Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy Grossman túlságosan is hű a nevéhez 😛
btw gyalu úgy írta, hogy amíg nem sisakban hanem heccetben van, és ilyen szempontból nem csodálom, úgy emlékszem a Skinsnél is sokra tartották a pályán kívüli munkájáért 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Musgrave-nek jár egy tasli szerintem, erőltette a passzokat végig, mikor látszott, hogy egyáltalán nem megy. Sokkal több direct QB runt hívtam volna, esetleg kivinni receiver posztra néhány trükkös play erejéig a drága Joe-t, egy ilyen "QB-val" szarrá lehet szopatni az ellent, ha jól van használva. Egy hét nem volt elég Bill barátunknak, hogy összerakjon rá egy béta verziós playbookot se, mondjuk Webb is mindent megtett, hogy kikapjunk. Ezeknél a sack közben feldobom a labdát jeleneteknél meg majdnem idegbajt kaptam. Az biztosnak látszik, hogy a QB battle eldőlt, kell egy veterán Ponder mögé, én még Grossmannek is örülnék, amíg a fején sisak helyett headset van.
szerk. ezt még inkább átgondolom egyszer-kétszer 😀

Szar meccs volt, így 24-10-ként nem is néz ki rosszul, de a két csapat közt sajnos jóval nagyobb különbség van. Jó irányba indultunk el, ez a lényeg, jövőre már számolni kell velünk, SKOL VIKINGS!

injury report:
Jared Allen confirms he will undergo surgery to repair torn labrum.

Ponder on injury: “It’s just a deep contusion in the triceps and basically like a deep thigh bruise but in my throwing arm."gyalu
Megofgadtam hogy 2-3 napig nem írok,de ez kicsapta a biztosítékot 😀Toca
Mert ez mit jelent egyébként bocs az okvetelenkedésért?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Musgrave-nek jár egy tasli szerintem, erőltette a passzokat végig, mikor látszott, hogy egyáltalán nem megy. Sokkal több direct QB runt hívtam volna, esetleg kivinni receiver posztra néhány trükkös play erejéig a drága Joe-t, egy ilyen "QB-val" szarrá lehet szopatni az ellent, ha jól van használva. Egy hét nem volt elég Bill barátunknak, hogy összerakjon rá egy béta verziós playbookot se, mondjuk Webb is mindent megtett, hogy kikapjunk. Ezeknél a sack közben feldobom a labdát jeleneteknél meg majdnem idegbajt kaptam. Az biztosnak látszik, hogy a QB battle eldőlt, kell egy veterán Ponder mögé, én még Grossmannek is örülnék, amíg a fején sisak helyett headset van.
szerk. ezt még inkább átgondolom egyszer-kétszer 😀

Szar meccs volt, így 24-10-ként nem is néz ki rosszul, de a két csapat közt sajnos jóval nagyobb különbség van. Jó irányba indultunk el, ez a lényeg, jövőre már számolni kell velünk, SKOL VIKINGS!

injury report:
Jared Allen confirms he will undergo surgery to repair torn labrum.

Ponder on injury: “It’s just a deep contusion in the triceps and basically like a deep thigh bruise but in my throwing arm."gyalu
Megofgadtam hogy 2-3 napig nem írok,de ez kicsapta a biztosítékot 😀
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Ki volt tegnap a csere QB?Bazzani
 www.vikings.com/team/roster/McLeod-Bethel-Thompson/0d13d7ed-6ef2-4f2f-be6d-150b9bd48ae3gyalu
Ez 3 vezetéknév egymás után... 😀 😀Bear
még egy Duncan elférne az elejére, lehetne 4 is és jobban is hangzana 😀

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ki volt tegnap a csere QB?Bazzani
 www.vikings.com/team/roster/McLeod-Bethel-Thompson/0d13d7ed-6ef2-4f2f-be6d-150b9bd48ae3gyalu
Ez 3 vezetéknév egymás után... 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Ki volt tegnap a csere QB?Bazzani
 www.vikings.com/team/roster/McLeod-Bethel-Thompson/0d13d7ed-6ef2-4f2f-be6d-150b9bd48ae3

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Musgrave-nek jár egy tasli szerintem, erőltette a passzokat végig, mikor látszott, hogy egyáltalán nem megy. Sokkal több direct QB runt hívtam volna, esetleg kivinni receiver posztra néhány trükkös play erejéig a drága Joe-t, egy ilyen "QB-val" szarrá lehet szopatni az ellent, ha jól van használva. Egy hét nem volt elég Bill barátunknak, hogy összerakjon rá egy béta verziós playbookot se, mondjuk Webb is mindent megtett, hogy kikapjunk. Ezeknél a sack közben feldobom a labdát jeleneteknél meg majdnem idegbajt kaptam. Az biztosnak látszik, hogy a QB battle eldőlt, kell egy veterán Ponder mögé, én még Grossmannek is örülnék, amíg a fején sisak helyett headset van.
szerk. ezt még inkább átgondolom egyszer-kétszer 😀

Szar meccs volt, így 24-10-ként nem is néz ki rosszul, de a két csapat közt sajnos jóval nagyobb különbség van. Jó irányba indultunk el, ez a lényeg, jövőre már számolni kell velünk, SKOL VIKINGS!

injury report:
Jared Allen confirms he will undergo surgery to repair torn labrum.

Ponder on injury: “It’s just a deep contusion in the triceps and basically like a deep thigh bruise but in my throwing arm."

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki volt tegnap a csere QB?

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem kár túl sokat foglalkozni ezzel a meccsel. Webbet nem készítették fel eléggé a játékra szerintem mindenki abban bízott hogy Ponder tud játszani. Nyilván Webb gyakorolt az első csapattal a héten de azokat a játékokat amit Ponderral szerettek volna játszatni és neki más típusú játékokra lett volna szükség. A begyakorolt két read option még nem is volt feltétlen rossz de két játék kevés egy meccsre. Be kellett volna vetni Tobyt is esetleg, Tripla optiont, read passz optiont használni de ezeket be kell gyakorolni ahhoz meg nem lett volna idő.

Igazából senki nem hitt a győzelemben az offenseben, AP is pár futásban ment úgy mint szokott, igaz a többiek sem segítettek neki, mint a szezonban. A passz minimális veszélye nélkül pedig nem volt esélyünk, csak mindenkit a vonalra kellett rakni, azzal AP és Webb is ki volt véve.

A szezonban nyújtott eredmény szép volt itt meg csak a búcsú simasága a nagy gond. De a jövőre kell gondolni, folytatni tovább a csapat építését és tovább fejlődni. Fiatal a csapat, remélem az idősebbek is megtartják a harci kedvüket, hogy jövőre erősebben térjünk vissza.

SKOLL VIKES!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A fumbli(Matthews) után léptem aludni....az már sok volt!

Meglepődtem a végeredményen.Elég sima volt,sajnos!😕

Webb kehyetlen gyenge...QB politikánk....



SKOOOL !!!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Ez van, Ponder-rel valszeg ezt megnyertük volna, de már sose tudjuk meg. Elég szar meccs volt így, hogy nálunk zéró QB teljesítmény volt.😕

A 3-13 után a playoff szép ajándék a csapattól, jó úton járunk, csak ez még nem a mi évünk volt, még pár darab hiányzik a kirakósból.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Ponderral meg lett volna😕
ilyenkor sajnálom h AP 9 yardját😕😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hivatalos Webb kezd, háát majd kiderül 😊 Ponder végre jól játszik erre...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Végig Webb gyakorolt az első csapattal a héten, Ponder alig edzett.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Nem kell félni, szerintem gyakorolt Webb is az első csapattal a héten. Szénné optionözzük a pacskereket. De kéne most Harvin...

Fasz vagyok, biztos. Ponder limited volt végig

több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
csudajó...
bár lehet megint 60yardos meccs következett volna pondertől...
pedig kezdtem bízni benne😕
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
FRISS! Ponder inaktív ma, Joe Webb lesz a kezdő, a csere irányító McLeod Bethel-Thompson lesz.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Érdekes meccs lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Tom Pelissero ‏@TomPelissero
That's it. Ponder now walking off with Eric Sugarman. He maybe threw the ball 10 times.

Judd Zulgad ‏@1500ESPNJudd
Ponder now having a lengthy conversation with Musgrave and Sugarman as Joe Webb warms up.

több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Webb kezd, nagyon úgy néz ki. 😮
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azért jó lesz ma szerintem az az Allen,Robison,Griffen trió!és akkor Smith barátomról,Greenwayről,Robinsonról még nem is beszéltem...stb.😀:-p
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A megtörés alatt nem fizikális értelmet kell venni, hanem mentálisat. amikor egy qb azt nézi mikor terítik le megint akkor már nem elsődlegesen a célpontjaira koncentrál. a sackek és sürgetések egész meccsre szólnak, nem csak arra mikor minusz yard vagy incomplete lesz belőlük. sok irányító 5-6 sack után, meg jó pár kergetés már nem tud a passzjátékra figyelni. Na Rodgers nem ilyen.
Nyilván a fizikális megtörés az minden irányítóra hat, de nem erről beszéltem.Igenis a védelmek célja ha nyomást raknak az irányítóra a fejben történő megzavarása, hogy ne tudjon nyugodtan dobálgatni, célpontok közt nézelődni.
Rodgersnél ez abban merül ki, hogy az adott drive-ban hátrányos helyzetbe kerül a minusz vagy 0-ás játékokkal, de ezek után is képes végig koncentrálni.
Azért a múltkor emberes volt a nyomás, és mégis maximálisat teljesített, nem látszott rajta, pedig a nézők is hátráltatták.Paulus
En is mentalisra gondoltam. Vegig terrorizalni kell, de ahhoz hogy a D vegig birja ahhoz az Onak lent kell tartani oket hogy pihenjenek.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A megtörés alatt nem fizikális értelmet kell venni, hanem mentálisat. amikor egy qb azt nézi mikor terítik le megint akkor már nem elsődlegesen a célpontjaira koncentrál. a sackek és sürgetések egész meccsre szólnak, nem csak arra mikor minusz yard vagy incomplete lesz belőlük. sok irányító 5-6 sack után, meg jó pár kergetés már nem tud a passzjátékra figyelni. Na Rodgers nem ilyen.
Nyilván a fizikális megtörés az minden irányítóra hat, de nem erről beszéltem.Igenis a védelmek célja ha nyomást raknak az irányítóra a fejben történő megzavarása, hogy ne tudjon nyugodtan dobálgatni, célpontok közt nézelődni.
Rodgersnél ez abban merül ki, hogy az adott drive-ban hátrányos helyzetbe kerül a minusz vagy 0-ás játékokkal, de ezek után is képes végig koncentrálni.
Azért a múltkor emberes volt a nyomás, és mégis maximálisat teljesített, nem látszott rajta, pedig a nézők is hátráltatták.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az a baj Rodgers-el, hogy más irányítókkal ellentétben őt nem lehet sackek-kel megtörni, kap rendesen mindig, mégis kiváló produkciót mutat. Ráadásul az elkapói is kiválóan tudnak helyezkedni amikor kergetik a Qb-jukat, jól lépnek be megdobható üres területre. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem kellene nyomást rakni rá, mert a nélkül még könnyebben szétdobál minket. Nagyon nagy teljesítmény kell mindenkitől, mindegy, hogy hogyan de partyban kell lenni a találkozón, az a jövőre nézve is rengeteget ad ennek a fiatal gárdának mentálisan, az idősebbeknek pedig új erőt, hogy ne eresszenek le mert van esély a sikerre a jövőben is. Az utolsó PO szereplésünkkor alig 7-en voltak jelen a most pályára lépők közül, pedig nem volt azért olyan régen.

Fiatal a csapat nagy része, és ez biztató a jövőnkre nézve.Paulus
Igen, de nekünk meg muszáj hogy ők fussanak az eredmény után, hogy mi futhassunk 😀 (Gyönyörű mondat 😀).
Szóval az elején meg kell ragadni a dolgokat. És a hideg -4 fok körül lesz is talán jobb egy futó csapatnak. Rodgerst meg nem megtörni kell, csak megakadályozni, hogy ne folyamatosan TD/FG-t érjen el. Pl. az előző meccs momentuma a Rodgers fumbli volt. Ilyen momentumok kellenek a D-től ,illetve hogy a Rodgers henger ne a meccs elején induljon be mert akkor végünk...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az a baj Rodgers-el, hogy más irányítókkal ellentétben őt nem lehet sackek-kel megtörni, kap rendesen mindig, mégis kiváló produkciót mutat. Ráadásul az elkapói is kiválóan tudnak helyezkedni amikor kergetik a Qb-jukat, jól lépnek be megdobható üres területre. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem kellene nyomást rakni rá, mert a nélkül még könnyebben szétdobál minket. Nagyon nagy teljesítmény kell mindenkitől, mindegy, hogy hogyan de partyban kell lenni a találkozón, az a jövőre nézve is rengeteget ad ennek a fiatal gárdának mentálisan, az idősebbeknek pedig új erőt, hogy ne eresszenek le mert van esély a sikerre a jövőben is. Az utolsó PO szereplésünkkor alig 7-en voltak jelen a most pályára lépők közül, pedig nem volt azért olyan régen.

Fiatal a csapat nagy része, és ez biztató a jövőnkre nézve.