Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 www.vikings.com/news/article-1/Vikings-Announce-Roster-Moves/cd09dba6-5816-46e6-bdf9-b7affa96e0d3
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ponderert tenyleg max. egy csomag szotyit kapunk...

Hol lehet megtalalni,hogy ki az a 15 emberke akiket mar elkuldtunk???
Nem talalom sehol(telefonrol)....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Már gondolom az alapszakaszban lesz kezdő Cassel erre írtad. Mert a Titans ellen Teddy kezd, Cassel meg gondolom sok más kezdő nem fog játszani. Hasonló lehet a helyzet majd a Titansnél is, mégis fontos lesz mit játszik ellenük az 5-ösünk, mert több első számú fegyvere lesz, és több első számú ellenfél ellen produkálhat valamit egy félidőn keresztül mint eddig.

Ponder megkapja a második félidőt a tartalék, és roster helyért küzdő játékosokkal, és játékosok ellen, de valamit itt is produkálni kell majd, hogy bárhol is Trade alap lehessen. Egyébként én bírom emberileg Pondert, nálunk már nem fog tudni újra éledni ez biztos, de azt kívánom máshol kapjon rá esélyt. Lehet nem egy franchise QB, de sajnos a nálunk lévő régi edzői stáb sem tudta rendesen használni a lehetőségeit. Szerintem még egy lehetőség máshol kijárna neki.Paulus
Csoda lenne ha Pondert barki elvinne.En mar 7.korert is adnam. Akarmennyire rossz volt Musgrave gyakorlatilag ot minuszbol kene ujjaepiteni.Amugy se volt egy sztar, gyenge QB manager utanzat aki mar magaban sem hisz.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ja igen. 😊

 vikingscountry.wordpress.com/2014/08/27/matt-cassel-lett-a-vikings-kezdo-iranyitoja/
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Már gondolom az alapszakaszban lesz kezdő Cassel erre írtad. Mert a Titans ellen Teddy kezd, Cassel meg gondolom sok más kezdő nem fog játszani. Hasonló lehet a helyzet majd a Titansnél is, mégis fontos lesz mit játszik ellenük az 5-ösünk, mert több első számú fegyvere lesz, és több első számú ellenfél ellen produkálhat valamit egy félidőn keresztül mint eddig.

Ponder megkapja a második félidőt a tartalék, és roster helyért küzdő játékosokkal, és játékosok ellen, de valamit itt is produkálni kell majd, hogy bárhol is Trade alap lehessen. Egyébként én bírom emberileg Pondert, nálunk már nem fog tudni újra éledni ez biztos, de azt kívánom máshol kapjon rá esélyt. Lehet nem egy franchise QB, de sajnos a nálunk lévő régi edzői stáb sem tudta rendesen használni a lehetőségeit. Szerintem még egy lehetőség máshol kijárna neki.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cassel lesz a kezdő!!

Ponder traderől mit gondoltok???Rams vagy Bills.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
....és tényleg. XD Az bizony jogos!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért Musgrave védelmében had jegyezzem meg, hogy nem használt fel ekkora papírt a play-hívójához... 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezen tavaly sem tudtam nevetni,csak majdnem sírni...:/
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hát nem fogom visszasírni ezt a playbookot tavalyról 😀


Tavaly a védelem azért attól függetlenül, hogy foglalkoztatva volt bottom3 volt rengeteg statban. Kezdve a yardok nyelésétől, a 3rd/4th down százalékokon át, a 37 benyelt passz TD-n keresztül minden. És ennek az egésznek az alapja a D-fal. Mert előtte amikor még értelmes pressure volt és a futókat is visszanyomtuk (jó pár évig top5 rush D-nk volt a Williams Wallal és utána is éppen csak kicsúsztunk belőle) addig a hátsósornak is jóval könnyebb a dolga volt. Láthattuk preseasonben is, hogy ahogy van nyomás könnyebben jön a hiba is. A védő is közelebb tud maradni a támadóhoz etc. etc. Zimmer mivel azért az alapanyag még mindig a D-falban a messze legjobb nálunk biztos, hogy erre koncentrál. Illetve rengeteg blitz package lesz.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Most a D nem az O miatt volt fenn egy negyedet, az a drive rajtuk múlott. Rövid játékokkal mentek végig a pályán. Amire Toca célzott az azért volt mert az O három játék után rendszerint lement, a játékidő pedig nem pörgött, és a védekezés sem volt elég agresszív, sok teret adott a rövid 4-5 yardos játékoknak, és a hosszú ellen védekeztek, mindemellett labdaszerzésben is gyengék voltunk.
De most nem a futás jobbra, futás balra, QB bootleg playbook lesz használva.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát valószínű a negyedik meccsen nem a legjobbak lesznek fenn mert azoknak már a rá egy hétre való éles meccsre kell már készülniük.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most hetvegen is kapasbol majd a teljes 3. negyedet fent volt a D....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Én a D-vel kapcsolatban bizakodóbb vagyok, persze van egy két lyuk, de sokkal jobbak lesznek mint tavaly, amikor az utolsó drive-okban mentek el meccsek. Jó erők vannak benne, még ha főképp fiatalok, de egyre több rutinnal, és jobb rendszerben játszanak mint tavaly. Szerintem legfőképp azon fog múlni, hogy a D-line mennyire fogja dominálni az ellenfél támadó falát, mivel ők az igazi erői a védekező csapatunknak. 1-2 ellenfél OL kivételével szerintem megszerzik a dominanciát.

Nem elfelejtve a Spec team-et ami szerintem a legjobbak közt van a ligában, mind a cover, mind a return szempontjából, Kickben Walsh is tud hozni jó pár meccset.Paulus
Meg ha hozzá tesszük, hogy ha a támadók 1 fokkal értelmesebb produkciót nyújtanak mint tavaly akkor nem 33 percet (liga 2. legtöbb Eagles mögött csak hát ugye ők más miatt) kell meccsenként a védőknek fent fáradni. Mert ezek után azért nem véletlen, hogy a végére nem marad erő az utolsó driveokra.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én a D-vel kapcsolatban bizakodóbb vagyok, persze van egy két lyuk, de sokkal jobbak lesznek mint tavaly, amikor az utolsó drive-okban mentek el meccsek. Jó erők vannak benne, még ha főképp fiatalok, de egyre több rutinnal, és jobb rendszerben játszanak mint tavaly. Szerintem legfőképp azon fog múlni, hogy a D-line mennyire fogja dominálni az ellenfél támadó falát, mivel ők az igazi erői a védekező csapatunknak. 1-2 ellenfél OL kivételével szerintem megszerzik a dominanciát.

Nem elfelejtve a Spec team-et ami szerintem a legjobbak közt van a ligában, mind a cover, mind a return szempontjából, Kickben Walsh is tud hozni jó pár meccset.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor most már csak az marad mit nyújt Cassel, és mikor fog jönni Teddy. 😊

Azért bízom benne, hogy Cassel is elkaristol ezzel az O-val, ne legyen egy szenvedés a szezon, az elég volt tavaly...

Nem vagyunk "rajta" az NFL térképeken, nem számolnak velünk sehol, szóval ideje útra kelni a sárkányhajókkal, becserkészni a partokat, és végigportyázni a "civilizált" világon. Had szóljanak a kürtök. Csak úgy Vikingesen... 😉 😀

Skol Vikes!Paulus
Meg még Teddyre visszatérve azért is lenne jó minél hamarabb kezdőként látni, mert AP-nek azért már max 1-2 éve van (mivel nem ember max 3-4). Most O terén elég jól elvagyunk eresztve fegyverekkel. D-fal is fiatalokból áll akikből talán most lehet kisajtolni a legjobbat. Védelem hátulja azért már nagyban fejlődik de még vannak lyukak. Ezt a csapatot az Offensenek kell húznia, mert yardokat és pontokat fogunk nyelni azért bőszen idén még biztosan. Illetve használható passz játék mellett APnek is kevesebbet kéne brusztolnia.
Csak Kalil ne lenne annyira rossz...
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Akkor most már csak az marad mit nyújt Cassel, és mikor fog jönni Teddy. 😊

Azért bízom benne, hogy Cassel is elkaristol ezzel az O-val, ne legyen egy szenvedés a szezon, az elég volt tavaly...

Nem vagyunk "rajta" az NFL térképeken, nem számolnak velünk sehol, szóval ideje útra kelni a sárkányhajókkal, becserkészni a partokat, és végigportyázni a "civilizált" világon. Had szóljanak a kürtök. Csak úgy Vikingesen... 😉 😀

Skol Vikes!Paulus
Na igen jó lenne végre egy szép gyűrű zsákmányként! 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Akkor most már csak az marad mit nyújt Cassel, és mikor fog jönni Teddy. 😊

Azért bízom benne, hogy Cassel is elkaristol ezzel az O-val, ne legyen egy szenvedés a szezon, az elég volt tavaly...

Nem vagyunk "rajta" az NFL térképeken, nem számolnak velünk sehol, szóval ideje útra kelni a sárkányhajókkal, becserkészni a partokat, és végigportyázni a "civilizált" világon. Had szóljanak a kürtök. Csak úgy Vikingesen... 😉 😀

Skol Vikes!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Toca az első meccse után te voltál a legkritikusabb vele, hogy nem győzött meg. Kint rengeteg olyan szurkoló van aki azt várja, hogy bekerül a csapatba, és ott is a Super Bowl. Vajon mennyi hibát néznének el neki a rendes szezonban. Lehet két rossz meccs után kifütyülik. Persze először csak páran, aztán majd egyre többen.
Amit mi látunk ahogy vezeti az O-t az egy dolog, meg amit az edzői kar lát, főleg aki megálmodta a playbookot az megint egy másik dolog. Könnyen lehet, hogy olvasási hibákat csinál, nem úgy használja a játékokat ahogy kell, és ezek első védelmek ellen megbosszulhatják magukat. Ezek begyakorlására pedig az edzések megfelelők.

Én úgy veszem észre Teddy felépítésénél arra törekednek, hogy folyamatos legyen a fejlődése. Nem akarják kitenni olyan hibáknak amik azokat a kinti szurkolókat hozzák elő, akik két meccs után képesek az egyébként általuk pillanatok alatt felállított oltárokat leborogatni.

Lehet Cassel is hamar (sőt hibák esetén még hamarabb) így jár, de szerez pár hét felkészülést még Teddynek ami alatt javíthatóak azok a dolgok amiket szeretnének látni.

Mondjuk én remélem nyugodt építkezésre lesz mód, és Teddy úgy kerül a kormánykerék mögé, hogy egy szép, hosszú és meghatározó karriert futhat be nálunk, mert nagyon szimpatikus játékos és ember, jó képességekkel, jó lenne egy ilyen a franchise élére, ha nem az első meccstől kezdődik ez meg, akkor sem baj, mert inkább legyen 15-20 éve utána, mint három hullámvölgyekkel teli, csúfos végű. (lásd Ponder aki szintén így járt)Paulus
Ezért mondom, hogy én nem látok. Első meccs után kritikus voltam nyilván, mert engem nem győzött meg. 2.meccsen jobban meggyőzött és igazából szívesen láttam volna többet a 3.meccsen (akár Cassel kezd akár nem számomra érthetetlen, mért csak ennyi időt kaphat). Igazából mi 1.csapat ellen nem láttuk még, lehet még ahhoz ahogy te is mondod nincs kész.Lehet lassabban olvassa a védelmet, nem érzi úgy a pressuret stb., viszont emiatt szerintem nem kéne ültetni, mert ezt a padról sem fogja megtanulni. De nála nem lenne gond, az önbizalommal vagy ha nem megy neki összetörik, teljesen más karakter és más szintet képvisel mint Ponder.

Viszont, ha valami olyan technikai hibája van, vagy beidegződése amit mindenképpen ki akarnak belőle nevelni akkor teljesen jogos a pad, mert azt csak így lehet, erről nem tudunk, ez max majd egyszer kiderül, bízunk az edzőkbe Norv azért megélt már 1 pár ilyen helyzetet, szóval igazából ez az egyetlen reális érv, hogy miért nem ő kezd.

Igazából én Casseltől félek nagyon, ez a gond.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Toca az első meccse után te voltál a legkritikusabb vele, hogy nem győzött meg. Kint rengeteg olyan szurkoló van aki azt várja, hogy bekerül a csapatba, és ott is a Super Bowl. Vajon mennyi hibát néznének el neki a rendes szezonban. Lehet két rossz meccs után kifütyülik. Persze először csak páran, aztán majd egyre többen.
Amit mi látunk ahogy vezeti az O-t az egy dolog, meg amit az edzői kar lát, főleg aki megálmodta a playbookot az megint egy másik dolog. Könnyen lehet, hogy olvasási hibákat csinál, nem úgy használja a játékokat ahogy kell, és ezek első védelmek ellen megbosszulhatják magukat. Ezek begyakorlására pedig az edzések megfelelők.

Én úgy veszem észre Teddy felépítésénél arra törekednek, hogy folyamatos legyen a fejlődése. Nem akarják kitenni olyan hibáknak amik azokat a kinti szurkolókat hozzák elő, akik két meccs után képesek az egyébként általuk pillanatok alatt felállított oltárokat leborogatni.

Lehet Cassel is hamar (sőt hibák esetén még hamarabb) így jár, de szerez pár hét felkészülést még Teddynek ami alatt javíthatóak azok a dolgok amiket szeretnének látni.

Mondjuk én remélem nyugodt építkezésre lesz mód, és Teddy úgy kerül a kormánykerék mögé, hogy egy szép, hosszú és meghatározó karriert futhat be nálunk, mert nagyon szimpatikus játékos és ember, jó képességekkel, jó lenne egy ilyen a franchise élére, ha nem az első meccstől kezdődik ez meg, akkor sem baj, mert inkább legyen 15-20 éve utána, mint három hullámvölgyekkel teli, csúfos végű. (lásd Ponder aki szintén így járt)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Én nem hiszek a padoztatásban. Mert nem láttam olyan hibát Teddy játékában ami erre szükségessé tenné, ugyanez Bortlesnél. Nem is egy olyan karakter aki elbizanytalanodik, ő a jövő én kezdetném végig hagy szokja, többet fejlődik ott mint a padon.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Teddy tényleg szépen nyugodtan fejlődjön csak ,nem most fogunk SB-ért hajtani!(nem hajt a tatár sem...)
Aztán ha már kész ,akkor jöhet starternek!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem Casseltől kell várni, hogy az utolsó drive-ban fordítson ez könnyen lehet, de szerintem arra képes, hogy az utolsó drive-ban haladjon annyit, hogy az ellenfélnek ne legyen ideje megfordítani az előnyünket, Norv playhívásával. Ha ezt megoldja akkor a tavalyihoz képest már pár győzelemmel beljebb lehetünk. 😊 😀

Persze nem ilyen irányító kell majd nekünk, hosszú távon, Teddy viszont képes lesz az ilyen fordításokra, mert igen higgadt volt az Arizona ellen és az end zone sem riasztja el láthatólag. Most annyit állítsanak még rajta, hogy ezt tudja hozni stabilan az első védelmek ellen is és már kezdhet is. (Remélem ez minél előbb megtörténik, de remélem nem kényszer fogja ezt siettetni, mert arra rámehet ő is.)

Bár lehet, hogy rosszul emlékszem egyébként, de mint ha Turner valamiért a Browns koordinátoraként is szerette volna Casselt megszerezni, szóval valamit lát a srácban, de annyira ő sem hülye, hogy egy fiatal tehetséges QB-t emiatt háttérbe rakjon ha jobbnak érezné jelenleg. Mindenki karrierjét a sikerek repítik előre, és az az adott helyen lévő legjobbakkal teljesíthető.

Száz szónak is egy a vége, én megelőlegezem az edzői gárdának a bizalmat, hogy helyesen döntöttek jelenleg a hozzáértésük miatt. Remélem nem cáfolnak rám... 😊

SKOL VIKES!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Cassel nem a végső megoldás az biztos, de amit eddig mutatott, az ehhez az O-hoz elégségesnek tűnik, pláne ha AP is ott lesz, és a védelem hozza a mostani szintet. Benne van a hiba, de például a mostani INT-et pont nem a nyomás miatt dobta be mert épp kiváló védelme volt. A nyomás alatt az Arizona ellen teljesen jól játszott, a Kansas ellen voltak hibái, de volt négy olyan passza amit vagy droppoltak egész könnyű helyzetben, vagy Jennings egy fontos hosszú passznál nem rakta le mindkét lábát úgy lépett ki, pedig szerintem álmában is megcsinálna ilyeneket 100-ból 99-szer. Az előszezonban pedig a RB-ket kereső passzjátékunk, és a TE játékunk is limitálva volt használva, ami szintén segíthet a nagyobb nyomásnál.

Én is szeretném Teddyt a kezdőben látni, de inkább úgy kerüljön be, hogy minél biztosabban tegye a dolgát, nincs értelme ha őt is kikezdik kint a szurkolók, mert rosszul sikerül neki egy egy meccs. Teljesen új rendszerben kell bizonyítania, és meg is fogja csinálni, de ha kell még neki gyakorlás akkor tegye én hiszem, hogy Turner látja mikor jön el az ideje. Musgrave-nél nem hinném, de most elhiszem.Paulus
Én ez értem, és ha úgy érzik Teddy nincs kész ,hát nincs kész.

Viszont teljesen mindegy mit csinál PSben Cassel engem azzal nem tud meggyőzni. Nyomást arra gondoltam, hogy amikor számít is, hogy meglegyen a végén a meccs, nah olyankor legyen jó. Meg azért annak ellenére, hogy mindenki hú de pozitív vele én ugyanazt látom mint eddig. Képes rendkívülien játszani olykor, de borzasztóan is, és néha meccs közben is folyamatosan kapcsolgatja 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Cassel nem a végső megoldás az biztos, de amit eddig mutatott, az ehhez az O-hoz elégségesnek tűnik, pláne ha AP is ott lesz, és a védelem hozza a mostani szintet. Benne van a hiba, de például a mostani INT-et pont nem a nyomás miatt dobta be mert épp kiváló védelme volt. A nyomás alatt az Arizona ellen teljesen jól játszott, a Kansas ellen voltak hibái, de volt négy olyan passza amit vagy droppoltak egész könnyű helyzetben, vagy Jennings egy fontos hosszú passznál nem rakta le mindkét lábát úgy lépett ki, pedig szerintem álmában is megcsinálna ilyeneket 100-ból 99-szer. Az előszezonban pedig a RB-ket kereső passzjátékunk, és a TE játékunk is limitálva volt használva, ami szintén segíthet a nagyobb nyomásnál.

Én is szeretném Teddyt a kezdőben látni, de inkább úgy kerüljön be, hogy minél biztosabban tegye a dolgát, nincs értelme ha őt is kikezdik kint a szurkolók, mert rosszul sikerül neki egy egy meccs. Teljesen új rendszerben kell bizonyítania, és meg is fogja csinálni, de ha kell még neki gyakorlás akkor tegye én hiszem, hogy Turner látja mikor jön el az ideje. Musgrave-nél nem hinném, de most elhiszem.