Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelentések szerint a Minnesota Vikings elküldte a veterán CB-t, Antoine Winfield-et.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Macik nem tudom miért akarják Loadholt-ot, hiszen pont a futás az erőssége, passzvédésben vannak gondok nála. ettől függetlenül nekünk meg kellene tartani.

Simpsonban nem sok lehetőséget látok, nem tetszik, hogy védők előtt nagy eséllyel nem kap el, de lehet sérülések is hátráltatták tavaly, ha nem adtunk neki sokat akkor talán elfér.

Carlson fizetését kellett is csökkenteni ha maradni akar, aztán most dolgozzon meg érte ha újra több pénzt szeretne.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Jerome Szaltó Simpson kapott mégegy évre szerződést.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az bizony lehet... 😕

OFF

Még mindig van egy XL-es Favre mezem ami eladó!
8e

zsír új
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek mennyi esély van Cruzra?
én úgy érzem St.Louisba fog menni az 1. körös pickért...
akkor viszont lesz egy Pattersonunk esetleg? 😛ZoliZoltán
nem hinném h Patterson lecsúszik addig
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?braxa88
Mihez képest ? Nem játszik rosszul.
De egy 10 millás WR-től (5. -6. legnagyobb fizetése van) nekem az kevés hogy tavaly fél szezont kihagyta, idén meg csinált 7-800 yardot. Engem eddig nem győzött meg hogy nem csak Favre tette naggyá.Toca
szeretem ha vki a statokból következtet.braxa88
Nem csak statokból , láttam Seahawks meccset is jó nem az összeset de jó párat.
Ha szerinted megér 10 millát ám legyen, szíved joga. Top5 fizetése van és top 15 elkapóba se nagyon fér be nálam.
Sok mindenről meg lehet győzni, de arról hogy ő nincs túlfizetve derekasan, arról nem 😀

De egyébként félreértettél én nem azt akartam kihozni hogy szar, jó elkapó én máig szeretem, de volt egy kiugró éve azóta meg egy stabil célpont, de nem elit. Ennyit akartam kihozni belőle kicsit túl lett magyarázva 😀Toca
arra reagáltam h azt írtad h nem játszik jól. de jól játszik. elkap mindent amit feléje dobnak.
ez h mennyi a fizuja azt leszarom.braxa88
Majd ha az ő szerződése meg Wilson szerződése között kell választani nem.
De tényleg kicsit rosszul fogalmaztam. 10 millát örülök hogy nem adtunk neki mert annyit nem ér. Harvinnál is vannak kétségeim, bár neki odapakoltam volna 14 et is simán 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szerintetek mennyi esély van Cruzra?
én úgy érzem St.Louisba fog menni az 1. körös pickért...
akkor viszont lesz egy Pattersonunk esetleg? 😛
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Mondjuk előbb utóbb meg kellene majd fizetni egy megfelelő WR-t ha hosszabbításra kerül a sor, mert igen könnyen engedünk el WR-ket.Paulus
Minek az?
CSak a futáááás. 😀😀😀ZoliZoltán
Bejött a Playoffban is. Ja nem.

"ESPN 1500 Twin Cities reports the Bears' interest in free agent RT Phil Loadholt is "legitimate" and they are offering more money than the Vikings."
nem kéne... AP kitérne a hitéből.

John Carlson has agreed to a restructured contract.
nagyon helyes, remélem egy WR-nek készítik elő a terepet
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mondjuk előbb utóbb meg kellene majd fizetni egy megfelelő WR-t ha hosszabbításra kerül a sor, mert igen könnyen engedünk el WR-ket.Paulus
Minek az?
CSak a futáááás. 😀😀😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?braxa88
Mihez képest ? Nem játszik rosszul.
De egy 10 millás WR-től (5. -6. legnagyobb fizetése van) nekem az kevés hogy tavaly fél szezont kihagyta, idén meg csinált 7-800 yardot. Engem eddig nem győzött meg hogy nem csak Favre tette naggyá.Toca
szeretem ha vki a statokból következtet.braxa88
Nem csak statokból , láttam Seahawks meccset is jó nem az összeset de jó párat.
Ha szerinted megér 10 millát ám legyen, szíved joga. Top5 fizetése van és top 15 elkapóba se nagyon fér be nálam.
Sok mindenről meg lehet győzni, de arról hogy ő nincs túlfizetve derekasan, arról nem 😀

De egyébként félreértettél én nem azt akartam kihozni hogy szar, jó elkapó én máig szeretem, de volt egy kiugró éve azóta meg egy stabil célpont, de nem elit. Ennyit akartam kihozni belőle kicsit túl lett magyarázva 😀Toca
arra reagáltam h azt írtad h nem játszik jól. de jól játszik. elkap mindent amit feléje dobnak.
ez h mennyi a fizuja azt leszarom.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?braxa88
Mihez képest ? Nem játszik rosszul.
De egy 10 millás WR-től (5. -6. legnagyobb fizetése van) nekem az kevés hogy tavaly fél szezont kihagyta, idén meg csinált 7-800 yardot. Engem eddig nem győzött meg hogy nem csak Favre tette naggyá.Toca
szeretem ha vki a statokból következtet.braxa88
Nem csak statokból , láttam Seahawks meccset is jó nem az összeset de jó párat.
Ha szerinted megér 10 millát ám legyen, szíved joga. Top5 fizetése van és top 15 elkapóba se nagyon fér be nálam.
Sok mindenről meg lehet győzni, de arról hogy ő nincs túlfizetve derekasan, arról nem 😀

De egyébként félreértettél én nem azt akartam kihozni hogy szar, jó elkapó én máig szeretem, de volt egy kiugró éve azóta meg egy stabil célpont, de nem elit. Ennyit akartam kihozni belőle kicsit túl lett magyarázva 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?braxa88
Mihez képest ? Nem játszik rosszul.
De egy 10 millás WR-től (5. -6. legnagyobb fizetése van) nekem az kevés hogy tavaly fél szezont kihagyta, idén meg csinált 7-800 yardot. Engem eddig nem győzött meg hogy nem csak Favre tette naggyá.Toca
szeretem ha vki a statokból következtet.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?braxa88
Mihez képest ? Nem játszik rosszul.
De egy 10 millás WR-től (5. -6. legnagyobb fizetése van) nekem az kevés hogy tavaly fél szezont kihagyta, idén meg csinált 7-800 yardot. Engem eddig nem győzött meg hogy nem csak Favre tette naggyá.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.Toca
Rice nem játszik jó?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Valószínűleg nem a pénz volt a fő gond, mert akkor megállapodtunk volna Harvin-nal. Inkább az összekülönbözések miatt kellett mennie. Ettől függetlenül a játékosok nem örülnek neki ahogy látom. De számunkra és számukra is csak az a bizakodás lehet, hogy a kapott ellenértéket jól használjuk fel. Ezért gondolom, hogy egy meghatározó FA Wr-t kell szerezni, még ha az drága is, hogy a Pickekből lehessen tovább építkezni. Én Austin húzása miatt sem lennék elkeseredve, bár rá Wright miatt kisebb az esély, meg azért mert nem dúskálunk szélső WR-ben...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Jöjjön Wallace , Pattersont szedjük be a túloldalra aztán oké 😀. Kár hogy 2 közül valamelyik sanszosan delfin lesz.
Egyébként ha Wallacet szerződtetnénk 10+ millával, akkor egyre erősebb lenne a gyanús ami most sem gyenge, hogy Harvinnal nem csak a szerződése volt a baj. Ricet se kapott pénzt azóta nem is játszik jól, mondjuk összehasonlíthatatlan Harvinnal, de szerintem van még más is ami miatt mennie kellett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/12/dolphins-think-vikings-may-offer-mike-wallace-13-million-a-year/
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jelenleg akkor 11 húzásunk van idén, abból már lehet találni pár meghatározó játékost, vagy esetleg feljebb is lehet menni egy két fontos célpontért ha szükséges.

Meglátjuk a szabadügynök piacon mit hozunk össze a draftig, de pár WR húzás lesz szerintem, a kérdés az melyik körökben. Tavaly jól sikerült választani, legyen ez idén is így... 😊
Mondjuk előbb utóbb meg kellene majd fizetni egy megfelelő WR-t ha hosszabbításra kerül a sor, mert igen könnyen engedünk el WR-ket.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Harvin-ért kapott 2014-es draft pick a harmadik körben lesz esedékes.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen Patterson-ban van lehetőség, ha nem kell sokat felmenni érte, lehet meghúzzuk a feltradet érte.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Ha Patterson lecsúszna hozzánk letojnám Harvint , sajna nem fog. Boldinért pakolbattunk volnatöbbet mert szívesebben adták volna nekünk mint a 49ersnek ...
Ha FArol jön egy elit WR nem fogom bánni ,de perpill szarban vagyunk.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Boldin megérte volna, de ez a hajó elment sajnos. Egyébként ha szigorúan a draftköröket nézzük nem rossz üzlet a Harvin trade, hiszen jövőre még kapunk érte valami picket, az ideieken kívül is. Nagy kérdés hogy gazdálkodunk ezekkel a körökkel.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Állítólag megkínáltunk egy hetedik körös picket a Baltimore-nak Anquan Boldin-ért, még mielőtt a 49ers egy hatodik köröset kínált volna érte.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Cruzzal mivel lennék jobbak mint Harvinnal? Még mindig lenne WR need, csak draftkör meg pénz nem. Szóval akkor jöjjön Jennings, és maradjanak a draftkörök a fiataloknak és további Wr-nek.

Childs pedig még be is jöhet, ne felejtsük el hogy AP is féllábú volt még tavaly, én bízom a bemutatkozásában.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szerintem a Cruz üzlet számunkra bukó lenne, mert amellett, hogy Cruz elit Wr adhatnánk az egyik első kört, meg nagy gázsit neki. Akkor már hozzunk FA-ról elit WR-t és ne dobjuk el az extra 1. kört. Mert abból még egy jó kis WR-t be lehet húzni, és akkor még mindig van jó pár pick közte első is a védelem erősítésére is.

Paulus
Ki jöhet FA-ról, aki elit? Jennings vagy Wallace, aki féllábbal Miamiban van. Nekem elegem van az Aromashodukból, márpedig egy rutinos WR tuti kell, mert jelenleg Wright és a féllábú Childs van a rosteren.Pálca
Burton és Summers is ott van, de ők sem tényezők jelenleg.