Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Game time decision hogy ki kezd. Limitaltan edzett szoval remelem ő kezd. Mondjuk a futasai limitalva lesznek gondolom.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.he7edik
élőben vagy élő adásban? 😀
Ha élőben akkor mázlsita, ha élő adásban akkor nem egyedül fogod. nekem már be va állítva az ébresztés 2:20-ra és ha jól olvastama sport2 élő adásban adja 2:25 től!

SKOL VIKINGS!SKOL TEDDY!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bridgewater a kezdő QB-tok, mert a Louisvilleben láttam egy-két meccsen és nagyon meggyőző volt.Ha igen tuti élőben megnézem a meccseteket úgy is rég láttam már Vikings mérkőzést.


több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ha Theodor jatszik meg akar nyerhetunk is!
Sok yardot nyeltek a sajtfejek a maciktol.:-p
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azert egyszer megizlelnem az erzest en is.😀
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..ZoliZoltán
Persze jó lenne normális fal, AP meg még egy értelmes CB de hát akkor azon aggódnánk, hogy kinek van esélye megverni minket az meg milyen már ? 😀Toca
Nem tudom ki hogy van vele én el tudnám viselni 😀
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Huhh.Hála a jó istennek!!!-szikla esett le-ZoliZoltán
szintén 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..ZoliZoltán
Persze jó lenne normális fal, AP meg még egy értelmes CB de hát akkor azon aggódnánk, hogy kinek van esélye megverni minket az meg milyen már ? 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azert jo lenne ha nem kene majd minden 3.playben futnia..
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legfontosabb az egész meccsből, hogy Teddy egyilag teljesen érett az NFL-re. Magabiztosan vezette az O-t és az O hajlandó küzdeni érte is. Az Atlanta védelme pont jó volt nyitásnak. Higgadt volt, és a nyomásra sem hozott buta döntéseket. Jó volt látni. Persze most a futás tudta támogatni ebben, és ez fontos lenne a jövőben is.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Huhh.Hála a jó istennek!!!-szikla esett le-
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Kmety csak ijetszteget nem kell mindent elhinni... 😀 idén egy ember lesz csak kezdő QB poszton és az Teddy.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mike Zimmer a hétfői sajtótájékoztatón mondta el, hogy Bridgewater MRI vizsgálata nem mutatott ki semmit, ma már jobban van és elvileg játszhat a Packers ellen. Mindenki megnyugodhat, főleg ZoliZoltán. 😊
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hát ez Lol ha így lesz......dande
pedig így lesz
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez Lol ha így lesz......
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na ne kurd fel az agyamat.....
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Harnish a tartalékoknál, Bethel-Thompson az aktív keretben és egyre nagyobb a valószínűsége, hogy a Packers ellen Christian Ponder lesz a kezdő irányító (Teddy sérülése miatt), cseréje pedig MBT.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Grat srácok teljesen megérdemelt win. Teddy nagyon jó volt, ez a meccs alapján végre megvan a fr. Qb, bár a túlzott hurrá hangulattól azért óva intenélek titek, mert a miénk az nem nfl védelem, sajnos még csak nem is hasonlít rá... sok sikert a továbbiakhoz 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Teddy úgy kellett most nekünk mint egy falat kenyér. 2.féldiőben voltak kis megingásai, de azért látszik,hogy más kávéházban játsza a játékot mint az előző 4 QBnk.
Hozza kell tenni a Falcons D mindent megtett, hogy ne rontsa el a bulit.
Viszont nagyon jol hoz dontest, jol erzi a zsebet es szepen mozog is ki. Ha jonnek fele sem fossa osszemagat. Remekul hivta at a playeket es Wrighttal kurva jol ereztek egymast.
Persze voltak hibak is de az most senkit nem erdekelnek 😀.
Fal jo volt ahogy az elkapok se droppoltak valami ilyesmi O-t vartam csak ugye AP-vel.
Asiata ha nyóc TDt fut se fogom szeretni, foglalja Banyard elol a helyet. 😀
Védelem ugyan sok pontot nyelt,sok yarddal, de megvoltak a Stoppok / labdaszerzesek amikor nagyon kellettek. Rhodes allat volt, míg Munnerlyn meg katasztrofa. Nagyon akar,de most inkabb atesett a lo tulso oldalara.
Azert a D faltól többet vártam ha már a végén a TE!! Volt az RT.
Jön a rangadó primetimeban, remelem Teddy-vel es nem veszes a serulese. Itt valik el igazabol mit tudunk.
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Na megérte fennmaradni az este! 😀
micsoda meccs volt. Van valakinek infója Teddyvel kapcsolatban?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Jó lenne nyerni!Teddy 4 TD!300+ yard! 😛ZoliZoltán
Asiatanak adott 3-at kölcsön, de amúgy megvolt.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó lenne nyerni!Teddy 4 TD!300+ yard! 😛
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Máskor elég ha linket raksz be 😀 Shawnka meg túl elfogult, simán ütjük őket 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Minnesota Vikings – Atlanta Falcons
2014. szeptember 28., 22:25, TCF Bank Stadium, Minneapolis

Teddy Bridgewater első NFL startjára készül a túlhypeolt Falcons ellen. Az Atlanta a Buccaneerst 56-14-re intézte el örökre múlt csütörtökön úgy, hogy minden labdabirtoklásukból sikerült pontot szerezni és a martalócoknak is csak akkor engedtek már pontokat, amikor garbage time-ban már a portás, a masszőr meg a fórumfocis fehérek alkották a védelem nagyját.
Szóval Matt Ryanék most se állnak majd le nagyon, ugye? A közvélemény szerint ez az alakulat közel megállíthatatlan jelenleg, Minnesotában sem a védelemről híres a csapat, így a Falcons valószínűleg azt fog támadóoldalon csinálni, amit csak akar. A sérültek közül mindenki bevethető ismét, Roddy White, Harry Douglas és Devin Hester is teljes körű edzésmunkát végeztek a héten, eddig tehát viszonylag kegyes Fortuna a kerethez. A Vikings másodvonala egyébként egész jól néz ki, Harrison Smith személyében hosszú időre megvan hátul a franchise játékos, Munnerlyn kapitány és Xavier Rhodes pedig közel biztos, hogy mindenkit kordában tudnak tartani, akit nem Julio Jones-nak hívnak. Illusztrálva a korábbi gondolatot: Drew Brees csak 3 drive-ból tudott pontokat csinálni ellenük, ami Drew Brees mércével annyira nem sok, viszont kevés.
Matt Cassel lábtörésének köszönhetően Hans Mike Zimmer végre valóra váltotta milliónyi Minnesota szurkoló fantazmagóriáját és nem Christian Ponderhez fordult a bajban, hanem az újonc Teddy Bridgewaterhez. A Louisville egyetem egykori kiválósága a Saints ellen nagyjából 3 negyedet kapott és ugyan nem vezetett egy TD drive-ot se, de az NFL egyik leghangosabb stadionjában pont annyi first downt szerzett, hogy a Saints támadósorát csak elvétve láthatta a publikum a gyepen. Teddyt otthon béke és nyugodtság várja. Annak ellenére, hogy a Tampa ellen a védelem 3 Seahawksnyi arcot pakolt magára, a Vikings könnyen visszaránthatja őket a földre. Továbbra is komoly gond van az irányítók siettetésével, amit eddig lehetett azzal ellensúlyozni, hogy a secondary szedte a labdákat, de hosszútávon ez annyira nem tűnik életbiztosításnak. A front seven nyeli a yardokat, a Saints és a Bengals kombinálva majdnem 300-at raktak össze. Ne csodálkozzatok rajta majd, ha a Matt Asiata-Jerick McKinnon duó is röhögve futják körbe Paul Worrilowékat. Hans Mike Zimmer azt mondta, hogy többször kell a labdát eljuttatniuk Cordalle Patterson kezébe, meglátjuk, hogy mennyire akarja Norv Turner erőltetni Teddyt a levegőben.
Vegasban 3 pontos favorit ebben a pillanatban a Falcons, de páros hetet írunk és szabad ég alatt játszanak a fiúk, ahol ugye mindig instabil az Atlanta. Sok fog múlni azon, hogy Teddy milyen lábbal kelt ki az ágyból: ha el tudják játszani ugyanazt a taktikát, ami a Saints ellen több-kevesebb sikerrel működött és limitálni tudják Matt Ryant a pályáról, akkor lehet keresnivalójuk, de ellenkező esetben nem hiszem, hogy most állna meg az atlantai úthenger.

Parrag Zsombor (shawnka)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Basszus....en meg csak most olvastam,hogy Cassel->IR!o_O
Azt hittem par het es ujra starter!Hmmm.
Jobbulast neki!Sajnalom azert!:-/

Visszatert Hegylako!Inkabb johetne backupnak,ahelyett a balfek Pöndör helyett!!
Ot is sajnalom am ,a fos rendszer miatt lett belole az,ami most....

Fusco->IR! 😕 Na o mar nagyobb baj....Ducasse helyett igazan johetne Yankey...sokkal jobb volt egesz offseason alatt!!!

GO TEDDY GO!ZoliZoltán
Hat Teddynek felvan adva a lecke, ugy tunik iden az nyerheti a North-t akinek eletkepes fala van. Egyelore a Lions vezet ebben 😊