NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nah próbáltam megkeresni, de nem találtam, hogy ki írta először azt, hogy Harvinnak lejár idén a szerződése.
A lényeg, hogy nem fog lejárni, mert 2009-ben 5éves szerződést írt alá, ami számításaim szerint 2014-ben fog lejárni.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Amit még mindenképp szeretnék az évben:
-AP minnél nagyobb sikere (2000 yard) sikerei (szezon rekord, MVP).
-A védelem további moráljavító eredményei (azért a labdaszerzések szépen beindultak, vannak bíztató folgok)
-Ponder minnél megbízhatóbb játéka (nem csodát)
-A sajtfejeket elkapni hazai pályán 😊 (ez mindig nagy öröm 😊 )

Ha ezek teljesülnek akkor a PO csak hab lenne a tortán. Szerintem már jó reményekkel zárhatnánk az évet a PO-tól függetlenül. Aztán erre a sok lehetőséget rejtő fiatal csapatra rá kell erősíteni, a fontos láncszemeket megtartani)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez most tényleg olyan,hogy biztosra vehetjük,hogy cumi lesz...😕
De azért én is ,mint mindig bízom 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 416 — Bowl Winner
Azért a Texans-t jó lenne megcsapni...😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
WC helyen állunk, kár hogy a 2 legnehezebb mecsünk most jön,mondjuk ha a Texanst valami ordas nagy véletlen megvernénk még .
Mondjuk annak jobban örülnék ha összetudna egy 100-150 yardot kaparni AP a Texans ellen és akkor utolsó körben otthon rohanhatna a csúcsért.Toca
Ahogy AP és Zygi Wilf is mondta, nekünk már mindegyik meccs playoff.
A gond, hogy még győzelmekkel se tuti hogy bejutunk.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
WC helyen állunk, kár hogy a 2 legnehezebb mecsünk most jön,mondjuk ha a Texanst valami ordas nagy véletlen megvernénk még .
Mondjuk annak jobban örülnék ha összetudna egy 100-150 yardot kaparni AP a Texans ellen és akkor utolsó körben otthon rohanhatna a csúcsért.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Asszem Legatron mostmár talán tudja hol a helye...
Ja és ha "egy futóval" és egy kickerrel, elég pontot tudnánk szerezni, hogy túléljük a wildcardot, akkor felőlem mehet a menet 😀Tred
nem lehetne olyat, mint anno Longwell? Legatron az öbölbe, Crosby a Twin Citybe 😊
btw grat a győzelembe

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Asszem Legatron mostmár talán tudja hol a helye...
Ja és ha "egy futóval" és egy kickerrel, elég pontot tudnánk szerezni, hogy túléljük a wildcardot, akkor felőlem mehet a menet 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 416 — Bowl Winner
Én már annak is örülök, hogy nem lesz negatív a mérlegünk.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Ha a Dallas nyer ma, akkor az NFC 6. helyéről várhatjuk a Texans meccset... ezt sem gondoltam volna pár hónapja

valamint ha Giants még legalább egyszer kikapna, akkor a saját kezünkben a sorsunk. legalábbis szerintem 😀

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Georgát néztem idén többször is, a védelme kemény és fizikális, sokáig fogták az Alabama futógépezetét is. Ogletree kemény csapatok ellen szerzett rutinja biztos előny, gyorsnak tűnik ha olvasás után elindul, de még az NFL-hez nem elég erős (ezen lehet segíteni persze) sokszor láttam blokkokon fennakadni, spec temben is volt jó pár igen szép megmozdulása.
A North Carolinát idén kevesebbet láttam, de általánosságban jó D-falember nevelő iskola, így a DT-jük sem lehet rossz.
Az Oklahoma a kedvenc egyetemi csapatom, és mindig örülök ha Soonners játékos kerül hozzánk, de Stills nem fog. Nem rossz kezű játékos, de nem olyan tipusú WR mint amire nekünk szükség lenne, inkább Percy és Wright méretű, és nekünk egy igazi magas, fizikális szélső WR-re lenne szükségünk.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nyernünk kell!!! 😊

Nézegettem kiket hoznak hírbe velünk '13-as drafton;

Alec Ogletree, ILB, Georgia
Sylvester Williams, DT, North Carolina
Kenny Stills, WR, Oklahoma

Valaki aki néz egyetemi focit?Vélemények?
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 416 — Bowl Winner
Sadford kb. mint Ponder csak pepitában a kosoknál. Nem rossz a Rams, de verhetőek. Igaz, mi idegenben nagyon rosszul szoktunk játszani. A védelmük jó, a miénk is kezd magára találni. Két gyengus passzjátékkal rendelkező támadóegység közül végül az fog örülni, aki kevesebbet adja el a lasztit. In AP we Trust!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Oh.Köszi!
Szóval akkor még idén láthatjuk játszani! 😊

Amúgy szerintetek mi lesz a K(F)osok ellen?
Legjobb futók nem sok yardot hoztak össze ellenük...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 416 — Bowl Winner
Cook-kal amúgy mi a helyzet?ZoliZoltán
 minnesota.sbnation.com/minnesota-vikings/2012/12/12/3760692/chris-cook-injury-vikings

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cook-kal amúgy mi a helyzet?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Ez üt 😀
Pretty much defines Vikings' offense: Right now, Adrian Peterson's yards/rush (6.04) is higher than Christian Ponder's yards/pass (5.99).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
persze, múltkor olvastam, hogy általában olyanokra szavaznak a riválisoktól, akik amúgy is esélytelenek 😂Szobi22
Ez sajna nem fordulhatott elő Casey Hayward-dal, hiszen még egyik hétvégén sem volt Rookie of the Week nominee... 😊Tred
az mondjuk lehet, hogy tényleg nem..  www.packers.com/news-and-events/article-1/Casey-Hayward-named-NFL-Defensive-Rookie-of-Month/5344c54e-4b51-4e65-8c64-53e96d904ec9

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
persze, múltkor olvastam, hogy általában olyanokra szavaznak a riválisoktól, akik amúgy is esélytelenek 😂Szobi22
Ez sajna nem fordulhatott elő Casey Hayward-dal, hiszen még egyik hétvégén sem volt Rookie of the Week nominee... 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és főleg Trednek elmondani, hogy milyen returnernek lenni 😛
és arról, hogy ki legyen a DRoY: "Rookie Casey Hayward has still yet to give up a TD. QBs throwing at him have a rating of just 30.1. Those are scary numbers." 😊Szobi22
Harrison Smithre még szerintem Calvin Johnson is szavazni fog 😛

Tred
persze, múltkor olvastam, hogy általában olyanokra szavaznak a riválisoktól, akik amúgy is esélytelenek 😂

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
és főleg Trednek elmondani, hogy milyen returnernek lenni 😛
és arról, hogy ki legyen a DRoY: "Rookie Casey Hayward has still yet to give up a TD. QBs throwing at him have a rating of just 30.1. Those are scary numbers." 😊Szobi22
Harrison Smithre még szerintem Calvin Johnson is szavazni fog 😛

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Felesleges ezen vitázni,majd meglátjuk mi lesz!

Mindenesetre a Harvin szerződés hosszabbítás ,na az kell!ZoliZoltán
és főleg Trednek elmondani, hogy milyen returnernek lenni 😛
és arról, hogy ki legyen a DRoY: "Rookie Casey Hayward has still yet to give up a TD. QBs throwing at him have a rating of just 30.1. Those are scary numbers." 😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/cytopxjatfduwabbwajb.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


szavazzatok Smithre a rookiek között, meg persze AP-ra az AIR and GRUOND heti szavazásán. Azért az INT-ek előtt emgvoltak a blokkok rendesen mind Smithnél, mind Robinsonnál. Tehát ebből is látszik, több labdát kell szereznünk... 😊 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Felesleges ezen vitázni,majd meglátjuk mi lesz!

Mindenesetre a Harvin szerződés hosszabbítás ,na az kell!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Látom nem akarod megérteni amit mondok úgyhogy feladom.
Ha akar valszeg 1-2 évig még legalbáb fog rerunerkedni, de befogja látni, hogy ez így nem feltétlen éri meg, mégha te szerinted rohadt jó hogy 6 meccs után IR-re kerül mert szétzúzzák...Toca
Értem amit mondasz:
Akkor megpróbálom összefoglalni a gondolatmenetemet, hogy te is megérts engem.
- A jelenlegi szar QB miatt aránytalul sokszor kap labdát az LOS előtt (futások, screen passzok).
2012-ben
- A returnjei átlagban 35.9 yardosak.
- A elkapásai 11 yardosak.
- Futóként 4.4 yard per carry az átlag.

Szerintem, egy visszahordás nem sérülésveszélyesebb, mint 3 elkapás (amiknél a yardot nagy részét ő teszi meg yac-ként, és nem a labda), vagy mint 7-8 futás.
Ehhez hozzáteszem, legutóbb is egy reverse futásból sérült le, nem pedig KR-ként.

Ha lenne egy értelmes QB-nk, mint Farve 2009-ben, akkor teljesen egyetértenék veled, mert akkor közel nem erre használtuk Percy-t Offensben, mint most.
Tred
Ezt ertem, de 1. Az hulyeseg hogy nem veszelyesebb. Azert ott konkretan a egesz spec team teged akar szerelni, gyorsabban futsz , nagyobb utest kapsz stb. es emellett egy plusz terheles. 36-20 =16 tehat 16 yard plusz es offensebe is 15 yardot hoz kb. . De mondom igazabol nem ez a lenyeg egy olyan ember aki csomoideig migrenekkel szenvedett, ha ilyen elkapo nem biztos hogy KRkent erdemes hasznalni, mert elfog hasznalodni es 3-4-ev es roncs lesz mikor 6 evre megoldhatja a WR posztot.