Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Remelem kap a kezdok mogott is par driveot mert akkpr lehetne igazan latni mit tud.
Meg hat az a plussz amit AP jelent majd csak az elso heten jelentkezik 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez még nagyon az eleje....1-2 meccs és beindul a srác! :p
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ez a Joseph eset...hat...hihetetlen! :-/


meccsrol meg annyit,hogy (csak statokat lattam) ,PS...mindenhol alig dobaltak a kezdo qbk...ugy ertem,Briddzsirol nem kell nagy kovetkezteteseket levonni...mert O a jovonk!ugy ertem.
McKinnontol tobbet vartam volna.ZoliZoltán
Meglátjuk. Engem egyelőre nem győzött meg. Remélem kövi meccseken majd a 1st unit mögött megteszi.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez a Joseph eset...hat...hihetetlen! :-/


meccsrol meg annyit,hogy (csak statokat lattam) ,PS...mindenhol alig dobaltak a kezdo qbk...ugy ertem,Briddzsirol nem kell nagy kovetkezteteseket levonni...mert O a jovonk!ugy ertem.
McKinnontol tobbet vartam volna.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Engem az lepett meg nagyon, hogy a második sor O-line-ja milyen használhatatlan volt. Sem futást nem tudtak nyitni, sem passzt védeni. Mindig összeomlottak szinte egyből. Az a csapatrész mint egység nullát tett le. Szegény Teddy meg McKinnon nagyon szenvedett miattuk. Mindketten játszottak az első fal mögött is, és sokkal többet tudtak hozni.
Persze ezen nem múlik semmi, mivel talán mint 5-ös egység nem kell nekik élesben szerepelni sose, de nevek alapján nem tűnt olyan rossznak ez az egység.

Ponder előtt is szar volt a fal egyébként, de egyértelmű hogy nálunk már nem számolnak vele.

Nem baj, hogy előszezonban Teddy nem rohangált, Felesleges kockáztatni itt. Megpróbált a zsebből kimozogva célpontokat találni, most többször nem jött ez össze, akár a saját hibája kár dropp miatt. Ez érett dolog agyilag, ki fogják vele ezt javíttatni, élesben pedig megfutja szerintem ha kell azt a pár yardot.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nah most volt időm megnézni.
Igazából jobb is, hogy áttudtam tekergetni a gyengébb részeket. 😀
Paulus tök jól összefoglalta a dolgokat, én kicsit egyénekre szabva mondok véleményt.
Kezdő O:
Cassel egyértelmű kezdő QB eddig. Jól érezte Pattersont (neki nagy éve lesz!). Rohadtul fekszik neki Norv playbookja szerintem. Rudit is szépen megtalálta.
Teddy: Nem volt jó. Rengeteg rookie mistaket csinált. Mondjuk az első csapat mellett ő se volt rossz, de nem igazán voltak pontosak a passzai sokszor. Mondjuk Simpson 2-t droppolt. Nem igazán érezte a zsebet, mondjuk nem is volt a 2.OL mellett... Nem értettem mért nem futott többet (értem én hogy preseason), de kétszer contact nélkül futhatta volna meg a FD-t
Asiata-McKinnon mindketten jól futottak. Előző előtt volt mindig fal mondjuk. McKinnon nekem nagyon tetszett.
Kezdő D:
Sokkal több blitz lesz mint eddig (nem nehéz 😀 ). D-Line egész jól nyom emellett is. Captain szépen védekezett 1on1ben többször is, illetve a futást is egész jól fogta.
Egy szép Smith blitzet lehet talán még kiemelni ennyi idő alatt.
Többiek:
Ponder: katasztrófa
Thielen: remekül vitte vissza a puntokat. Volt egy szép elkapása. Cover teamben is ő ért oda szépen egyszer a returnerre. Nagyon hajtott, sok oldalú. Tetszik!
Coleman: volt egy intje, mondjuk a WR balfaszsága volt, de jól coverrezett többször ezen felül is.
Audie Cole: mégha 2.sor ellen is, de végre egy jól szerelő LB. Remekül ért oda többször is. Coverben is volt 1 szép játéka
Mauti - Hodges : mindkettőnek voltak szép odaérései. Jól szereltek. Hodges szépen blitzelt, blockot egy FG-t.
Cox: nagyon jól védekezett 1on1-ben is. Illetve jól szerelt mikor kellett.
Mike Zimmer: Nem az edző 😀. Végén nagyon hajtott, kétlem hogy lesz roster helye de üde színfolt volt 😀

Meccs jelenete: Zimmer egy igazán szép tacket pakolt oda.
Meccs felismerése: Mikor rájövök, hogy a 69-es ben nem Allen rohangál.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Linval Josephet meglőtték tegnap meccs után egy minnesotai night clubban. Ha minden igaz a vádliját találták el. Mielőbbi gyógyulást neki.Paulus
Igen a vádliján találta el a golyó, de elvileg nem súlyos a sérülés, már a jövő héten visszatérhet a csapathoz, de csak a hét második felében.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Linval Josephet meglőtték tegnap meccs után egy minnesotai night clubban. Ha minden igaz a vádliját találták el. Mielőbbi gyógyulást neki.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyvalami egyértelmű volt. Teddy megelőzte Pondert a sorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Végre kicsit lehetett látni a Vikingeket. Az első csapat jól telesített, az O szerzett 2 Drive-ból 10 pontot. Jól voltak váltogatva a playek, nem egy emberre volt építve az egész. A passzok minden lehetséges opciót megtaláltak, és ezt jó látni. Asiata megbízható jó szintet hozott, egy biztos Tobyt tudtuk pótolni. (Neki sok sikert a Jagsben, mert bírom a srácot.)
Az O-line összeszokottsága érződött. Futás nyitásban jobbak még mindig mint passzvédésben, de meglátjuk mások ellen is őket a szezon előtt. Ez szerintem egy megbízható gárda és biztató az O-nak.
Cassel magabiztos volt, Teddynél voltak kezdő hibák, de látszott minimumon játszatják, biztonsági játékokkal, arra figyeltek labdaeladás ne legyen. A Fumblenél mondjuk majdnem összejött, de Matt összeszedte (mondjuk tarthatott volna tovább is a pass rush ellen akkor nincs Fumble sem.) A második csapatrész O-line összteljesítménye gyatra volt, sem futást nem tudtak nyitni, sem passzot védeni, de talán egyesével tudnak jól teljesíteni az első falban ha ne adj isten szükséges lesz.) A 10 pont utáni teljes szünet azért azt jelzi, hogy nagyot nem sikerült alkotni a kiegészítő támadó játékosoknak. De nem is az a lényeg itt mit hozunk.

Defensben sikerült nyomást generálni a passzra, a DB-k ott voltak az embereiken zavarták az elkapást. Futás ellen még kicsit álmosabbak voltak. De elsőre nem volt rossz.

Punt return elég biztató csapatrész volt, a spec teamünkben. Azért hoztak vissza yardokat rendesen. A Cover gárdák megtették amit kellett.

Mint sejthető volt, ezzel nem tudtuk meg milyenek leszünk a szezonban, de a megkezdett munka látszik mind a támadónál, mind a védőknél. Jó volt látni, hogy nem két három játékot próbálunk váltogatni a támadó drive-okban így tovább. Skol Vikes!!!.

Nehéz megszokni, ennyire kiéhezve a Footballra, hogy kedvenc csapatunk legjobb teljesítményét 1-1 drive, negyed erejéig lehet csak látni, aztán eljön a kísérletezgetés ideje. De hát ez az előszezon.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Persze,hogy most pont van tulora....(vegre egyszer szombat hajnalban vagy Vikes meccs)...marad a letoltes.ZoliZoltán
vagy nézed ismétlésben. Szombat reggel hattól ismétli az NFL Network.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Persze,hogy most pont van tulora....(vegre egyszer szombat hajnalban vagy Vikes meccs)...marad a letoltes.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Hajnalban egy kis előzetes a srácoktól. Csak előszezon de azért lesz mit nézni. Teddy kap időt az első csapatoknál is, de vélhetőleg a második teammel is lesznek drive-jai. Van pár újonc aki megmutathatja magát.De az új rendszerekből is láthatunk kis ízelítőt.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Olyan vegyesek az erzeseim ilyenkor a TC-vel kapcsolatban...Most nem tudom ha egy Offense jatekosunk villog es jol teljesit...meg Mckinnon is siman befut a lyukakba az ilyenkor nem azt sugalkja,hogy verheto/gyenge a D?
es vica verza....
lehet tullihegem de szamomra ez olyan 22-es csapdaja....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 www.vikings.com/news/article-1/Vikings-Release-First-Preseason-Depth-Chart/6dc49832-38e8-442a-9653-76146f507502?campaign=socialarticle_20140805_29147136

Érdekes safety post, ott nagyon dúl a háború. Brinkley is érdekes lesz mint kezdő.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Safety sor valóban elég soványka....Atom Sec az pedig kőő
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Zimmer annyira nem volt megelégedve a jelek szerint a S helyzettel, hogy hozatott egy általa ismert veterán S-t Chris Crokert akivel dolgozott a Bengalsban. Ez felkavarja az állóvizet az biztos. Rakim Cox DE-t raktuk ki, hogy helyet csináljunk a keretben.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Itt egy 2 perces video a szombat esti edzésről:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Training-Camp-Highlights---August-2/81cfda34-7fe1-4754-b3a1-e82c0f49d7c5

csak a hangulat kedvéért 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Koszi szepen az infokat Nektek!!!
Na ilyesmikre gondoltam.
Meg sok ilyet! :-p

(nagyon jo a video)
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mint mondtam keresik a megfelelő párt Smith mellé, és Exum is S-t gyakorol, de nem ő van egyenlőre a kezdő közelében.
Zimmer maga is sokat foglalkozik a DB-kel, és sok jó tanácsot adott már nekik a hírek szerint. Meglátjuk ez éles helyzetben mit ér, de lehet rendbe rakja a gárdát. Rhodes tényleg jónak tűnik, de például Robinson is a szélen többet tudott mutatni mint tavaly nickelben ahol erőltették, de azt a helyet nem érezte. Viszont Munnerlyn jól lép be ide ha szükséges

Azért ez az O még mindig AP képességeire épít elsődlegesen, azon dolgoznak, hogy kiegyensúlyozottabb playhívással, feltörjék az ellenfél boxát és több helyet kapjon akár futásból akár passzból. Zimmer és Turner is többször elmondta, hogy ha a 28-as egy jól lejátszott passzal open fieldre kerül akkor abból nagy játékok születhetnek, még ha kezdetben egy DB-n kell is átjutnia, azért könnyebb mint a tömött boxon átverekednie magát.
Nyilván ehhez a szándékhoz a passzjáték általános javulása szükséges, hiszen ha más nem veszélyeztet eléggé akkor a terv csak terv marad.

McKinnonró is írnak, hogy hihetetlen robbanékony, gyors de most ha a híreknek lehet hinni Asiata jobban megfogta az edzői stábot. Leadott pár kilót a tavalyi formájához képest és azt mondják ez jót tett neki.

Az O-line is sok dícséretet kap, tetszenek Turnernek. Már több éve változatlan a gárda és ez összeszokottságban mindenképp látszik. Nem nagyon bolygatták meg a tavalyi kezdő 5-öst, bár Yankey és Richardson is mutat jó dolgokat.

Az edzések állítólag pörgősebbek mint Fraziernél voltak, a játékosoknak jobban tetszik, meg a riporterek is ezt mondják. Bár a játékosoktól az lenne fura ha a mostani rezsimet húznák le.

Mivel azonban minden szép és jó, mindenki fejlődik a csapat is ezért tényleg nem lehet csak a hírekre támaszkodva várni a szezont. Bár nyilván reméljük, hogy nem a kötelező optimizmus zeng a táborból és tényleg ennyi fejlődés és javulás van.

Elkezdték megszellőztetni, hogy pár veteránnak nem atom biztos a helye. Ezek közt szerepel Felton, mivel Norv nem épít annyira a FB-es futásokra, lehet az olcsóbb megoldást Zach Linet fogják választani, Simpson akit lehet kiszorít egy ifjú titán. De ezek nyilván csak pletyka szintű híresztelések. A stáb nem fog erről a szűkítésekig nyilatkozni előre.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."


15:50 HEY, hey 29, that looked like a ****in DB. 😀

Bridgewater remélem kiharcolja a kezdő posztot, mert Cassel max. akkor ér valamit ha éppen jó napja van. Valamint szerintem legkésőbb ennek az évnek a végére megérjük, hogy nem AP lesz a legveszélyesebb támadófegyverünk, hanem Patterson. Jennings-Patterson-Wright-Simpson-Thielen Wr corp nem néz ki rosszul, plusz a rénszarvas.
McKinnonról nem írnak semmit? Azt hittem ki fogja simán szorítani Asiatát, eddigi meccsein nem mutatott sokat. Remélem tényleg fejlődött valamit és nem csak edzésmenősködik.
Exumról se sokat hallottam eddig, pedig draft idejében sokan írták, hogy milyen jó fogás, meg stb. Ha tényleg használható, akkor ebben a bűngyenge secondaryben villogni kellene.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az a gond, hogy kívülről nem sok viszonyíthatót, lehet látni a dolgokból. Minden kurva jó, a régiek fejlődtek, az újak szuperek, az edzőket mindenki imádja. Ilyenkor minden csapat "Super Bowl" formában van.
Rengeteg cikket olvasok, de már kellene látni a dolgokat, mert kezd minden hapy lenni.
Ráadásul a Vikings nem kényeztet el minket sok videóval. 1-1 perces napi összefoglalók, kiollózva pár szép jelenet, amiből általánosat nem lehet levonni. A riportokban pedig mindenki bizakodó, minden frankó.

Ahogy érzékelem jó irányba mennek a dolgok a védelem terén akik agresszívabb stílust fognak nyomni, és az O terén is ahol passzban többet használják az RB-ket, valamint a TE-ket is kreatívabban vetik be a passzjátékba. De, hogy ez mire lesz elég az nem látszik így.

A legfontosabb, hogy súlyos sérülések ne legyenek, mert azok amik fixen hátráltatják a csapatot.

Amikről sok hír kering (igaz vagy nem a szezon majd megmondja):
Barr állat formában, van de a védőfal is jól dolgozik. Linval Joseph és Floyd jól töri a közepét, és a szélről Griffen és Robison részéről a passzsiettetés is megy. Crichton is beszáll ebbe a dologba, van amikor nem DE-ben, hanem DT-ben felállva.
Az LB sorban sok a kísérletezés, Greenwayt kipróbálták középpen de jelenleg ez a project felfüggesztve jelenleg Greenway, Brinkley, és Barr a kezdő hármas az első csapatnál. DB-nél Rhodes és smith az állandóság, Smith párjaként jelenleg Mistral Raymond kezd stabilizálódni, Cb-ben Captain játszik szélen és Slot ellen is beljebb. Robinson most sérült de egyébként szélen ő volt Rhodes párja.
A védők a riportokban elmondják, hogy szeretik Zimmer agresszívabb taktikáját, Ez szerintem jó irány.

A támadók elmondják a riportokban, hogy tetszik nekik Norv kiegyensúlyozottabb taktikája, ami talán több teret enged AP-nek valamint jobban használja passzokra a futókat, jól használja a TE-ket, nem véletlen Rudolph szerződése sem. AP és Patterson hasít. Jennings is jobban él mint a tavalyi rendszerben, Akit sokat dicsérnek mennyit fejlődött az Thielen. Azt mondják mindent fog, harcos, és nincs számára elveszett passz. Valamint Asiata fejlődéséről van sok cikk, állítólag szeretik az edzők mert sokrétű jó a futásban, az elkapásban és a blokkolásban is.
Ami fontos a Qb kérdés: Teddy versenyben van Cassellel a kezdő helyért, de még Cassel több lehetőséget kap az első csapattal. Az utóbbi edzéseken kicsit kezd sok lenni az INT ami nem túl teccetős. De Teddy nagyon biztosnak tűnik rövid yardos és red zone játékokban, Szombaton ilyen szituációs gyakorlásnál 5 passzból mind az 5 sikeres lett, három TD játékot eredményezett, és 2-ből 5-5 yard haladást hozott ki. Jól halad szerintem a fejlődése.

Rúgó poszton Walsh stabilan rúg utolsó edzésen 8-ból 8-at. A punterünk Locke pedig valamit javított a tavalyi rúgás átlagán. Még kérdéses Patterson mennyit hord majd vissza, vagy hord e.

De sok újdonságot a Training Camp hírek nem nagyon jelentenek. Jöjjön a szezon ott dől el mi az amit elértek az új edzők.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Vagy tanulj meg angolul 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kar,hogy Nekunk nincs egy Iktriadunk...minden nap olvasnam a Vikes interjukat,hireket,erdekessegeket...Magyarul!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hoosszabbitas nagyon jo gir!Penz sok...
De bizzunk benne,hogy meghalalja es a Zimmer-era alatt sok labdat kap.maj!