Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Olvasva a történetet, ez sajnos kultúrális probléma, nem arról van szó, hogy AP egy érzéketlen gyerekverő fasz lenne. Más eset, mint a halálra vert kisfiú. Abban a kultúrában ahonnan AP jött a fizikai fenyítés a nevelés eszköze. Mint apáink idején a térdre fektetés és szíjjal a fenékre. AP ebben nőtt fel, a gyerek rosszat tett, elverte a fenekét. Aztán ügy lett belőle. Természetesen joggal, ennek a fajta nevelésnek ki kell mennie a kultúránkból - ahogy a családon belüli erőszak lehetőleg minden formájának is. Azt meg csak példákon keresztül lehet elérni, a társadalom ebből tanul.

Szóval egyrészt sajnálom mind a gyereket, mind AP-t, másrészt ez van, ő a minta, a példakép, ha ilyesmibe keveredik, akkor példát is rajta statuálnak.peterk2005
Kíváncsi vagyok ugyanúgy gondolják-e, akik a hetvenes évek fociját hozzák fel követendő példaként, az új szabályok ellen azzal az érvvel védekezve, hogy ezek a srácok "ebben nőttek fel"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Olvasva a történetet, ez sajnos kultúrális probléma, nem arról van szó, hogy AP egy érzéketlen gyerekverő fasz lenne. Más eset, mint a halálra vert kisfiú. Abban a kultúrában ahonnan AP jött a fizikai fenyítés a nevelés eszköze. Mint apáink idején a térdre fektetés és szíjjal a fenékre. AP ebben nőtt fel, a gyerek rosszat tett, elverte a fenekét. Aztán ügy lett belőle. Természetesen joggal, ennek a fajta nevelésnek ki kell mennie a kultúránkból - ahogy a családon belüli erőszak lehetőleg minden formájának is. Azt meg csak példákon keresztül lehet elérni, a társadalom ebből tanul.

Szóval egyrészt sajnálom mind a gyereket, mind AP-t, másrészt ez van, ő a minta, a példakép, ha ilyesmibe keveredik, akkor példát is rajta statuálnak.peterk2005
Egyet tudok érteni ezzel, de az elverem a segged vagy kapsz egy tockost vagy a szájára csapsz a gyereknek. Nem egy kategória azzal, ha bottal vered hurkásra, vagy hosszabítókábellel, derékszíjjal, slaggal vagy akármivel. És tökmindegy, hogy honnan jöttél hol nőttél fel. Ez nem nevelés, hanem családon belüli erőszak.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olvasva a történetet, ez sajnos kultúrális probléma, nem arról van szó, hogy AP egy érzéketlen gyerekverő fasz lenne. Más eset, mint a halálra vert kisfiú. Abban a kultúrában ahonnan AP jött a fizikai fenyítés a nevelés eszköze. Mint apáink idején a térdre fektetés és szíjjal a fenékre. AP ebben nőtt fel, a gyerek rosszat tett, elverte a fenekét. Aztán ügy lett belőle. Természetesen joggal, ennek a fajta nevelésnek ki kell mennie a kultúránkból - ahogy a családon belüli erőszak lehetőleg minden formájának is. Azt meg csak példákon keresztül lehet elérni, a társadalom ebből tanul.

Szóval egyrészt sajnálom mind a gyereket, mind AP-t, másrészt ez van, ő a minta, a példakép, ha ilyesmibe keveredik, akkor példát is rajta statuálnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jelentések szerint a Montgomery County Sheriff hivatal letartóztatási parancsot adott ki ma délután Adrian Peterson-ra.KmetyG
Azért ez röhej... az eset májusban történt, amikor megvesszőzte a gyereket és beszélt is a rendőrökkel, bár csak fenekelést ismert el. Most meg kijön a hír az NFL.com-on, erre a rendőrség hirtelen le akarja tartóztatni? ...tiszta Magyarország style

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jason La Canfora
If this account is correct, and in fact backed up by recordings of the police interview, he should be banned for life

 houston.cbslocal.com/2014/09/12/exclusive-details-on-adrian-peterson-indictment-charges/mustaine
De a legdurvább, hogy a kissrácot, aki meghalt tavaly nem is látta. Halála előtt két hónappal tudta meg, hogy létezik. Erőszakos halált halt. És AP-nek egy kis bűntudata sincs vagy eszébe se jut, hogy ő is ugyanúgy bántja a srácait, mint az a mocskos féreg tette szintén az ő vérével? Így olvassátok el a tavalyi gyászos esemény kapcsán a nyilatkozatait. Elég gyomorforgató. Álszent. Remélem, hogy jól seggbe whoopingolják a börtönben nála 2szer nagyobb állatok és nem, hogy futni, menni se fog tudni míg benn van.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?D11
Az a kisfiú, aki nemrég halt meg a fent említett esett miatt is az övé volt. Peterson-nak van pár gyermeke. Texas-ban kettő él elvileg.KmetyG
2012-ben a tavaly meghalt kisfiú anyukája ellen volt valami távoltartási végzés Peterson ellen. És Peterson valami csalaádi erőszak trainingre kellet járni. Huh ezt most tükörfordítottam. de a lényeget értitek. Ezek szerint visszaeső. Rice ügy miatt ez komoly is lehet ha igazak a vádakD11
Hát ha visszaeső, és valóban úgy történtek a dolgok ahogy a média beállítja, akkor szerintem alap , egy ilyen Vick szintű büntetés alsó hangon. Bár Peterson az egyik legnagyobb értékkel bíró terméke a ligának, rengeteg bevételtől eshetnek el ha ő kiválik, megfordult a fejemben, hogy lehet hogy megpróbálják meg eltusolni.Sixo67
Sztem nem alkalmas ilyen eltusolósdira az időzítés. Amúgy ez se mostani ügy ha jól értelmeztem, hanem tavaszi? Fura hogy most pattant ki ez is meg Rice is. Röhögnék ha kiderülne Goodell erről is tudott. Így is kicsit olyan érzésem van mintha nem lenne véletlen, hogy ezek így egymás után kipattantak. Meg akarják buktatni Goodellt?D11
Hát ha fél éve történt , és Goodell tudod róla mégsem lett nyilvános a dolog, akkor mi az ha nem eltusolás.

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
HIVATALOS: ADRIAN PETERSON NEM LÉP PÁLYÁRA A VASÁRNAPI MÉRKŐZÉSEN!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?D11
Az a kisfiú, aki nemrég halt meg a fent említett esett miatt is az övé volt. Peterson-nak van pár gyermeke. Texas-ban kettő él elvileg.KmetyG
2012-ben a tavaly meghalt kisfiú anyukája ellen volt valami távoltartási végzés Peterson ellen. És Peterson valami csalaádi erőszak trainingre kellet járni. Huh ezt most tükörfordítottam. de a lényeget értitek. Ezek szerint visszaeső. Rice ügy miatt ez komoly is lehet ha igazak a vádakD11
Hát ha visszaeső, és valóban úgy történtek a dolgok ahogy a média beállítja, akkor szerintem alap , egy ilyen Vick szintű büntetés alsó hangon. Bár Peterson az egyik legnagyobb értékkel bíró terméke a ligának, rengeteg bevételtől eshetnek el ha ő kiválik, megfordult a fejemben, hogy lehet hogy megpróbálják meg eltusolni.Sixo67
Sztem nem alkalmas ilyen eltusolósdira az időzítés. Amúgy ez se mostani ügy ha jól értelmeztem, hanem tavaszi? Fura hogy most pattant ki ez is meg Rice is. Röhögnék ha kiderülne Goodell erről is tudott. Így is kicsit olyan érzésem van mintha nem lenne véletlen, hogy ezek így egymás után kipattantak. Meg akarják buktatni Goodellt?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelentések szerint a Montgomery County Sheriff hivatal letartóztatási parancsot adott ki ma délután Adrian Peterson-ra.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?D11
Az a kisfiú, aki nemrég halt meg a fent említett esett miatt is az övé volt. Peterson-nak van pár gyermeke. Texas-ban kettő él elvileg.KmetyG
2012-ben a tavaly meghalt kisfiú anyukája ellen volt valami távoltartási végzés Peterson ellen. És Peterson valami csalaádi erőszak trainingre kellet járni. Huh ezt most tükörfordítottam. de a lényeget értitek. Ezek szerint visszaeső. Rice ügy miatt ez komoly is lehet ha igazak a vádakD11
Hát ha visszaeső, és valóban úgy történtek a dolgok ahogy a média beállítja, akkor szerintem alap , egy ilyen Vick szintű büntetés alsó hangon. Bár Peterson az egyik legnagyobb értékkel bíró terméke a ligának, rengeteg bevételtől eshetnek el ha ő kiválik, megfordult a fejemben, hogy lehet hogy megpróbálják meg eltusolni.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jason La Canfora
If this account is correct, and in fact backed up by recordings of the police interview, he should be banned for life

 houston.cbslocal.com/2014/09/12/exclusive-details-on-adrian-peterson-indictment-charges/

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?D11
Az a kisfiú, aki nemrég halt meg a fent említett esett miatt is az övé volt. Peterson-nak van pár gyermeke. Texas-ban kettő él elvileg.KmetyG
2012-ben a tavaly meghalt kisfiú anyukája ellen volt valami távoltartási végzés Peterson ellen. És Peterson valami csalaádi erőszak trainingre kellet járni. Huh ezt most tükörfordítottam. de a lényeget értitek. Ezek szerint visszaeső. Rice ügy miatt ez komoly is lehet ha igazak a vádak
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?D11
Az a kisfiú, aki nemrég halt meg a fent említett esett miatt is az övé volt. Peterson-nak van pár gyermeke. Texas-ban kettő él elvileg.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem neki halt meg a gyereke, hogy a ex felesége új faszija halálra verte vagy valami ilyesmi? Hány gyereke van APnek?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valami olyasmit mondott a gyerek az orvosnak, hogy egy ággal ütötte őt meg. Sebek vannak a combján, a fenekén és a kezén is.

Kaptam az infót, ilyenért Texas államban kettőtől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják a vádlottat, ha bűnösnek mondják ki.KmetyG
Azt lehet tudni , hogy miért csinálta?
Texasban lakik a család?Sixo67
ezt majd megkérdezik tőle a bíróságon és a kisfiú Texas-ban lakik igen. Mivel ott történt az eset így a tárgyalás is ott lesz. Ott különösen nem nézik jó szemmel az ilyet. Szerintem AP nem számíthat semmi jóra.KmetyG
Rosszul értelmeztem volna, nem a saját gyerekével tette ezt?Sixo67
de az ő gyereke, csak az anyjával él Texas-ban
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Valami olyasmit mondott a gyerek az orvosnak, hogy egy ággal ütötte őt meg. Sebek vannak a combján, a fenekén és a kezén is.

Kaptam az infót, ilyenért Texas államban kettőtől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják a vádlottat, ha bűnösnek mondják ki.KmetyG
Azt lehet tudni , hogy miért csinálta?
Texasban lakik a család?Sixo67
ezt majd megkérdezik tőle a bíróságon és a kisfiú Texas-ban lakik igen. Mivel ott történt az eset így a tárgyalás is ott lesz. Ott különösen nem nézik jó szemmel az ilyet. Szerintem AP nem számíthat semmi jóra.KmetyG
Rosszul értelmeztem volna, nem a saját gyerekével tette ezt?

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valami olyasmit mondott a gyerek az orvosnak, hogy egy ággal ütötte őt meg. Sebek vannak a combján, a fenekén és a kezén is.

Kaptam az infót, ilyenért Texas államban kettőtől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják a vádlottat, ha bűnösnek mondják ki.KmetyG
Azt lehet tudni , hogy miért csinálta?
Texasban lakik a család?Sixo67
ezt majd megkérdezik tőle a bíróságon és a kisfiú Texas-ban lakik igen. Mivel ott történt az eset így a tárgyalás is ott lesz. Ott különösen nem nézik jó szemmel az ilyet. Szerintem AP nem számíthat semmi jóra.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Ez már így kezd kicsit sok lenni erre a hétre...mustaine
Csak az a kérdés , hogy ki lesz a következő és mit fog csinálni ...

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Valami olyasmit mondott a gyerek az orvosnak, hogy egy ággal ütötte őt meg. Sebek vannak a combján, a fenekén és a kezén is.

Kaptam az infót, ilyenért Texas államban kettőtől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják a vádlottat, ha bűnösnek mondják ki.KmetyG
Azt lehet tudni , hogy miért csinálta?
Texasban lakik a család?

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez már így kezd kicsit sok lenni erre a hétre...

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valami olyasmit mondott a gyerek az orvosnak, hogy egy ággal ütötte őt meg. Sebek vannak a combján, a fenekén és a kezén is.

Kaptam az infót, ilyenért Texas államban kettőtől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják a vádlottat, ha bűnösnek mondják ki.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
így néz ki a gyermek lába:
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Mi a kettéb***ott k**** élet?!?!?!? Remélem valami félreértés van, bár a vádemelés/letartóztatás fázisnál már nem hiszem....
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Láttam én is. Mi a ló***z van már az emberekkel? Az egyre biztosabb, hogy a hétvégi körből kimarad.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Mi folyik itten? o_o

Adrian Peterson indicted on chargers of reckless or negligent injury to a child

Arrest of Adrian Peterson (reported by @MarkBermanFox26) stems from the disciplining of a son with a switch, source says. He’s been indicted