz PO.
2 jó formában levő gárda jön mondjuk de amíg van remény menni kell!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Minek PO?Fél csapat kórházban van...
ZoliZoltán
Ezt a kérdést komolyan feltetted?
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Minek PO?Fél csapat kórházban van...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Tök mindegy,ez a szezon már kuka.
Pedig milyen szépen indult!? : /

SKOL MINDÖRÖKKÉ !!!
ZoliZoltán
Mért lenne kuka?
Meg kell verni a Coltsot a GB-t és a Bears-t aztán playoffban aratni.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Sok sikert a hátralévő 3 meccsen, hátha meglesz az egyik wild card hely.
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Tök mindegy,ez a szezon már kuka.
Pedig milyen szépen indult!? : /

SKOL MINDÖRÖKKÉ !!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The St. Paul Pioneer Press' Chris Tomasson reports Vikings FS Harrison Smith has a Grade 3 high-ankle sprain and may miss the remainder of the season

Szerintem 17.hétre kidől a fűmagvető / gyepkezelőnk is.
Toca
De előbb még megvertek minket.
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Vikingek! Vigyázzatok! A csapat és az edzők után a szurkolók jönnek! A végén még mi is lesérülünk.... Skol!

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
The St. Paul Pioneer Press' Chris Tomasson reports Vikings FS Harrison Smith has a Grade 3 high-ankle sprain and may miss the remainder of the season

Szerintem 17.hétre kidől a fűmagvető / gyepkezelőnk is.

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/805792901481558020


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
itt nincs mese 4 win kell ahhoz hogy bejuthassunk és akkor is még a Giants, Reedskins, Bucaneersnek kéne meccset buknia, főleg az útóbbi kettőnek. De ha most kikapunk akkor már idén bye bye PO
Pyrrus
Ha 4 winünk lesz bent leszünk szerintem, de ahhoz a Lembón kell nyerni.
Következő 2 meccset hozni kell, aztán meglátjuk.
Akár azon se lepődnék meg ha kettőt hozunk akkor AP-t is visszahoznánk a GB ellen.
Toca
A remény hal meg utoljára. ha már az nfc north ot bukjuk legalább a SB-t nyerjük meg 😀
Pyrrus
Ennyi.
Figyelj az altatás része megvolt, most jöhetnek a winek 😉