Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Futojatekunk is harapni fog,es meg mas finomsagok is lesznek!! :-p

Csipazom Bradat de most sokat fog menekulni...kapni,fekudni!:-p

SKOL!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egy szó mint száz Róma sem virágzott örökké,Paulus
Vicces, hogy pont ezt idézted, pár hete angliában találtam egy fasza újságot, a patriots elemző résznél pont ezzel indult.. Pontosabban egy kérdéssel, hogy vajon a Pats uralma az AFC East-ben, vagy a Romai birodalom virágzása tart tovább? 😊 Jó meccs lesz, félek nagyon a Vikes futójátéktól, ha egy Dolphins is szét tudta futni a Pats védelmet. (plusz A. Peterson ellenem kezd fantasyben 😀)
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért egy Viking ennél drágábban adja a szakállát 😉 😊 Mondjuk legalább egy Pats elleni sikerért. 😀
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Jó írás! Szerintem idén Cassel jobb lesz sokkal. Neki fontos milyen edzők állnak mögötte, és ez kicsit frankóbbnak tűnik mint az előző osztag. Reménykedem.

OFF: A nőkről jut eszembe: Első győzelmünknek a jelenlegi barátnőm örült a legjobban. Utolsó győzelmünk óta nő a szakállam és megfogadtam hogy az első győzelemnél levágatom. Nagyon szurkolt.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Visszatérve a hétvégi meccsre most elválik hova lehet minket sorolni ebben a szezonban. A Rams ugye több problémával is küzd jelenleg, így még mindig sokan legyintenek az ott elért eredményre. Nekünk ez mindegy a W ami számít, ez már nem előszezon. Ha most is meghatározó produkciót nyújtunk, és látható lesz a csapat ereje, akkor kerülünk fel a radarra.

Szerintem ha a D-line hozza az eddig látott formáját, el lehet venni Brady kedvét a játéktól. Ott kell lihegni a nyakában, amikor el is mennek a passzok akkor is érezze, hogy majdnem ott voltunk. Ha haladnak is, sok sok apró játékkal menjenek, ne adjunk könnyen egy yardot sem. Szét kell előtte tolni a zsebet, és elkapkodja a gyors dobásait is. Nem ő fog kirohangálni, hogy futásból dobáljon. Vannak ilyen irányítók, de Tom jó játékához szükséges a stabil zseb. Ha ezt meg tudjuk oldani az O és a Spec team is felrak annyi pontot ami miatt változtatni kell a rövid yardos passzjátékokon. akkor meg kezdődhet az igazi terror. Jönnek Griffenék a zsákokkal.

Ami kulcsfontosságú az új stadion milyen atmoszférát jelent majd, a csarnokban brutál hangosak voltak a nézők, ezt hozni kell kint is valahogy, mert nagyon nehéz gyors robbanékony D-line ellen passzt védeni, ha nem hallja az O-line az indítást. Nekünk pedig bármelyik oldalról becsaphat a villám ha valamelyik O-line elalszik az indításra, amikor meg rizikózik, bizonytalankodik jönnek a false startok.

Offense részről könnyebb dolgunk lesz szerintem mint a Rams ellen, itt nincs olyan front seven és főleg D-line mint ott, hiába jobbak a Secunderyben, ha a futások kimennek open fieldre sem Petersont, sem Pattersont nem tudják fogni. Casseltől game manager szerepkör kell, semmi túlvállalás, ki útvonalak lead-elése az oldalvonal felé ahol nem lehet Int, max incomplete passz, Rb útvonalak, TE kifele menő útvonalainak gyors megdobása, a megürített LB helyekre. Nyilván, ha pontháború lesz, és nem megy a védelem akkor veszíteni fogunk, kicsi az esély, hogy ha nekünk kell futni az eredmény után akkor azt passzokkal teljesíteni tudjuk, nem azért mert nem lenne hozzá emberanyag, mert van kraft a Wr és Te állományban is, de az már nem a mi játékunk.

A Spec Team pedig hozza a formáját, és ott baj nem lehet, akár döntő tényezővé nőhetnek elő.

Egy szó mint száz Róma sem virágzott örökké, minden birodalom megrogyhat egyszer, ha új agresszív, fosztogatók érkeznek a falai alá. Szóljanak a kürtök Róma falai előtt és tömjük meg a sárkányhajókat kincsekkel. Odin lándzsája, Thor kalapácsa, és Heimdal kürtje kísérje harcba harcosainkat. Mert a bátrak örökké élnek! Aki harcban esik el, azt várja a Walhalla örök csatamezeje, minden hajnalban háborúkkal, és este étellel, sörrel gazdagon rakott asztalokkal, no meg nőkkel. 😊

SKOL VIKES!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem sérülés miatt nem edzett a hírek szerintPaulus
Köszi....
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
nem sérülés miatt nem edzett a hírek szerint
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
AP-vel mi a történet? Elvileg nem edz... fog játszani?
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem fog. Max többet lesz fenn Johnson a rotációban
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Floyd fog jatszani?Tudtok valamit rola?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltán
Hát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
mikor a pályán van csukd be a szemedKmetyG
Inkább bízok benne, hogy valamely Pson megoldja 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltán
Hát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
mikor a pályán van csukd be a szemedKmetyG
Plusz hang le... XD
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltán
Hát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
mikor a pályán van csukd be a szemed
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltán
Hát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Nem tudom ki hogy van vele, de én nagyon várom Teddyt, mert Cassel továbbra sem tetszik. Fogunk még vele csúnyán megégni.
D-Line viszont üt, ahogy vártam, a blitzeink is elég jól ülnek, a hátsó sor meg nem most derült ki mit tud.
Puntjaink viszont nem tetszenek és lehet Thielent kéne inkább visszahordatni, mert Sherels megint csinált egy buta hibát.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A hét kérdése. Mit teszel ha két benga nagy O-line jön veled szembe, és mögöttük indul a screen elkapás??

Megoldás Barr módra, becsapódsz a két torony közé, egyet beseggeltetsz, és átesik rajta a labdás... 😀 Állat ez az ember.

 thevikingage.com/2014/09/09/rams-vs-vikings-rewind-anthony-barr-blows-screen-gif/Paulus
Ezt most megnéztem párszor...ez tényleg egy vadállat! 8-)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
bowl.hu Power Ranking

9. Minnesota Vikings (1-0)

Ha Cassel dacára 28 ponttal nyersz, ott valami nagyon megy.

:rolleyes:
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Jaja. És azért most jó kis DL van itt is (és persze ott is), szóval nincs ok a panaszra, inkább örüljünk Johnson sikerének is, és annak, hogy a kemény melónak még mindig van gyümölcse.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Van ilyen, hogy egy játékosnak egyik helyen nem jön be az NFL másik helyen meg tud produkálni.

Sok minden lehet e mögött, játékosnak jobb rendszer, jobb felkészülés, jobban motivált, jobb környezet, jobb élethelyzet, meg még ezer dolog.

Szerintem ezzel nincs miért foglalkozni, sokszor bukkannak elő ékkövek a semmiből az NFL-ben, és vannak akik a csillagok közül zuhannak le egy pillanat alatt.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A nap meglepetésember

George Johnson! Az edzőtábor legnagyobb meglepetése volt az ő játéka. A vikingeknél nem marasztalták, nálunk már az előszezon meccseken is megmutatta, hogy az ellenfelek irányítóinak siettetése remekül fekszik neki. Tegnap is gyakran láttuk Eli nyakában (néha szó szerint). Teljesítménye (3 tackles, 1.5 QB sacks, 2 QB hits) elismerésre méltó. Bazzani
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A hét kérdése. Mit teszel ha két benga nagy O-line jön veled szembe, és mögöttük indul a screen elkapás??

Megoldás Barr módra, becsapódsz a két torony közé, egyet beseggeltetsz, és átesik rajta a labdás... 😀 Állat ez az ember.

 thevikingage.com/2014/09/09/rams-vs-vikings-rewind-anthony-barr-blows-screen-gif/
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem lesz gyenge a csoport, a Lions nagyot alakított és simán nyert. A szakértők által PO-ba várt 2 csapat kapott ki az első fordulóban, a csoportmeccseken nagyon sok fog múlni.

Tudunk valamit a sérültekről? Fontos lenne ha egyben maradna a Defense legalább addig amíg az ellenfél is kitart 😊 Persze az Offense is fontos, de ott nem láttam nagy sérülést, értük csak szimplán aggódom 😊 😊 SKOL!!!

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Pats topikban vilag vege hangulat.XD
Hetvegen elso igazi hazai meccse Zimmereknek!Nem lenne semmi oket is elkapalni!:-p

Ott is a masodik felidoben esett szet az OL! :-pZoliZoltán
Tanulni kell 1 dolgot a Ramstől, amit megtapasztalhattunk. Én házam, én váram!! Keményen, agresszívan odatenni magunkat (az alattomos dolgokat azért hanyagolni), ha nyerni is tud a Pats, NAGYON fájjon nekik, Hugyozzanak vért, legyenek úgy szétzúzva, hogy minden levegővétel égessen. Hogy a meccs után ne tudják nyugodtan álomra hajtani a fejüket, és minden mozdulat a jeges pakolásért kiáltson. Igen, harcoljunk az otthonunkért. Én házam, én váram!!

Ha úgy kapunk ki, hogy mindent kitettünk a pályára, és az ellenfél így is jobb volt, akkor nem lesz okunk panaszkodni, minden csatát nem lehet megnyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jó volt az idei bemutatkozó meccs. Persze lesz ennél jóval nehezebb találkozó is, de elsőre azért elég jól sikerült. egy sok sebből vérző Kosokat vertünk meg, ezt nem szabad elfelejteni, viszont legalább meggyőző erővel, nem nyögvenyelősen.

Pár gondolat:

Védelem:
A passz támadásunk volt az egyik legkritikusabb kérdés külső elemzőknek. Azt hiszem ezzel nem lesz gond. Olyan srácok vannak a falban akik egytől egyig tudnak menni, és akarnak is. Motiváltak és vért itatnak velük. Ráadásul a rotációba is olyanok vannak, akik pályára lépésével is lehet ezt a szintet vinni. Lesznek jobb O-line-ok is ellenük, de mivel nem 1-2 embert kell megoldani a nyomás meglesz szerintem mindig, ha nem is 5 sack-el, és még több szabályos ütéssel. Aki viszont gyengélkedő O-line-al jön az szét lesz kapva, és a QB érezni fogja, hogy jönnek az Északiak.

Az LB sor nem lett igazán tesztelve, nekik egy erősebb támadógépezetnél kell igazán bizonyítani, amíg a D-line szétkapja a zsebet, addig teljesen jól dolgoznak mögöttük ők is-

A sec pedig élt a lehetőséggel, a nagy nyomás hozta nekik a nagy játék lehetőségeit. Azért ott vannak az embereik körül, és ha megvan az elkapás legalább a szerelést megcsinálják.

Támadók:

Az O-line összeségében jól tette a dolgát. A snap hibák persze csúnyák, ilyet nem szabad elkövetni, mert megöli a drive-okat. Kalil párszor hibára lett kényszerítve, de az elején lévő zaj, és az, hogy tényleg kiváló sebességű DE volt vele szemben magában hordozza a false start veszélyeit. Azért túl nagy gond nem volt. egy sacket nyeltünk azt pont rossz snap miatt. Cassel nem lett agyonverve sem, bár volt egy forró szituáció amit végül is eldobott. Segített mondjuk a playhívás is mert sok futás volt, meg rövidebb passzok, A futásnál voltak hibák, ezt főleg AP nyelte be de hozzá kell tenni a box még mindig tele van ellene.

A Wr-ek megtették a dolgukat, bár a főszerep nem a passzé volt, de amit lehetett kihozták a játékokból. A TE-kel együtt, még Ellison is szép elkapó játékot hozott. Patterson egy állat, hihetetlen érzéke van betáncolni a szabad helyekre a védők mögé visszavágva még blokkok nélkül is rengeteg yardot tud hozni.

AP-re nagyon rámentek, ez nem változott, de volt egy két hibás döntése is amikor a szél felé vágott ki nem használta a blokkhátkat, ami lehúzta a védőket a blokkokról. Még ebben a rosszabb döntésekkel is hozott majdnem 80 yardot, plusz elkapásokból is hozzátett. Ez folyamtosan fog javulni, semmi gond nincs. Asiata bár nem sokat futott, de Patterson TD futása előtt kökeményet blokkolt, ami kulcsfontosságú volt. Valószínű ezért maradt msot ő a rosteren nem Banyard, mert ő erősebb felépítésű, míg Banyard, McKinnon tipus amiből elég egy a keretbe.

Cassel hiba nélkül hozta a meccset, egy nagyon rossz dobása volt amiből lehettt volna INT is, amikor AP-nek szánt passzot jóval mellémérte a helyének, de azért ilyen mindenkinek benne lehet a játékában. Hülyeséget nem vállalt be és ez a fontos.

Az O döcögős volt azért többször, van még mit csiszolni, javítani, sok büntetés, rossz snappek, ezeket rendbe kell rakni, de van egy csomó lehetőség az egységben, és ezt Norv ki is hozhatja belőlük.

Spec team sok extrát nem hozott, A rúgásokat Walsh betette (magabiztosan), a visszahordásokat a Rams megölte, de cserébe ők sem hordtak vissza. Két jó Spec team találkozott. (Azért Austin két ejtéséből egyet megszerezhettünk volna.)

Ami külön fontos, hogy jó a csapat morál, a játékosok mennek, harcolnak, akár rutinos, akár fiatalról van szó, és ez a siker egyik kulcsa. Jól motiváltak. Lesznek biztos rosszabb találkozók is, de az első csata bíztató, a háború még csak most kezdődik. A kincseket berakodni, evezőket megragadni, aztán irány a tenger, az újabb ütközet. Szóljanak a kürtök, mert a Bátrak örökké Élnek!

SKOL VIKES!

Ja és a turnover mutató eddig +2. Ami szintén jó jel.