Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Te csodálkozol a cut-on azután a playoff meccs után ? Aki nem tud egyeneset passzolni a labdába az ne elgyen 2nd QB. Különben is hátsó körökben elég jó QBket lehet találni, Ponder mögé vagy ha megint bénázik mellé.Toca
Dehogy csodálkozom!Örülök neki!Sz@r volt....

----------------------------------------------------------------------------

Jöjjön Fitzgerald meg Amendola!
és akkor drafton Austin ,Te'o...1-2 CB...és még pár WR! 😊

Jennings meg ne jöjjön ide annyiért....ZoliZoltán
Amendola ne jöjjön nem kell. Austinnál szívesebben látnám Pattersont és valszeg csak a Ramst kéne beelőzni érte 😊
Teo akárki akármit mond sajna nem fog csúszni 2.kör közepéig. De amúgy egyetértek mondjuk 3 WRnél több ne jöjjön 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Te csodálkozol a cut-on azután a playoff meccs után ? Aki nem tud egyeneset passzolni a labdába az ne elgyen 2nd QB. Különben is hátsó körökben elég jó QBket lehet találni, Ponder mögé vagy ha megint bénázik mellé.Toca
Dehogy csodálkozom!Örülök neki!Sz@r volt....

----------------------------------------------------------------------------

Jöjjön Fitzgerald meg Amendola!
és akkor drafton Austin ,Te'o...1-2 CB...és még pár WR! 😊

Jennings meg ne jöjjön ide annyiért....
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Azért abban ne légy biztos hogy Fitz nem jön hozzánk, bár msot megint elhalkultak a pletykák 😊
Én meg azt mondom igen is Jennigset el kéne hozni a GB elől, nekik szerintem nem is nagyon fog beleférni.
Szép és jó hogy draftolunk egy elit WR-t, de kb most van egy 3.számú WRünk és ennyi. Draftról azért nagy szerencse is kell hogy mindkettő hely normálisan fel legyen töltve, Pondernek pedig nagyon kéne elkapó, hogy magabiztosabb legyen.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Winfield-et sajnálom, a szívem nehezen érti, de ésszel azért felfogható, 7+ milka egy nickel CB-nek sok azért... Az elkapóknak se vagyunk hajlandóak 10-15 milkát kicsengetni, látszik nem voltak azért vakok tavaly a stábban, Calvin Johnson 100 millió, Fitz évi 18 milka, és mindkettőjük csapata alanyi jogon top 10-es draft cetli... hát nem a WR az a poszt, ahova a nagy suskát kell befektetni!

Az #O nagyjából okés így, kell 1-2 csere falember, 1 normális csere QB és persze annyi WR, amennyi a csövön kifér. Greg Jennings úgy tűnik az FA nagy vesztese, van vagy 3 csapat, aki érdeklődik iránta, de egyiknek sincs 8-10 milliója rá!😊 Se mi, se a Browns nem fog neki 5-6 milliónál többet adni, annyiért meg nem fog aláírni, sztem megy vissza GB-be, ami nekünk nem rossz, mert ők közel vannak a sapihoz, WR-ben így is nagykirályak ők, Jenning csak hab a tortán, de a szerződésével mástól, más poszton veszi el a helyet, tehát vhol gyengülnek majd!😊

A #D-re ráfér némi malter, OLB poszton eldöcögünk, de kezdő MLB nincs, kell 1-2 CB is, a safety helyzet szerencsére elfogadható, és DT-ből is 1-2 projekt kell csak, pickünk meg annyi, mint a szemét a draftra.

Ezt várom továbbra is, semmi irdatlan túlfizetés, főleg nem olyan játékosokra, akik nem nyerőemberek. Csak észszerűen, Carlson (TE) szerződését is átírták, ami végre már teljesen elfogadható, így kell.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Akkor csak jön egy új QB is...

mennyi a pénzünk?😀ZoliZoltán
Sanford és Erin szerződését még nem láttam pontosan így nem tudom.
Te csodálkozol a cut-on azután a playoff meccs után ? Aki nem tud egyeneset passzolni a labdába az ne elgyen 2nd QB. Különben is hátsó körökben elég jó QBket lehet találni, Ponder mögé vagy ha megint bénázik mellé.
Remélem tényleg nagy Fitz traden gondolkoznak az okosak,de azért nem adjuk el a fél jövőnket.
WR/CB/MLB mindenképpen kellene még . WRből nem is egy.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor csak jön egy új QB is...

mennyi a pénzünk?😀
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Felton 3 év 7.5m-ért marad viking 😊
Erin és Sanford is aláírt

Webb cut
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Joe Berger (T) egyéves szerződést kötött a Vikings-al, így ő is marad a csapatnál. Valamint Danny Amendola-ért (WR) harcol a Vikings.
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
BREAKING: #Vikings have agreed to a multiyear contract with Phil Loadholt.

Jöhet a nagynevű WR

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem kérdés, hogy minőségi szerzemény lenne. Larry amúgy is egy ikon MInnesotában, szerintem nem lehetne olyan nevet hozni akinek nála jobban örülnének a Vikings fanok. De remélem, hogy számunkra kedvezően alakul az üzlet, mert draftkörökben, és fizetésben is komoly befektetést igényel a megszerzése, és azért lehet azt ésszel, meg eszetlenül is csinálni.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Larry igazi bomba lenne Minnesotában, de pár dratkört elvinne az üzlet az biztosPaulus
nem hiszem hogy drafton jobb wr-t tudnánk húzni, főleg azonnal használhatót, Ponder megkapná az elit wr-t hogy megmutathassa mire képes.... nagyon jó lenne

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Larry igazi bomba lenne Minnesotában, de pár dratkört elvinne az üzlet az biztos
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az a hír járja, hogy egy nagy igazolás van kialakulóban a Minnesota és az Arizona között, mely egy bizonyos elkapóról szól. Larry hazatér?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon sajnálom Winfieldet, mert imádom a játékát, de ő nem szélső CB-ben volt már igazán jó, az ő helyére lehet hozni fitalt is passzvédésre Draftról, amit nehéz lesz pótolni, az a futás elleni játéka, és a mentori tevékenysége, mert ebben sokat segíthetett a fiataloknak. A sebessége azonban már fogyóban volt, azt akkor nem kíméli.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
csúnyán megjárhatjuk ha nem erősítünk cb poszton, már nagyon unom hogy évek óta rettegni kell hogy szétdobálnak minketvsanyi132
De így pont nem kell rettegni. Így fixen belenyugodhatsz. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
szerintem nem Revisnek csinálták a helyet, egyszerűen Winfield elküldése szabadított fel 7,25 millió körüli nagynak számító összeget, és őt tartották így a legnélkülözhetőbbnek. Nem a poszt miatt csinálták.Paulus
viszont így a secondary nekem megint kérdéses, ez így visszalépés ha nem jön egy rutinos cb

csúnyán megjárhatjuk ha nem erősítünk cb poszton, már nagyon unom hogy évek óta rettegni kell hogy szétdobálnak minket

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
szerintem nem Revisnek csinálták a helyet, egyszerűen Winfield elküldése szabadított fel 7,25 millió körüli nagynak számító összeget, és őt tartották így a legnélkülözhetőbbnek. Nem a poszt miatt csinálták.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
winfield out nekem arra utal hogy jön revis.... különben hülyeség egy ilyen rutinos és jó cb-től megszabadulni csak ha minőségi a csere....

nagyon remélem hogy tudják mit csinálnak

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
azért mondom. ebből jó pár millát elvisznek a hosszabbítások, mert nem csak Loadholt-ot kellene megtartani, meg a draftoltakra is kell valamennyi, és akkor kb 10-11 millió mozgás van még,
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Winfield elküldése szerintem arra utal, hogy valakinek nagyon csinálják a helyet a cap alatt. Ha nem hozunk senki drágább nevet, akkor maradhatott volna az öreg valószínűleg.Paulus
Már 24.5 millió dollárral vagyunk alatta.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Winfield elküldése szerintem arra utal, hogy valakinek nagyon csinálják a helyet a cap alatt. Ha nem hozunk senki drágább nevet, akkor maradhatott volna az öreg valószínűleg.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Bennfentesek szerint közel áll a Vikings, hogy hosszabbítson a falember Phil Loadholt-al.KmetyG
Na az jó lenne! 😊


Jelentések szerint a Minnesota Vikings elküldte a veterán CB-t, Antoine Winfield-et.KmetyG
pfff...mi folyik itt Gyöngyösön?
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bennfentesek szerint közel áll a Vikings, hogy hosszabbítson a falember Phil Loadholt-al.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jelentések szerint a Minnesota Vikings elküldte a veterán CB-t, Antoine Winfield-et.KmetyG
Erre nem számítottam. Érdekes lesz ismét a CB helyzet így. Úgy érzem lesz még pár mozgolódás a következő napokban.
#Vikings asked Antoine Winfield to take a pay cut, per sources. He called their bluff. Now heads back out into free agency.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Erre nem számítottam, azt hittem a fizetését strukturálják át. Ez a hír nekem nem tetszik.