Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Jennings érkezésével az MLB lett a legnagyobb hiányposzt, oda kellene először húzni. A védelmi sémánkba szerintem A. Ogletree illene leginkább, viszont érte pár helyet mindenképp fel kellene menni, valamint neki a pályán kívül is voltak problémái. Használható elkapót ezen a drafton a 2. kör végén is lehet találni, pl Terrance Williams, Patton, Wheaton, Woods, Dobson, és még sorolhatnánk, így nálam az első kör második pickje is a védelembe menne, DT posztra (Sylvester Williams iránt állítólag nagyon érdeklődünk), a CB pedig a 3. körre maradna.helmet
Mondjuk az MLB-ILB k nagyrésze könnyen kicsúszhat 1.körből. Abban sem vagyok biztos hogy a 2.körünknél nem lesz bent Minter/Teo/oglefa trióból. Bár inkább kis reach lesz első körben. De MLB-WR kombót nem tudnám mért mellőnénk első körben. Én egyik NT jatékosért se adnék első kört.
Jenkinst kicsit sajnálom hiányozhat ő még, de a jövő csapatába ő nem fér bele.
Bízok a vezetésbe kifognák okoskodni a legjobbat. Aztán jöhet a tarolás 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jenkins a Pats-nél folytatja. Kíváncsi vagyok mire viszi, meglepett a döntés hogy leigazolták.vsanyi132
Sok sikert neki, mert megbízható kezű, jó csapatszellemű játékos, aki jól is blokkol. (Bár a Patsnél ez nem fő tényező. 😊 ) Ne járjon úgy mint Shiancoe aki nem tudott náluk érdemit alkotni.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Jenkins a Pats-nél folytatja. Kíváncsi vagyok mire viszi, meglepett a döntés hogy leigazolták.

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jennings érkezésével az MLB lett a legnagyobb hiányposzt, oda kellene először húzni. A védelmi sémánkba szerintem A. Ogletree illene leginkább, viszont érte pár helyet mindenképp fel kellene menni, valamint neki a pályán kívül is voltak problémái. Használható elkapót ezen a drafton a 2. kör végén is lehet találni, pl Terrance Williams, Patton, Wheaton, Woods, Dobson, és még sorolhatnánk, így nálam az első kör második pickje is a védelembe menne, DT posztra (Sylvester Williams iránt állítólag nagyon érdeklődünk), a CB pedig a 3. körre maradna.helmet
Ez is egy lehetséges forgatókönyv, de én annak örülnék a legjobban ha MLB, WR, DT, CB sorrend lenne az eleje. Persze valószínűleg akkor is örülök majd utólag, ha más lesz a sorrend de jó játékosok kerülnek hozzánk. Az biztos, hogy a védekezésünk sarokköve a megfelelő MLB megtalálása, erre nem egyszerű megfelelő játékost választani, reméljük jól mérik fel a jelölteket és jól sikerül választani.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Még 28 nap.... :/
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Jennings érkezésével az MLB lett a legnagyobb hiányposzt, oda kellene először húzni. A védelmi sémánkba szerintem A. Ogletree illene leginkább, viszont érte pár helyet mindenképp fel kellene menni, valamint neki a pályán kívül is voltak problémái. Használható elkapót ezen a drafton a 2. kör végén is lehet találni, pl Terrance Williams, Patton, Wheaton, Woods, Dobson, és még sorolhatnánk, így nálam az első kör második pickje is a védelembe menne, DT posztra (Sylvester Williams iránt állítólag nagyon érdeklődünk), a CB pedig a 3. körre maradna.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nehéz kitalálni melyik csapat milyen stratégiát épít fel, még a Vikingekét sem lehet akiket jobban figyel az ember, de szerintem a Miami nem hiszem hogy első kört adna egy WR-ért, hiszen most szereztek egy első számú elkapót FA-ról, gondolom van más hiányuk is. (Mondjuk mi is szereztünk kiváló FA WR-t de mi csak pótoltuk Harvint, és még így is lyukas a WR állomány, valamint két húzásunk van az első körben.)
Én bízom benne, hogy felépítjük megfelelően a taktikát, és ha elkezdenek fogyni a kiszemelt WR-k előrébb megyünk ha kell.

Olvasgatva újabb elemzéseket, lehetséges egyébként, hogy az első számú prioritásunk a megfelelő MLB draftolása, és elsődleges célpont az a jelölt lesz akit kinéz a vezetőség magának. Lehet ezért az 1/23 MLB választás lesz, vagy ha kell MLB-ért fogunk feljebb menni nem is WR-ért. Tekintve, hogy nincs MLB és a védekezésünk egyik alapköve lenne a megfelelő középső LB ezért nem si csodálkozom rajta, hiszen nem csak azt kell figyelembe venni, hogy jó játékost hozzunk, hanem olyan kell aki a rendszert tudja is játszani ami ezena poszton nem egyszerű sem fizikálisan sem mentálisan. WR-ből pedig van most jó pár olyan képességű jelölt a Drafton akik közül töb is meghatározó lehet az NFL-ben is, ezért közülük könnyebbnek tűnik jót választani ha egy kettőt el is visznek korábban.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
mi szerintem nem húzunk WR-t idén sem elsőben.. Fishert ismerve inkább Safety és egy DT.Carmeloman
Adná az ég, akkor már csak a Dolphinstól meg a Steelerstől kell félni 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
mi szerintem nem húzunk WR-t idén sem elsőben.. Fishert ismerve inkább Safety és egy DT.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Pondör vagy összeszedi magát(újraházasodik.😀) vagy szia.😀ZoliZoltán
legyen inkább az első variáció azzal mind jobban járunk 😀 egyébként idén ennyi pickből a D is nagy erősítést kaphat 2-3 sikeres választással. ezekre csak az első négy körben is 5 lehetőségünk van ha egy Wr húzással számolunk itt. a D váza adott a jó építkezéshez.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pondör vagy összeszedi magát(újraházasodik.😀) vagy szia.😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Biztató az a 11 pick az egyszer tuti!😛
Én is sokat nézegetem mostanában az utóbbi választásokat....nem nagyon sültek be...és ha tényleg lesz egy jó Childs-ünk is...

Az meg jogos,hogy talán egy magasabb WR kéne!Rudi kevés az olyan szitukban...(nem azért mert nem lenne atom a csávó de hosszútávon egyke...)

30 nap...azta... :/ZoliZoltán
Goal Line helyzetnél ne felejtsd el, hogy már Jennings is van szerencsére, úgyhogy Rudi már most sincs egyedül, de még egy magas célpont további előnyt adhat, és Childs is jó felépítésű, szóval lehet jó kis csapatot felküldeni rövid szituációkban, aztán még AP-nek is da lehet majd adni a labdát, ha a WR-re kihúzódtak. Lehet mit kezdeni ezzel az O-val, de Pondernek is előbbre kell lépni.
Amiről pedig kevesebb szó esett van egy elég fiatlal O-line is, akik jó részével hosszú távon lehet számolni. A három kulcs hely legalább is fix jelenleg az LT, RT és C stabil..Paulus
A teljes Oline. Fusco hihetetlen jó volt Charlie Johnson meg amilyen szar T annyira rohadt jó Guard. Kalil meg Loadholt stabil Tackelök és Sullivan is remek Birk utód. Szóval az O-ba tényleg már csak 1-2 WR hiányzik ha ezt idén össze tudnánk hozni akkor ha most nem is jövőre D kis erősítésével megint az NFC north urai lehetünk. Bár én most sem számítok arra mint sokan, hogy visszaesünk. Ponderen sok múlik majd mondjuk
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
 www.1500espn.com/sportswire/Sources_Vikings_star_end_Jared_Allen_also_underwent_knee_surgery032613
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Biztató az a 11 pick az egyszer tuti!😛
Én is sokat nézegetem mostanában az utóbbi választásokat....nem nagyon sültek be...és ha tényleg lesz egy jó Childs-ünk is...

Az meg jogos,hogy talán egy magasabb WR kéne!Rudi kevés az olyan szitukban...(nem azért mert nem lenne atom a csávó de hosszútávon egyke...)

30 nap...azta... :/ZoliZoltán
Goal Line helyzetnél ne felejtsd el, hogy már Jennings is van szerencsére, úgyhogy Rudi már most sincs egyedül, de még egy magas célpont további előnyt adhat, és Childs is jó felépítésű, szóval lehet jó kis csapatot felküldeni rövid szituációkban, aztán még AP-nek is da lehet majd adni a labdát, ha a WR-re kihúzódtak. Lehet mit kezdeni ezzel az O-val, de Pondernek is előbbre kell lépni.
Amiről pedig kevesebb szó esett van egy elég fiatlal O-line is, akik jó részével hosszú távon lehet számolni. A három kulcs hely legalább is fix jelenleg az LT, RT és C stabil..
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Marvin Mitchell (LB) is újraszerződött a csapattal.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Biztató az a 11 pick az egyszer tuti!😛
Én is sokat nézegetem mostanában az utóbbi választásokat....nem nagyon sültek be...és ha tényleg lesz egy jó Childs-ünk is...

Az meg jogos,hogy talán egy magasabb WR kéne!Rudi kevés az olyan szitukban...(nem azért mert nem lenne atom a csávó de hosszútávon egyke...)

30 nap...azta... :/
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Persze ha azt nézzük hogy tavaly Kalil,Smith . Előtte Ponder és Rudolph . 2010 Cook és Gerhart . 2009 Harvin és Loadholt. 2008 Tyler Johnson 2.kör vége. Eddig kell visszamenni olyan emberig aki nem vált be az 1.-2.körös draftoltunk közül.
Szóval lehet bizakodni, csak mindenki a sjaát kis kedvencét szeretni Vkings mezbe látni 😀 Sokan Austin én meg Pattersont 😀
Mekkora király lenne elvinnénk mindkettőt 😀Toca
Hát egyet is elég nehéz lesz. 😊 😀 Egyébként Austin és Patterson mellett is van még tehetség idén aki első körös lehet, és ígéretes. Én nagyon szeretem Austin játékát, de hajlok arra, hogy egy magasabb WR kell nekünk aki goal-line helyzetben nagyobb előnyt jelenthet mint például Patterson, de Allen is ilyen, vagy Hopkins. Sloton Wright is jó lesz. Persze nem bánom ha mégis Austin jönne hozzánk mégis, mert hihetetlen playmaker potenciál van benne, és bárhova kerül jól jár vele a csapata.

Hosszú 30 nap előtt állunk még. 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Persze ha azt nézzük hogy tavaly Kalil,Smith . Előtte Ponder és Rudolph . 2010 Cook és Gerhart . 2009 Harvin és Loadholt. 2008 Tyler Johnson 2.kör vége. Eddig kell visszamenni olyan emberig aki nem vált be az 1.-2.körös draftoltunk közül.
Szóval lehet bizakodni, csak mindenki a sjaát kis kedvencét szeretni Vkings mezbe látni 😀 Sokan Austin én meg Pattersont 😀
Mekkora király lenne elvinnénk mindkettőt 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nézegettem a jelölteket WR poszton és van 3-4 játékos aki ígéretes alapból is, de nagy kérdés kik húznak első körben WR-t előttünk.
A Rams elé fel kellene szerintem menni minimum, mert ők egy húzásnak szinte biztos WR-t vinnének, és még előttük is vannak páran akiknél esélyes a dolog.

Szerintem meg lesz a taktika mire odakerülünk, bízom az idei Draftban is. Jól csinálták eddig a dolgokat Spielman-ék tavaly óta. (Főleg ha még visszahozzák Winfieldet is 😊 )
Még mindig hihetetlen számomra, hogy hogy tudták a Browns-t beetetni a tavalyi drafton, hogy feljöjjenek a helyünkre mi meg simán kihúztuk Kalilt aki eleve is tervben volt. Aztán Smithért is jól jöttünk előre, és szereztük meg. De a hátsóbb körökben is jó játékosokat választottunk, ha Childs felépül és bizonyítani is tud akkor 6-ik körig király volt a tavalyi év. Most meg lesz egy rakat pickünk 6 db csak az első 4 körben. Jó lesz ez szerintem...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
 www.vikings.com/media-vault/videos/2012-Plays-of-the-Year-Voting---Special-Teams/14d05aef-3462-4d8c-8509-be0a811b07e2
nálatok melyik az év vikings spec team játéka?Paulus
Én Blair Walshnak adom, akinek a játéka sztem közel hasonló hatással volt a csapatra, mint AP-é.

A Larry Fitzgerald trade meg nagyon remélem, hogy nem fog végbemenni, mert az kicsit tönkre vágná a "Team, team, team " politikáját a csapatnak.
Ha Jennings egészséges lesz, akkor ő fixen ott lesz Pondernek, és remélhetőleg az ő tapasztalatát is bevetve az edzői staff ki tud mellé nevelni a mostani első körös pickből egy Harvin képességű csapatorientált játékost.Tred
A kérdés hogy bent marad-e olyan rookie akire érdemes rászánni a picket. Én továbbra is feljebb mennék annyi pickünk van mint szemét
Blair Walshnak amúgy nehéz adni a play of the yeart, mert ő egy ember és nem egy play 😀 , de akármelyik meccs nyerő kickjét berakhatnám szívesen.
Harvin meg egy nagyképű majom nem kap díjat 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Elég hálás dolog, ha a rúgó stabilan 50+-os 3 pontosokat termel, ez egy csomó terhet levesz az O válláról is. Nagy fegyvertény volt a srác, és reméljük így is folytatja.

Ma Spielman részt vett a Notre Dame pro day-én. Tekintve, hogy szinte "utánpótlás" csapatunk lettek a Harcos Írek ez nem annyira meglepő. De nézegetve a tőlük draftra jelentkezőket elég szűk azon játékosok kerete akik minket érdekelhetnek.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
 www.vikings.com/media-vault/videos/2012-Plays-of-the-Year-Voting---Special-Teams/14d05aef-3462-4d8c-8509-be0a811b07e2
nálatok melyik az év vikings spec team játéka?Paulus
Én Blair Walshnak adom, akinek a játéka sztem közel hasonló hatással volt a csapatra, mint AP-é.

A Larry Fitzgerald trade meg nagyon remélem, hogy nem fog végbemenni, mert az kicsit tönkre vágná a "Team, team, team " politikáját a csapatnak.
Ha Jennings egészséges lesz, akkor ő fixen ott lesz Pondernek, és remélhetőleg az ő tapasztalatát is bevetve az edzői staff ki tud mellé nevelni a mostani első körös pickből egy Harvin képességű csapatorientált játékost.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Harvin kickoff ret TD!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
 www.vikings.com/media-vault/videos/2012-Plays-of-the-Year-Voting---Special-Teams/14d05aef-3462-4d8c-8509-be0a811b07e2

nálatok melyik az év vikings spec team játéka?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Persze nekem is alapjába ez a véleményem. Mondjuk nagy mágus az FO ha összerakják a Fitz tradet, nem a capsapce lesz az akadály az fix 😊