Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊
vsanyi132
már bejutottatok? azért ha mi nyerünk és a GB harapni fog akkor nem hiszem...davemayer
A kezünkben van a sorsunk, ha nyerünk akkor bent vagyunk. A Giants tavaly ugyanígy volt, azért írtam hogy ilyen korán kezdődött a PO mert akár a múlt héten, most is PO formát kell hozni és csak a győzelem elfogadható, számunkra nincs számolgatás. 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt mi már az életünkért játszunk, hazai pályán ha harap a Packers ha nem fel kell őket szeletelni 😊 Akkor pedig mindegy hogy ti mit csináltok 😊 SKOL VIKINGS!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊
vsanyi132
már bejutottatok? azért ha mi nyerünk és a GB harapni fog akkor nem hiszem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
AP is coming!!


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊

Winfield sérülése aggaszt, igaz hogy vállalta a játékot a Packers ellen, de egy komplett PO-t nem hiszem hogy le lehet nyomni úgy hogy törése van valakinek, rá pedig óriási szüksége van a D-nek. Az SB-re talán rendbejön 😀 😀 Skol!vsanyi132
Winfield fel labbal karok nelkul is palyara fut , holmi tores nem akadalyozza meg. Igazabol ha jol olvastam a jatekban annyira nem zavarja, csak ra lehet serulni ami mar...
2 GB elleni W is mar menyorszag lenne , ennel tobbet Ponder nelkul nehez lesz. Ez is kegyetlen remalom lesz , viszont igy hogy kint jatszunk , a Wisconsini hideg sem lesz szokatlan.
De kicsit kezdunk elore haladni.
Most itthon kell verni a GB-t az se lenne baj ha AP 200+ot futna 😊
Remelem a Texans meccsbol tanulva ha nagyon fogjak APt hamarabb bevetjuk Gerhartot hogy kette fejeljen 1-2 embert 😊
FB poszt meg ilyen foleg ha 2 jo RB-d is van, mesz azt blokkolsz. Ha nem tudod hogy van ott egy FB olyan termeszetesnek tunik ahogy a res megnyilik, de hihetetlenul blokkol Felton. Egyszer Wattot is ugy fogta meg hogy csak pislogtam. Mellesleg Pondernek is jol blokkol shotgunban milor AP blokkol jol akkor is olyan mintha elbaszna mert Felton neha mint egy falember haritja el foleg a blitzeket , de azert a falemberek sem esnek at konnyen rajta 😊
Meghat 2000 yardos RBnek a fala is SB szint csakhat botrany passz jatek miatt levannak kicsit huzva.
Jovore azaz egyse is jobb lesz. Foleg ha Kalil a rookie mistackjeit elfelejti kurvagyorsan 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Biztos tudják az okosok...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Winfield amíg lehet a pályán marad, kérdés mi is tört el pontosan, mert van amivel szoktak játszani rögzítve, és van amit nem kellene erőltetni, nehogy maradandó károsodás legyen.
Az biztos, hogy Antoine félelmetesen játszik futás ellen, és megbízható coverben is, a fiataloknak igazi mentora. Szükség van rá a pályán.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊

Winfield sérülése aggaszt, igaz hogy vállalta a játékot a Packers ellen, de egy komplett PO-t nem hiszem hogy le lehet nyomni úgy hogy törése van valakinek, rá pedig óriási szüksége van a D-nek. Az SB-re talán rendbejön 😀 😀 Skol!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
köszi!
Ez a poszt még mondjuk oylan volt(nekem),ami kicsit figyelmen kívül maradt...😕 Minden mást próbálok mindig lesni.FB tényleg úgy tökre kimaradt...
Többet fogom figyelni! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mittudomén...nem követek nagyon más csapatokat...de ez a teljesítmény már PB...akkor csak csodálkozom.Igazából ennyi!ZoliZoltán
Azért egy Fullback, ha a mögötte lévő Tailback 2000 yard körül fut, elég sok mindent megtett a szezonban. Javaslom nézz meg egy két AP futást amikor előtte van, és csak azt nézd meg Felton mit csinál. A legkeményebb LB-ket zárja el, de volt olyan, hogy ütötte ki. Illetve van olyan játék amikor NT-t, DT-t akasztott meg, és zárt el a játéktól.
A Fullback poszt ritkán szól az egyéni csillogástól, amit ő tesz az elsőre nem biztos, hogy észrevehető, de ha nem a labdahordót figyeled, akkor fel fog tűnni amit csinál.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Feltontol mit varsz meg hogy PB legyen? Egy rush blokkolo allat 😊
Smith meg nem PB szerintem , Greenway igen de o mindig is underrated volt. De nem felek ott lesz o 😊
AP-Walsh-sal nem lehet vitatkozni.
Allen meg amilye gyenge volt elejen , olyan jo most. Sackelbwn/hurrykben is latszik, rengeteget double blokkoljak, nagyon figyelnek ra ezert is van a tuloldlalrol is nagy nyomas
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mittudomén...nem követek nagyon más csapatokat...(1-2 kivételtől eltekintve,konkrétan FB posztokat meg pláne nem...)de ez a teljesítmény már PB...akkor csak csodálkozom.Igazából ennyi!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Náal D-ből Greenway,smith
AP,Walsh oké.

Aztán kb tényleg ennyiZoliZoltán
Nem értem mi bajod Feltonnal? Szerinted ki lenne az a FB aki ott lehetne helyette?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Náal D-ből Greenway,smith
AP,Walsh oké.

Aztán kb tényleg ennyi
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Felton?Allen? ZoliZoltán
Ha a kérdésed az, hogy ők miért, akkor Felton szerintem egyértelmű. az ő FB blokkjai nélkül nincs ilyen sikeres futó éve AP-nek se, mondjuk az O-line is blokkol serényen, mondjuk Sullivan oda férhetett volna még.

Allennek nem ez a legjobb éve, ezért nála valószínűleg a név vitte fel a listára. Mondjuk most sem szar, mert gyakran kap duble teamet, sokat kell holdingolni rajta, és nyomást is tud adni egy két meccset leszámítva, de ettől nem biztos, hogy feltétlen NFC top3-as csak az idei évet tekintve.
Ha már védő, akkor Greenway idén jobban megérdemelné, de őt rendre alul értékelik, nem is tudom lesz-e ez másképp.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Felton?Allen?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
biztos, hogy nézem élőben, de mivel a tévén van a számítógépem is, így nem túl praktikus írogatni meccs közben, pláne olvasni is mit írtak. Szóval lélekben veled is leszek, de írogatni nem fogok az biztos 😊

Pro Bowl játékosaink: AP, Felton, Walsh, Allen,

megint megmutatkozik, hogy gyakran a megszokás alapján jutnak be játékosok, és nem mindig a teljesítmény alapján, de összességében a 4 játékos nem rossz szerintem. Igaz soha nem nézem a Pro Bowlt mert nincs értelme NFl-ben, de a játékosoknak biztos valamennyire fontos. (Már aki elmegy egyáltalán...)

A legfontosabb úgyis a vasárnap lesz... nekünk már két meccsel előbb elkezdődött a rájátszás.

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Nézzétek élőben és gyertek eredmény k övetőzni mert még elveszek a sok Sajtfej között 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na ezt köszi!
Akkor este nézem! 😛
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én is jobban szeretem a 19.00. órás kezdést, de ezt a meccset nem hagynám ki hajnali kezdéssel sem.

Ritkán nézem a sport tv-n a meccset, de a programjukon 31-én csak a Dallas-washington ismétlését látom. 01-én lesz ismételve kedden a Vikings-Packers találkozó. Ellenben 31-én megnézheted az el-classicot visszamenőleg vagy 10 évre, szóval nem lesz másnap ismételve ha jól látom.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én mondjuk annyira nem örülök az időpont változásnak!
Jó lett volna a megszokott 19.00...emberibb időpont!

ismétlés mikor van másnap???(de szerintem élőbe nézem...csak hátha)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ha pedig megnyerjük ezt a minden bizonnyal kőkemény csatát, nagy valószínűséggel utazhatunk lejátszani a PO-ban az újabbat a Sajtfejekkel.Paulus
Nem is gond, meg ok fekszenek nekunk a legjobban. 😊 Inkabb mint a Seawaks vay a SkinsToca
Ezt majd meglátjuk első körben vasárnap... A Sajtfejek sem szoktak az utóbbi időben ízleni nekünk, ezért van min javítani... Hatalmas hangulat lesz, és remélem a védelem az utóbbi időben látott formáját hozza, mert nagy szükség lesz rájuk (is).
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ha pedig megnyerjük ezt a minden bizonnyal kőkemény csatát, nagy valószínűséggel utazhatunk lejátszani a PO-ban az újabbat a Sajtfejekkel.Paulus
Nem is gond, meg ok fekszenek nekunk a legjobban. 😊 Inkabb mint a Seawaks vay a Skins
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ha pedig megnyerjük ezt a minden bizonnyal kőkemény csatát, nagy valószínűséggel utazhatunk lejátszani a PO-ban az újabbat a Sajtfejekkel.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Jó kis hétvége lesz ez! A gonosz erői már gyülekeznek, hogy bevegyék utolsó erődítményünket a Metrodome-ot, de a Viking harcosok nem engedhetnek az ördögi sötét erőknek, most nem szabad veszíteni, vérünket kell áldozni a végső diadalért!


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Hat ketlem hogy Ricsieket nezem, max ha Höri lesz. Ravens-Giants meccs szamomra ertekelhetetlen volt.
Vicc hogy tenyleg mar azt is hamarabb bemondtak hogy hany szallal tobb a haja Breesnek mint az eddigi rekord tartoknak, bezzeg hogy egy rookie rugó szinte hibatlanul NFL csucsot dont nem sikerult...
GB ellen remelem nem sok dolga lesz mert AP TDkig menetel tobbszor.
Otthon nyerni kell es WC , nem hittem volna.