Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na az csodalatos....mikor maskor lenne beteg!?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Már az idény elején kezdődik:

Betegség miatt Everson Griffen (DE) hétvégi játéka a St. Louis Rams ellen még kérdéses. Szerda óta nem edzett.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?ervinator
Matt CasselKmetyG
Köszi! 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?ervinator
Matt Cassel
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Brinkley a kezdo MLB!
Blanton pedig a kezdo SS!ZoliZoltán
Kíváncsi vagyok mit tudnak. Főleg a futás megfogása érdekel.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Brinkley a kezdo MLB!
Blanton pedig a kezdo SS!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sok sikert Neki!Jó játékos! 😉
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Végre Allen Reisner is megtalálta helyét a csapatok közt. A kiváló előszezont összehozó Tight End mostantól a New England Patriots tartalékcsapatának tagja.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Tudom meg korai...de!Nem gondoltam volna,hogy ennyire lehuznak minket.Kb. mindenhol a kinti PowerRankingok top3-ba varnak minket(hatulrol).
Es DL-t fogunk huzni ,Williamset,aki allitolag az ncaa legjobbja a posztjsn.Szerintuk...
Mar a DL-en is meglepodnek,mert szerintem LB fog jonni...tan nem is 1,az elso korben.:-p

De szerintem ennel joval elorebb fogunk vegezni...
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért a bust-tól messze van. De tényleg erősítenie kell a teljesítményén. Tavaly sérüléssel játszotta le az évet, ha az első évében jó tudott lenni, akkor van remény, hogy visszaszerezze azt a formáját.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Hát nem ment túl mélyre XD.
Én Kaliltól még mindig jobban félek mint bárkitől a falban. 😕Toca
Tavaly gyenge volt, remélem erre az évre kezdenek vele valamit, 2012 1/4es pick volt... Spielman eddig nem nagyon húzott bustot, nem pont a vakoldali tackle-lel kellene melléfogni.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
goingdeep Power Ranking;

20. Minnesota Vikings


Első blikkre az előző posztba akartam őket rakni, aztán mikor elkezdtem az ő részüket írni, rájöttem, hogy nem lesz ez így jó, előrébb kell tenni őket. Szokás szerint a támadófallal kezdődik minden, a vikingeknél pedig a bal oldali guard kivételével rendben vannak (oda pedig érkezett David Yankey a drafton). Főleg futásblokkolásban erős az egység, szóval Petersonnak továbbra sincs rossz dolga. De nem lehetnek nagyon kiszámíthatóak, így kell valami passzjáték is. Benne van a pakliban, hogy Bridgewater kezd már az első héten, de a Cassell és Ponder elleni párharcot neki kell megnyernie a training camp alatt. Bármelyikük is kezd, egész jó célpontokkal rendelkezik majd. Nem kizárt, hogy Cordarelle Patterson átveszi az első számú elkapó szerepét Greg Jenningstől, szerintem kiváló éve lehet a másodéves tehetségnek (újabb fantasy alert!). Norv Turner pedig jól bánik a tight endekkel, így Rudolphnak is jobb éve lehet, mint valaha. De mindez az irányító teljesítményén fog múlni, szóval azért óvatosan kell bánni ezekkel a nagy várakozásokkal.

Remek szezonja lesz Pattersonnak!
Remek szezonja lesz Pattersonnak!

Főleg, mert a védelem korántsem ilyen jó. Sok játékos cserélődött a tavalyi egységhez képest, össze is kell szokniuk kicsit. A védőfalban voltak a nagyobb változások, de a Robinson-Floyd-Joseph-Griffen kvartett nem tűnik rossznak. A linebacker sor annál inkább, tőlük ne várjunk nagy dolgokat. Illetve az újonc Anthony Barrtól akár lehetne, de kicsit idegen neki a 4-3as rendszer, kíváncsi leszek, hogy fog teljesíteni. A secondary pocsék volt tavaly, idén Munnerlynn leigazolásával és Harrison Smith felépülésével mindenképp javulni fognak. És azt se felejtsük el, hogy az új főedző, Mike Zimmer remekül bánik a secondary tagjaival. A Vikings szezonja a QB-játékon fog múlni legfőképpen, ha ott jó produkcióval rukkolnak elő, akkor egy 8-8 körüli szezon is elképzelhető.
ZoliZoltán
Hát nem ment túl mélyre XD.
Én Kaliltól még mindig jobban félek mint bárkitől a falban. 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
goingdeep Power Ranking;

20. Minnesota Vikings


Első blikkre az előző posztba akartam őket rakni, aztán mikor elkezdtem az ő részüket írni, rájöttem, hogy nem lesz ez így jó, előrébb kell tenni őket. Szokás szerint a támadófallal kezdődik minden, a vikingeknél pedig a bal oldali guard kivételével rendben vannak (oda pedig érkezett David Yankey a drafton). Főleg futásblokkolásban erős az egység, szóval Petersonnak továbbra sincs rossz dolga. De nem lehetnek nagyon kiszámíthatóak, így kell valami passzjáték is. Benne van a pakliban, hogy Bridgewater kezd már az első héten, de a Cassell és Ponder elleni párharcot neki kell megnyernie a training camp alatt. Bármelyikük is kezd, egész jó célpontokkal rendelkezik majd. Nem kizárt, hogy Cordarelle Patterson átveszi az első számú elkapó szerepét Greg Jenningstől, szerintem kiváló éve lehet a másodéves tehetségnek (újabb fantasy alert!). Norv Turner pedig jól bánik a tight endekkel, így Rudolphnak is jobb éve lehet, mint valaha. De mindez az irányító teljesítményén fog múlni, szóval azért óvatosan kell bánni ezekkel a nagy várakozásokkal.

Remek szezonja lesz Pattersonnak!
Remek szezonja lesz Pattersonnak!

Főleg, mert a védelem korántsem ilyen jó. Sok játékos cserélődött a tavalyi egységhez képest, össze is kell szokniuk kicsit. A védőfalban voltak a nagyobb változások, de a Robinson-Floyd-Joseph-Griffen kvartett nem tűnik rossznak. A linebacker sor annál inkább, tőlük ne várjunk nagy dolgokat. Illetve az újonc Anthony Barrtól akár lehetne, de kicsit idegen neki a 4-3as rendszer, kíváncsi leszek, hogy fog teljesíteni. A secondary pocsék volt tavaly, idén Munnerlynn leigazolásával és Harrison Smith felépülésével mindenképp javulni fognak. És azt se felejtsük el, hogy az új főedző, Mike Zimmer remekül bánik a secondary tagjaival. A Vikings szezonja a QB-játékon fog múlni legfőképpen, ha ott jó produkcióval rukkolnak elő, akkor egy 8-8 körüli szezon is elképzelhető.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Gray TE/FB lesz, mint QB nem vehető annyira se komolyan, mint anno Joe Webb, max vészhelyzet esetén merülhet fel a neve, ha mind3 QB megsérülne (ne adja az ég). Hasznos játékos lesz ő Turner offensében.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azta kutttttya...na ez a nem semmi!😮
Hat szegenynek nagyon nem ugy sult el az NFL.Nalunk...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ha senki akkor bedobom én a dolgot: MarQueis Gray köztudottan főként irányítóként szerepelt a Minnesota Golden Gophers-ben. Leigazolásával Ponder helye veszélybe került, mivel Gray lesz a harmadik számú irányítónk. 😊 Így hamarosan számíthatunk egy Ponder cutra. 😀😀
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Íme a tartalékcsapat 9 szerződtetett játékosa: Joe Banyard, Kain Colter, Isame Faciane, Chase Ford, Donte Foster, Kendall James, Zac Kerin, Mike Remmers és Justin Trattou.KmetyG
Jó kis PS ez, nézzük csak, akkor maradt Banyard, akit sokan akartunk, hogy legyen... Kain Colter is jó lesz, Faciane se tolta rosszul a preseasonben, ahogy Trattou is kitett magáért. Chase Ford hosszú sérülés után gondolom még el tart egy ideig, míg újra a topon lesz, de maradása jó hír. Kendall James 6. körös volt, de már neki nem jutott hely a CB osztagban. Remmers OL help lehet, ha történik vmi, mégse kell vkit az utcáról felszedni. Reméljük Wentworth is idekerül, és akkor ez egy ideálisan jó PS.

Gray érdekes figura ám, aki látott anno Gophers meccseket, tudja, hogy van benne fantázia, és vegyétek számításba, hogy most hazai pályára került a szó szoros értelmében, hisz a Vikes meccsei az egyetemi komplexumban lesznek. Őt szerették itt, és ez jó reklám a csapatnak, hogy ő immár ő is a Vikings tagja!!

Harris meg nem nagy szám, backup, de jelenleg mérföldekkel jobb opció, mint Wentworth (aki persze idővel még lehet jó).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gray ráadásul Gopherses volt,mint QB!? Azt jól látom?o_oZoliZoltán
QB, WR, TE és néha RB is.KmetyG
Az kemeny!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Vikings hivatalosan bejelentette, hogy 9 játékost szerződtetett az edzőcsapatba, még egy várható, mivel összesen 10 játékost lehet szerződtetni.

Íme a tartalékcsapat 9 szerződtetett játékosa: Joe Banyard, Kain Colter, Isame Faciane, Chase Ford, Donte Foster, Kendall James, Zac Kerin, Mike Remmers és Justin Trattou.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Gray ráadásul Gopherses volt,mint QB!? Azt jól látom?o_oZoliZoltán
QB, WR, TE és néha RB is.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gray ráadásul Gopherses volt,mint QB!? Azt jól látom?o_o
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Egyikük sem túl nagy szám....
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Harrist valószínűleg Norv szerette volna, mivel dolgozott vele a Brownsnál, úgyhogy nem zsákbamacska számára.

Wentworth pedig szerintem PS-en csiszolódhat még, amit első csapat ellen mutatott az előszezonban az még kevés volt.
Szerintem Dean is bekerül a gyakorlócsapatba, ha nem csap le rá senki.Paulus
Kis pontosítás:

Harris a Chargers-nél dolgozott vele, Gray dolgozott vele a Browns-nál. 😊KmetyG
igaz 😊 ezek az új nevek. szóval a TE-t ismeri a Brownsból.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Harrist valószínűleg Norv szerette volna, mivel dolgozott vele a Brownsnál, úgyhogy nem zsákbamacska számára.

Wentworth pedig szerintem PS-en csiszolódhat még, amit első csapat ellen mutatott az előszezonban az még kevés volt.
Szerintem Dean is bekerül a gyakorlócsapatba, ha nem csap le rá senki.Paulus
Kis pontosítás:

Harris a Chargers-nél dolgozott vele, Gray dolgozott vele a Browns-nál. 😊