Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
bocsi, ezt nem hagyhattam ki
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
És megtörtént. A Minnesota Vikings nemrég bejelentette, hogy elküldte a három meccsre felfüggesztett elkapót, Jerome Simpson-t. Ez várható volt, mivel sokszor volt baj vele annak ellenére, hogy megígérte viselkedni fog.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tavalyelőtt előre elkapáltam a csapatot, és PO lett a vége. Idén nagy reményekkel kezdtem, és mára azon gondolkodom hogy jutottunk idáig szeptember közepére, pedig most 1-1 a mérleg. AP nincs, de jobb mint ha sérült lenne, mert így ha mégis játszhatna akár a PO-ra vissza is térhetne. Meg kell szokni a gondolatot hogy nélküle toljuk le a szezont, Cassel lassan padra kerül és épülhet a szebb jövő... AP-vel vagy nélküle de nincs megállás, új stáb, új csapat és emelt fő. SKOL

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most az sem tud feldobni!
O volt a kivalasztott! 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
és még vége sincs a hétnekKmetyG
Jah, hátra van egy sima győzelem a NO ellen xD

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
és még vége sincs a hétnek
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Áááááh....olyan csalódott vagyok,hogy nincsenek rá szavak...
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ok, szezon kuka, még van hátra pár durva meccs, azokon szopjon Cassel, aztán úgy 3 meccs múlva jöhet Teddy gyakorolni. A Jags topikból átemelve a gondolatot, ha alapvető hiányosságokat fog mutatni Brückenwasser (álá CP#7), akkor jó eséllyel hiába várunk éveket arra, hogy majd belejön.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
minden ellenünk van
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Chad Greenwaynek eltört a keze
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagyon sajnálom, hogy ez így alakult. Mi szurkolók is sokat veszítünk ezzel, mert úgy az igazi a Packers vs Vikings, ha mindenkinek a legjobbjai vannak a pályán. Azonban a gyerekbántalmazás teljességgel elfogadhatatlan és meg is döbbentem egy kicsit, hogy nem határolódott el tőle azonnal a csapat. Úgy néz ki, hogy itt nem csak atyai kokiról volt szó. Nem hiszen, hogy az idén, látjuk játszani.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szvsz idén már nem látjuk.Toca
valahogy úgy
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Szvsz idén már nem látjuk.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Vajon hany het,honap lesz ebbol?ZoliZoltán
az első tárgyalása október 8-án helyi idő szerint reggel 9 órakor lesz Texas-ban, addig biztos nem.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Vajon hany het,honap lesz ebbol?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Magyarul?😀ZoliZoltán
Kvázi eltiltott listára rakták amíg meg nem oldja a gyerek bántalmazási ügyét.
Amíg le nem folynak a tárgyalások addig mindenféle csapattal kapcsolatos tevékenységtől el van tiltva.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Magyarul?😀
több mint 9 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Most már hivatalos:

The Minnesota Vikings announced early Wednesday that they have placed Adrian Peterson on the Exempt/Commissioner's Permission list until he resolves his legal situation regarding allegations of child abuse. The star running back must "remain away from all team activities while allowing him to take care of his personal situation until the legal proceedings are resolved."
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Akkor úgy nézem Afrikában mindenki AP cuccokat fog hordani. Nekem személy szerint nem tetszik ez a fajta nyomásgyakorlás. Persze ebben lehet benne van az elfogultságom.Vito
nem nyomásgyakorlás, csak senki nem adja ehhez a nevét.Amadeus91
Dehogynem az. Azt próbálják elérni, hogy a Vikings maga függessze fel, aztán utána mehet minden a régiben. A hír szerint csak a minnesotai Nike Store-ból vették be a cuccokat, csak úgy jelzésértékűen. Máshol még mindig vehetsz, online még mindig rendelhetsz és AP egyéni szerződésének felbontásáról sem olvastam még. Na ennyire nem adják a nevüket.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Adrian Peterson mégsem fog játszani a Saints ellen, ugyanis jelentések szerint a Vikings újra felfüggeszti őt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Akkor úgy nézem Afrikában mindenki AP cuccokat fog hordani. Nekem személy szerint nem tetszik ez a fajta nyomásgyakorlás. Persze ebben lehet benne van az elfogultságom.Vito
nem nyomásgyakorlás, csak senki nem adja ehhez a nevét.Amadeus91
Mad Men, legelső rész:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Akkor úgy nézem Afrikában mindenki AP cuccokat fog hordani. Nekem személy szerint nem tetszik ez a fajta nyomásgyakorlás. Persze ebben lehet benne van az elfogultságom.Vito
nem nyomásgyakorlás, csak senki nem adja ehhez a nevét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Akkor úgy nézem Afrikában mindenki AP cuccokat fog hordani. Nekem személy szerint nem tetszik ez a fajta nyomásgyakorlás. Persze ebben lehet benne van az elfogultságom.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Újabb lépés: A Minneapolis-ban található NIKE STORE-okból a mai napon eltüntették az összes Adrian Peterson mezt, pólót, pulóvert, nadrágot és mindent ami a 28-as számú játékosra csak egy kicsit is utal. Tegnap a Radisson, ma a NIKE megy a Vikings-al szemben, mert szerintük nem kezelik megfelelően a helyzetet. Ki lesz a következő?
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Sose lesz vége: A Houston-i CBS arról számolt be, hogy egy másik gyermekbántalmazási ügyben is vádat emelnek Adrian Peterson ellen. Az ügy tovább bonyolódik.KmetyG
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11534340/adrian-peterson-minnesota-vikings-facing-second-child-abuse-accusation?ex_cid=sportscenterTW

Hihetetlen...tenorx
egy HoF karrier vége.Amadeus91
magasan a kedvencek között volt, és egyben példakép is, ahogyan visszajött a sérüléséből, ahogyan viselkedett a pályán, de ezen hírek alapján rohadt nehéz megváltoztatni a véleményemet, de azt kell mondjam, börtönben van a helye, nem pályán.

ezek nem csak felröppent hírek, ott vannak bemásolva az sms-ek, amiket váltottak, nem lehet azzal védeni, hogy bezzeg ő is ugyanezt kapta gyerekkorában, mert ez akkor sem normális, és nem lesz ettől normális, sőt, ez beteg dolog.

ez a komment meg szintén elég érdekes:
That Petersen needed to hit the kid upwards of 40 times (because he wouldn't cry) tells me the little boy has endured many, many beatings before.
és valami olyasmit is olvastam, hogy a kissrác mondta, hogy apunak van egy "beating room" meg sok öve is...

beteg dolog.
tavaly, amikor kijött a hír, hogy a fia meghalt, nekem akkor ütött szöget a fejemben, hogy az is elég furcsa és nem megszokott dolog, hogy szerteszét vannak gyerekei különböző anyáktól, mert ez nem teljesen az általános role-model és normák alappilére.