Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Griffen többször odaért a dobás utáni pillanatban a Qb-hoz és szabályos keretek közt ütközött vele. Nem lett sack ezek közül, de nem nagyon tudták tartani. Az ilyenek egy teljes meccs alatt összeadódnak. Jól játszott. Az első D-line jól játszott, még Joseph hiányában is.

Az, hogy ki kivel mit játszik az előszezonban teljesen összehasonlíthatatlan, hiszen az első gárdák is sokszor hiányosak, a legjobbak nem játszanak. Illetve a meccsekre való készülés is más szempontok, más prioritások alapján történik, mint alapszakaszban. Ahol szintén nem mérvadó, hogy két csapat ugyanazon ellenféllel milyen eredményt ért el, itt meg főleg.

Amit azonban jó volt látni, az az edzői kar egyértelmű talpraesettsége, és lehet érezni, hogy olyanok irányítanak akik oda is valók. A támadók rendszere és a védők rendszere is fekszik a játékosoknak, egységesnek tűnik a csapat. Az O pedig még megkapja az AP faktort ami a védelmeket is más fajta védekezésre kényszeríti, és elméletileg még több hely marad a passzoknak. Az látható, hogy sok ki útvonalat használunk, hogy ha besűrűsödik középen a box akkor nagyobb területek nyílnak a külső területeken. Már csak az éles meccsek hiányoznak AP-vel a fedélzeten.

Skol Vikes!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
nem is érzem az elvonási tüneteket..ááá nem. 😀
Csak kondenzedben néztem vissza a meccset de úgy izgultam mintha tét meccs lett volna erre Teddy utolsó playe nem volt rajta,,,, 😕
Még jó hogy vikingsoldalon pont azt a playet rakták fel.
Magam részéről reménykedem tetszik a csapat a látható hiányoságok ellenére is!

SKOL VIKINGS!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 713 — Vikings fan
Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy a Texans ilyen szar...cserekkel egyutt...vagy nekunk volt ilyen jo az egesz csapatunk!? :-pZoliZoltán
Preseasonbe ilyeneken ne gondolkodj, mert felesleges 😀

Meccset meg nem lattam(majd csak szerda este)Griffen mutatott mar valamit???ZoliZoltán
Pass rush jó volt, ő is jól nyomta össze a zsebet elég sokszor ért a QB közelébe. Volt egy tiszta holding is ami ha nincs bezúzza a QB-t, de nem fújták be. Amúgy nagyon energikusan mozgott.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meccset meg nem lattam(majd csak szerda este)Griffen mutatott mar valamit???
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy a Texans ilyen szar...cserekkel egyutt...vagy nekunk volt ilyen jo az egesz csapatunk!? :-p
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A lényeg a fokozatos fejlődés, és nem mondom hogy nem esik jól a win még ha csak előszezonról beszélünk is. Sérülések nélkül hozzuk le ezeket a meccseket, és meg leszek elégedve. A first down-ok jelentős többségét passz játékból értük el, ez jelzi hogy más szelek fújnak az offense-ben, AP játékával ez is változni fog. Addig a blokkolás is rendbe tehető, és másként muzsikál az OL is ha ő pályán van. Skol!

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 713 — Vikings fan
Walsh érdekes meccs előtt beverte 70-ről erre az 50-eseket mellerugta.
Casselben lattam a fenyt csak az a baj, hogy ő tétmeccsen nem fogja ezt hozni.
2. Felidei Teddy show meg hatra van. 😀
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Érdemes volt végignézni, mert tényleg fordulatos meccs volt, ami az Arizonának is köszönhető, mert jól játszottak. Tökös módon mentek neki a 4-ik kísérleteknek is.

Jól halad a csapat, de látszik, hogy vannak még orvosolandó hibák, Walshban túl sok pont bennmaradt ez nem megengedhető éles meccseken, bár az 50+ fölötti rúgások már nem "kötelező" jellegűek, de ő eléggé elkényeztetett minket ezekkel is, szóval meglepő volt ennyi hiba, az 1 pontosról nem is beszélek.

O részről a két Qb jól vitte az egységeit, Cassel is magabiztos volt, pedig kemény védelem ellen játszott. Teddy meg több védelmet kapott az első hetinél, meg is találta a célpontjait, bár neki sem volt egyszerű a dolga, mert jött rá is a nyomás rendesen. A passzjáték rendben volt, egy két fontos dropot leszámítva, de a futás az katasztrófa. Már -4 yardon védő van a futón, és így AP-nek is nagyon nehéz lesz futnia. Valami a blokkolásokkal nagyon csúszott most, mert ez nem megengedhető.

Védelemből az első drive csúnya volt, de aztán a D-line felszívta magát, és komoly nyomást rakott Palmerre, bár nem sackelték, de minden dobás után ott voltak ami meg is látszott. Barr aztán hozott egy sacket is, de számban lesz ez még jobb is, a lényeg, hogy az ellenfél Qb-ja ne érezze jól magát a zsebében. Jó hogy a védelem tudott váltani meccs közben is, az előző edzői karral ez volt a legnagyobb gond, hogy ha nem működött amit eleve kitaláltak akkor sem voltak képesek érdemben reagálni.

Teddyt nagyon szereti a közönség, és most rá is szolgált a teljesítményével. Ígéretes volt amit produkált, reméljük tovább fog fejlődni a győztes drive alatt is nagyon higgadt volt ami előremutató. Az ilyen tipusú fordítás az előszezonban is jót tesz a csapatmorálnak, látszott az öröm a padon is, nem csak a lelátókon.

Az eredmény nem érdekes, de vannak jó jelek egy jó csapattal játszottunk felkészülést. Van még miben javulni, de ezt az edzői gárdát képesnek tartom arra, hogy továbbra is előre vigye a társaságot támadóknál, védőknél és speciális egységekben is.

Skol Vikes!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
TEDDYYYY !!! 8-)
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valóban jó meccs volt, nekem nagyon tetszett, izgalmasra sikeredett a vége. Az első negyedben a védelemben lehetett látni olyasfajta hibákat mint tavaly, de szerencsére nem azok voltak többségben.

Cassel és Bridgewater is jól játszott ketten együtt 28/36 passzot 330 yardot és 3 TD-t (Cassel 1 TD, Teddy 2 TD) hoztak össze, Cassel ráadásul nagyon mozgékony is volt. A futójáték Banyard beállásáig csak haldoklott, Asiata nem tudja hozni a szintet, Banyard második futására 56 yardot szerzett. Rudolph 4 elkapás 89 yard és 1TD, úgy hogy az endzoneban volt egy elejtett labdája, amit simán foghatott volna. Thielen ismét bravúrozott, de ő is elejtett egy sima TD passzt.

Walsh lábán állítani kell mert ma kettő 50+ -os mezőnygól és egy extra pont ment mellé, most ez nem került semmibe.

Rodney Smith győztes TD elkapása gyönyörű volt.

2-0 BABY!! 2-0
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Több rajongói fórumon, oldalon csak ennyit jegyeznek meg az emberek (ez mindent elmond):

- - - - - C L U T C H T E D D Y - - - - -


SKOL VIKINGS, SKOL ! ! ! GOOO MINNESOTA ! ! !

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Gyerekek, jó meccset nyomattunk, így a 2. héten! Érdemes volt felkelni ...

Arizona azért hozta a yardokat - a VIKINGS Defense nem tökéletes - Lindley olykor-olykor szépen megindította a labdát, bár a legfontosabb pillanatban rontott, de a szerencse melléjük állt mégis, avagy a véletlen. Cassel munkája kiegyensúlyozott volt, de szerintem nincs meg benne az a több, amiért érdemes lenne vele felállni az alapszakaszban. Teddy jól csapatta a halftime-tól, szerintem még látszódik, hogy szokja a környezetet - de ez természetes. A stadion dübörgött a 'TEDDY, TEDDY' üvöltésektől - mindenki tőle várja a megváltást. Várják is! S ma megmutatta Teddy, hogy nem hiába várják. Walsh nem volt jó - hibán hiba.
A vége igazán izgalmas volt - azt hittem, hogy ... Sok pontos, szép meccs volt ... Nice job! Talán érdemes megnézni ismétlésről is ... 😊 Minnesotaban boldogok lehetnek az emberek ma ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azt olvastam,hogy TB a 1st OL-el is kap par snappet.

Nekem ez az LB sor akkor is karcsu....jovore csak LBt kene draftolni....
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A. Peterson nézőpontja:
 pbs.twimg.com/tweet_video/BvLfuaWIQAA0sL6.mp4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Teddy fog ma kezdeni ?

Arizonában mi a helyzet ? Nem olyan rosszul indították az előszezont, van okunk félni ?Zoli
Miért ne lenne? 😀
Ez nem a 3 évvel ezelőtti Cards bro. 😀silent7939
Elhiszem. 😊
Szerintem az első héten elég jól nyomtátok (bár csak részleteket láttam) ! Sok sikert ma estére... SKOL VIKINGS! 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Teddy fog ma kezdeni ?

Arizonában mi a helyzet ? Nem olyan rosszul indították az előszezont, van okunk félni ?Zoli
Miért ne lenne? 😀
Ez nem a 3 évvel ezelőtti Cards bro. 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 713 — Vikings fan
Teddy fog ma kezdeni ?

Arizonában mi a helyzet ? Nem olyan rosszul indították az előszezont, van okunk félni ?Zoli
Cassel lesz az első csapattal továbbra is.
Előszezonban maximum egy dologtól félek, hogy valaki megsérül 😀
Futás megfogására leszek kíváncsi.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Teddy fog ma kezdeni ?

Arizonában mi a helyzet ? Nem olyan rosszul indították az előszezont, van okunk félni ?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Vikings Liga?(magyar)ZoliZoltán
Oda jelentkeztem, akkor marad az, köszi.spiczi
Nincs mit.

Remelem ma Teddy mutat valamit! :-p
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
hajnali fél három és lesz majd link
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ma játszunk a Cardinals-szal és pontosan mikor (hajnali 2-kor)? Valahol majd nyomon lehet követni a meccset? Tudtok majd linkelni? ...
SKOL !

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Vikings Liga?(magyar)ZoliZoltán
Oda jelentkeztem, akkor marad az, köszi.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Vikings Liga?(magyar)
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
OFF

Ma eszembe jutott, hogy játszani kellene a szezonban a Fantasyvel, de most amikor benéztem a bowl.hu-s részlegre, úgy láttam hogy csak pár nappal ezelőttig lehetett jelentkezni. Röviden: ezen a fórumon már ****hatom ezt a témát, vagy van még valami szabad liga?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na ez az,hogy Teddyt a második sor nem hozta túl könnyű helyzetbe....sőt.