Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Basszus....en meg csak most olvastam,hogy Cassel->IR!o_O
Azt hittem par het es ujra starter!Hmmm.
Jobbulast neki!Sajnalom azert!:-/

Visszatert Hegylako!Inkabb johetne backupnak,ahelyett a balfek Pöndör helyett!!
Ot is sajnalom am ,a fos rendszer miatt lett belole az,ami most....

Fusco->IR! 😕 Na o mar nagyobb baj....Ducasse helyett igazan johetne Yankey...sokkal jobb volt egesz offseason alatt!!!

GO TEDDY GO!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Bridgewater épp a születésnapomon lett hivatalosan is kezdő irányító az NFL-ben, nájsz 😊 hajrá Teddy!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor ezért volt ilyen homály a D az elején..

Most nézem....nem is 19:00-kor játszunk??? 😕ZoliZoltán
Mert nem játszott Bronkley? 😀 Ezt nem mondod komolyan 😀Toca
amúgy Brinkley 😊KmetyG
tudom, csak az I az O mellett van 😀
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Akkor ezért volt ilyen homály a D az elején..

Most nézem....nem is 19:00-kor játszunk??? 😕ZoliZoltán
Mert nem játszott Bronkley? 😀 Ezt nem mondod komolyan 😀Toca
amúgy Brinkley 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mert csak 2 LBvel jatszpttunk arra gondoltam
Nem igazan ertunk oda a kis rovid passzikra...uj volt nekik a sys vagy mi?!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor ezért volt ilyen homály a D az elején..

Most nézem....nem is 19:00-kor játszunk??? 😕ZoliZoltán
Mert nem játszott Bronkley? 😀 Ezt nem mondod komolyan 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor ezért volt ilyen homály a D az elején..

Most nézem....nem is 19:00-kor játszunk??? 😕
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Srácok, egy kérdés. Most nézegetem az NFL.comot és nézem Brinkley nem volt kezdő, se Cole. Ki kezdett ott MLB poszton?mocskonyi
4 fal, 2 LB (Anthony Barr, Chad Greenway), 3 CB, 1 SS (Robert Blanton) és egy 1 FS(Harrison Smith) kezdett

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
mocskonyi 320
Srácok, egy kérdés. Most nézegetem az NFL.comot és nézem Brinkley nem volt kezdő, se Cole. Ki kezdett ott MLB poszton?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Mivel panaszkodtam Rudolph sok dropjára ezért utánanéztem és: 16-szor ő volt a megcélzott játékos ebből 10-et kapott el 96 yardért és 1 TD-ért és 4-et droppolt, tehát minden 4. neki dobott labdát droppolt, ami szerintem elég sok.
Remélem felépül, de nem hiszem hogy nagy űrt hagyna maga után...Tred
Ez egy szép stat ,de azért kétlem hogy mind a hatot eldroppolta. Azért a QB sem mindig dobja jól.
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Mivel panaszkodtam Rudolph sok dropjára ezért utánanéztem és: 16-szor ő volt a megcélzott játékos ebből 10-et kapott el 96 yardért és 1 TD-ért és 4-et droppolt, tehát minden 4. neki dobott labdát droppolt, ami szerintem elég sok.
Remélem felépül, de nem hiszem hogy nagy űrt hagyna maga után...

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Csodas szezon...most mar Rudi is...radasaul ilyen sokat kihagy....
2 meccs ota nincs TD-nk...az gaz!

Ez a Falcons kijelentes meg...PAts ellen is arra szamitottam,aztan mi lett belole.😕
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Remek...
Albert Breer @AlbertBreer
Per source, Vikings TE Kyle Rudolph's MRI showed he needs surgery and he will be out for about six weeks.

Bár közel sem hozta az elvártat eddig ebben a szezonban, hiányozni fog nekünk is meg Teddynek is.
Akire egyébként nagyon kíváncsi leszek, így az első csapattal való, egy heti teljes értékű készüléssel a háta mögött. A Falcons védelme pedig nem nagyon jeleskedik az irányító támadásában, elég tűrhető meccset kap ilyen szempontból. Talán a fal is kicsit jobban tart majd.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos a futó játék teljes hiánya, nem segíti Teddyt, aki egyébként egész magabiztosan mozgott. Nem zavarta meg a nyomás sem. Jó benyomást keltett, nem vállalta túl sem magát, mondjuk a playhívás is visszafogott volt, de nem is biztos, hogy baj. Így nem nyerhettük meg a tegnapi találkozót. A védelem az elejét leszámítva egész jó volt, az eleje viszont siralmasan nézett ki.

Fejlődjön minél többet Teddy így élesben. (De valahogy a futásokat rendbe kell tenni, mert nagyon szarul néz ki a blokkolás a futók előtt.)

SKOL VIKES!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kibírom röhögés nélkül, hogy pont ellenünk lesz először kezdő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ugy legyen!!!😀

Casselnek jobbulast!!!
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Ha másra nem is, erre jó volt a mai meccs. Persze mielőbbi felépülést Casselnek, de akkor mostantól nézzük Teddy felemelkedését.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hivatalos: Teddy Bridgewater lett a Minnesota Vikings új, kezdő irányítója - mondta el pár pillanattal ezelőtt Mike Zimmer a Vikings vezetőedzője. Azt hozzá kell tenni, hogy Matt Cassel lábában több csont is eltört, így amúgy is képtelen lenne játszani.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Minnesota Vikings inaktív játékosok a Saints ellen:

QB Christian Ponder, WR Charles Johnson, CB Shaun Prater, LB Brandon Watts, G David Yankey , DE Scott Crichton és WR Rodney Smith
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Rhodesnak rossz napja volt(kb. mint az egész csapatnak) amúgy egy nagyon jó kis CB! 😊(pár év és elit)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Mostanra sikerült megnéznem a Pats elleni meccseteket. Hát Rhodes elég homály volt egész meccsenz ez eddig nem a 2013-ban draftolt cornerek éve, főleg akik az elején keltek el, kivéve talán Trufant.

Asiata meglepően emlékeztet Woodhead-re, jól lehetne használni szerintem egy első számú futó mellett.

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Megvan Simpson helyett ki került a keretbe: A Minnesota Vikings szerződtette az aktív keretbe Charles Johnson-t (WR) a Browns tartalékcsapatából.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
signing option.😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Banyardot es Teddyt akarok!Toca
az lehet, hogy te azt akarod, de elmondták, hogy amíg nem jön vissza Peterson addig Bridgewater sem lesz bevetve.KmetyG
Szóval, ha AP-t elmeszelik örökre az NFL-től, akkor Bridgewater sem fog játszani? 😉
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Banyardot es Teddyt akarok!Toca
az lehet, hogy te azt akarod, de elmondták, hogy amíg nem jön vissza Peterson addig Bridgewater sem lesz bevetve.KmetyG
Olvastam én is. Attól még én ezt akarom 😀