Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Akkor NFL 2012 szezon MVP:




2012 NFL offensive player:



Nagy nagy gratula neki!!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan

Teljesen jó helyre került. AP megérdemelte 😊

Emellett ne felejtsük el hogy Chris Cartert meg végre beválasztották a HOF-be. Grat neki megérdemli ő is.
Szép kis ünnep nap ez nekünk 😊

Holnap meg két ex Vikes falember játszik a Ravensbe szóval go Boltimór 😀
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hát nem is, a 62 pontból 26-ot mi gyűjtöttünk. SKOL!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Rudolph is megy a Pro Bowl-ra.Go Vikings!
Ha már ott volt, el is orozta a meccs MVP címét, gratula neki.
A Viking különítményre nem lehetett panasz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
helyes! 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Rudolph is megy a Pro Bowl-ra.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
T.Williams miylen játékos? (állítólagos 1. körös pickünk)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos nem sok pénz van a sapka alatt olyan 13 millió ami felhasználható, de ebben nincsenek benn természetesen azok a játékosok akiket újra kellene szerződtetni, vagy esetleg újabb szerződést ajánlani neki. Valamennyi kellene a Draftolt újoncokra is, szóval valamin változtatni kell, vagy nagyobb névre a FA piacon nem is érdemes gondolni a jelenlegi helyzetben.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Mindegy szerintem körbe jártuk ezt a témát. Szerintem sok 5 évre 25 millió egy nyolc elkapást bemutató TE-nek, aki ha blokkolni tud akkor nem hiszem pont az elkapási képességében lenne sérült.
Szerintetek belefér. Nem ez a legégetőbb kérdés. De azért én nem bánnám ha a 8 húzásunkból ami van 2013-ban, megpróbálnánk valami TE-t keríteni valahol a második negyedik körös húzás után. Hátha megcsinálná ugyanezt egy másik TE is aki évi 1 milliót keres.

Az hogy mennyit használjuk a TE-t és mennyit lehetne azt az állomány és a playhívás is befolyásolja, de elég sok több TE-s felállást használunk amiből több is kihozható lenne. Red Zone-ban azért sokat építettünk TE-re Rudolph 9 TD elkapása sem 50 yardokról jött össze. Nagyon nehéz megoldani ezeket a szituációkat, és ha két jól elkapó, biztos kezű (nem olyan aki vagy elkapja vagy nem kb 50-50 %-ban) TE is ott van akkor az nem jöhet rosszul.
Rudolph egyébként az egész NFL-ben a második legtöbb elkapással rendelkezik az ellenfél 10 yardosán belüli terültről Heath Miller után.

A fizetési sapkával való játék pedig minden évben fontos, mert nem e miatt szeretném elveszíteni Percy-t aki még mindig a kezdő szerződéséért játszik, vagy inkább látnám a csapatban Winfieldet vagy Kevin Williams-t, egy évre biztos, de lehet még kettőre is a teljesítményüktől is függően.

Egy jó FA WR egyébként szerintem is sokat számítana, kérdés mennyit tudnánk egy bevált WR-nek fizetni, mennyi játék van a fizetési sapka alatt...Paulus
Pontosan tudod hogy nálam jobban senki nem volt kiakadva hogy mi a ráknak adnak ennyit neki...Ráadásul az elején keres kevesebbet szóval 21 milla marad még 4 évre... Mindenképpen szerződés csökkentéssel maradjon ebben is egyetértünk.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindegy szerintem körbe jártuk ezt a témát. Szerintem sok 5 évre 25 millió egy nyolc elkapást bemutató TE-nek, aki ha blokkolni tud akkor nem hiszem pont az elkapási képességében lenne sérült.
Szerintetek belefér. Nem ez a legégetőbb kérdés. De azért én nem bánnám ha a 8 húzásunkból ami van 2013-ban, megpróbálnánk valami TE-t keríteni valahol a második negyedik körös húzás után. Hátha megcsinálná ugyanezt egy másik TE is aki évi 1 milliót keres.

Az hogy mennyit használjuk a TE-t és mennyit lehetne azt az állomány és a playhívás is befolyásolja, de elég sok több TE-s felállást használunk amiből több is kihozható lenne. Red Zone-ban azért sokat építettünk TE-re Rudolph 9 TD elkapása sem 50 yardokról jött össze. Nagyon nehéz megoldani ezeket a szituációkat, és ha két jól elkapó, biztos kezű (nem olyan aki vagy elkapja vagy nem kb 50-50 %-ban) TE is ott van akkor az nem jöhet rosszul.
Rudolph egyébként az egész NFL-ben a második legtöbb elkapással rendelkezik az ellenfél 10 yardosán belüli terültről Heath Miller után.

A fizetési sapkával való játék pedig minden évben fontos, mert nem e miatt szeretném elveszíteni Percy-t aki még mindig a kezdő szerződéséért játszik, vagy inkább látnám a csapatban Winfieldet vagy Kevin Williams-t, egy évre biztos, de lehet még kettőre is a teljesítményüktől is függően.

Egy jó FA WR egyébként szerintem is sokat számítana, kérdés mennyit tudnánk egy bevált WR-nek fizetni, mennyi játék van a fizetési sapka alatt...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Sztem FA picacról WR-en kívül máshova nem reális komoly igazolás.
Ha sikerülne FA-ről hozni egy minőségi és blokkolni képes WR-t és Percy megtartani, sztem akkor reális egy 1. körös DT draft. Máskülönben WR-rel fogunk kezdeni.

Az meg, hogy ki mennyit keres, nem értem miért szúrja bárkinek a szemét... Mmint ameddig nem arról van szó, hogy beférjünk a salary capbe, és hogy például a minőségi játékosoknak (Percy) adjunk jobb szerződést, sztem ez eléggé csapat belügy, hogy kinek mennyit adnak.
Tred
Azért mert 25milla / 5 évre lehet hozni értelmes játékos ergo minek foglalja a helyet a szar ?
Carlson azért nem volt rossz, sőt kifejezette jó TEnek tartottam, viszont a sérülése után még nem játszott túl sokat. Pénzét csökkentve érdemes lenne megtartani, már playoff tapasztala is van Rudolphal együtt megoldják azt a posztot. Tapasztaltabb és több elkapása is volt minr Rudinak. Egyébként szerintem pont hogy maraha kevesett használunk TE-et. Bár ez Harvin kiesésével javult.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Sztem FA picacról WR-en kívül máshova nem reális komoly igazolás.
Ha sikerülne FA-ről hozni egy minőségi és blokkolni képes WR-t és Percy megtartani, sztem akkor reális egy 1. körös DT draft. Máskülönben WR-rel fogunk kezdeni.

Az meg, hogy ki mennyit keres, nem értem miért szúrja bárkinek a szemét... Mmint ameddig nem arról van szó, hogy beférjünk a salary capbe, és hogy például a minőségi játékosoknak (Percy) adjunk jobb szerződést, sztem ez eléggé csapat belügy, hogy kinek mennyit adnak.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem sem vitatkozunk, csak megbeszéljük a dolgokat.

Nem azt mondtam, hogy nem fontos a blokkoló TE hanem pont azt, hogy önmagában az kevés. Carlson elkapó képességeit nem sikerült megfigyelni, ellenben droppoló képességét láttam.
Ha jól tudom 5 év 25 milliós szerződéssel ez nekem kevés.
Rhett Ellison töredékéért megcsinálja ugyanezt, sőt a blokkolásban is effektívebb akár FB-ből is.

Az Off paszjátékának fejlesztése pedig nem csak WR-el lehetséges, hanem a mai footballban TE-k is kiváló játékokra képessek, főleg egy olyan QB-nak akinek nem a hosszú bombák az erősségei.Főleg red-zone-ban amivel gondok voltak, és Ponder is előszeretettel dobott TE-re ami nem is gond, sőt adja magát, hogy igazán magas, erős felépítésű játékosoknak könnyebb bedobálni a rövid szituációt, amikor nincs mélységi fenyegetettség.

Szerintem ez 7 húzásba beleférne, de mint írtam nem fog, mert Carlsont nem fogják kirakni ilyen szerződés után. Remélem legalább fejlődni fog a teljesítménye.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Olyan dolgokon tudtok itt mindig vitázni....
Majd meglátjuk àprilisban,úgy se az lesz amit Mi itt páran szeretnénk...ZoliZoltán
Nem vitázunk, én örülök ennek a beszélgetésnek ,mert nem mindenki ugyanúgy látja a csapatot és ez jó 😊
Hölgyei és Uraim
Elnézést, hogy egy kicsit most nem az eddigi párbeszédhez írok. Az idei egymás elleni Londonban megrendezendő meccsről lenne szó. Közületek nem tudom ki az aki szeretne jönni. Mi a steelers.hu szerkesztősége a jó kapcsolatoknak hála valószínű tudunk egy kicsit olcsítani a repjegyeken. Akit érdekel a lehetőség (min 25 fő kellene, egyébként már megvagyunk, csak gondoltam így fair) az írjon nekem a steelers.hu@gmail.com címre.
Üdvözlettel Fizel Zoltánpolamalu
Küldtem Mailt, köszi 😊
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Jegyet tudtok még???:-/😕ZoliZoltán
Azt sajnos nem 😕 A Ticketmasteren nincs már??
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jegyet tudtok még???:-/😕
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyei és Uraim
Elnézést, hogy egy kicsit most nem az eddigi párbeszédhez írok. Az idei egymás elleni Londonban megrendezendő meccsről lenne szó. Közületek nem tudom ki az aki szeretne jönni. Mi a steelers.hu szerkesztősége a jó kapcsolatoknak hála valószínű tudunk egy kicsit olcsítani a repjegyeken. Akit érdekel a lehetőség (min 25 fő kellene, egyébként már megvagyunk, csak gondoltam így fair) az írjon nekem a steelers.hu@gmail.com címre.
Üdvözlettel
Fizel Zoltán
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Olyan dolgokon tudtok itt mindig vitázni....
Majd meglátjuk àprilisban,úgy se az lesz amit Mi itt páran szeretnénk...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Lehet TE-t hozni, de sokkal több olyan poszt van amit hamarabb fejlesztenék mint a TE. Ezért nem tartom fontosnak. Carlson ha nem lesz sérült remek blokkoló TE, lehet szerinted nem fontos,de igen az mert elkapni is tud míg a falember nem. 5 millát nem ér ,de Rudi mellé pont jó. Depthet lehet mélyíteni de szerintem most 20ad rangú probléma ennyi 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A közösséget nem egy túlfizetett, de alulteljesítő TE elküldése bontaná meg, hiszen szerintem Rudolph kevesebbet keres nála, és klasszisokkal többet tesz le az asztalra, mint hogy tud blokkolni. Lehet ez jobban szúrhatja a társak szemét mint a füves Simpson aki ráadásul a balhéja ellenére igazi csapatbohócnak tűnik. Sajnos teljesítménye az nem volt meggyőző, így őt is elküldhetik felőlem.
Egyébként Carlson azért nem lesz szerintem lapátra téve még, mert Spielmann ezzel elismerné a pár millió dolláros bakiját, és ez fogja megmenteni a több millió dolláros blokkoló TE seggét. Pedig azért nem lenne baj még egy elkapósabb típusú TE a csapatba, hiszen Kyle sem sebezhetetlen, bár remélem nem fog sose megsérülni, de ez csak az NFL.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Értem én az új tehetségek iránti lelkesedést, és valamennyire támogatom is, csak ne menjen a "chemistry" kontójára. Jelenleg nagyon jó a csapatösszhang, van 3 problémás játékosunk, és közülük Percy egyáltalán nem balhés, csak díva, mint minden WR, de alapból csapatember azért. Az asszonyverő Cook és Füves Simpson a két renitens, utóbbi valszeg nem marad nálunk, Cook-nak meg megbocsátott a csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szerintem Carlsonnak és Johnsonnak(kezdő LT fizetése van) is felajánlják, hogy vagy fizetéscsökkentés vagy cut, mint ahogy tették pár játékossal, korábban(Jenkins, Berrian most így hirtelen).
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az NFL nem nagyon értékeli a középszerűséget, ha valakit nem tud a saját rendszerében megfelelően használni, és nem lát fejlődési lehetőséget akkor meríteni kell helyette mást az egyetemről évről évre kijövő tehetségek közül. Ezért nem értem miért ne lehetne TE poszton kipróbálni egy új lehetőséget, főleg ha sokat használjuk ezeket.
Akkor meg pláne, ha nem egyből kezdőbe kell valaki, mert van előtte más lehetőség.
Ez a csak blokkolni tudó TE egy vicc, akkor rakjunk be inkább OLine-t az jobban tud blokkolni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Nem cserélni akarok Fuscot hanem kéne még depth ennyi
Mondjuk én PL-t nem igazán szeretem, de maradjon mert jobb mint egy ismeretlen
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
DL - Ugye Kevin Williams már nem lesz fiatalabb, de a sorozatos sérüléses évei után végre volt egy nyugodtabb periódusa, és jövőre még egészségesebb lehet, egy szerződés átszabással pedig még a cap helyzeten is segíthet. Ballard jó, és DT mellett akár DE poszton is használható, bár ez nem lényeges, mivel DE poszton jól állunk, Allen + Robison + Griffen megoldja (és van 2 fiatal cserénk is). A run stopper DT poszt az, ami kérdéses, Guion teljesítménye visszaesett, Fred Evans pedig jó csere, és ennyi. Ide hoznék vkit FA-ról, Dorsey-t mondjuk a Chiefs-ből.

LB - Brinkley és Henderson FA lesz, szerintem kicsi Henderson kap is egy másik csapattól szerződést. Brinkley helyzete attól függ, találunk-e helyette másik opciót, pl. FA-ról Maualuga vagy egy trade keretén belül akár Jon Beason a Panthers-től (az mekkora lenne)... Draftról örülnék Alec Ogletree-nek. Sok opció van, de az MLB posztot fontos helyén kezelnünk - azaz prioritással! Audey Cole-t beraknám erős oldali LB-nek, cserének meg úgyis olyan játékosok kellenek, akik special team-ben is szakítanak, szóval ahhoz már edzői szem kell.

CB - Vannak FA lehetőségek, Grimes, Sean Smith, Derek Cox etc., szóval akár innen is érkezhet vki a Cook - Robinson - Winfield trió mellé. Jefferson-t megtartanám 4-5. számú CB-nek, még ha néha botrányosan szar is volt. Sherels helyzete kérdéses, jó visszahordó, de nulla CB sajna. Ha FA-ről jön CB, kizárt, hogy draftoljunk egyet az elején.

S - Harrison Smith def. MVP a csapatnál és pont.😊 Raymond és Sanford osztozhatnak a másik poszton, rotálva jól tolták, bár Jamarca ugye FA lesz, de tuti nem kell nagy szerződést elé tolni, hogy maradjon, szeret itt játszani. Blanton meg Sendejo úgyse nagyon lép pályára, de egyik se bűn rossz, hogy újakra cseréljük a cseréinket.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0