Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Wright egyébként még így ,egy Ponderrel is ígéretes(ha egy elit QB-ja lenne...)
Childstől nagyon várok egy jó belépő szezont!
Szaltókirálytól nem voltam elájulva egész szezonban...és még finoman fogalmaztam!
van egy bitang Rudink!😛 meg egy klasszis Jenningsünk!
Ott van ugye AP.
Azért tényleg nem rossz az O!...még egy Guardistát el tudnék viselni,hogy több ideje legyen Pondörnek!😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nyilván vannak olyan csapatok akiknek jobb az elkapó állománya, de szerintem ez jó Draft választással már így is jól hangzik, és kellő fenyegetést jelent ez a részleg is ahhoz, hogy AP több teret kapjon.

A másik első körös picket pedig középső linebacker-re kell elhasználni, már ha lesznek olyanok még bent akiket érdemes első körben húzni, amikor mi választunk. Teljesen tuti választást nem látok, de a Kansas State LB-je Arthur Brown ígéretesnek tűnik. Kisebb mint a prototipus MLB de jól lép fel a futás ellen, jól zónázik, gyors, és keményen szerel. A szemből jövő blokkokra is keményen beütközik, de oldalról könnyen hookolták a mérete miatt is. Pár kiló izmot ha felpakolnak rá az hasznára válna. Megnéztem a West Virginia elleni meccsen és videókon jónak tűnik.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Nem egy elkapó arzenál, de a Jennings - Rudi - Wright - top 50-ben draftolt WR elég kellene legyen... Ha nem megy a passzjáték, akkor egyértelmű, 2014-ben QB draft (esetleg OC csere is), és a Ponder experiment vége. Ha meg jók leszünk, akkor öröm meg boldogság!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagy kérdés ha van jó elkapó akkor oda is fogják-e dobni neki(k) a tojást!?ZoliZoltán
Ez természetesen nagy kérdés, de induljunk ki abból, hogy az alapszakasz utolsó meccsein egy gyengébbnek tűnő állománynak is egyre jobban odadobálta (Ugye ekkor már Percy nem játszott), szóval idén lesz Jennings, Rudolph, és reméljük Wright tovább javul, valamint biztos hogy jönnek még WR-k akik javíthatják az esélyeit ennek. (Én még mindig bízom Childs teljes felépülésében és bizonyításában is, mert őt Training camp alatt nagyon érezte Ponder.)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagy kérdés ha van jó elkapó akkor oda is fogják-e dobni neki(k) a tojást!?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Így van. Túlságosan ki van hegyezve a dolog Casselre szerintem. A labdát oda tudja adni Petersonnak, és képes fake után passzolni is, egy game manager simán lehet belőle ha minden kötél szakad. Azért nálunk nem arról szól a dolog, hogy passzold szét az ellenfelet, és még ha javítani is kell a passzoláson, ezután sem erről fog szólni. AP és Toby is nagyon jól fut, még ha az utóbbi tavaly nem sok szerepet is kapott.
Nem fogja megváltani a világot, de ha kell be tud szállni és vele is tudunk nyerni. Van benne jó pár NFL meccs, és képes jól si teljesíteni, ha még küzdőszellem is vna benne akkor Pondert is további versenyre készteti és ez kell.

Más kérdés, hogy én Ponder további javulását várom (remélem), és azt, hogy Casselnek ne kelljen nagyon pályára lépni. A következő év karrier választó lesz Ponder számára, ha tud javulni akkor érdemes vele számolni, ha nem akkor más megoldást kell találni.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Isten mentsen Tebow-tól!😊
Cassel azért a Pats után a Chiefs-szel is összehozott egy értékelhető évet (megnyertek egy nem túl acélos AFC West-et 2010-ben), kb. top 5 legjobb csere QB, és a legjobb elérhető opció volt... pickbe sem került. Én nem kedvelem, de ahogy írtam, ő legalább hasonlít egy irányítóra, és valjuk meg, játékstílusában még Ponder-re is... Szóval ha kiesik Christian, egy hasonszőrű QB állna be a helyére, ami elnézve a PO meccsünket, hát nem egy hátrány... Semmit se tudtunk kezdeni egy teljesen más típusú irányítóval (Webb), se a csapat többi része, se a stáb nem volt a helyzet magaslatán.😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza Tieid már okésabbak. Hillnél szerintem jobb . stanton hát nem tudom ő lehet.
Flynn ő meg még mindig 2 szép meccsen van túl azóta se mutAtott semmit.
Kaep/Smitht duo egyertelmű de mindegyik kezdő les így őket nem vettem bele.
De hogy top3 lenne haulról viccnek is rosszToca
Én mindig úgy nézem ezt a kérdést, hogy kit szeretnék a saját csapatomba backupnak. Hill amikor beállt (így nem fiatalon, kicsit rozsdásan) elég jó volt, lásd mondjuk az idei comeback a Titan ellen vagy Stafford sérüléseikor hozott győzelmei. Flynnt se bánnám cserének, nem starternek cserének. Pár meccsre beállni szerintem jobb lenne mint Cassel. Stanton meg idén villant a Cardsban remélem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
Kösz meghallgattuk a véleményed. Ha tudsz mondani nála sokkal jobb opciót backupnak akkor hajrá. Kansasbe nem jött be , világmegváltani nem fog . Tapasztalata van , Pondernek sokat segíthet.
Kíváncsi vagyok mondjuk hány jobb backup QBt tudsz felsorolni ?Toca
Kolb,Tebow,Clemmens így kapásból..remélem pályára kerül, és akkor sírhattok.. nézzétek meg hány KC drukker lett depressziós miatta 😀Carmeloman
Kolb aha, Skeltonok szorítják ki a csapattól ha van túlértékelt QB ő az. 1 normális idénye nem volt
Tebow: most komolyan? Jobb Fb, job hb esetleg wildcat qbnák is jobb. Csak irányítani nem fog.
Cemmens : no comment
Azért ha szerinted ők a jobb QBk akkor inkább hagyjuk a vitát , mert kicsit nagyon elfogult vagy negatív irányban Cassellel 😊
Jennings ilyen áron jó, nah de 5 évre ? 33 évesen fog 9 millákat keresni ... Hát . Mondjuk majd megoldják szerintem kicsit hosszú, mondjuk emiatt jöhetett hozzánk.
Patterson vagy Austin ha jön . Patterson jöjjön 😊 , akkor WRben nagy gond talán nem lesz. MLB lesz a másik pickünk es NT a 3. az első két körben.Toca
nem elfogult..de láttál te jó meccset Casseltől? 😀 vagy miért a Kansas az 1/1? 😊Carmeloman
Összesen több jó meccse volt mint az általad leírt embereknek összesen.
Bazza Tieid már okésabbak. Hillnél szerintem jobb . stanton hát nem tudom ő lehet.
Flynn ő meg még mindig 2 szép meccsen van túl azóta se mutAtott semmit.
Kaep/Smitht duo egyertelmű de mindegyik kezdő les így őket nem vettem bele.
De hogy top3 lenne haulról viccnek is rossz
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jennings még 33 évesen is jó lehet, mert ő nem a sebességéből él elsősorban, hanem a kiváló útvonal futásából, ez pedig nem kopik meg az idővel. Nagyon jól lép be az üres területekre, és rázza le magáról a védőt. Amikor behal az eredeti játéka akkor pedig nagyon jól keres üres helyet ahol megjátszhatóvá válik, védővel a sarkában is jól kap el, és kiválóan fordul le elkapás után, amivel extra yardokat tud szerezni. Szóval nem rossz ő 5 évre sem. A sérülés az kiszámíthatatlan tényező az NFL-ben de nem túl magas a garantált pénze, szóval 3 év után már viszonylag könnyen elküldhető lesz. Persze ne kerüljön rá sor és váltsa be a hozzáfűzött reményeket. Az biztos, hogy újabb veszélyt jelent ami nehezebbé teszi AP levédekezését is, és ez nagyon fontos a támadó csapatunknak.
Én örülök ennek nagyon, mert nem kellett 10 fölött fizetni neki, és egy jó WR-t szereztünk, draftkörök feláldozása nélkül.

A húzásainkból pedig sok sok fiatalt lehet szerezni akik között még rá kell menni egy sokat ígérő "biztos" pontra WR poszton, meg lehet esetleg még húzni hátrébb rizikósabb opciót is, aki vagy beválik vagy nem.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Valamivel közelebb vagyunk a 2013-a Vikings-hez, de sok részlet van még aminek ki kell derülnie. Remélem Jennings ha már nálunk játszik egészséges marad és megéri a pénzét, különösen a Packers elleni meccsek lesznek pikánsak jövőre az ő szempontjából. Nagyon ajánlom akkor ne legyen sérült.... Nem igazán vagyok híve hogy idekerült, tudom jó WR és nekünk az most nagyon kell, de remélem meg fog győzni a játékával. Valami azt súgja nem ő lesz a csapat sztárja, de AP-nek sokat segíthet ha veszélyes WR van a pályán. Ponder most már tényleg nem sírhat, van célpont, és a draft után remélem tényleg meg lehetünk elégedve. Cassel tisztában van vele hogy backup-nak van idehozva, ahhoz képest talán túl jól is keres, de ha pályára kell lépnie ő is tudja hogy ez az utolsó esélye egy igencsak leszálló ágban levő karriernek. Mellette szól a rutin, sokat látott és tanult Brady mellett és a Patriots-nál, ha ebből valamit át tud adni akkor megérheti a pénzét még ha nem is játszik. Az élet pedig ahogy tavaly a PO-ban is láttuk tud forgatókönyvet írni, lehet fogunk mi még izgulni hogy a 2008-as Casselt láthassuk a pályán. Arra még kíváncsi vagyok hogy Winfield pótlását hogyan oldjuk meg, a defense betonbiztossá tétele lenne nálam az elsődleges 😊 Skol Vikes! 😊

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
kérlék nézd meg h ki irányított 2008-ban a patsben 😊 mert hogy tud ilyet is


több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
Kösz meghallgattuk a véleményed. Ha tudsz mondani nála sokkal jobb opciót backupnak akkor hajrá. Kansasbe nem jött be , világmegváltani nem fog . Tapasztalata van , Pondernek sokat segíthet.
Kíváncsi vagyok mondjuk hány jobb backup QBt tudsz felsorolni ?Toca
Kolb,Tebow,Clemmens így kapásból..remélem pályára kerül, és akkor sírhattok.. nézzétek meg hány KC drukker lett depressziós miatta 😀Carmeloman
Kolb aha, Skeltonok szorítják ki a csapattól ha van túlértékelt QB ő az. 1 normális idénye nem volt
Tebow: most komolyan? Jobb Fb, job hb esetleg wildcat qbnák is jobb. Csak irányítani nem fog.
Cemmens : no comment
Azért ha szerinted ők a jobb QBk akkor inkább hagyjuk a vitát , mert kicsit nagyon elfogult vagy negatív irányban Cassellel 😊
Jennings ilyen áron jó, nah de 5 évre ? 33 évesen fog 9 millákat keresni ... Hát . Mondjuk majd megoldják szerintem kicsit hosszú, mondjuk emiatt jöhetett hozzánk.
Patterson vagy Austin ha jön . Patterson jöjjön 😊 , akkor WRben nagy gond talán nem lesz. MLB lesz a másik pickünk es NT a 3. az első két körben.Toca
nem elfogult..de láttál te jó meccset Casseltől? 😀 vagy miért a Kansas az 1/1? 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A három legjobb csere QB idén Flynn, Kaep/Smith és a mi Shaun Hillünk volt sztem, de Stantont is símán pályára engedném.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Kolb,Tebow,Clemmens így kapásból..remélem pályára kerül, és akkor sírhattok.. nézzétek meg hány KC drukker lett depressziós miatta 😀Carmeloman
Kolb után mivel sírnak jobban a Cards szurkolók? Örömünnep van Arizonában.
Tebow Punt protector, hogy fogyjanak a mezek.
Clemmens? Kétezer+ yardot passzolt. Egy szezonra ez nem sok. Csakhogy ő nyolc év alatt tette!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szóval akkor Jennings!Végül is jó lesz ez! 😊
Azért jöhetne még WR 😊)Drafton tuti jön legalább 2 ha nem 3.
ILB...CB...
és még falemberke is
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
Kösz meghallgattuk a véleményed. Ha tudsz mondani nála sokkal jobb opciót backupnak akkor hajrá. Kansasbe nem jött be , világmegváltani nem fog . Tapasztalata van , Pondernek sokat segíthet.
Kíváncsi vagyok mondjuk hány jobb backup QBt tudsz felsorolni ?Toca
Kolb,Tebow,Clemmens így kapásból..remélem pályára kerül, és akkor sírhattok.. nézzétek meg hány KC drukker lett depressziós miatta 😀Carmeloman
Kolb aha, Skeltonok szorítják ki a csapattól ha van túlértékelt QB ő az. 1 normális idénye nem volt
Tebow: most komolyan? Jobb Fb, job hb esetleg wildcat qbnák is jobb. Csak irányítani nem fog.
Cemmens : no comment
Azért ha szerinted ők a jobb QBk akkor inkább hagyjuk a vitát , mert kicsit nagyon elfogult vagy negatív irányban Cassellel 😊
Jennings ilyen áron jó, nah de 5 évre ? 33 évesen fog 9 millákat keresni ... Hát . Mondjuk majd megoldják szerintem kicsit hosszú, mondjuk emiatt jöhetett hozzánk.
Patterson vagy Austin ha jön . Patterson jöjjön 😊 , akkor WRben nagy gond talán nem lesz. MLB lesz a másik pickünk es NT a 3. az első két körben.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
Kösz meghallgattuk a véleményed. Ha tudsz mondani nála sokkal jobb opciót backupnak akkor hajrá. Kansasbe nem jött be , világmegváltani nem fog . Tapasztalata van , Pondernek sokat segíthet.
Kíváncsi vagyok mondjuk hány jobb backup QBt tudsz felsorolni ?Toca
Kolb,Tebow,Clemmens így kapásból..remélem pályára kerül, és akkor sírhattok.. nézzétek meg hány KC drukker lett depressziós miatta 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
5 év alatt 47.5 millió dollárt fog keresni Greg Jennings.KmetyG
Jah, évi 9 milka + félmillió ha Pro Bowl-ra szavazzák.
Azért 9 millió az rendben van, én 8-10 közé saccoltam, és pont ott is van. Közel 3 millióval olcsóbb, mint az itt már játszani nem akaró Harvin, és 4 millióval olcsóbb Wallace-nál. Szerintem nem jártunk rosszul.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
ne haragudjatok, de szerintem Cassel a TOP 3-ban a QB-k között..
csak éppen alulról..Carmeloman
Kösz meghallgattuk a véleményed. Ha tudsz mondani nála sokkal jobb opciót backupnak akkor hajrá. Kansasbe nem jött be , világmegváltani nem fog . Tapasztalata van , Pondernek sokat segíthet.
Kíváncsi vagyok mondjuk hány jobb backup QBt tudsz felsorolni ?
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
5 év alatt 47.5 millió dollárt fog keresni Greg Jennings.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Még egy elsőkörös WR pick és jók leszünk.
És az inkább egy Jennings - Rudolph - Wright most 😉
Simpson már soha nem lesz reményeim szerint kezdő...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Akkor jelenleg így festene a WR sor:

Jennings - Simpson - Wright

Azért kell még ide ember, 2 WR-t minimum várok a draftról, meg még egy átlagos képességű olcsó FA-t is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Jennings jött

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mindenesetre nagyon bízom benne,hogy valami jót hozunk össze 😛