Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
 aviewfrommyseat.com/venue/MetLife+Stadium/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Azt nem tudom, de a Wembley-ben fasza

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Nem is tudtam, hogy vannak Rams szurkolók is Magyarországon ! 😀 😛 😀 Üdv itt, pici világunkban ! Skol Vikings ! Skol Minnesota ! 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
Basszus !!! Én is pont ezt nézem !!! 😀 Vicces ... Jó tényleg ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😀 Esküszöm jó! 😊

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)ZoliZoltán
Jól van csak trollkodtam 😀Tomcsik
Szép maci, pici maci, finom maci. 😊 Inkább reagálj arra a Cutler-szerződésre - ott mondtam azt, hogy nem leszek brummogó maci. Szörnyű. Mit vártok a következő évektől? A NFC North-ot fogjátok alulról támasztani? Azért többre vagytok hívatottak ... Cutler-nél többet érdemeltek ...Zoli
Cutler ilyen Rex Grossman meg Kyle Ortonok után isten király...😀 Ennyi lét mondjuk én sem adtam volna neki de hát na nem én vagyok a GM...Amúgy amikor én megszerettem a Bearst még sehol nem vokt Cutler. Nem fogok csak azért másnak szurkolni, mert a csapatom kötött egy rossz vagy jó szerződést...A védelmek híve vagyok. Ezért Bears és Ravens...Mikor odalettem a Bearsért Tommy Harrisek meg fénykorába lévő Urlacherek tapostak a Vikingek nyakán 😀 ....Azt majd meglátjuk ki honnan támasztja az NFC northot. Jó csapatotok van csak egy QB kelett, meglátjik Teddy lesz -e az igazi...Minden esetre még 1x nem lesz olyan gyenge a D Chicago-ban mint volt ebben a szezonban....Tomcsik
Küldök Neked egy kis dalocskát ! 😊 Remélem a Bears ott lesz rögtön alattunk a 2. helyen 😉 😀 😛 ...



Skol Vikings, let's win this game,
Skol Vikings, honor your name,
Go get that first down,
Then get a touchdown.
Rock 'em . . . Sock 'em
Fight! Fight! Fight! Fight!
Go Vikings, run up the score,
You'll hear us yell for more. . .
V-I-K-I-N-G-S
Skol, Vikings, let's go!


Minden jót! 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)ZoliZoltán
Jól van csak trollkodtam 😀Tomcsik
Szép maci, pici maci, finom maci. 😊 Inkább reagálj arra a Cutler-szerződésre - ott mondtam azt, hogy nem leszek brummogó maci. Szörnyű. Mit vártok a következő évektől? A NFC North-ot fogjátok alulról támasztani? Azért többre vagytok hívatottak ... Cutler-nél többet érdemeltek ...Zoli
Cutler ilyen Rex Grossman meg Kyle Ortonok után isten király...😀 Ennyi lét mondjuk én sem adtam volna neki de hát na nem én vagyok a GM...Amúgy amikor én megszerettem a Bearst még sehol nem vokt Cutler. Nem fogok csak azért másnak szurkolni, mert a csapatom kötött egy rossz vagy jó szerződést...A védelmek híve vagyok. Ezért Bears és Ravens...Mikor odalettem a Bearsért Tommy Harrisek meg fénykorába lévő Urlacherek tapostak a Vikingek nyakán 😀 ....Azt majd meglátjuk ki honnan támasztja az NFC northot. Jó csapatotok van csak egy QB kelett, meglátjik Teddy lesz -e az igazi...Minden esetre még 1x nem lesz olyan gyenge a D Chicago-ban mint volt ebben a szezonban....

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)ZoliZoltán
Jól van csak trollkodtam 😀Tomcsik
Szép maci, pici maci, finom maci. 😊 Inkább reagálj arra a Cutler-szerződésre - ott mondtam azt, hogy nem leszek brummogó maci. Szörnyű. Mit vártok a következő évektől? A NFC North-ot fogjátok alulról támasztani? Azért többre vagytok hívatottak ... Cutler-nél többet érdemeltek ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)ZoliZoltán
Jól van csak trollkodtam 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hát abban a meccsben nem sok öröm és szeretni való lesz 😀 Talán a szezon mélypontja volt, főleg coaching szempontból.
Inkább ajánlom a Philly vagy Baltimore elleni meccseket.Vito
Jaja...pont a talán legrosszabb meccsünk volt...Freemannel....szegény....ki tudja mi lett volna a csapattal ha nem totál playbook fogalmatlanul küldik be kezdőnek!?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 vikingscountry.wordpress.com/ A honlapon minden meccshez van stream, így szeptembertől februárig közösen nézzük és közben chat-elünk jópáran. Általános kellék a sör, minden szerzett TD után nyílik a következő, úgyhogy érdemes felpakolni 😊 Az elmúlt 2 szezont így néztük végig, izgalmasak a viking meccsek, aki elkezdi nézni nem fog csalódni. Ja, és semmi kétség, 2 forduló után már várod a vasárnapot 😊 Skol!

Még valami, a liga úgy tűnik nem felejtette el a Giants elleni hétfő esti bénázásunkat, idén úgy tudom nem játszunk MNF-et.... sebaj, legalább este 7-kor játszunk és nem kell éjszakázni 😊vsanyi132
Igen!Csak 2 meccsünk lesz ami nem 19:00 😊
egyik megint a skins.....
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Hát abban a meccsben nem sok öröm és szeretni való lesz 😀 Talán a szezon mélypontja volt, főleg coaching szempontból.
Inkább ajánlom a Philly vagy Baltimore elleni meccseket.Vito
Köszi, megnézem ezeket is! 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)ZoliZoltán
S hol van ez a csoport, oldal? Nem találom ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Hát abban a meccsben nem sok öröm és szeretni való lesz 😀 Talán a szezon mélypontja volt, főleg coaching szempontból.
Inkább ajánlom a Philly vagy Baltimore elleni meccseket.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Értettem - köszi az infókat! 😊

Facen megkeresem a csoportot. Köszi a linket vsanyi132 ! .... Viszont Budapesten nincs valami hely, kocsma ahol ritkán összegyűltök ?

Éppen most töltöttem le a Giants - Vikings meccset ... S igen, még nem mertem megnézni.

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
 vikingscountry.wordpress.com/ A honlapon minden meccshez van stream, így szeptembertől februárig közösen nézzük és közben chat-elünk jópáran. Általános kellék a sör, minden szerzett TD után nyílik a következő, úgyhogy érdemes felpakolni 😊 Az elmúlt 2 szezont így néztük végig, izgalmasak a viking meccsek, aki elkezdi nézni nem fog csalódni. Ja, és semmi kétség, 2 forduló után már várod a vasárnapot 😊 Skol!

Még valami, a liga úgy tűnik nem felejtette el a Giants elleni hétfő esti bénázásunkat, idén úgy tudom nem játszunk MNF-et.... sebaj, legalább este 7-kor játszunk és nem kell éjszakázni 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😊 😊 😊 😊 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀Tomcsik
Face-en több,mint 200 Like-oló van! 😊 8-)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?Zoli
Hát kb annyi, mint amennyit itt összeszámolsz 😀 😀 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én ebayről rendeltem az eddigi 2 mezem(Favre,Peterson),mindkettő eredeti ,licences,Reebok ill. Nike.
és 10-ből kijön 1,postával együtt!Szóval én ebay párti vagyok!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ezt jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 😀 SKOL !

Mennyire becsülitek a magyarországi vikingeket? Hányan lehetünk? Mit gondoltok ha saccolni kellene - körülbelül?

😊 Valahol összejöttök meccset nézni?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Bridgewater 5-ös számú mezben fog kezdeni - ez mikor dől el?
Zoli
Már eldőlt, biztos, hogy 5-ös mez lesz az övé. Ugye, college-ben is abban tolta.

Persze, hogy érdemes mezt venni, de mindenki más forrást használ, szóval nem tudom, hol a legjobb az ár.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0