Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
Ha igazi viking vér folyik az ereidben akkor a faladra nézve csak és kizárólag hidegrázás, hányinger, 30 sec-en belül jelentkező gyújtogatási hajlam kell jelentkezzen. Keresned kell a csatabárdodat és az ellenségre le kell csapnod könyörtelenül.

Ha nem ezt váltja ki belőled a Packers Bears Lions trió akkor nem vagy viking harcos csak divatdrukker. Nyugi, nem baj, ez csak a diagnózis, kezelést már javasoltak itt páran, de majd még kitalálunk valamit 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀Vito
Eddie emberileg fogott meg - nem tudom, amit olvastam az picit megdöbbentett és hogy mondjam az értékrendszere hasonló az enyémhez. Hogy honnan jött és hova jutott - az tiszteletreméltó, vagy mondhatnám azt, hogy igazi (sportoló) hős - már most. 😊 Brett meg hát Bay mezben van, de hát az a poszter hibája! ... 😀 xD xD 😀Zoli
hehe...ez jo duma!😀😀😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Végül is NFC North a legjobb csoport, nem lehet ilyenek miatt megróni!😊

Majd ha MelegSam posztereket kezd kirakni és a Rams topikba írogat, akkor aggódhatunk érte!😊Go Vikings!
Igen, az NFC hihetetlen! 😀
Nekem fontos volt, hogy a csapatom az NFC-ből legyen; illetve, hogy az adott csapat az USA észak-keleti, keleti, vagy közép részéről jöjjön ( a Nagy-tavak vidéke még oké).
Úgy gondolom az NFC és azonbelül is a keleti részén van; az igazi klasszikus, régi, hagyományos foci. Itt vannak a valódi nagynevű franchise-ok. Legalábbis ez az én elgondolásom.

Nekem mindig is tabu volt a déli, mediterrán típusú franchise-ok... Az szerintem teljesen más foci, teljesen más világ... Más identitás, más stratégia és felépítés. S nem jön be a nyugati foci se nagyon, pl. a Seahawks (attól függetlenül, hogy ők is NFC-sek) - nincs velük bajom, de a játékstílus az nem az én világom. Stb...

De megerősítem, hogy mindezek "hülye elgondolások" az én véleményemet tükrözik ... 😛


SKOOOL, SKOOOOOL VIKINGS !!! 😀 LET' S GO MINNESOTA !!!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀Vito
Eddie emberileg fogott meg - nem tudom, amit olvastam az picit megdöbbentett és hogy mondjam az értékrendszere hasonló az enyémhez. Hogy honnan jött és hova jutott - az tiszteletreméltó, vagy mondhatnám azt, hogy igazi (sportoló) hős - már most. 😊 Brett meg hát Bay mezben van, de hát az a poszter hibája! ... 😀 xD xD 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Végül is NFC North a legjobb csoport, nem lehet ilyenek miatt megróni!😊

Majd ha MelegSam posztereket kezd kirakni és a Rams topikba írogat, akkor aggódhatunk érte!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mondj el 350 Skolt és 465 üdvözlégy Teddyt!ulpianus
Ennyivel nincs megbocsajtva...ez kerem.arulas!
Szedd le,tepd szet,gyujtsd fel!
Favre Vikes mezben okay! 😀

Teee...te sajtfeeeej
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mondj el 350 Skolt és 465 üdvözlégy Teddyt!ulpianus
Nice! Ez jóóó! 😀 😀 😀 Mindjárt könnyebb lett a lelkem ...
A Chiefs mit fog produkálni szeptembertől, Főnök ? 😊Zoli
Fociznak keményen. De a Vikingeket idén megkímélik (egy pre meccs lesz, ennyi), Rangar nem kell féljen. A többi infó egyelőre titkos. Esetleg a KC topicban, ha van kérdésed válaszolok, itt nem offolok. Uff.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Mondj el 350 Skolt és 465 üdvözlégy Teddyt!ulpianus
Nice! Ez jóóó! 😀 😀 😀 Mindjárt könnyebb lett a lelkem ...
A Chiefs mit fog produkálni szeptembertől, Főnök ? 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mondj el 350 Skolt és 465 üdvözlégy Teddyt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Biztos akarja AP-t (oroszlanokhoz) ! 😛
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nem ezeket az értékeléseket kell megnyerni, majd a pályán megmutatjuk. Aztán majd 3 év múlva értékeljük ezt a draftot is.
Egyébként az utóbbi időben már felhagytam az FK olvasásával, főleg mióta elköltöztek és van 1-2 új blogger. Értem, hogy szubjektív a műfaj, de azért na...
Kedvencem az volt, miszerint el kellene tradelni AP-t, aztán csinálni egy RGIII féle bizniszt 😀
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Behalok....most olvastam el....😀

Kicsit fenn akadt a szemem....szerintem tobb van benne!
Szarnxalni fogunk!
...azert tenyleg par hete meg laza 1/1 volt......ZoliZoltán
Leginkább a Barr pick-et húzták le, de alapból az egész draft-unk értékelése érdekes volt. Mondjuk a cikk írója bevallottan Lions drukker, úgyhogy savanyú a szőlő 😊 Azokon a külföldi oldalakon ahol valódi szakértők elemeznek nagyon jónak értékelték a pick-jeinket, és a végső szó úgyis a pályán dől el.

Az SB rendezés meg nagyon pozitív, jó lenne címvédőként érkezni és alázni 2018-ban! 😊 😀 😛

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Mint az állatokat, úgy lőtték őket gyógyszerekkel ...

 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/05/23/illegalisszerek/

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Behalok....most olvastam el....😀

Kicsit fenn akadt a szemem....szerintem tobb van benne!
Szarnxalni fogunk!
...azert tenyleg par hete meg laza 1/1 volt......
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Fűzővel kifelé! draft értékelése - Bridgewater (részlet):

"Volt a csapatnak még egy pickje az első körben, még pedig a Seahawkstól megszerzett 32. választási jog, amivel kihúzták az irányító Teddy Bridgewatert. Okos választás a részükről. Cassel nem a jövő, és bár Teddy sem lesz top QB, egy vállalható, konzisztens teljesítményt képes lesz hozni, amire Favre óta nem volt példa Minnesotában."

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Barr és Exum is aláírt ... Már csak ketten vannak, akik még nem ...Zoli
nyugi..ez mindig így megy! 😊
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Barr és Exum is aláírt ... Már csak ketten vannak, akik még nem ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szakitunk minden hagyomannyal! 😉

new era
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az 52. Super Bowl Minnesota-ban lesz megrendezve!!!!KmetyG
Na, akkor 2018-ban tuti nem ti nyeritek az SB-t. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az 52. Super Bowl Minnesota-ban lesz megrendezve!!!!KmetyG
Nagyon joooo!!! Ez az!!! 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
A New Orleans Saints hivatalos facebook oldalán a következő poszt jelent meg pár perccel ezelőtt:

"Congrats to Minneapolis. Super Bowl 52 will be hosted in Minneapolis"

A gratuláció, vagyis a poszt alatt sok érdekes hozzászólás van !!! 😀 😀 😀 Mindent, mindenkit szidnak az emberek (persze Minneapolist is, meg a hideget stb...) ! 😀 😉 😀Zoli
nem tudnak veszíteni😊 amúgy a NO mindig nyert mikor indultak és ez már 10 alkalommal előfordult, ideje volt váltaniKmetyG
Amúgy szép a stadionuk, a Mercedes; de igen, más szervező várost jobban megilletett. Szerintem jó hely lesz Minneapolis, főleg úgy, hogy Arizona, California, Texas szervez a következő években SB-t... '18-ra jó lesz egy kis hideg, meg hó már csak a látvány miatt is - bentről nézve is, tévéből nézve is kellemes (főleg ha nem érzik a játékosok és a nézők) ... 😀 Úgyhogy örülünk. (L) (L) (L)Zoli
Azt a döntőt már az új, fedett stadionotokban fogják megrendezni, úgyhogy nem lesz ott sem hideg 😊Hulkeinstein
2016-ra elkészül elvileg... 2018-ban pedig rendezünk!
 www.facebook.com/ns.nfl/photos/a.538699189481419.123454.538682446149760/796107437073925/?type=1&theater
S nem lesz hideg - a stadion lévén. 😊 De ahogy írtam SZERINTEM bentről, a stadionból és a tévéből nézve is tök feelinges lenne, ha kint hó lenne... 😀 Mert nyugaton biztos nem lesz hó...
Bár ha extra hideg van, akkor a stadionokban sem szokott olyan meleg lenni (lásd: mindig mutatják a kinti-benti hőmérsékletet). 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A New Orleans Saints hivatalos facebook oldalán a következő poszt jelent meg pár perccel ezelőtt:

"Congrats to Minneapolis. Super Bowl 52 will be hosted in Minneapolis"

A gratuláció, vagyis a poszt alatt sok érdekes hozzászólás van !!! 😀 😀 😀 Mindent, mindenkit szidnak az emberek (persze Minneapolist is, meg a hideget stb...) ! 😀 😉 😀Zoli
nem tudnak veszíteni😊 amúgy a NO mindig nyert mikor indultak és ez már 10 alkalommal előfordult, ideje volt váltaniKmetyG
Amúgy szép a stadionuk, a Mercedes; de igen, más szervező várost jobban megilletett. Szerintem jó hely lesz Minneapolis, főleg úgy, hogy Arizona, California, Texas szervez a következő években SB-t... '18-ra jó lesz egy kis hideg, meg hó már csak a látvány miatt is - bentről nézve is, tévéből nézve is kellemes (főleg ha nem érzik a játékosok és a nézők) ... 😀 Úgyhogy örülünk. (L) (L) (L)Zoli
Azt a döntőt már az új, fedett stadionotokban fogják megrendezni, úgyhogy nem lesz ott sem hideg 😊
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
A New Orleans Saints hivatalos facebook oldalán a következő poszt jelent meg pár perccel ezelőtt:

"Congrats to Minneapolis. Super Bowl 52 will be hosted in Minneapolis"

A gratuláció, vagyis a poszt alatt sok érdekes hozzászólás van !!! 😀 😀 😀 Mindent, mindenkit szidnak az emberek (persze Minneapolist is, meg a hideget stb...) ! 😀 😉 😀Zoli
nem tudnak veszíteni😊 amúgy a NO mindig nyert mikor indultak és ez már 10 alkalommal előfordult, ideje volt váltaniKmetyG
Amúgy szép a stadionuk, a Mercedes; de igen, más szervező várost jobban megilletett. Szerintem jó hely lesz Minneapolis, főleg úgy, hogy Arizona, California, Texas szervezi a következő években SB-t... '18-ra jó lesz egy kis hideg, meg hó már csak a látvány miatt is - bentről nézve is, tévéből nézve is kellemes (főleg ha nem érzik a játékosok és a nézők) ... 😀 Úgyhogy örülünk. (L) (L) (L)

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!