Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Még egy elsőkörös WR pick és jók leszünk.
És az inkább egy Jennings - Rudolph - Wright most 😉
Simpson már soha nem lesz reményeim szerint kezdő...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 428 — Bowl Winner
Akkor jelenleg így festene a WR sor:

Jennings - Simpson - Wright

Azért kell még ide ember, 2 WR-t minimum várok a draftról, meg még egy átlagos képességű olcsó FA-t is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
Jennings jött

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mindenesetre nagyon bízom benne,hogy valami jót hozunk össze 😛
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mitől lesz rendben?Childs?Milyen?
Simpson?
Wright!ZoliZoltán
Childs-ról csak az ilyenkor szokásos jól halad a felépüléssel dolgot lehet hallani, ami remélem maximálisan igaz, és tud még bizonyítani nálunk a pályán. JÓ képességű játékos, csak a sérülékenysége nagy kérdés. De AP után bármi lehet, szóval idén talán már meccsen is láthatjuk.

Simpson nálam csak szituációs WR-ként bizonyított, jó sebessége van, de védők előtt sokszor ejt, ezen javítani kell.

Wright jól szerepelt tavaly, bizonyította, hogy lehet rá számítani, szóval ő jó lesz.

Jenningsre szükség van, emrt más opció a FA piacon jelenleg nekünk nincs, valamint kell még egy fix kezdő potenciálú játékos a Draftról. Hátsó körökben ha a többi dologra megoldást találtunk, még lehet kísérletezni másokkal is, ki tudja ki válik be a végén, de az alapok bizakodásra adnak okot.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mitől lesz rendben?Childs?Milyen?
Simpson?
Wright!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jennings megint nálunk tárgyal, reméljük sikerül megegyezni, hogy mindkét fél elégedett legyen, és hozzánk igazol, akkor már cska egy jó WR draft kell és az elkapó gárda rendbe lesz..
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
nem haragszunk. 😊

Ami szintén érdekes számunkra, hogy egyre inkább felértékelődtek az ILB draft prospectek, hiszen jelenleg nincs MLB poszton játékosunk, szóval az egyik első kör valószínűleg arra fog elmenni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem Larry nem valódi opció, sem megfizetni nem tudjuk, sem két évnyi draft picket adni érte amit valószínűleg a Cards elkérne érte. Mondjuk az Arizona helyzetét figyelemebe véve reális opció lenne egy rakat húzást kapni a drafton az újraépülésükhöz, illetve egyben jelentős összeget is felszabadítania sapka alól, de nekünk nem biztos, hogy ez az út járható. Bármennyire is szívesen látnám őt nálunk, és meg is oldana sok problémát de csak elkapó vonalon.
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Larryvel mi van?Tárgyalnak még? vagy semmi?ZoliZoltán
jólenne😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Larryvel mi van?Tárgyalnak még? vagy semmi?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Így van, Harvinnál nem csak a pénz volt a probléma. 10 millió körüli lóvét simán megér. Sajnos nem akart a Vikings-ban játszani ami nem pénz kérdés. Mivel arról szó sem volt, hogy az edzői kar távozik, így neki kellett.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 428 — Bowl Winner
Nem akart Harvin itt játszani, ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ha valaki nem akar valahol játszani,akkor az nem fog...és nem is kell!(nagyon sajnálom mondjuk...)


Schwartz -> Chiefs
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nekem mondjuk az fáj hogy 10.5 millát nem bírtunk áldozni Harvinra. Nem tudom mondjuk Jenningset olcsobban eltudjuk-e hozni.
Viszont ha nem jön Jennings akkor szarban leszünk
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Cassel...nem nagyon értem,hogy ez mire jó de ők tudják.(vagy nem)
és ráadásul Ő lesz a kezdőnk?!
egy LB-vel kevesebb! 😛ZoliZoltán
Jaj értsétek már meg hogy nem keződnek hozták Casselt, azért hozták hogy Ponder mellett legyen 1.meghatározó backup 2.Pondert arra sarkalják hogy mindig összpontosítson, tavaly év közben nem tudta összeszedni magát, de senki nem volt akit beraktunk volna helyére hogy átgondolja magát picit... Erre Cassel jó, és mondjuk ha egy Cassel szintű QB megnyugtatóbb ha Ponder lesérül. Most lehet ekézni hogy 1/1 es csapat lett meg iminden, de azért kevés jobb backup QB-t találni.

Szerintem azzal járnátok jól ha hoznátok hátsó körből egy RGIII stílusú QB-t, ha egy olyan QB hasonlóan jól fejlődni mint Wilson, félelmetes lehetne a Vikes offense..buci98
Persze a legjobb az lenne ha Megatron szintű WR-t hoznánk mellé egy Welker szintű slotot, 2.körben egy Ray Lewis szintű MLB-t, 3körben Revis szintű CB-t, 4.körben egy PM vagy Rodgers szintű QB-t és emellé mondjuk 5.körben hozhatnánk egy Pat Williams szintű NT-t.
Nah így tök jó lenne ...😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én mondjuk elég erősen elgondolkoznék egy feltraden akár 2-3 hellyel is, hogyha a Rams nem visz 1.pickkel WR-t akkor mi választhassunk hamarabb,Toca
Tippem szerint feljebb fogunk menni, ha szükséges lesz azért a WR-ért akit meg akarunk szerezni, de kérdés mennyi helyet kell ezért előrébb jutni Szerintem 2-3 olyan WR van jelenleg aki kellene nekünk első körben, ha 1 ne adj isten 2 kimenne akkor fel kell menni a bent maradtért.
Muszáj megpróbálni olyan WR-t hozni aki meghatározó teljesítményt mutathat (persze semmi sem garantált) már az első évében is, és ehhez szerintem is szükséges lesz előre menni.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem azzal járnátok jól ha hoznátok hátsó körből egy RGIII stílusú QB-t, ha egy olyan QB hasonlóan jól fejlődni mint Wilson, félelmetes lehetne a Vikes offense..buci98
Az csak akkor működne nálunk, ha tudna dobni is a futás mellett. Egyébként a box és a LOS úgy fel van töltve, hogy nincs az a Peterson, vagy QB aki stabilan ki tudna jutni rajta. De olyan QB-t találni aki azt tudja mint RGIII, Kapernick azért nem olyan egyszerű. Ezért nem működhetett Web sem, mert a passzjátéka sajnos szar volt, hiába lehetett egy két optiont elsütni, ha mindenhonnan jöttek a védők. (Egyébként szerintem ehhez az O koordinátorunk sem elég fantáziadús, hogy egy ilyen támadó stratégiát összerakjon rendesen. Webb-et is egy option játékkal küldték be a rájátszásban, ami a harmadik kísérlet után már be is halt, ellenben megpróbáltak vele zseb irányítót játszatni...)
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem azzal járnátok jól ha hoznátok hátsó körből egy RGIII stílusú QB-t, ha egy olyan QB hasonlóan jól fejlődni mint Wilson, félelmetes lehetne a Vikes offense..buci98
mert szerinted hány olyan QB van mint Wilson?
ő csak az alacsonysága miatt nem lett elsőkörös, ha pl 6-3 magas, akkor 1/3.ra viszi a Browns.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Szerintem azzal járnátok jól ha hoznátok hátsó körből egy RGIII stílusú QB-t, ha egy olyan QB hasonlóan jól fejlődni mint Wilson, félelmetes lehetne a Vikes offense..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem nem szánják őt kezdőnek, csupán hoztak valakit aki valamennyire versenyre készteti Pondert, és ha kell hasonló stílusban játszhat mint ő. Nem olyna rossz húzás ez, de reméljük nem kerül rá sor, hogy neki kelljen bizonyítani. Ugyanakkor nem mondhatják neki azt sem, hogy te fix padkoptatónak kellesz, soha nem rakunk be, bármit produkálsz. Dolgozzon csak, tegyen meg mindent a zuhanóban lévő karrierjéért, és ki tudja, lehet a mi rendszerünket jobban tudja játszani mint a Kansas-ét. Ha nem, akkor pedig jövőre simán kipakolható, és egy jobb Qb választékból lehet húzni valakit, vagy most megpróbálni valakit hátsó körben hátha lehet valamit kezdeni valamit, ha van ideje tanulni, mert vész estén sem kell bizonyítani még a pályán, leírva ezzel magát.

Brinkley nem kezdő szint. Stabil csere szintű játékos, aki ha kell viszonylag megfelelően tud pótolni egy első számú MLB-t. Legalább is a mi rendszerünkben ennyit tudott. Hozzá hasonló képességűt 3-4-körben is lehet húzni Drafton, de remélem mi valahol előbb egy jobb MLB-t szerzünk. Kell egy kis upgrade az LB sorba, ne csak Greenway legyen kiemelkedő.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Matt Cassel: 1 év 4 millió. Jó pénz egy csere QB-nak 😀.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cassel...nem nagyon értem,hogy ez mire jó de ők tudják.(vagy nem)
és ráadásul Ő lesz a kezdőnk?!

egy LB-vel kevesebb! 😛
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A LB Jasper Brinkley nem tér vissza a Minnesota Vikings csapatába, 2 éves szerződést írt alá az Arizona Cardinals együttesével.