NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
49ers fanok sem fognak szeretni minket ha idén még egyszer találkozunk 😊 Bár úgy lenne 😊 😊vsanyi132
Ha szeretni nem is de sajnálni mindenképp... (:


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊



Másik videó meg arról, hogy a Frisco fanok képesek voltak félórát maradni a stadionjukban és nekünk szurkolni (végül is köszike):

Go Vikings!
Tavaly Friscoban Giants mezes rendőrök vigyáztak a New Yorki-i szurkolókra mert az előző meccsen több Sanit fan-ba is belekötöttek a meccsen. Szóval HVCS mindenhol vannak.


több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megnéztem ma a meccs ismétlésében az utolsó negyedet, az eredmény ismeretében is hátborzongató volt, nagyon nagy élmény és köszönöm a csapatnak. Azt kell mondjam hogy mellénk állt a szerencse is, ami csak akkor lehet ha helyzetbe hozzuk 😊

Érdekes a szurkolói videó, sajtfejű barátunk nem nagyon tudta hova tenni a feszültséget, ha nem a stadionon belül történik a dolog bizonyára bunyó lett volna belőle 😊 itthon meg bármelyik falusi rangadón tuti tömegverekedés a kocsma előtt 😊 😊

49ers fanok sem fognak szeretni minket ha idén még egyszer találkozunk 😊 Bár úgy lenne 😊 😊

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊

Másik videó meg arról, hogy a Frisco fanok képesek voltak félórát maradni a stadionjukban és nekünk szurkolni (végül is köszike):

Go Vikings!
Ez csak természetes 😉


több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Ki hinné, de a sok év alatt csupán egyetlen egyszer játszottunk a PO-ban a Packers-szel, 2005. januárjában, 8 évvel ezelőtt. Az is wild card hétvége volt, Packers ugyanúgy 3. mi pedig 6. kiemeltek. A sajtfejek szerint persze kétszer lehetetlen ugyanabba a folyóba lépni, míg szerintünk a történelem ismétli önmagát.😊 Abban a szezonban is epic meccseket toltunk, a PO rangadó pedig méltó volt a két csapathoz. Favre 4 INT-et dobott, és olyan DB-k halászták le őket mint pl. Antoine Winfield.😊 Mike Tice volt a HC-nk (Bears fanok most mosolyognak), Linehan meg az OC (Lions fanoknak is egy pacsi). A videóból számos más név ismerős lehet, 8 év az még nem volt olyan régen:


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Komoly kis videók!:-p
Tisztelet a 49eseknek"😀


B.Ú.É.K. Vikingek !!!😉
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊



Másik videó meg arról, hogy a Frisco fanok képesek voltak félórát maradni a stadionjukban és nekünk szurkolni (végül is köszike):


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Boldog Sikerekben és Vikings győzelmekben teli új évet kívánok mindenkinek.
Kezdjük rögtön egy sajtfej skalppal 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon nagy mérkőzés volt. A Sajtfejek nem adták olcsón magukat, mindkét csapat a végsőkig küzdött, ki ki a saját stílusában. A közönség végig őrjöngve a meccset, hatalmas hangulatot produkálva. Nagyon szép teljesítmény erre a szezonra, de még nincsen vége...

A visszavágón most már hivatalosan is ki-ki meccs lesz, és most a Packerst segíthetik a hazai szurkolók, de nincs lefutva a találkozó.
Bár sokan nem vettek minket komolyan, még az utolsó meccsen sem, és sokan a PO-ban sem számolnak velünk a legkeményebb csoportból jutottunk be a rájátszásba, és nem fogjuk most már olcsón adni a bőrünket. Sok előny van az ellenfélnél, mert sajnos a zöld sárgák egy nagyon jó csapat bármennyire is bánjuk ezt, de nekünk is jó kis társaság állt össze, és nekünk is megvannak azok a playmakerek akik el tudnak dönteni találkozókat. Mindenkinek fel kell nőni a feladathoz, és oda kell csapni megint, hiszen nincsen veszteni valónk, ez az év már így is kitűnő eredményeket hozott, de ha már szar draftpozíciónk van, próbáljuk ezt még rontani a lehető legtöbb hellyel...

SKOL VIKES! Boldog újévet, és minél több harci kürt zengjen a 2013-as évben is, mert a VIKINGEK itt vannak... !!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
ha ez számít, én nektek szurkolok a wiscinsini hidegben, mert a lehetséges 3ból talán ellenetek vannak a legjobb esélyeink. aztán tavaly is örültem a törpéknek és be is szívtuk... azért hajrá vikes! 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Jaaa!?vasárnap hajnal???én meg már szabit akartam kivenni...😊Karaj!!!😊

A helyes hozzáállással tudok azonosulni! :p

ui:ja meg az a kapott TD amikor seho lseni 10-15 yardon belül(tőlünk...)
na azon rendesen k ivoltam akadva!!!JenningsZoliZoltán
Jo hat Henderson ( vagy Brinkley inkabb az elso) ugy bekajalta a playactiont mint egy nyeretlen ket eves.
Igazabol azert nem aggodom mert Winfid tuti jatszani fog es AJ Jefferson egy ilyen meccs utan ketlem.
Kicsit ami aggaszto az a speciel team munkaja ez a Ross gyerek nagyon elt. Illetve rengeteg mistackle a futon.
De igazabol tok mindegy a hibakat kielemezzuk az egy teljesen mas meccs lesz. Hidegben talan meginkabb hasznos lesz a futojatek. Mondjuk naluk visszajon Cobb akire talan Winfield lesz az emberunk meg Woodson is naluk szoval nem lesz egyszeru.
Butahibakat kene elfelejteni 2 telejesen felesleges kemenykedes, 2 hulye false start es mar is 40 yardnal jarunk.
AP beast modeban lesz ez biztos es igy van remeny 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jaaa!?vasárnap hajnal???én meg már szabit akartam kivenni...😊Karaj!!!😊

A helyes hozzáállással tudok azonosulni! :p

ui:ja meg az a kapott TD amikor seho lseni 10-15 yardon belül(tőlünk...)
na azon rendesen k ivoltam akadva!!!Jennings
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
AP-t jelölték a Fed Ex Air & Ground player of the week mostani fordulójában, amin sírva röhögök, hogy Ponder-t is.😊

Na jó, Ponder tényleg állat volt, bár így játszana mindig.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Azt adom, hogy úgy kellett a Sajtfejeknek még egy meccs ellenünk, mint púp a hátukra.😊
A fagyos tundrán bármi lehet, nem vagyok optimista, de lelkem mélyén bízok...😊Go Vikings!
Ez a helyes hozzáállás! 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Azt adom, hogy úgy kellett a Sajtfejeknek még egy meccs ellenünk, mint púp a hátukra.😊
A fagyos tundrán bármi lehet, nem vagyok optimista, de lelkem mélyén bízok...😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
AP: "Nine yards what?!"

Megkönnyeztem. Hihetetlen ember.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
AP 2 TD, 200 yard
Ponder 16/28 a passzokban, 3 TD, 0 INT, no turnover
Jó 3rd down arány, sikeres 4th down
Okos playhívás (kb. harmadszor a szezonban)
Ponder csak 5-6 passzt dobott homályba, abból 1x így is 1st down lett, mert a GB-nek nem volt időkérése a challenge-hez
Ponder élete meccsét tolta
A védelem jó első félidőt produkált, szereztek egy fumblit is a meccsen, végére elfáradtak
5 sack így is, jó pár megállított GB drive
Everson Griffen 3 sack, élete meccsét tolta
Nagyon jó Chris Cook
Még jobb Blair Walsh, hibátlan mezőnygólok, 50+ ról is, számos touchback

És mégis, ucsó másodperces FG-vel tudtunk csak nyerni.

Persze a másik oldal is hozzátette a magáét, de ha egy epic battle kellett, hogy HAZAI pályán kiharcoljuk a győzelmet, nem sok jót ígér a "visszavágóra". De legalább ott lehetünk!!😊Go Vikings!
Jaj hagyjuk már ezt, 1 meccs volt. Értem én hogy a GB szurkolók próbálják elhitetni hogy egyszer volt Budán kutyavásár, de ezt nem kell bevennünk.
1.meccsen is lett volna eséylünk csak Ponder nagyon szar volt. Most jó volt és nyertünk egy erős GB ellen.
AP 200 yardot átlagol ellenük , Ponder a frigy óta jól tolja ha ez a 2 meccs nem hozza meg az önbizalmát akkor nem tudom mi a rák. D-fal is kezd összeállni. Tegnap egy gyenge pontunk volt, AJ Jefferson. 2. félidőben szinte konstans rádobáltak vagy simán yardot nyeltünk róla vagy kaptuk a flaget rá. Winfield reméljük hadra fogható lesz és ez is megolvadva
Nem mi vagyunk GBben az esélyesek, de nem is vagyunk full esélytelenek. Nyerni megyünk mert már csak az elfogadható.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Az a furcsa hogy voltak a meccsnek olyan szakaszai ahol még simának is látszott, ha ez nem a Packers Rodgers-szel és az ő elkapóival akkor az is lett volna. A secondary a tavalyi önmagát idézte pár megmozdulásával, ezek vezettek oda hogy örülhetünk hogy maradt a meccsben annyi hogy épp behúztuk.
Én bizakodó vagyok, mert egyrészt nincs rajtunk az esélyesség terhe, mindenki azt várja hogy idegenben agyonvernek minket, amire meg is van a jó esély, de mikor mutassa meg Ponder és az offense hogy több van benne mint amit eddig mutatott mint most. Ez a mai meccs is ilyen volt, és a következő még inkább ilyen lesz, ha Ponder karriert akar akkor most meg kell neki mutatni hogy mire képes. Ezt nála senki se tudja jobban, szerintem így fog hozzáállni a dologhoz. A defense szempontjából ha Winfield tud játszani akkor a secondary is magabiztosabb lehet, 20 pont körül ha tudnánk tartani őket akkor win és dicsőség 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
AP 2 TD, 200 yard
Ponder 16/28 a passzokban, 3 TD, 0 INT, no turnover
Jó 3rd down arány, sikeres 4th down
Okos playhívás (kb. harmadszor a szezonban)
Ponder csak 5-6 passzt dobott homályba, abból 1x így is 1st down lett, mert a GB-nek nem volt időkérése a challenge-hez
Ponder élete meccsét tolta
A védelem jó első félidőt produkált, szereztek egy fumblit is a meccsen, végére elfáradtak
5 sack így is, jó pár megállított GB drive
Everson Griffen 3 sack, élete meccsét tolta
Nagyon jó Chris Cook
Még jobb Blair Walsh, hibátlan mezőnygólok, 50+ ról is, számos touchback

És mégis, ucsó másodperces FG-vel tudtunk csak nyerni.

Persze a másik oldal is hozzátette a magáét, de ha egy epic battle kellett, hogy HAZAI pályán kiharcoljuk a győzelmet, nem sok jót ígér a "visszavágóra". De legalább ott lehetünk!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Vasárnap hajnali 2h! Legalább nem hétfőn lesz, lehet pihenni egész nap. 😊Daunte
Vagy tanulni egész nap juhééé 😊
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Vasárnap hajnali 2h! Legalább nem hétfőn lesz, lehet pihenni egész nap. 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
PLAYOOOOOOFF!!! 😀😀😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 839 — No es importante
"Nine yards what?!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
butyu Minnesota Vikings 7
Az előre vártnál többszörösen túltejesített a cssapat! Soha rosszabb szezont! Go for SB!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AP tényleg kiborg. Gratula a szezonhoz és playoff szerepléshez. Legalább egy playoff csapattól kaptunk ki az 1. héten OTben, idegenben.