Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Furcsa de nekem is hasonlo.a velemenyem...2012-ben volt egy hibetetlen szezonja!(ami igy legutobb)
Aztan tavaly?

(Szeretem nagyon de most csalodtam benne.:-/)ZoliZoltán
Aztan tavaly? Ezt te komolyan leirtad? Vagy te azt hitted vilageleteben 2000 yardokat fog futni? Tavaly liga masodik RB volt ,masodik legtobb yarddal,masodik legtobb TD-vel ugy,hogy 2 meccsen serult volt.
Maganeletben elkovetett hibakat amik ha bebizonyosodnak bunhodni is fog, viszont a teljesitmenye ami legrosszabb esetben is top3-as RB kurvara hianyoznak. Foleg hogy ilyen Asiatak normalisan tudnak futni mi lenne ha...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.tüsi91
Nekem es a csapatnak kurvara hianyzik, amig nem jon Banyard tuti.Toca
Banyard-nak tegnap volt két elkapása egy 10 és egy 1 yardos
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.tüsi91
Nekem es a csapatnak kurvara hianyzik, amig nem jon Banyard tuti.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Furcsa de nekem is hasonlo.a velemenyem...2012-ben volt egy hibetetlen szezonja!(ami igy legutobb)
Aztan tavaly?

(Szeretem nagyon de most csalodtam benne.:-/)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?

Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT... Toca
Sorry. Nem volt hátsó szándékom ezzel. Elnézést kérek, ha félre értettél és trollkodásnak vetted. Nem az volt.

Egy különbség van közöttünk: Petersont én nem venném hiányzónak.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.Toca
Másik 15 csapat is ezt mondja. S vannak olyan helyek, ahol évek óta a sérülések herélik ki a szezont. Valahol elég egy ember kiesése, valahol pedig egy fél csapat kidől. Igazából ez az NFL. Ha sikerül összerakni egy olyan rostert, ami nem a liga alja, s még ha a csillagok is úgy állnak össze, hogy kevés a sérülés (vagy azok is peremembereket sújtanak), akkor az a csapat az adott évben nagyon messzire juthat.

Kár, hogy nem játszott Bridgewater, kár, hogy a Packersnek volt ilyen szerencséje, de úgy alleszusammen negyedgőzzel nyertek.tüsi91
Van esetleg még valami bullshit amit nem lőttél el vagy számítsunk még rá?
Nem a vereség miatt írtam, oda ritkán megyünk nyerni, főleg nem egy felpörgött GB ellen.
Igazából az idegesít, hogy végre valami támadójátékot vártam, mert Zimmer ide vagy oda 1 offseason alatt csodát nem lehet tenni.
Meg azért engedd már meg hogy a saját csapat topicban kicsit kiakadjak mikor azt látom, hogy QB1.-QB2- OUT, RB1 OUT, TE1 OUT, egyetlen értelmes Guard OUT, amúgyis lyukas LB sorban Greenway OUT...
Jövőhéten visszajön Teddy meg talán még 1-2 ember és akkor szoros meccsen kaphatunk ki a Lionstól.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Elkeserito...minden teren...(nem lattam en sem...pedig ugy volt megnezem de mikor kiderult,hogy nem lesz Teddy...picit vacillaltam a dolgon,vegul nem neztem meg es nem is fogom)

3 negyeden keresztul 2-2-2 TD-t kapni....
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.Toca
Másik 15 csapat is ezt mondja. S vannak olyan helyek, ahol évek óta a sérülések herélik ki a szezont. Valahol elég egy ember kiesése, valahol pedig egy fél csapat kidől. Igazából ez az NFL. Ha sikerül összerakni egy olyan rostert, ami nem a liga alja, s még ha a csillagok is úgy állnak össze, hogy kevés a sérülés (vagy azok is peremembereket sújtanak), akkor az a csapat az adott évben nagyon messzire juthat.

Kár, hogy nem játszott Bridgewater, kár, hogy a Packersnek volt ilyen szerencséje, de úgy alleszusammen negyedgőzzel nyertek.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nem láttam, nem is akartam és nem is fogom.
Azért nem hiszem el már, hogy idén ennyire szívatva vagyunk mindennel... Remélem ez azt jelenti hogy jövőre full garmadával fogunk hasítani.
Ponderről nem mondok semmit tudtuk, hogy szar...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.KmetyG

Értem, köszi a választ!egonj
nincsmit
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.KmetyG

Értem, köszi a választ!

HTTR
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?egonj
elküldtem emailben a sporttvnek hátha beolvassa mert ott is kérdezték, de leírom mert nem olvasták be

a Peterson ügyhöz: A játékos az első tárgyalását várja, ami október 8-án lesz helyi idő szerint reggel kilenc órakor Texas-ban.
Azt lehet tudni, hogy akár kettőtől tíz évig terjedő szabadságvesztést és 10.000$ -os pénzbüntetést is kaphat, amennyiben volt már büntetve.
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Az elmúlt napokban nem nagyon olvastam a híreket, úgyhogy nem annyira vagyok képben: mi a helyzet Peterson-nal? Van már valami konkrét döntés a ligától, vagy egyelőre csak a Vikings rakta ki a keretből határozatlan időre?

HTTR
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor csodas....
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Samantha csak jól bánt azokkal a voodoo babákkal, mert simán elérte, hogy Ponder legyen a kezdő.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
@RapSheet is reporting Teddy Bridgewater (ankle) is inactive and Christian Ponder will start tonight's game vs. GB.
nincs is miről beszélni, Ponder RULEZ!!
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊Go Vikings!
😀 Az élet tényleg apró örömei! 😊ZoliZoltán
Ponder statjai mellett lehet jobb lett volna inkább QB nélkül kiállni. 😛 Viccet félretéve kíváncsi leszek mit fog alakítani ma este. Sok futást várok a Vikingektöl, mivel az nekünk is ment a GB ellen. Pár end around-ot Patterson-tól és passzokat csak akkor Pondertöl, ha netán hosszú yard-os szitukat kell valahogy megoldani. Na meg azért is gondolok sok futásra, hogy ARod minél kevesebbet legyen a pályán. A D sztem megfogja párszor állítani a GB támadásait, mivel sokkal masszívabb, a kérdés Ponder mit hoz ki belölük. A tavalyi döntetlennel idén is kiegyeznék. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harnish lett aktiválva, ő lesz a csere ezek szerint

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊Go Vikings!
😀 Az élet tényleg apró örömei! 😊
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?KmetyG
Kár.


több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
20 fős fantasy ligában vagyok... Cassel volt a QB-m, meg Locker, egyik IR másik sérült... el nem tudjátok képzelni, mi az találni egy QB-t FA-n egy 20 fős ligában... De behúztam Ponder-t!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
Nekem is! 😀


Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?KmetyG
Lehet,hogy még sem....
(nem tudom elhinni...nem akarom azt a balfaszt látni többet....)
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
én ott voltam Louisville-ben az első kezdő meccsén (amit a Marshall ellen elvesztett, de ez már utólag kit érdekel) 😊baggio
baggio a Memphis Tigers ismertetőjét már elkezdtem megírni, de összejött pár dolog és félbehagytam, de még a héten elküldöm, hogy fabrikálhass.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!Pyrrus
én ott voltam Louisville-ben az első kezdő meccsén (amit a Marshall ellen elvesztett, de ez már utólag kit érdekel) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelentések szerint ma mégsem fog játszani Teddy Bridgewater, így Christian Ponder lesz a kezdő irányító. A Vikings-nak ma délután 3-ig, (magyar idő szerint 22 óra) van ideje, hogy egy irányítót aktiváljon az edzőcsapatból. Szerintetek ki lesz az? McLeod Bethel-Thompson vagy Chandler Harnish?