Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Skol! Sikeres draf-on vagyunk túl, a sérülésmentes felkészülés reményében most jön egy kis pihenő aztán olyan izgalmas szezon, hogy aki nem Viking megbánja 😊 Medvét, sajtot szétkenjük mint a medvesajtot, az oroszlánok bajszára pedig cuki kis masnit kötünk 😀 Emberek, van végre QB-nk, és nem Musgrave az OC, tehát lesz offense AP-n kívül is. A defense pedig kegyetlen lesz Ja, és még ott a hazai pálya megveszekedett hidege is, rettegjen aki hozzánk jön. SKOL!

több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Üdv Zoli!

Én csak tavaly csatlakoztam az nflhez és a vikinghez is de én már itt maradok ameddig világ a vliág! te is így leszel! SKOL
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
S akkor én itt bárkit zaklathatok mindenféle Vikings témával ? 😀 Ha igen, akkor ...

Bridgewater 5-ös számú mezben fog kezdeni - ez mikor dől el?
Nektek személy szerint vannak mezeitek? Érdemes venni? Csak 100 dollárért lehet kapni minőségi mezt? Hol lehetne jó mezt kapni?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Üdv Zoli! 😉

Úgy is Lila lesz meg a véred is szezon vegere!
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Először is üdv a kis viking közösségünkben! 😊
Másodszor bízom abban, hogy ahogy telik az idő egyre jobban megszereted a csapatot és függetleníteni tudod Teddytől az egészet, van még jó pár szerethető figura a csapatban rajta kívül is. Pl. aki miatt én megszerettem a vikingeket, már régen nincs itt, de a csapat örök szerelem lett.

Teddyről azért jöttek ilyen hírek, mert nem dobált a combine-on, mintha már zsebben érezné az 1/1-et. Egyébként teljesen más világ, mint JFM. A pályán kívül csendes srácnak tűnik, viszont a pályán kijön belőle az "állat" és vezérként viselkedik.
(így zárójelben annyit, hogy nekem személy szerint Manziel viselkedésével sincs problémám)
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Sziasztok!
Már 2-3 szezon óta követem az NFL-t; és hatalmas több éves projektnek tartottam azt, hogy kiválasszam a kedvenc csapatom, akiket egy életen át kell követni! 😀 Az NFC-t mindig is jobbnak tartottam (sokáig a Macikkal szimpatizáltam, de a Cutler szerződés gyalázat, ilyen sok évet nem lophatnak el az életemből). Úgy érzem, hogy a "klasszikus" football az itt van és nem az AFC-ben. S hát eljött a pillanat, amikor választottam. A választásom (már félig, 50%-ban) a Vikings. Most szokom azt, hogy milyen is igazi vikingnek lenni – talán pont így érezhet Teddy is. 😊 HA szeptemberben első számú irányítóként lép fel Bridgewater, AKKOR ki fogok tartani (akár egy életre is) a Minnesota mellett. Bízom benne! … Úgy gondolom Teddy lehet a megoldás, és hogy nagy jövő áll előtte.

Örülök, hogy Teddyt húzták és nem Manzielt, de egy kicsit szomorú lettem akkor, amikor azt olvastam, hogy Manzielt akarták elvinni először ...

Rengeteg pletyka keringett arról, hogy Bridgewater milyen nagyképű, arcoskodó mint Manziel, de szerintem a lenti videó sok mindent elárul. Egyedül nevelte fel az anyja és ahogy bánik vele az egyértelmű képet mutat egy normális emberről ...

Super Bowlig meg se állunk !!! Most már elhozzuk; 1-2 év és meg lesz !!! 😀
S hát akkor a szurkolói csataüvöltésem, mint viking: 😀
SKOL VIKINGS ! SKOL ! LET’S GO MINNESOTA !

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1



több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
bla-bla-bal.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meh, utóbbi 2 évben a Vikes volt PO-ban, a Bears nem, bármikor lezúzzuk őket!😊 Még ha szar szezonunk is van.Go Vikings!
Pont ezért leszünk most mi ott 😀

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Meh, utóbbi 2 évben a Vikes volt PO-ban, a Bears nem, bármikor lezúzzuk őket!😊 Még ha szar szezonunk is van.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.youtube.com/watch?v=9WeoVDbXCOUwww.vikings.com/media-vault/videos/Meet-The-Pick-Teddy-Bridgewater/d9f6e6b4-329e-4133-a586-3aced1504133

még csak 7 perces videó!Ropogós!


---

 www.vikings.com/stadium/new-stadium/webcam.html

elég jól készül! 😛
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor szia!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gumimaci pörköltet csinálunk belőletek! :-PZoliZoltán
Hát álmodozni lehet, jó Grizzly-hez méltón letépjük kezetek, lábatok 😀Tomcsik
Hát akkor előre iszunk a medve bőrére.. tavaly a második meccsen bejött 😀Pyrrus
Helyükben örülnék hogy a 'Hawks nagy mákkal túljutott a Wild-on hokiban, fociban majd TÖRLESZTÜNK!!😊Go Vikings!
Nem is értem hogy tudtunk a múlt évi gyengus Vikestől kikapbi...Mondjuk úgy hogy a védelem fele injury kusten volt....De ez még nem is baj. Faltátpk volna fel a sajtokat is ès mi vagyunk a PO-ban, de neeeem.. X ppppfff 😀...Na de már alig várom hogy Allen szét sackolja az arcotok, jókat fogok kuncogni 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
pont reggel néztem!

kár,hogy nincs TB-s...😕
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Jó kis videó

 www.vikings.com/media-vault/videos/Meet-The-Pick-Anthony-Barr/a31ec296-bed1-4fb6-97c8-65793d812b6a

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Gumimaci pörköltet csinálunk belőletek! :-PZoliZoltán
Hát álmodozni lehet, jó Grizzly-hez méltón letépjük kezetek, lábatok 😀Tomcsik
Hát akkor előre iszunk a medve bőrére.. tavaly a második meccsen bejött 😀Pyrrus
Helyükben örülnék hogy a 'Hawks nagy mákkal túljutott a Wild-on hokiban, fociban majd TÖRLESZTÜNK!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Gumimaci pörköltet csinálunk belőletek! :-PZoliZoltán
Hát álmodozni lehet, jó Grizzly-hez méltón letépjük kezetek, lábatok 😀Tomcsik
Hát akkor előre iszunk a medve bőrére.. tavaly a második meccsen bejött 😀
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Jöhetnek szépen lassan a játékos kategorizálások:
 vikingsterritory.com/2014/general-news/2014-minnesota-vikings-color-coded-projected-depth-chart



M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gumimaci pörköltet csinálunk belőletek! :-PZoliZoltán
Hát álmodozni lehet, jó Grizzly-hez méltón letépjük kezetek, lábatok 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gumimaci pörköltet csinálunk belőletek! :-P
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én eddig csak olyat hallottam tőle, hogy akkor kezd amikor úgy érzik, készen áll rá és természetesen ő teljesít a legjobban. Lehet sablon az egész, de szerintem tisztában vannak azzal, hogy nem kell rögtön robbantani.
Az biztos, hogy minden telhetőt megtesznek azért, hogy felépítsék Teddyt a szezonkezdetre, állítólag Turner imádja a srácot és sokszor beszélt Zimmernek Teddyről és a potenciálról ami benne van.
De nem kell meglepődni, ha Cassellel kezdjük a szezont, és az első hónapot vele nyomjuk végig. Abban viszont biztos vagyok, hogy Teddyvel fejezzük már be a szezon 😊Vito
Nem vagy csak nehezen tudol elkepzelni olyan forgatokonyvet amiben Teddy nem kezd az 1.meccstől.
Sokan mondják, hogy nem jó rögtön bedobni a vízbe meg hogy így túl nagy rajta a nyomás, de szerintem ha 3 L után kell neki bizonyítania padról előre lépve az sokkal szarabb...
Mellesleg number uno QB-nak fényezte magát aki olyan pro hogy combineon se dobál, meg hogy ő mennyire nfl ready , ilyen embert bűn lenne padon melegíteni 😀Toca
Biztos vagyok benne, hogy Teddy kezd. Tavaly már ùgy cserélgettétek a QB-t mint az alsógatyát. Leigazoltátok azt a szerencsétlen 4 balkezes Freemant aztán pár napra rá kezdő volt és még a playbook első lapját se volt ideje megtanulni....Ezekután Teddyt bedobják a mélyvízbe....Reménykedjetek, hogy mocsok jòl úszik, de legalábbis mentőmellény van rajta 😀

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 713 — Vikings fan
Én eddig csak olyat hallottam tőle, hogy akkor kezd amikor úgy érzik, készen áll rá és természetesen ő teljesít a legjobban. Lehet sablon az egész, de szerintem tisztában vannak azzal, hogy nem kell rögtön robbantani.
Az biztos, hogy minden telhetőt megtesznek azért, hogy felépítsék Teddyt a szezonkezdetre, állítólag Turner imádja a srácot és sokszor beszélt Zimmernek Teddyről és a potenciálról ami benne van.
De nem kell meglepődni, ha Cassellel kezdjük a szezont, és az első hónapot vele nyomjuk végig. Abban viszont biztos vagyok, hogy Teddyvel fejezzük már be a szezon 😊Vito
Nem vagy csak nehezen tudol elkepzelni olyan forgatokonyvet amiben Teddy nem kezd az 1.meccstől.
Sokan mondják, hogy nem jó rögtön bedobni a vízbe meg hogy így túl nagy rajta a nyomás, de szerintem ha 3 L után kell neki bizonyítania padról előre lépve az sokkal szarabb...
Mellesleg number uno QB-nak fényezte magát aki olyan pro hogy combineon se dobál, meg hogy ő mennyire nfl ready , ilyen embert bűn lenne padon melegíteni 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
hehe.akkor mostantol biztonsagban van.😀 8-)
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
MVP !!!ZoliZoltán
2:16:40-nnél Sharrif Floyd sackeli 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na ez tetszett 😊
Fasza insider videó a war roomból az első körös pickek-ről:
 www.vikings.com/media-vault/videos/Inside-The-Vikings-War-Room-On-Draft-Night/e21e3a7e-1ccd-43ea-9ee2-950be706f054?campaign=social_20140513_23807304Tred
Nájsz dzsáb! 😉