Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Egy QB mindenképp kell!
Harvinnal meg remélem lesz hosszabbítás!Ha nem hülyék...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Bray, Tyler Wilson duóból szívesebben látnék valakit. Vagy Gannon es Murray is erdekesebb lenne szamomra 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Itt egy kis latolgatás kivel lehetne megszorítani Ponder-t vagy kire lehetne lecserélni.

 vikingscountry.wordpress.com/2012/12/22/draft-2013-iranyitok-1/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nyilván mindig volt valami oka, hogy ne játsszon. De a tény az tény, hogy eddig mind3 évben problémás volt ilyen szempontból. Attól függetlenül, hogy ő a kedvenc játékosom az egész NFL-ben, azt kell mondanom, hogy nem reális, hogy 2. körnél korábbit kapjunk érte, ha egyáltalán eltradelnénk.
Sztem ha AP és PH bármelyik olyan csapatban együtt játszana, ahol miénkkel hasonló kaliberű Defense van akkor tuti, hogy Playoffban lenne a csapat minden évben...Tred
Lol 2.kor ne vicceljunk mar . Egy top 5 wr , top kr ,pr . Ha 2.kor-ert eladjuk en asszem egy ideig nem nezek Vikings meccset. Semmi olyan serulese nem volt ami kesobb hatraltatni fogja es meg csak 24-eves.
De amugy nem ertem egy bedopott pletykat/ osszeveszest mert kell ennyire felfujni. Nem vagyunk mi amcsi sajto...
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nyilván mindig volt valami oka, hogy ne játsszon. De a tény az tény, hogy eddig mind3 évben problémás volt ilyen szempontból. Attól függetlenül, hogy ő a kedvenc játékosom az egész NFL-ben, azt kell mondanom, hogy nem reális, hogy 2. körnél korábbit kapjunk érte, ha egyáltalán eltradelnénk.
Sztem ha AP és PH bármelyik olyan csapatban együtt játszana, ahol miénkkel hasonló kaliberű Defense van akkor tuti, hogy Playoffban lenne a csapat minden évben...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Mellesleg ha a statokat nezzuk Ponder az elso. 8meccsen szerzett 1400-1500 yardot, ebbol Harvin kozel a felet...
Latszik mikor Harvinnak nek volt nagy meccse Pondernek se.
Ha Pondert megtartjuk Percyt meg nem akkor szamomra a vezetes hosszu idore bekaphatja.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
1. Ha Fraziernek baja van inkabb ő takarodjon
2. Nem gyegen felfujt dolog, volt kis szovaltas , ha eltradelik nem ezert lesz hanem mert basznak ele normalis szerzodest tenni. Ami azert vicc ugy hogy a Vikings AP mogott legjobb jatekosa es meg kurva fiatal
3. Serulesek , elejen foleg migrenek voltak azok elvileg mar megoldottak.
Ha a passzok nagyreszet o kapja, raadasul sok screenel meg meg futokent is hasznalatos akkor konnyu megserulni. IR szerintem is ostobasag volt mondjuk... Frazier nem gondolta hogy playoffban lehetunk.
Es akkor meg elojon ismet a returnerseg. Itt tobben mondtak hogy returnorkednie kell en azt mondom mar most sem kene mindig neki, de folyamatosan le kell epiteni. O nem egy Hester aki mindenmasban annyira szar hogy ha nem lenne returner semmit nem erne. Legnagyobb/ legkiszamithaanabb fegyvere az O-nak . Lehet jokis returnereket draftolni 6.-7. Korben vagy udfakent , ha meg fontos meccs van max elovesszuk ot is.
Ui.: ha a vezetes annak ellenere hogy tavaly beallt semmi szo nelkul a sorba nem ad ertelmes szerzodest neki akkor baszodjanak meg. Carlsen kapott 5 millat mire? Akkor megertem hogy Harvinnal kezdi kicsapni a biztositekot a dolog...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem kis érvágás lenne....😕
Nem akarom ,hogy elmenjen! 😕
semmi pick nem pótolná....

Ő a favorit WR!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Lehet ha nem ő lenne az egyetlen akit passzjátékban dolgoztatunk akkor menne neki az egészségesen maradás... Ráadásul behúzzuk futni (jó párszor bele a közepébe) is mert tud, és visszahord is. Nyilván ha valakire ennyi van rápakolva akkor könnyeben összeszed sérüléseket is, de az elvesztésével egy olyan játékost buknánk aki egy univerzális fegyver, és még lehet is hosszútávon. Míg kapunk mondjuk egy második kört és lehet teljesen rosszul választunk, egy használhatatlan játékost sikerül megszerezni. Ha építkezni akarunk akkor a meglévő értékeket megtartva kellene ezt, mert egyébként csak a lukak tömködése folyik, és csak várhatjuk mikor fog az egyik repedés beszakadni.

Mennyivel előrébb járnánk, ha találnánk még egy kiváló WR-t (ami eleve nem könnyű) aki új fegyver lenne, mint ha kettőről kellene gondoskodni.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez érezhető volt, nyilván innen nem tudjuk eldönteni kinek van igaza. De az biztos, hogy Harvin elvesztésével nagyon nagyot buknánk, mert jóval többet ér mint egy 2.vagy 3. körös pick. Jó pár csapat szívesen megadná ezt érte, meg egy normális szerződést is, ami járna már neki a teljesítménye alapján.Paulus
Az a baj, hogy még nem volt egy egészséges éve, és hát sajnos a profi sportban a sérülékenység is nagy szerepet játszik egy játékos értékében.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ha hinni lehet a pletykáknak azon vesztek össze, hogy IR-re rakta Frazier Harvint, és ő pedig nem akart IR-re kerülni, mert bízott benne, hogy visszatérhet idén is. Nyilván ennek helyességét a sérülés tükrében lehetne megvizsgálni, de egy esetleges PO szereplés tükrében biztos nem jött volna rosszul Percy, ha egészséges. Viszont sérülten kár lenne kockáztatni a hosszú távú karrierjét.

Remélem megoldják ezt a problémát, és Percy marad a csapatnál, mert nem csak egy első körös húzást vesztenénk, hanem egy fiatal playmakert akire hosszú éveket lehetne építeni.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez érezhető volt, nyilván innen nem tudjuk eldönteni kinek van igaza. De az biztos, hogy Harvin elvesztésével nagyon nagyot buknánk, mert jóval többet ér mint egy 2.vagy 3. körös pick. Jó pár csapat szívesen megadná ezt érte, meg egy normális szerződést is, ami járna már neki a teljesítménye alapján.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😕😕😕
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Na csak azért, hogy ne csak az irányítóproblémával legyen gondunk, Frazier és Harvin összeveszett és nem biztos, hogy Harvin még jövőre is nálunk marad. Sajnos.

 vikingscountry.wordpress.com/2012/12/21/veget-ert-harvin-ideje-minnesota-ban/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úgy néznék valami marha jó Vikes meccset..melyiket szedjem le?
Melyik volt a legjobb Vikings meccs?😛
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az ok egyszerű!
A mai passz orientált ligában mi nem passzolunk!Vagyis ez egy egyedi Vikings!
már is többek vagyunk mindenkinél! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nem kell nekem Flacco vagy Alex Smith én egy rookiet akarok monjduk a 3.-4.körben.
Webbet lehetne használni de az edzői gárda töketlenségét inkább hagyjuk, mert csak felhúzom magam 😀
Nem tudom mit láthatnak még Ponderben, de ha egy 2000 yardos futó mellett egy QB nem tud playoffot elérni, úgy hogy azért a védelem nem volt olyan szar mnit az utóbbi években, akkor nálam az a QB kuka, hátha még nem is előre hane mvisszafele fejlődik akkor pláne 😀
Bár ezt nem tudom mért írom le te is ezt mondod, remélem azért az edzők is belátják.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Toca én értem, hogy te mit látsz benne, nincs messze attól amit én látok, de azt hiszem a pozíciójáról nem mi fogunk dönteni, és aki dönt az esélyt lát a fejlődésére. Egy első körös QB-t ritkán dobnak hamar a kukába, szóval a jövő év jó része még mindig róla fog szólni. ezért remélem, hogy a bizakodóknak lesz igazuk. Nyilván lehet hozunk mást még mellé, de az nem Flaco, vagy Alex lesz az biztsonak tűnik.
Egyébként egy kis tökösséggel, és fantáziával Webbet is többet lehetne használni, jó pár olyan kombinációt lehetne vele játszatni ami láthatóan működőképes az NFL-ben is, és nem kell, hogy erről szóljon az offense, de pár kemény ütést be lehetne vinni vele. Ráadásul ő még a hosszút is be tudná dobni, mert a karja megvan hozzá.

Rájátszástól függetlenül 8-8-nál sem lesznek óriási változások az edzői karban sem, és az irányvonalban sem azt hiszem. Nem, hogy ha pozitív lesz a csapat mérlege. Tekintve, hogy honnan indultunk idén nem volt feltételen elvárás a rájátszás, még ha például Ponder stabil fejlődésével simán meg is lehetett volna.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
"Már egy órája erről zeng minden amerikai sportújságíró és internetes oldal: Christian Ponder a Vikings irányítója hétfő délután összeházasodott az ESPN riporternőjével, Samantha Steele-el. A frigyre a Wisconsin állambeli Hudson város-ban került sor. A most már friss házaspár hétfő délután a városi bíróságon mondta ki az igen. Sok boldogságot kívánunk nekik." Vikings Country nyomán
Az amerikai sajtó remélem lassan nem csak Ponder pályán kívül hozott érett döntéseitől fog zengeni... 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Harvinnál nyilván jobb, hogy nincs közvetlen veszély szezon végén, de nem is kell megvárni a szerződése lejártát, mert rá is szükségünk van.

Pár helyen olvastam, hogy szóba hozták velünk Fitzgeraldot, amiben nem tudom menni a vágyálom, és mennyi lehet a realitása, de szerintem túl nagy lenne az ár amit draftkörökben kellene fizetni érte, hiszen nem lesz FA. Azért álomnak szépen hangzana a AP, Percy, Rudolph, Fitzgerald támadó gépezet, már csak olyan kellene aki oda is tudja dobni a labdát ezeknek a srácoknak... 😊

Kizártnak tartom, hogy Pondert kivágjuk, inkább javuljon, mert a jövő évet biztos vele fogjuk játszani. Ezért én inkább a javulásában bízom, lévén optimista alkat vagyok... 😀Paulus
Azért ne légy ebben biztos QB ratingge borzasztó amit ahhoz hozzávéve hogy 180 yardot tesz csak le a pályára ritka fos. Passzaiból átlagosan kevesebb 6 yardot érünk el. Ha nem hoznak mellé még egy QB-t én megeszem a kalapom.Toca
Valóban a számok az általad elmondottak, de a nyilatkozatok szerint a vezetőség, és az edzők is Ponder jövőjében bíznak, és még külső csapathoz közel álló régi játékosok is Ponder fejlődésének lehetőségét hangoztatják. Vagy igazuk lesz vagy nem, de nem hiszem, hogy jövő év elején más lenne a kezdő irányító, és ha lecserélnék sem az első pár meccs után. ezért én inkább abban bízom, hogy valamit csak sejtenek a szakmából, és tényleg van fejlődési lehetőség Ponderben, különben jövőre nem lesz vidám évünk ha előrébb szeretnénk lépni.
Paulus
Akkor is kell melle egy QB aki hogyha nem megy tovabbra sem be lehessen dobni. Szezonkozben meg nyilvan mindenki bizik benne foleg hogy meg playoff is lehet , erre majd terjunk vissza ha miatta nem jon ossze a playoff vagy botranyos teljesitmenye miatt esunk ki onnan. Most hulyeseg lenne azt mondani hogy nem bizunk benne mert akkor meg szarabb lenne(lehet??) , de azert varjuk ki az ev veget.
De nem igazan fejlodott tavalyhoz kepest, volt 3-4 jo meccse azota semmit nem er. Karja az gyenge eddig is tudtuk mondjuk. Latszik ha nincs Harvin nagyon nem tud mit csinalni. Nagyon nem lat jol a palyan se. Szoval tenyleg nem latok benne potencialt.
Főleg a jövő évi sorsolás tekintetében...(nem tudom làttàtok-e màr)!Bika lesz...ZoliZoltán
Hat igen, bar az idelI se volt egyszeru. Meg ebben a divizioban... Mondjuk nem tudhatod milyenek lesznek jovore a csapatok, meg ugye fugg attol is hogy hanyadikok leszunk a divizioban a vegen. 2. Vagy 3.
De a Giants-Skins-Cowboys-Eagles es a Steelers-Ravens-Bengals-Browns 8-as eleg nehez ebbol 6-an playoffba mennek vagy harcolnak a playoff helyert. A Clevlandbol ha tovabb epitkeznek lehet meg valami, mig az Eagles kerdeses. Hat kene egy jo QB azt mondom 😛
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Alex valszeg szabad lesz😊
kell elkapó még és miden jó lesz... a másik kedvenc csapatom a lions valszeg kibacca Titust ő se rossz csak hülye hozzáállása van a dolgokhoz...oleewear
Titus Young a kedvenc elkapóm a 2011-es classból. Azóta nem nézem a Boise State meccseit, mióta ő az NFL-be került.
Az az egy gond vele, hogy alkatilag ő is slot receiver típus, abból meg nálunk Dunát lehet rekeszteni.
Hát azért lehetne hozni valami FA QB-t vagy 4. körös pickként QB-t, hogy legyen valami nyomás Ponderen, mert ha ilyen teljesítménnyel is biztos kezdő, akkor az mindent elmond a QB poszt mélységéről...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Főleg a jövő évi sorsolás tekintetében...(nem tudom làttàtok-e màr)!Bika lesz...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Harvinnál nyilván jobb, hogy nincs közvetlen veszély szezon végén, de nem is kell megvárni a szerződése lejártát, mert rá is szükségünk van.

Pár helyen olvastam, hogy szóba hozták velünk Fitzgeraldot, amiben nem tudom menni a vágyálom, és mennyi lehet a realitása, de szerintem túl nagy lenne az ár amit draftkörökben kellene fizetni érte, hiszen nem lesz FA. Azért álomnak szépen hangzana a AP, Percy, Rudolph, Fitzgerald támadó gépezet, már csak olyan kellene aki oda is tudja dobni a labdát ezeknek a srácoknak... 😊

Kizártnak tartom, hogy Pondert kivágjuk, inkább javuljon, mert a jövő évet biztos vele fogjuk játszani. Ezért én inkább a javulásában bízom, lévén optimista alkat vagyok... 😀Paulus
Azért ne légy ebben biztos QB ratingge borzasztó amit ahhoz hozzávéve hogy 180 yardot tesz csak le a pályára ritka fos. Passzaiból átlagosan kevesebb 6 yardot érünk el. Ha nem hoznak mellé még egy QB-t én megeszem a kalapom.Toca
Valóban a számok az általad elmondottak, de a nyilatkozatok szerint a vezetőség, és az edzők is Ponder jövőjében bíznak, és még külső csapathoz közel álló régi játékosok is Ponder fejlődésének lehetőségét hangoztatják. Vagy igazuk lesz vagy nem, de nem hiszem, hogy jövő év elején más lenne a kezdő irányító, és ha lecserélnék sem az első pár meccs után. ezért én inkább abban bízom, hogy valamit csak sejtenek a szakmából, és tényleg van fejlődési lehetőség Ponderben, különben jövőre nem lesz vidám évünk ha előrébb szeretnénk lépni.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Flacco FA.....:-p
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Harvinnál nyilván jobb, hogy nincs közvetlen veszély szezon végén, de nem is kell megvárni a szerződése lejártát, mert rá is szükségünk van.

Pár helyen olvastam, hogy szóba hozták velünk Fitzgeraldot, amiben nem tudom menni a vágyálom, és mennyi lehet a realitása, de szerintem túl nagy lenne az ár amit draftkörökben kellene fizetni érte, hiszen nem lesz FA. Azért álomnak szépen hangzana a AP, Percy, Rudolph, Fitzgerald támadó gépezet, már csak olyan kellene aki oda is tudja dobni a labdát ezeknek a srácoknak... 😊

Kizártnak tartom, hogy Pondert kivágjuk, inkább javuljon, mert a jövő évet biztos vele fogjuk játszani. Ezért én inkább a javulásában bízom, lévén optimista alkat vagyok... 😀Paulus
Azért ne légy ebben biztos QB ratingge borzasztó amit ahhoz hozzávéve hogy 180 yardot tesz csak le a pályára ritka fos. Passzaiból átlagosan kevesebb 6 yardot érünk el. Ha nem hoznak mellé még egy QB-t én megeszem a kalapom.Toca
Alex valszeg szabad lesz😊
kell elkapó még és miden jó lesz... a másik kedvenc csapatom a lions valszeg kibacca Titust ő se rossz csak hülye hozzáállása van a dolgokhoz...