NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
2-3 meccs után én is bedobnám a mély vízbe!Tudjuk meg minél előbb,hogy kit is húztunk!

Cassel meg...hát iylen WR-TE kombónál nem csak egy gémmeneddzer kő ide!ZoliZoltán
Semi értelme, hogy ne kezdjen. Casseltől láttuk , tudjuk mit várhatunk, lehet Norv dob rajta picit, de 2-3 meccs pad után mitől lenne jobb Teddy?
Ő a legjobb QB-nak állította be magát, ha padra szorul csak csökken az önbizalma, plusz mikor végre ő jön még inkább meg akarja majd mutatni (még több hiba). Később növi ki a rookie mistakeket, több teher lehet a vállán stb.
Semmi értelme padoztatni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
2-3 meccs után én is bedobnám a mély vízbe!Tudjuk meg minél előbb,hogy kit is húztunk!

Cassel meg...hát iylen WR-TE kombónál nem csak egy gémmeneddzer kő ide!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Cassel lesz a kezdő én már most megmondomKmetyG
Remélem nem. Nekem első kedvencem a Chiefs, ez nem titok, örültem mikor elhúzott végre. Erre pont idejött a második kedvencemhez. Na mindegy. Bízom Teddyben, muszáj jónak lennie. Nem szabad erőltetni, de én nem hiszek a padoztatásban sok esetben, például ebben az esetben sem. Aki jó az úgyis jó, aki nem azt meg edzheted akármeddig. Inkább a túl fiatal és igazi tapasztalattal nem rendelkező nyers őstehetségeket kell padoztatni. Sokkal több pozitív példa van tehetségek mély vízbe dobásával, mint fordítva (A. Rodgers sem a padozástól lett jó, előtte is jó volt. Ellenben egy Favre, aki élő legenda volt, nem fog padozni az biztos. Akárki a rookie. Kaepernick sem lett jobb, pont ugyanúgy fut ahogy tudott, és ugyanúgy majd jövőre passzol igazán jól.)

Cassel nem rossz gyerek, csak minél nagyobb a nyomás, annál rosszabbul játszik. Persze egy jó csapattal, ha az nyer nélküle is, képes passzolgatni biztonsági játékban, de ennyi. Itt nem erre lenne szükség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Remélem, hogy Bridgewater dolgozik jelen pillanatban is, mert nincs idő lazsálni. Persze addig Johnny Clevelandben pezsgőzik, meg a Padres-nél baseballozik... Szerintem ő nem lesz kezdő. Viszont Bridgewatert a kezdőbe kell tenni! Meddig lehet húzni ilyenfajta döntést a csapat vezetői részéről?Zoli
évekigulpianus
ez egy korrekt válasz és persze igaz is, amúgy Cassel lesz a kezdő én már most megmondom
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Remélem, hogy Bridgewater dolgozik jelen pillanatban is, mert nincs idő lazsálni. Persze addig Johnny Clevelandben pezsgőzik, meg a Padres-nél baseballozik... Szerintem ő nem lesz kezdő. Viszont Bridgewatert a kezdőbe kell tenni! Meddig lehet húzni ilyenfajta döntést a csapat vezetői részéről?Zoli
évekig


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Remélem, hogy Bridgewater dolgozik jelen pillanatban is, mert nincs idő lazsálni. Persze addig Johnny Clevelandben pezsgőzik, meg a Padres-nél baseballozik... Szerintem ő nem lesz kezdő. Viszont Bridgewatert a kezdőbe kell tenni! Meddig lehet húzni ilyenfajta döntést a csapat vezetői részéről?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ket Viking is;

 m.tdmagazin.hu/?title=igy-telik-az-offseason
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagyon jok a siteon ezek az uj OTA-videok.Interju+osszefoglalo az alanyrol!
Nezzetek!
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Greenway....ZoliZoltán
Pocsék rossz szezonja volt tavaly (is), valaki linkelt már be korábban egy hosszabb írást erről.helmet
Nehéz egyedul vinni szelso LBkent egy sort.
Brinkleyhez es Colehoz kepest meg mindg sokkal jobb.Toca
Coverage-ben is gyenge volt, az pedig független attól, hogy ki van mellette LB-ként.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Greenway....ZoliZoltán
Pocsék rossz szezonja volt tavaly (is), valaki linkelt már be korábban egy hosszabb írást erről.helmet
Nehéz egyedul vinni szelso LBkent egy sort.
Brinkleyhez es Colehoz kepest meg mindg sokkal jobb.
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Greenway....ZoliZoltán
Pocsék rossz szezonja volt tavaly (is), valaki linkelt már be korábban egy hosszabb írást erről.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Greenway....
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Kijött a PFF roster értékelője:

Bővebben:  www.profootballfocus.com/blog/2014/06/04/2014-depth-chart-minnesota-vikings/

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megkérhetem, hogy az n+1-edik véleményt a témában esetleg PM-ben küldjétek el ZoliZoltánnak, vagy nyugodtan némítsátok le, ha nem érdekel, hogy mit kommentel, és ne írjátok szintén a sokadik kommentet ezzel kapcsolatban, hogy már eddig is le volt némítva, vagy hogy mitudomén milyen csapat drukkereiként, most már sose jöttök ide többet (pedig eddig se kommenteltetek ide soha)?

Egyikőnk sem támogatta a nagy port kavaró kommentet, és vagy inkább témát váltott, de ennek ellenére már nem egy komment méltatta, hogy milyen társalgás folyik itt... stb

Ez egy Minesota Vikings FÓRUM, nem hírportál, vagy szakmai rovat, aki ezért látogatott ide, annak ajánlom helyette a  vikingscountry.wordpress.com -ot

PEACE and LOVETred
TD Vikings!!! 😊 Azt hiszem ezt csak azzal kell kiegészíteni, hogy aki eddig se járt ide és főleg nem is írt az remélem akkor jön vissza amikor GRATULÁLNI fog a csapatunk jó szerepléséhez és az ő kedvencei legyőzéséhez. Nem átkot szórok, csak úgy mondom 😊
Ja, és ne itt törjön ki a Z világháború 😊 ( nem jó poén de nem tudom kihagyni 😊 )

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Le lehetne már állni - nagyon unom ezeket a 'nagybácsi vagyok és megmondom a f*aszát most' című hozzászólásokat. Zoli
Lazulj le töki 😀
Kevesebb hülyeség = kevesebb flame 😀😀😀silent7939
Vigyázz !
Mindjárt leripakodnak, hogy szemeteled a topicot! 😀 Húzd meg magad jobban! S lentebb írták, hogy nem lehet lazítani, főnök! 😛 S mi ez a sok SMILEY ??? Kérlek szerkeszd át a hozzászólásod. Köszönöm. 😀
Csak szakvéleményt. Vagy good bye my love !

Skol, skol !!!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Le lehetne már állni - nagyon unom ezeket a 'nagybácsi vagyok és megmondom a f*aszát most' című hozzászólásokat. Zoli
Lazulj le töki 😀
Kevesebb hülyeség = kevesebb flame 😀😀😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Le lehetne már állni - nagyon unom ezeket a 'nagybácsi vagyok és megmondom a f*aszát most' című hozzászólásokat. Többet gondoltam az elv- és hobbitársakról, minthogy felkapják a vizet egy kis irónián. EZ MUTATJA AZT, HOGY MI, MAGYAROK TALÁN MÉG TÚL KEVESEK VAGYUNK EHHEZ A NAGYSZERŰ SPORTÁGHOZ.

Azt írok, kérdezek - amit akarok. Mivel azért vagyok itt, mert itt van a nagyszerű csapatom nagyszerű magyar szurkológárdája.
Bármit írhatok ide, bárhogyan és bármikor.
Leírhatom azt, hogy a lila a legcsodálatosabb szín a világon - legyen ez bármilyen érdektelen kijelentés is. Leírhatom azt, hogy Minnesotában vannak a legszexibb szőke bombázó nők és cheerleaderek. De akár azt is leírhatom, hogy nekünk van a legjobb irányítónk. Ez itt nálunk tény, és nem féllábon álló állítás. De MINDENKI jól tudja, hogy ez mindenütt (minden topicban) így van. Úgyhogy chatelhetek, fórumozhatok "itthon" - ahogy akarok; fejen állva, török ülésben, kávéval, teával - mindenhogy !
Nem azért vagyok itt, hogy komoly szakelemzéseket írjak - az nem én lennék. S ne is várjunk mindenkitől ilyeneket - ez hatalmas ostobaság. A szakelemzéseknek, ott vannak a különböző folyóiratok, netes honlapok... Persze itt is szívesen látjuk az elemzéseket. De én a közösség miatt vagyok itt. A lilák miatt, a Vikingek miatt. S ez a legfontosabb érv, úgyhogy ezt mindenképpen el kell fogadni.

Úgyhogy most lehet, hogy "lazulok", de nem érdekel. Aki akar olvas vagy válaszol ... Minden jót! 😊 z

Mit gondoltok jók ezek a napellenzők ???
Szerintem rohadtul elveszik mögötte a személy - még azt a keveset is takarja, ami látszódhatna. Én örülök, hogy szezonban nem lehet ilyet használni, bár biztos vagyok benne, hogy a játékosoknak jó és segít mindez, de ne zárjuk már ki a természetes viszonyokat teljesen (mint pl. a napfényt) ...

 www.facebook.com/photo.php?fbid=10152437059402836&set=a.106413462835.95713.64444137835&type=1&theater

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De ki írt iylet?(bármelyik csapatra is?)
(jó,nyilván nem pont ilyet de még hasonló sem volt...)
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
csak nyilván ha máshol beírnák h hú mekkora hülyék ezek a vikes szurkolók akkor arra hogy reagálnál?


több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez egy Minesota Vikings FÓRUM, nem hírportál, vagy szakmai rovat, aki ezért látogatott ide, annak ajánlom helyette a  vikingscountry.wordpress.com -ot
Tred
Na ez volna a lényeg,hogy itt nem mindegy az xy csapat drukkereinek ,hogy én mit írok be?
Ha nem tetszik ,akkor mennyen vissza a saját kis csapatához ,aztán olvasgassa az elemzéseket....

és továbbra is....NEM NÉZTEM LE EGYIK CSAPAT SZURKOLÓIT SEM !!!
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Megkérhetem, hogy az n+1-edik véleményt a témában esetleg PM-ben küldjétek el ZoliZoltánnak, vagy nyugodtan némítsátok le, ha nem érdekel, hogy mit kommentel, és ne írjátok szintén a sokadik kommentet ezzel kapcsolatban, hogy már eddig is le volt némítva, vagy hogy mitudomén milyen csapat drukkereiként, most már sose jöttök ide többet (pedig eddig se kommenteltetek ide soha)?

Egyikőnk sem támogatta a nagy port kavaró kommentet, és vagy inkább témát váltott, de ennek ellenére már nem egy komment méltatta, hogy milyen társalgás folyik itt... stb

Ez egy Minesota Vikings FÓRUM, nem hírportál, vagy szakmai rovat, aki ezért látogatott ide, annak ajánlom helyette a  vikingscountry.wordpress.com -ot

PEACE and LOVE

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Mi a banatos faszt szenvedtek mar ezen?
Egyszeruen annyi volt,hogy akarmikor felnezek mindig ok az utolso hozzaszolok a topikjukban...neha benezek valamelyikbe akkor egy oldalon ketesztul csak oket olvasom....

Sajnalom ha megbantottam a nagy NFL rajongo holgyemenyeket....
ZoliZoltán
Mondjuk lehet h vannak olyanok akiknek jobb az ő utolsó hozzászólásait olvasni, aminek segítségével a semlegesek könnyen és hamar képbe kerülnek a Lions aktualitásaival és azok szurkolói fogadtatásaival, mint az itt található "lazaságot", aminek következtében ha próbálkozik is valaki bármi olyan hsz-szel ami valami értéket adna hozzá a topichoz, az azonnal elvész a cset jellegű érdektelen hozzászólások tengerében. Ez elmúlt kb 7 évben a csapattopicok fórumként voltak használva ezért az ilyen "vén faszok" közül néhányan nem annyira nyitottak erre az újításra...

A felvetéseddel miszerint Vikes topic >>>> Lions (vagy bármi más) topic, nem mind értünk egyet. Ha te leírhattad a véleményedet, kvázi lenézhettél minden Lions fant, akkor miért ne lehetne ellenvéleményt megfogalmazni (amit stílusoddal néhány embernél kvázi kiprovokáltál)?
Nekem ugyan semmi alapom beleszólni, hogy milyen módon fórumozol - és a véleményem egyébként se számít a témában - de ha ez zavar, akkor néhány tanácsot tudok adni:
1.) Ne írj be mindent azonnal amint eszedbe jut, Nem kell minden hsz-nek valami hírt vagy elemzést megosztania, de azért próbáld kcisit megszűrni és olyanokat írni, amik esetleg másokat is érdekelhetnek. A mondandó hiányát nem minden esetben pótolja a szmájlik számossága se...
2.) Tartózkodj a más topicokra való mutogatásoktól. Akkor nem adsz alkalmat azoknak, akik nem nagy rajongói az itteni lazaságnak, hogy ezt szóvá is tegyék. Hivatlanul kevesebben jönnek ide kioktatni de más topicok, felhasználók megnevezése vagy trágár kifejezések használata egyeseknek egyenlő egy "meghívással"
3.) Te is némítsd a többi felhasználót. Ezáltal két legyet ütve egy csapásra megszabadulsz minden negatív kritikától - aminek elviselése látszólag annak ellenére is gondot okoz, h mindenki más hölgyemény míg te tökös csávó vagy - és megszabadulsz a Lions topic "szánalmától" is.
4.) Folytass mindent ahogy eddig, és szép lassan el fog tűnni a vikes topicból mindenki akinek bármi baja van veled. Spoiler: Akad olyan is aki máris megtette. Volt már a múltban is olyan, amikor felhasználók egy csoportja egy ember miatt ignorált egy adott topicot és lesz is még olyan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi a banatos faszt szenvedtek mar ezen? Egyszeruen annyi volt,hogy akarmikor felnezek mindig ok az utolso hozzaszolok a topikjukban...neha benezek valamelyikbe akkor egy oldalon ketesztul csak oket olvasom....ZoliZoltán
Nem szenvedtem, csak kérdeztem, mert nem értettem. Most sem értem ugyan (az "olyan, mintha a kutya se nézne be oda", meg a "kit érdekel hányan néznek be oda" között nekem nem esik le az összefüggés), de biztos velem van a baj, a "best of topicot" se vagyok képes megtalálni, pedig kiszúrja a szemem. 😀

A linkelt cikkről mi a véleményed? Ahogy olvasom, Peterson elég happy miatta. Gondolom azért ennyi év után már ő sem bánja, ha nem kell majd 25+ futást csinálnia meccsenként.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mert így olyan,mint ha a kutya se nézne be oda soha...csak írjátok a híreket a senkinek...de mindegy ezt is biztos túl bonyolultan írtam....ZoliZoltán
Miért olyan? Majdnem kétszer annyi poszt született abban a topicban, mint ebben topicban. Na jó, ez még lehetne azért, mert Bazza teleírja az övékét. Node másfélszer annyian is olvassák is, mint ezt a topicot. Nem a vitába akarok beleszólni, csak egyszerűen a felvetést sem értem.

De mindegy, nem ezért jöttem. 😊 Olvastam egy cikket a Turner offense-ről és vIsszaolvasva nem találtam említést róla (vagy nem néztem vissza eléggé 😊). Beteszem, hátha érdekel benneteket: Vikings adapting to Norv Turner's offense

Arról van szó benne, hogy hogyan adaptálják a Turner (eredetileg Don Coryell) féle "route numbering" rendszert az eddigi wes-coast rendszer helyett. Magáról a rendszerről ( "Air Coryell" ) még a wikipedia is tud 😀. Ráadásul szerintem tök jó is a bejegyzés, érdemes elolvasni: Air_Coryellpeterk2005
Mi a banatos faszt szenvedtek mar ezen?
Egyszeruen annyi volt,hogy akarmikor felnezek mindig ok az utolso hozzaszolok a topikjukban...neha benezek valamelyikbe akkor egy oldalon ketesztul csak oket olvasom....

Kit erdekel hanyan neztek be oda?meg hany hsz van?Nem az volt a lenyeg...ha naponta belinkelek 25 hirt itt is lesz annyi....

Sajnalom ha megbantottam a nagy NFL rajongo holgyemenyeket....
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
En is azt kerestem..... 😀