Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
David Yankey (OL), Kendall James (CB) és Jabari Price (CB) is aláírták első profi szerződésüket. Yankey 4 évre 2.5 milliót kap bónusszal, a többiekről még nincs részlet, de ők is 4 évre írtak alá.KmetyG
Bridgewater később ír alá ? Vagy már megtette ?Zoli
Még nem tette meg, de mivel nagyobb pénzről van szó, később várható. Eddigiekben megszokott volt, hogy csak az edzőtábor első napja előtt írnak alá az első körösök (legalábbis nálunk). Ez júliusban történik meg.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
David Yankey (OL), Kendall James (CB) és Jabari Price (CB) is aláírták első profi szerződésüket. Yankey 4 évre 2.5 milliót kap bónusszal, a többiekről még nincs részlet, de ők is 4 évre írtak alá.KmetyG
Bridgewater később ír alá ? Vagy már megtette ?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
David Yankey (OL), Kendall James (CB) és Jabari Price (CB) is aláírták első profi szerződésüket. Yankey 4 évre 2.5 milliót kap bónusszal, a többiekről még nincs részlet, de ők is 4 évre írtak alá.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Egy kis dal Nektek! 😊

Minnesota Vikings bevonulódal ... 😀 Led Zeppelin - Immigrant song ...

"We come from the land of the ice and snow ( ... ) The hammer of the gods will drive our ships to new lands.
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming! ( ... ) On we sweep with threshing oar; Our only goal will be the western shore ( ... ) We are your overlords."




SKOL VIKINGS, SKOL !!!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Eddig nem Greenway wolt a SLB???^ ^ ._.ZoliZoltán
Pont most erről chat-elek egy ismerősömmel. Az egész arra épül, hogy az író szerint Greenway túlértékelt és kifejezetten rossz ahhoz képest hogy hány snap-pet tölt a pályán. És gondolom emiatt azt gondolja a szerző, hogy idén már limitálni fogják a szerepét.
Itt bővebben is kifejti gif-ekkel... stb
 vikingsterritory.com/2014/analysis/minnesota-vikings-chad-greenway-has-been-bad-at-football-for-three-years
Nem mondom, hogy nincs benne igazság, sőt. De azért meglepne, ha idén Greenway nem lenne ismét a védelem alappillére.Tred
Aham!Köszi.
Mondjuk azt kétlem(én is),hogy kevesebb snapet kap.
Eléggé vezér volt idén is a D-ben.(az igaz,hogy sokszor lemarad...elkésik...de egész meccsen hajt ,mint a vadmalac)
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Valaki nem tudja, hogy pontosan mi ez a rookie minicamp? Mi jót csinálnak az újonnan ledraftoltak itt - már edzenek?

Vikings-nek van rookie minicamp-je? Valami hír onnan?Zoli
Mától van rookie mini camp nálunk. Semmi extrát nem csinálnak, nincs kontakt, szóval amolyan NFL-es tornaórák és konditermezés. Ezek mellett ilyenkor van teljes egészségügyi felmérés, mindenki testreszabott felszerelést kap, sokan egyéni étkezési stb. útmutatókat is, szóval elég zsúfolt ez a pár nap.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumbanbaggio
Köszi a tippet ! Ez nagyon jól jött ! 😀 Huhhh, örülök neki ...
Baggio, ezek a NCAA meccsek mégis mennyibe kerülhetnek ?Zoli
stubhubon 50 dollár alatt kapható még jegy, szerintem ennyiért érdemes lecsapni rá
 www.stubhub.com/usc-football-tickets/usc-vs-fresno-state-8-30-2014-4445504/

Amúgy amerikai sporteseményekre a jegyárak igen-igen változóak, ha nagy a kereslet (jól megy a hazai csapatnak, kiemelt mérkőzés, stb.), akkor hamar az égbe tudnak szökni az árak a másodlagos piacon, ellenkező esetben viszont nem érdemes előre megvenni őket, mert a stadion előtt mindig vannak jegyüzérek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Valaki nem tudja, hogy pontosan mi ez a rookie minicamp? Mi jót csinálnak az újonnan ledraftoltak itt - már edzenek?

Vikings-nek van rookie minicamp-je? Valami hír onnan?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumbanbaggio
Köszi a tippet ! Ez nagyon jól jött ! 😀 Huhhh, örülök neki ...
Baggio, ezek a NCAA meccsek mégis mennyibe kerülhetnek ?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Zimmer sémájában WLB lesz Greenway, SLB pedig Barr. Egyedül a Mike (középső) LB kérdéses, én bízom benne, hogy a Mauti / Cole páros megoldja.Go Vikings!
Egyelőre Cole lehet a befutó, bár Mauti ha nagyot alkot az előszezon alatt ...
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Zimmer sémájában WLB lesz Greenway, SLB pedig Barr. Egyedül a Mike (középső) LB kérdéses, én bízom benne, hogy a Mauti / Cole páros megoldja.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Eddig nem Greenway wolt a SLB???^ ^ ._.ZoliZoltán
Pont most erről chat-elek egy ismerősömmel. Az egész arra épül, hogy az író szerint Greenway túlértékelt és kifejezetten rossz ahhoz képest hogy hány snap-pet tölt a pályán. És gondolom emiatt azt gondolja a szerző, hogy idén már limitálni fogják a szerepét.
Itt bővebben is kifejti gif-ekkel... stb
 vikingsterritory.com/2014/analysis/minnesota-vikings-chad-greenway-has-been-bad-at-football-for-three-years
Nem mondom, hogy nincs benne igazság, sőt. De azért meglepne, ha idén Greenway nem lenne ismét a védelem alappillére.

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jöhetnek szépen lassan a játékos kategorizálások:
 vikingsterritory.com/2014/general-news/2014-minnesota-vikings-color-coded-projected-depth-chart


Tred
Eddig nem Greenway wolt a SLB???^ ^ ._.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Ott is szuper!
Én 2x voltam igaz rendes meccsen.
hihetetlen volt

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az komoly! 😛

Nem ők pózoltak veled? 😀
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Én tavaly és tavalyelőtt is voltam kint a Wembleyben, felejthetetlen élmény volt mind2. Ha gondolkozol egy londoni mecsen és hangulatot is szeretnél, akkor érdemes elkerülni a mainstream csapatokat (Patriots, Green Bay...), mert hiába van arányaiban sok drukkerük, mégtöbb az elendrukker a neutrális helyszín miatt, így kb végig csak fújolás van a meccsen (ez a Rams - Pats-en így volt). Ezzel a Pittsburg - Minnesota-n szerencsére nem volt gond, és elénekelni minden TD után a tömeggel a "Skol Vikings"-t felejthetetlen.

A hangulattól eltekintve pedig nyílván összehasonlíthatatlan a TV-n adott mérkőzésekkel, hogy bármelyik játékost végigkövetheted bármelyik play során, és nem csak a labdásra zoomolt képet látod, ami miatt te is megállapíthatod, hogy kik játszották üresre magukat akiknek mehet a passz, milyen blokkokat olvas egy futó.... stb

Szóval ha van ilyen lehetősége bárkinek az ajánlom mindenkép éljen vele.Tred
Én a Jags 49ers meccsen voltam. Sokkal több vokt a 49 rrs fan. Jags most nagyon ráfeküdt, hogy megnyerje a londoni közönséget. Folysmatos eventek stb. Hangsúlyozzák hogu London a 2. otthonuk mert 2016-ig minden évben van itt hazai meccsük... A végén már én is nekik szorítottam hogy legyen TD -nekik is 😀... Amúgy a Jags playak nagyon rendesek. Múltkor a draft eventen vagy 10 percet dumáltam velük. Széles vigyorral közös képek. Autogram stb.... 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theaterZoli
Énis! Én is! 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sajnos nem jott ossze a szeptemberi Vikes meccs...hajszalon mulott...
Egyszer ugy is ott leszunk! 😀
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Én tavaly és tavalyelőtt is voltam kint a Wembleyben, felejthetetlen élmény volt mind2. Ha gondolkozol egy londoni mecsen és hangulatot is szeretnél, akkor érdemes elkerülni a mainstream csapatokat (Patriots, Green Bay...), mert hiába van arányaiban sok drukkerük, mégtöbb az elendrukker a neutrális helyszín miatt, így kb végig csak fújolás van a meccsen (ez a Rams - Pats-en így volt). Ezzel a Pittsburg - Minnesota-n szerencsére nem volt gond, és elénekelni minden TD után a tömeggel a "Skol Vikings"-t felejthetetlen.

A hangulattól eltekintve pedig nyílván összehasonlíthatatlan a TV-n adott mérkőzésekkel, hogy bármelyik játékost végigkövetheted bármelyik play során, és nem csak a labdásra zoomolt képet látod, ami miatt te is megállapíthatod, hogy kik játszották üresre magukat akiknek mehet a passz, milyen blokkokat olvas egy futó.... stb

Szóval ha van ilyen lehetősége bárkinek az ajánlom mindenkép éljen vele.

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theaterZoli
Ma reggel neztem meg en is...lol

tenyleg jo video!Jo otlet.Tetszett! 😀

😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊ZoliZoltán
Volt szerencsém ezt élőben 1 méter távolságból látnom tavaly a Wembley mellett.... hatalmas feelingje van. 😀silent7939
Na jol van am...hagyjal beken.😀 😉
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊ZoliZoltán
Volt szerencsém ezt élőben 1 méter távolságból látnom tavaly a Wembley mellett.... hatalmas feelingje van. 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theater

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
....hat a facom eldobalom....mindenkinek van kint ismerose???
(csak nekem nincs...)ZoliZoltán
Csak az unokatesom megy ki dolgozni nyárra. S pont augusztus 22-én ér be New Yorkba - mondtam neki hogy menjen - 50 dollár még nem olyan vészes (talán). Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
....hat a facom eldobalom....mindenkinek van kint ismerose???
(csak nekem nincs...)