Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Sose lesz vége: A Houston-i CBS arról számolt be, hogy egy másik gyermekbántalmazási ügyben is vádat emelnek Adrian Peterson ellen. Az ügy tovább bonyolódik.KmetyG
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11534340/adrian-peterson-minnesota-vikings-facing-second-child-abuse-accusation?ex_cid=sportscenterTW

Hihetetlen...tenorx
egy HoF karrier vége.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Olvasom a hozzászolásokat AP ügyben ami engem is elkeserít, de megvárom a végét mielőtt bármit mondanék.
Cassel ügyben: tavaly is sok intet dobott és remélem hoyg teddyí mielőbb játszhat.
De szurkolói hozzállásról annyit hogy nem azért szurkolok Én ennek a csapatnak mert mindig győznek meg mert top játékosok vannak itt hanem mert Őket választottam! kitartok melettük ha rosz a csapat és akkor is ha jó!2 mccs ment le és még semmi sincs elveszve!
Kitartást és Skol!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Eddig nem szóltam AP ügyben, de várjuk ki a végét. A csapat sem fog másképpen tenni. Ha bűnös akkor megfogja kapni a méltó büntetését és lehet a csapatnál se marad. De ez a jövő zenéje inkább fokuszáljunk arra, hogy Cassel ne játszon 😀
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
"TMZ reports Adrian Peterson has already been cleared of the latest child abuse accusation involving one of his other sons"
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát gyerekek akàrmekkora király is AP a pàlyàn ki kène tennetek mint ahogy a Ravens is kitette Ricet...Egyszerűen nem fér ilyen bele még neki sem. Rengeteget árt azzel a csapatnak és az egész NFL nek. Az ilyen sztárok milliónyi kis lurkó példaképei. Itt nem arrol van szó, hogy adott egy atyai sallert, hane m hogy rommá vert egy kisgyereket ( vagy többet). Érthetetlen főleg azután, hogy az egyik gyerekét a volt nője pasija halálra verte. Akkor azt nyolatlozta nem érti hogy tehet valski ilyet, hát pont így...

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Fasza....
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Elpártolnak a szponzorok: A Radisson Hotel azonnali hatállyal felfüggesztette a Minnesota Vikings támogatását, a Peterson körül kialakult helyzet miatt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Miért lenne az? Ha egy gyereket összevert, akkor az valószínű volt, hogy nem véletlenül történt, maximum a Vikings-nak igen kínos ez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sose lesz vége: A Houston-i CBS arról számolt be, hogy egy másik gyermekbántalmazási ügyben is vádat emelnek Adrian Peterson ellen. Az ügy tovább bonyolódik.KmetyG
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11534340/adrian-peterson-minnesota-vikings-facing-second-child-abuse-accusation?ex_cid=sportscenterTW

Hihetetlen...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sose lesz vége: A Houston-i CBS arról számolt be, hogy egy másik gyermekbántalmazási ügyben is vádat emelnek Adrian Peterson ellen. Az ügy tovább bonyolódik.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ha lesz AP, lesz offense. Ezt az évet már lélekben kukáztam, bármit hozzunk is ki belőle csak pozitív lehet.
A tegnapi meccsen a lehető legtöbb hibát követtük el, kell ilyen hogy aztán ezeket magunk mögött hagyjuk. A Pats ellen benne volt hogy nem nyerünk, és van még bőven ilyen meccs. A türelem nem szurkolói erény, mégis kell egy kicsit gyakorolnunk. Nyugodjanak le a kedélyek, AP ügy is legyen elintézve és lesz még öröm a csapatban. Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor csak 3 het es ujra nezek Viking meccset(de ugy sem birom.ki).
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok Casseltől inkább ilyeneket lehet várni semmint amit a több sebből vérző Rams ellen hozott. Teddy maci kell nektek nem Cassel de nyugi a kövi 2 fordulóban dob még vagy 5-6 intet és eljön Teddy ideje....

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Juhhhhey!😀 Nagyon jo hir....mar azon voltam,hogy atpartolok a Giantshez....:rolleyes:
több mint 9 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
"The Minnesota Vikings announced Monday they have activated Adrian Peterson and he will fully participate in practice and meetings and is expected to play this Sunday."
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
ne fosson senki, hétvégén már játszik Peterson.Schefter

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A múlt héten mi voltunk előnyben az ellenfélnek passzolni kellett egyre hosszabb játékokra volt szükségük. Akkor könnyebb a sackeket is gyűjteni. Most a Pats vezetésénél játszhatták a rövid passzokat és sok futást. Belefért ha puntolni kellett. A Dlinenak nagyon kevés lehetőségük volt sackre. Ráadásul sokszor extra Olinet rkatak be.
Nem itt volt a hiba nem is a D-vel. 7 ponttal nehéz meccset nyerni meg négy INT-el is. De Cassel nem alkalmas arra hog hátára vegye a csapatot. Be is bizonyította. Ilyen meccset vele nem fogunk nyerni csak segit igen csúnyán elbukni.
Az első drive jól begyakorolt volt aztán nem ment a futás és végünk is volt A NE felrakott mindent a futás ellen bízott a db-k emberfogásában és bejött.
De az O-komppletten nem működött sajnos tegnap.

Ami pedig extrán megásta a sirunk az a Spec team szarakodása . A félidőbe 10-17 helyett 7-24-el mentünk ami véget is vetett az álmoknak.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekem csalódás volt....ennyi szar legyen mindenki 😕
D-től sokkal többet vártam(figyelembe véve a múlt heti Pats O-t....és a mi D-nket...)

Meg most nem azért de McKinnon játszott egyáltalán?
vagy Banyard?
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Meccs utáni gondolatok:
1. Ap hiánya: Arra van építve a rendszerünk, hogy van egy top futónk, akire minden pillanatban figyelnie kell az ellenfélnek, és még így is ligat top5 szezonokat tud csinálni bármikor.
2. Cassel:
Nem egy konzisztens sztárirányító, nem is keres annyit, nem is ezért van.
A 4 INT-ből nem emlékszem olyanra, ami nem volt minimálisan sem az ő hibája. (Amikor fejbe baszta 5 yardról talán Asiata-t, azt is lehetett volna értelmes erőséggel, és a játékos elé dobni.)
3. Rudolph
Ha ennyit droppol valaki (és ez nem újkeletű nála) akkor tegye már helyre az egóját, és ne jelentse ki magáról, hogy az NFL legjobb TE-je...
4. Special team:
Kick return blokk hulladék volt.
Field blokk szintúgy.
Punt csapatban is volt mindig kb volt 1-2 misstackle.
Jóhír jön vissza a homofóbiából kigyógyult Priefer, úgyhogy reméljük helyreteszi ezeket a hibákat.
5. Védelem:
Velük szerintem különösebb gond nem volt, gyakorlatilag az egyik Pats INT lehetett volna pick-6 is, mert 5 yardról azért elég esélytelen kivédekezni.
Tehát ténylegesen egy rendes TD drive volt ellenük, amivel azért meccs előtt kiegyeztem volna.
Talán a pass rush-t hiányoltam, de meg kell adni, hogy a Pats offense e tekintetben a liga egyik legjobbja, hogy a slotok és Gronk hamar dobhatóak, emiatt nem is kellet Bradynek sok idő.
6. Assiata:
Sztem bőven túlteljesítette azt, amit egy AP mögött padozó RB-től el lehet várni, bár nyílván nem kapott akkora figyelmet mint AP.
7. Elkapók:
Nem igazán láttam olyan visszajátszásokat, amik az INT-eknél orbitálisan üres elkapókat mutattak volna.
Jenningset leszedte Revis a pályáról.
Rudolphról már fent írtam.
Jarius Wright esetén a play hívások sztem arra épültek, hogy ő kapja a legkevesebb figyelmet az elkapók közül, de sajnos nem egy Patterson kaliberű playmaker. (End-Around 0 yard...)
Pattersonból látszott, hogy készült a Pats, építettünk is egy kezdő TD drive-ot neki adott fake-ekre. Szerintem a maximumot hozta ki a rá hívott playekből.

Szerintem nem akkora gond az, hogy a vezetőség látja, hogy Cassel nagyon rövidtávú megoldás. És az 1-1 se a világ vége 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Kin szenvedes volt...minden reren.Cassel megmutatta,,hogy mekkora egy balfasz...
Nagyon nagy csalodas volt,nem erre stzamitottm,nyito ,otthon...ZoliZoltán
Nekem annyira nagy csalódás nem volt, max a spec team. Azok meg gatyába lesznek rázva.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kin szenvedes volt...minden reren.Cassel megmutatta,,hogy mekkora egy balfasz...
Nagyon nagy csalodas volt,nem erre stzamitottm,nyito ,otthon...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Cassel egy fos itt Teddyvel elérhetünk valamit mással nem. Amíg volt elit futójátékunk addig esetleg ért valami Matyi fiú de így nem.
Teddyt + Banyardot a kezdőbe!! 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Futójáték nélkül nekünk nem fog menni. Az O teljesen szét volt zuhanva, fal, elkapók, Ezt tetézte még Cassel is. A TO mutatónk átugrott -2-be.

A Spec team is szar volt legalább.

Szerencsétlen védők meg egész meccsen pályán voltak.

Ezeket a meccseket nem sírtuk vissza tavalyról, pedig könnyen lehet, hogy ezek jönnek AP nélkül.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ha van ebben a stábban egy cseppnyi kurázsi, akkor jövő héten Teddy kezd. Akkor talán meg is nézem a meccsünket, de erre az alibizésre még egyszer nem vagyok vevő.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Direkt nem szóltam most hozzá az AP ügyhöz, mert most a meccs az első. Akárhogy is Viking hordák előre! Zengjenek a kürtök.

SKOL VIKES!