NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Biztos fitt lesz a banda.Hajnal fel 2-kor tuzriado volt a taborban!

Legyen ugy.Keruljek el a serulesek a csapatot!
Legyen jo szezonunk.Jojjenek be a draft pickek!Epuljon szepen a csapat!Jatsszunk jo meccseket!

Elore Viking Harcosok!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Elkezdődött, izgalmas szezon elé nézünk. Bizakodó vagyok, de nem várok túl sokat. Most csak annyit, hogy a sérülések kerüljék el a csapatot. Lehetőleg ne dőljön ki senki a szezon előtt 😊 SKOL VIKINGS!!! 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ma koltoznek be a sracok!
Mar az Edzotabor kezdodik! 😮
Elrepult ez a par honap !!!

SKOL!!!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért az picit meleg... 😀 (az adományozásunk) 😒ZoliZoltán
ilyenkor ez bevett dolog in the USA, ráadásul olvastam, hogy csökkentik az felfüggesztését, ha elmegy egy ilyen tolerancia tréningre.KmetyG
Vajon van annyi gerinc a csávóban, hogy legalább ezt visszautasítsa? A fajtája nem erről ismert, szóval 2 meccs lesz ebből.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azért az picit meleg... 😀 (az adományozásunk) 😒ZoliZoltán
ilyenkor ez bevett dolog in the USA, ráadásul olvastam, hogy csökkentik az felfüggesztését, ha elmegy egy ilyen tolerancia tréningre.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azért az picit meleg... 😀 (az adományozásunk) 😒
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Adam Schefter @AdamSchefter
Vikings Special Teams Coordinator Mike Priefer suspended three games, fined after investigation into allegations of anti-gay remarks.empty taxi
jaja Kluwe "nyert", mert Priefer néhány megjegyzést tett a buz, elnézést a melegekre, legalábbis Kluwe szerint, sőt szerinte a 2013-as szezon előtt azért küldték el a csapattól, mert más álláspontot foglalt a melegekkel kapcsolatban (tudni illik nagy melegjogi aktivista). Így most a special team koordinátorunk 3 meccses felfüggesztést kapott a csapattól (természetesen fizetés nélkül) valamint $100K-t adományozunk a melegek, leszbikusok, biszexuálisok és transzneműek jogait védő szervezetnek.

Vigyázz mit ejtesz ki a szádon.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Adam Schefter @AdamSchefter
Vikings Special Teams Coordinator Mike Priefer suspended three games, fined after investigation into allegations of anti-gay remarks.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pont akartam írni Flowerst,CB.->tárgyalunk vele!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most mar van MiniCamp Highlights is...Jennings egykezese? 😀

Bridgy meg ugy kuldi a raketakat...orom nezni!!! :-p
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Simpsonnak nem biztos,hogy tul sok jot sejtet az utolso interjuja!ZoliZoltán
csak nem arra gondolsz hogy ennél többet érek? Ez mondjuk mutatja a morális hozáállását ami nem kimondottan jó egy csapatnak
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Simpsonnak nem biztos,hogy tul sok jot sejtet az utolso interjuja!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bocs, eszembe sem jutott, hogy potenciális spoiler lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
En a klubhuseget nehezmenyezem....ZoliZoltán
Meh. 😊

Tegnap néztem éjjel az NBA döntőt, a stadion a negyedik negyed közepére félig kiürült, a szurkolók mentek inkább sajtburgerezni meg sörözni a belvárosba. 😊 Más világ, játékosként és szurkolóként is, nincs értelme európai ésszel közelíteni.peterk2005
OFF:

| Bocsánat, hogy "belepofázok", de majdnem beleszaladtam egy spoilerbe. Épp felvételről néztem a döntőt, a felénél jártam. Még szerencse, hogy az első félmondatban nem volt spoiler. Máskor légyszi figyelj erre, itt nem számítottam NBA-s infóra 😊 |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
En a klubhuseget nehezmenyezem....ZoliZoltán
Meh. 😊

Tegnap néztem éjjel az NBA döntőt, a stadion a negyedik negyed közepére félig kiürült, a szurkolók mentek inkább sajtburgerezni meg sörözni a belvárosba. 😊 Más világ, játékosként és szurkolóként is, nincs értelme európai ésszel közelíteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
En a klubhuseget nehezmenyezem....nem kell mashova ,akkor mar mindjart vissza akar jonni es jo lesz neki a kevesebb is...megerdemelne,hogy csapat nelkul maradjon...
(felreertes ne essek ,mar megint...minden Tiszteletem az Ove.Oriasi alakja volt a Williams Wallnak...de mar nem az a kaliber sajnos)

Floyd meg Josephel allat lesz kozepen! 😀
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ehhez a ki fog kezdeni QB-ként témához nem igazán tudok sokat hozzá tenni. Abban biztos vagyok, hogy Ponder már csak egy esetleges trade miatt van bent az első körös rotációban, de szerintem Teddy és Matt sorrendje a preseason meccseken vog véglegesedni. Ezt már korábban is kiemeltem, de az idei draftoltak közül magasan Teddy játszik a legjobb stattal nyomás ellen, ami az NFC Northban kritikus (Suh és Allen ellen is kétszer kell ugye játszani...)
Szóval nem vagyunk ott OTA-n, meg edzéseken ahol próbálgatják őket az edzők különböző szituációkban, de ez a jelenlegi versengés szerintem a csapat javára fog vállni.

más;
Bírom az ilyen Kevin Williams-féle hozzáállást....ha máshova nem kell ,visszajön....hát msot így már akkor ne jöjjön!ZoliZoltán
Bocsi, de ezzel nem tudok azonosulni. Kevin 5 milkát keresett 2013-ban, amiből valszeg nem akart sokkal lejebb menni, viszont a Vikings-tól biztos nem kapott ilyen ajánlatot, ezért szerencsét próbált FA-ként, amiért egy cseppet sem tudom hibáztatni. Mostanra úgy néz ki máshol se kell, vagy nem annyiért amennyit ő szeretne.
Sokkal jobb volt tavaly mint Sharif Floyd, szóval még bőven hozná a kezdő szintet, és a jelenlegi túlfizetett DLine sor átlagkeresetének töredékéért.

Továbbá itt egy cikk NFL.com-on, ami Xavier Rhodes szezonját elemzi.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/m0putwrscc20ifzlnrh2
Making the Leap, No. 24: Xavier Rhodes
Around The League continues its "Making the Leap" series with No. 24, Xavier Rhodes of the Minnesota Vikings. Can the second-year cornerback develop into a Pro Bowl player this season?

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
más;
Bírom az ilyen Kevin Williams-féle hozzáállást....ha máshova nem kell ,visszajön....hát msot így már akkor ne jöjjön!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akármi is lesz a döntés lehet majd támadni is és védeni is a döntést példákkal és érvekkel alátámasztva. Végsősoron egy edző általában a győzelemre általa legesélyesebbnek vélt keretet küldi pályára.Black_Adder
Az utóbbi időben egyre gyakoribbá vált a rookie QB-k azonnali bevetése. Nem statisztikáztam ki, de így hirtelen visszagondolva általában mindenütt kimondottan QB need-es franchise-okról volt szó, úgyhogy ebben valószínűleg az is jelentős szerepet játszik, hogy az alternatívával - jelen esetbe Cassell-el - lényegesen jobb teljesítményt nem nagyon várnak, és ha nem dobják be és a veterán QB-val futnak egy gyenge szezont, akkor a fanbase és a média is jobban rájuk száll, mintha a rookie-val csinálják ugyanezt.

A fiatalok azonnali kezdéséről folyamatos a vita, hogy vajon jót tesz-e nekik, ha azonnal mélyvízbe vannak dobva. Szerintem a csapatok kevesebbet filóznak ezen, mint a szurkolók. Ahol nagy a need, ott nincs mese, be kell dobni, ahol meg nincs need, ott még egy első körös is padozhat (bár erre az utóbbi időben ritkán kerül sor, mert nem nagyon húznak franchise QB mögé első körben a csapatok mostanában). Nekem egyébként az a véleményem, hogy annál jobb tanulás, minthogy játszik az újonc, nincs. Ráadásul, ha nem játszik, akkor azzal az edzéseken a snapek egy részét sem ő csinálja az első sorral, emiatt az edzései sem olyan hatékonyak. Sokaktól hallom, hogy azért nem jó bedobni a játékost a mély vízbe, mert ha sokat veszít vele a csapat, akkor elmegy az önbizalma. Én ebben nem hiszek, ezek a srácok akkora önbizalommal bírnak - még a máshol bebukott QB-k is -, hogy nem tudom elhinni, hogy ez számítana. Aminek jelentősége lehet, az az, ha a fiatal QB technikailag még nem kész az NFL-re. Ilyenkor az eredményesség-kényszer elmehet odáig, hogy a játékos nem fókuszál eleget a technikai fejesztésre, és emiatt rossz reflexek rögzülnek nála. Ha én edző lennék, akkor ez lenne az a faktor, amit mindenképpen számításba vennék, amikor arról döntenék, hogy kezdjen-e vagy sem az újonc. Az összes többi faktor ehhez képest eltörpülne. (Feltéve persze, hogy a jövő reménybeli franchise QB-járól van szó, nem egy hatodik körös backupnak draftoltról, aki azért ugrik be, mert a kezdő QB lesérült, vagy borzalmas. Ebben az esetben nem félteném a gyereket, ha rossz lesz a technikája az se zavar, csak hozzon egy-két meccset és annyi. De reménybeli franchise QB-ra vigyáznék ebből a szempontból.)

Ha már Luck szóba jött: nála is ez - a rossz beidegződések veszélye - volt az egyetlen dolog amitől kicsit tartottam, semmi mástól. De az ő esetében csak nagyon kicsit, mert ő egyrészt Elway óta a leginkább NFL kész fiatal, lényegében technikailag, taktikailag nincs mit tanulnia (dehogynincs 😊 - de az alapokra értve ez igaz). És ugye az ő helyzete annyiban is különleges, hogy tudja, hogy tök mindegy, hogy mit csinál 2-3 évig, így is meg úgy is ő a kezdő. Emiatt nincs benne azonnali teljesítési kényszer, játszhat bátran, kipróbálhat mindent, elmehet a határokig, és közben elkövetheti azokat a hibákat, amiből aztán tanulhat. Mindezt élesben! Nem minden fiatalnak van ilyen ideális helyzete.

Érdekességképp: Nemrég hallottam egy hosszabb interjút Steve Young-al, aki mesélte, hogy Montana backupjaként hosszú időt töltött azzal, hogy lekötött lábakkal edzzen (rendes csapat-drillekben), hogy ha akar, akkor se tudjon kilépni a pocketből. Ő is futkorászós hajlamú QB volt főiskolás korában, és ezért az ösztönei, a belső órája "máshogy lett felhúzva". Nála már akkor eljött a "szaladj" pillanat, amikor még kitarthatott volna a pocketban. Azt mondta, hogy ezeket a határokat nem lehet "innen irányból" megtanulni, azaz, nem lehet úgy elsajátítani, hogy futkorászásból szép lassan halad a hosszabb pocket tartózkodás felé, mert úgy sosem tapasztalja ki az optimális határt. Azt mondta, meg kell fordítani a dolgot a "túl sok" irányba, azon az áron is, hogy eleinte folyton odaérnek hozzá, sackelik, leviszik, mert ha abból irányból indul vissza, akkor pont a jó határhoz fog elérni amikorra megérzi, hogy "na, most már nem érnek folyton ide". Gondolom mindez egyénre szabott, nem biztos, hogy más QB-nál is ugyanígy működne, de azért Young véleménye mellett nem érdemes elmenni, biztos, hogy sok igazság van abban, amit mond. És Lucknál egyébként valami hasonlót látok. Szabadjára van engedve, ütik is rendesen, vannak belőle hibák is amikor olyankor is passzolni akar amikor már jobb lenne, ha lemenne. De így érez rá a határokra, így rögzül neki az ideális pillanat. Ez bizony évekig is eltarthat. Manning, Brees, Brady is az ötödik-hatodik idényére lett az az elit passer akit ma ismerünk. Előtte is jók voltak persze, de egész más szinten. (Brady mondjuk éppen nem a Young féle módon lett az, mert ő game manageléssel kezdte, és abból lett szép lassan elit passer azaz "innen irányból" érezte ki a zsebet.)

Teddy alapvetően pocket passer, szóval neki elvileg kevesebb gondot kell(ene) jelentsen a pocket presence megérzése, mint az RGIII, Kaepernick, Wilson típusúaknak. De a fene tudja, látni kéne NFL meccsen, hogy az ember véleményt mondhasson, mert azért az NFL teljesen más, mint a főiskola. Mindenesetre szerintem ő is van annyira jó, és van annyira kicsiszolt már a technikája, hogy élesben tanulna a legtöbbet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Remélem, hogy Bridgewater dolgozik jelen pillanatban is, mert nincs idő lazsálni. Persze addig Johnny Clevelandben pezsgőzik, meg a Padres-nél baseballozik... Szerintem ő nem lesz kezdő. Viszont Bridgewatert a kezdőbe kell tenni! Meddig lehet húzni ilyenfajta döntést a csapat vezetői részéről?Zoli
Nem tudom melyikőtők olvasta a TD magazin legutolsó számát, de van benne teddyről s johhnyról is egy egy 2 oldalas cikk.
Eddig is szimpi volt Teddy de a cikk elolvasása után csak örülök neki hogy nem Manziel jött.
Lehet statisztikailag jobb de morálisan biztos csapatromboló.
Szóval érdemes elolvasni a cikket és bízom benne hogy Teddy már az elejétől a mélyvízbe lesz dobva.
Skol
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Úgy gondoltam,hogy kezdőként!
Előtte is bejöhet már1-2 negyedet akár! 😊ZoliZoltán
Értettem én, de mondj egy releváns indokot ami miatt van értelme, hogy ne Teddy kezdjen csak a 3.meccstől?
Negyedekre? Ezt te se gondolod komolyan, azért ez nem egy vicc liga, hogy negyedenként cserélgessük az irányítót.Toca
Csak elméleti síkon. Ha Cassel jobb lesz TC-n, akkor ő fog kezdeni. Ha így lesz és nem megy a csapatnak (miért menne bármelyik csapatnak is Cassellel), kb pont 3 mérkőzésre van szükség, h a szurkolók akkora nyomást helyezzenek a vezetőségre, h bedobják Teddyt a mélyvízbe... Egyébként ha Cassel a kezdő, és vezettek fél negyeddel a vége előtt legalább 2 posessionnel, akkor áll be hídvíz, abban van ráció, szokja csak milyen élesben átvenni a labdát a centertől és odaadni Peterson kezébe...


Padozás vs mélyvíz, ezt irányítója válogatja,

- Elway és Manning pl day1 starterek voltak, és elég felejthető rookie szezonnal kezdtek (most Leafet nem hozom mert rajta vélhetően semmi nem segített volna, Manning meg hiába adott sok TDt, dobta mindenfelé, vezette a ligát INTekben), ugyanakkor Lucknál utólag fel se merül, h jobb lett volna ha ott tartják még PMet is egy évre, hogy padozzon. De ha már itt tartunk Tarkentonnak se a rookie éve volt a legsikeresebb, egyébként meg nem egyszer csereként állt be 61-ben... Férfiasan bevallom, hogy George Shawról nem tudok sokat - annak ellenére, h nálunk fejezte be pályafutását - így azt sem tudom, sérülésekkel bajlódott és ezért volt, h ő kezdett, de Tarkenton fejezte be, vagy eleve ez volt a terv. Persze ha padon kezdik az első évüket, nem biztos, h a bemutatkozásuk nem sikerül ugyanúgy gyengébbre és végső soron nem dobnak csak ki egy évet az ablakon. Egyszerűen túl kicsi a minta, h bármit mondjunk arról, megéri egy évet padoztatni bárkit is

- A másik oldalon még nehezebb ítéletet mondani. Culpepper padozott 1 évet mielőtt beállt, és Pro Bowl szezonnal nyitott, h mi lett volna, ha már egy évvel korábban is kezd, azt nem lehet megmondani, ahogy Rogersnél se. Én azt hiszem egy QB sokat tud tanulni egy veterán irányítótól. Egy spread QB-nak az undercenter snappek elsajátításához nem feltétlen a pályán kell égetnie magát, de egy bonyolult playbookhoz való adaptálódás is túlcsúszhat egy TC-n, de úgy általában akkor jöhet szóba az első körös QB padoztatása, ha megfelelő veterán van előtte a DC-n. Casselről a KC-ban eltöltött évei után nehéz hasonló képzelni...

Akármi is lesz a döntés lehet majd támadni is és védeni is a döntést példákkal és érvekkel alátámasztva. Végsősoron egy edző általában a győzelemre általa legesélyesebbnek vélt keretet küldi pályára. Amikor az újonc padozik többnyire azért van szvsz, mert a másik egyszerűen jobb nála, amikor meg bedobják a mélybe, akkor azért, mert ő volt a jobb a TC-n. Kivételek mindig vannak. Menetközben meg egy sikertelen szereplés előre nem vált változásokat is hozhat. Egy QB csere sokszor új lendületet adhat egy csapatnak, olyankor úgy érzik tiszta lappal kezdhetnek, és újra 100%ot tudnak nyújtani, ez elég lehet ahhoz is, h kijöjjenek a gödörből.
Az 53 fős roster összeállításokar még számít a kor meg a fizetés, hogy ki a kezdő, ott már elsősorban az dönt ki a jobb. Jelen esetben, ha Bridgewaternek a tehetsége megvan, h megszerezze a kezdő posztot Casseltől, ha ezt megteszi nincs kérdés, ha nem, akkor mindegy ki az irányító nem sok esélyetek lesz a divízióban...


Az irányítócserélgetésről, pedig - tudom nem erről van szó, de magaslabda - ajánlom figyelembe megnézésre az 1950-es Ramst, a mai napig legponterősebb offense-t points/game tekintetében
 www.pro-football-reference.com/teams/ram/1950.htm
2 HOF QB-t cserélgettek meccseken belül Norm Van Broecklint és Bob Waterfieldet. 12(!) meccsen szereztek 466 pontot, (majdnem 39 meccsenként, köze 1 ponttal több meccsenként mint a tavalyi agyonsztárolt Broncos) '51-ben hasonló felállsában bajnokok lettek. 😊
Na ez nem azt jelenti, h Cassel + Ponder párossal megcsináljátok ugyanezt, míg Bridgewater tanul mögöttük, de nem példanélküli. Pár éve a Cards egyébként próbálkozott hasonlóval Warnerrel és Leinarttal, kisebb sikerrel...Black_Adder
Koszi kurva jo elemzes. 😊
Viszont az egesszel annyi a baj, hogy Cassel-el fixen nem fogunk elerni semmit. Ulpi mar leirta / kielemezte miert.
Nyilvan ha olyan jellegu hianya van ami miatt nem kezdhet akkor nem fog. De en tovabbra is mediafelhajtasnak erzem ezt az egeszet. Tavaly is kielemztek tobben mert Cassel fog kezdeni, aztan kezdett Ponder ( hogy milyen eredmennyel mindegy).
Az hogy 2 HOF iranyitoval lehetett ilyet csinalni 50-be az szep es jo, de nekunk 1 sincs 😀. Warner - Leinart cserelgetes se jott be ha jol emlekszem, ahogy pl. Tavaly az osszevissza QB cserelgetes se nalunk.
Persze nem latjuk Teddyt egyelore, de en tartom ama velemenyem, ha nagy hianyossaga nincs ( amirol eddig nem hallottunk) hulyeseg lenne nem kezdetni.
Culpepper helyzete azert volt mas mert 15-1 es szezon utan lett draftolva es Randall Cunningham aki majdnem MVP lett 98-ban volt az 1. Szamu QB es George a 2.szamu aki miutan Cunningham szar volt.
8-2 vel hozta a maradek 10 meccset es playoffban is nyert egy meccset majd csak a bajnok Rams vert ki minket. Egyebkent ot meg is akartuk tartani csak elhuzodtak a targyalasok mert nem tudtunk megegyezni es elkuldtuk.
Csak hat 2 klasszisokkal jobb QB-nk volt Daunte draftolasakor, most pedig van 2 gyenge veszmegoldasunk es ha oket akarjuk kezdetni a leendo franchise QB-nk helyett akkor az mar sok jot nsm sejtet.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Úgy gondoltam,hogy kezdőként!
Előtte is bejöhet már1-2 negyedet akár! 😊ZoliZoltán
Értettem én, de mondj egy releváns indokot ami miatt van értelme, hogy ne Teddy kezdjen csak a 3.meccstől?
Negyedekre? Ezt te se gondolod komolyan, azért ez nem egy vicc liga, hogy negyedenként cserélgessük az irányítót.Toca
Csak elméleti síkon. Ha Cassel jobb lesz TC-n, akkor ő fog kezdeni. Ha így lesz és nem megy a csapatnak (miért menne bármelyik csapatnak is Cassellel), kb pont 3 mérkőzésre van szükség, h a szurkolók akkora nyomást helyezzenek a vezetőségre, h bedobják Teddyt a mélyvízbe... Egyébként ha Cassel a kezdő, és vezettek fél negyeddel a vége előtt legalább 2 posessionnel, akkor áll be hídvíz, abban van ráció, szokja csak milyen élesben átvenni a labdát a centertől és odaadni Peterson kezébe...


Padozás vs mélyvíz, ezt irányítója válogatja,

- Elway és Manning pl day1 starterek voltak, és elég felejthető rookie szezonnal kezdtek (most Leafet nem hozom mert rajta vélhetően semmi nem segített volna, Manning meg hiába adott sok TDt, dobta mindenfelé, vezette a ligát INTekben), ugyanakkor Lucknál utólag fel se merül, h jobb lett volna ha ott tartják még PMet is egy évre, hogy padozzon. De ha már itt tartunk Tarkentonnak se a rookie éve volt a legsikeresebb, egyébként meg nem egyszer csereként állt be 61-ben... Férfiasan bevallom, hogy George Shawról nem tudok sokat - annak ellenére, h nálunk fejezte be pályafutását - így azt sem tudom, sérülésekkel bajlódott és ezért volt, h ő kezdett, de Tarkenton fejezte be, vagy eleve ez volt a terv. Persze ha padon kezdik az első évüket, nem biztos, h a bemutatkozásuk nem sikerül ugyanúgy gyengébbre és végső soron nem dobnak csak ki egy évet az ablakon. Egyszerűen túl kicsi a minta, h bármit mondjunk arról, megéri egy évet padoztatni bárkit is

- A másik oldalon még nehezebb ítéletet mondani. Culpepper padozott 1 évet mielőtt beállt, és Pro Bowl szezonnal nyitott, h mi lett volna, ha már egy évvel korábban is kezd, azt nem lehet megmondani, ahogy Rogersnél se. Én azt hiszem egy QB sokat tud tanulni egy veterán irányítótól. Egy spread QB-nak az undercenter snappek elsajátításához nem feltétlen a pályán kell égetnie magát, de egy bonyolult playbookhoz való adaptálódás is túlcsúszhat egy TC-n, de úgy általában akkor jöhet szóba az első körös QB padoztatása, ha megfelelő veterán van előtte a DC-n. Casselről a KC-ban eltöltött évei után nehéz hasonló képzelni...

Akármi is lesz a döntés lehet majd támadni is és védeni is a döntést példákkal és érvekkel alátámasztva. Végsősoron egy edző általában a győzelemre általa legesélyesebbnek vélt keretet küldi pályára. Amikor az újonc padozik többnyire azért van szvsz, mert a másik egyszerűen jobb nála, amikor meg bedobják a mélybe, akkor azért, mert ő volt a jobb a TC-n. Kivételek mindig vannak. Menetközben meg egy sikertelen szereplés előre nem vált változásokat is hozhat. Egy QB csere sokszor új lendületet adhat egy csapatnak, olyankor úgy érzik tiszta lappal kezdhetnek, és újra 100%ot tudnak nyújtani, ez elég lehet ahhoz is, h kijöjjenek a gödörből.
Az 53 fős roster összeállításokar még számít a kor meg a fizetés, hogy ki a kezdő, ott már elsősorban az dönt ki a jobb. Jelen esetben, ha Bridgewaternek a tehetsége megvan, h megszerezze a kezdő posztot Casseltől, ha ezt megteszi nincs kérdés, ha nem, akkor mindegy ki az irányító nem sok esélyetek lesz a divízióban...


Az irányítócserélgetésről, pedig - tudom nem erről van szó, de magaslabda - ajánlom figyelembe megnézésre az 1950-es Ramst, a mai napig legponterősebb offense-t points/game tekintetében
 www.pro-football-reference.com/teams/ram/1950.htm
2 HOF QB-t cserélgettek meccseken belül Norm Van Broecklint és Bob Waterfieldet. 12(!) meccsen szereztek 466 pontot, (majdnem 39 meccsenként, köze 1 ponttal több meccsenként mint a tavalyi agyonsztárolt Broncos) '51-ben hasonló felállsában bajnokok lettek. 😊
Na ez nem azt jelenti, h Cassel + Ponder párossal megcsináljátok ugyanezt, míg Bridgewater tanul mögöttük, de nem példanélküli. Pár éve a Cards egyébként próbálkozott hasonlóval Warnerrel és Leinarttal, kisebb sikerrel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Majd akkor néztek nagyot ha Ponder kezd 😊 😀 Simán Cassel fog kezdeni, nem hoztuk volna vissza ha nem számolunk vele. Teddy-t akkor tudom elképzelni ha bejön valami komoly sérülés. Tudom hogy kezdő szinthez közel van, de nem fogunk vele kapkodni ebben biztos vagyok.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Úgy gondoltam,hogy kezdőként!
Előtte is bejöhet már1-2 negyedet akár! 😊ZoliZoltán
Értettem én, de mondj egy releváns indokot ami miatt van értelme, hogy ne Teddy kezdjen csak a 3.meccstől?
Negyedekre? Ezt te se gondolod komolyan, azért ez nem egy vicc liga, hogy negyedenként cserélgessük az irányítót.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úgy gondoltam,hogy kezdőként!
Előtte is bejöhet már1-2 negyedet akár! 😊