Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ebből megint sokat értek... 😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hazai meccset szeretnétek Londonban 😊
 www.nationalfootballpost.com/Vikings-looking-to-drum-up-support-in-London.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Persze, meg a draftom ott tuti sántít, hogy hamarabb jön DT/NT mint CB. De ebben a játékban 60.pickig kiment 6 vagy 7 NT/DT ami azért IRL tuti ne melsz így. Mellesleg Sylvester volt az első a listámon 2.körre, de 1.kört nem áldoznék érte.
NT/DT ért talán max Hankinst húznám 1.körben a többi nem ér annyit.(Persze úgy hogy Lutolelei meg Rochardson top 15 lesz)Toca
Ez a DT/NT kérdés elég érdekes most nálunk. Eleve ott kell kezdeni, hogy 1tech NT-t, vagy 3tech DT-t akarunk húzni? A jelenlegi keretbe futásölő NT jobban kell, mivel Guion nem az (meg nem is igazán kezdő szint ), de lassan Kevin Williams utódját is meg kell találni UT posztra.

Sylvester Williams inkább 3tech lesz szerintem, ami kicsit luxuspick lenne az első körben, de 1-2 év alatt nagyon jó játékost lehetne csinálni belőle, mire KW visszavonul, simán átvehetné a helyét. NT-t azért nem érné meg első körben húzni, mert ők a védelmi snapeknek kb a 35-40%ában vannak csak a pályán, annyira a passz felé megy az NFL, egyre kisebb szerepük van. Ettől függetlenül kell NT, tavaly sokszor volt, hogy első downoknál könnyen megfutották a 4-5 yardokat ellenünk. Kawann Shortról mondják azt, hogy ő NT és 3tech is lehet 4-3ban. Alsóbb körökben talán Brandon Williams lehetne jó ide, esetleg Montori Hughes, Kwame Geathers vagy akár TJ Barnes is, hátul is lehet azért jó nagy zsírdisznókat találni.

Azt én nem zárnám ki teljesen, hogy CB hamarabb jön mint DT, gondolom te sem szeretnéd AJ Jeffersont kezdőként látni jövőre 😊 . FA-ra nem nagyon van pénzünk, Cook meg hiába játszott jól, első 3 szezonjában kihagyott 26 meccset, ráadásul jövő nyáron a szerződése is lejár. Ha Winfield vissza is jön,ő is 1-2 évre megoldás csak.

Én továbbra is hajlok arra, hogy a WR-t Jennings érkezésével meg lehet hagyni a 2. körre, a két top prospect valószínűleg kimegy előttünk, utánuk pedig elég mély a class, és így az első körben lehetne húzni egy jobb CB vagy DT prospectet az MLB mellé. Persze első körös WR is jöhet nálam, nem az a lényeg hogy hol húzunk elkapót, hanem az, hogy használható játékost hozzunk.

Szóval össze lehetne írni kb 100féle változatot az első 4 pickre, a WR, MLB, DT, CB prospectek tetszőleges variálásával, reméljük Spielmanéknek sikerül valami jót kihozni ebből. De sok az a 22 nap, ami még hátra van..helmet
Igazából ez olyan dolog hogy NT-MLB/ILB is altalaban luxus elso korben de nekunk ez kell. WRbol azert van 2 nagyon elit de pl Hopkins se rossz. Azert NT bol kb 3 elsokoros van aki megeri abbol ketto hamarabb kimegy. CB-ből sincs nagyon olyan akire ott le kéne csapni mert 2.körben márnem lesz hasonló tehetség. Ezért mondom hogy érdemes lenne felugrani pár helyet. MLB/ILB ből megvan 3-4 amiből könnyen bent maradthat 2.körre is egy.
Egyébként hátsóbb körös NTket is néztem van bőven lehetőség bennük főleg hogy futás öléshez kellenek leginkább. De tervezek írni 1-2 ötletet/beszámolót poszt/ prospect részről a draftig csak nincs most időm 😊
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Persze, meg a draftom ott tuti sántít, hogy hamarabb jön DT/NT mint CB. De ebben a játékban 60.pickig kiment 6 vagy 7 NT/DT ami azért IRL tuti ne melsz így. Mellesleg Sylvester volt az első a listámon 2.körre, de 1.kört nem áldoznék érte.
NT/DT ért talán max Hankinst húznám 1.körben a többi nem ér annyit.(Persze úgy hogy Lutolelei meg Rochardson top 15 lesz)Toca
Ez a DT/NT kérdés elég érdekes most nálunk. Eleve ott kell kezdeni, hogy 1tech NT-t, vagy 3tech DT-t akarunk húzni? A jelenlegi keretbe futásölő NT jobban kell, mivel Guion nem az (meg nem is igazán kezdő szint ), de lassan Kevin Williams utódját is meg kell találni UT posztra.

Sylvester Williams inkább 3tech lesz szerintem, ami kicsit luxuspick lenne az első körben, de 1-2 év alatt nagyon jó játékost lehetne csinálni belőle, mire KW visszavonul, simán átvehetné a helyét. NT-t azért nem érné meg első körben húzni, mert ők a védelmi snapeknek kb a 35-40%ában vannak csak a pályán, annyira a passz felé megy az NFL, egyre kisebb szerepük van. Ettől függetlenül kell NT, tavaly sokszor volt, hogy első downoknál könnyen megfutották a 4-5 yardokat ellenünk. Kawann Shortról mondják azt, hogy ő NT és 3tech is lehet 4-3ban. Alsóbb körökben talán Brandon Williams lehetne jó ide, esetleg Montori Hughes, Kwame Geathers vagy akár TJ Barnes is, hátul is lehet azért jó nagy zsírdisznókat találni.

Azt én nem zárnám ki teljesen, hogy CB hamarabb jön mint DT, gondolom te sem szeretnéd AJ Jeffersont kezdőként látni jövőre 😊 . FA-ra nem nagyon van pénzünk, Cook meg hiába játszott jól, első 3 szezonjában kihagyott 26 meccset, ráadásul jövő nyáron a szerződése is lejár. Ha Winfield vissza is jön,ő is 1-2 évre megoldás csak.

Én továbbra is hajlok arra, hogy a WR-t Jennings érkezésével meg lehet hagyni a 2. körre, a két top prospect valószínűleg kimegy előttünk, utánuk pedig elég mély a class, és így az első körben lehetne húzni egy jobb CB vagy DT prospectet az MLB mellé. Persze első körös WR is jöhet nálam, nem az a lényeg hogy hol húzunk elkapót, hanem az, hogy használható játékost hozzunk.

Szóval össze lehetne írni kb 100féle változatot az első 4 pickre, a WR, MLB, DT, CB prospectek tetszőleges variálásával, reméljük Spielmanéknek sikerül valami jót kihozni ebből. De sok az a 22 nap, ami még hátra van..
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Mondjuk azt nem tudjuk, hogy kik azok, akikért a szakmai stáb nagyon odavan... Tavaly titkolták rendesen, hogy Harrison Smith a szívük csücske, meg se hívták Minnesota-ba stb., csak hogy kellően ködösítsenek, aztán a drafton felmentünk érte 1. kör végére, annyira kellett nekünk. Így utólag nagyon jól csinálták, de minden évben ezt nem fogják tudni megjátszani.😕

Vannak olyan prospectek, akik kiemeltek a listánkon, csak persze mi halandók, nem tudjuk, kik azok.😊 Egyikük lehet a DT Sylvester Williams, aki iránt már nem is leplezik az érdeklődést. Az csak egy dolog, hogy "BPA" meg "most talented", a végén úgyis olyan játékost húzunk majd, aki megdobogtatja a stáb szívét, akkor is, ha 5-10 hellyel hátrébb van rangsorolva, mint az aktuális BPA.Go Vikings!
Persze, meg a draftom ott tuti sántít, hogy hamarabb jön DT/NT mint CB. De ebben a játékban 60.pickig kiment 6 vagy 7 NT/DT ami azért IRL tuti ne melsz így. Mellesleg Sylvester volt az első a listámon 2.körre, de 1.kört nem áldoznék érte.
NT/DT ért talán max Hankinst húznám 1.körben a többi nem ér annyit.(Persze úgy hogy Lutolelei meg Rochardson top 15 lesz)
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 428 — Bowl Winner
Mondjuk azt nem tudjuk, hogy kik azok, akikért a szakmai stáb nagyon odavan... Tavaly titkolták rendesen, hogy Harrison Smith a szívük csücske, meg se hívták Minnesota-ba stb., csak hogy kellően ködösítsenek, aztán a drafton felmentünk érte 1. kör végére, annyira kellett nekünk. Így utólag nagyon jól csinálták, de minden évben ezt nem fogják tudni megjátszani.😕

Vannak olyan prospectek, akik kiemeltek a listánkon, csak persze mi halandók, nem tudjuk, kik azok.😊 Egyikük lehet a DT Sylvester Williams, aki iránt már nem is leplezik az érdeklődést. Az csak egy dolog, hogy "BPA" meg "most talented", a végén úgyis olyan játékost húzunk majd, aki megdobogtatja a stáb szívét, akkor is, ha 5-10 hellyel hátrébb van rangsorolva, mint az aktuális BPA.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nyaral...hát behalok!


még 23
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Közben visszaigazoltuk Marvin Mitchellt- Nem tudom van-e komoly tervünk vele, inkább depth lesz továbbra is meg ST player. Kb 5 millával állunk cap alatt.
Winfield nyaral utána dönt hova megy, mivel a Skins újraigazolta Hallt jelentősen nőtt az esélyünk hogy visszajön.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nah volt egy jó kis 7 körös mock draft én pickeltem a Vikingsnak becsapom ide is aztán lehet értékelni 😀
1 23 Minnesota: Cordarrelle Patterson, WR (Tennessee) : Legjobb WR, bárcsak lecsúszna hozzánk
1 25 Minnesota (from Seattle): Kevin Minter, ILB (LSU) : MLB kell nekünk, ő tökéletes
Mivel NT-k elkezdtek ezután kiáramlani oda ne msikerült értelmes embert húzni 5 db prospect votl oda mind kiment a 3.pickemre...Így lett
2 22 Minnesota: Robert Alford, CB (Southeastern Louisiana): FCS-s prospect, elégjó 1on1 védő, ígéretes tehetség.
3 21 Minnesota: Tyler Wilson, QB (Arkansas) : Nem tudtam benthagyni 3/21-re . Ha Ponder nem válik be van fiatal tehetség, ha beválik később el lehet adni jó áron
4 5 Minnesota (from Detroit): Dwayne Gratz, CB (Connecticut) : Nagyon jó kis CB, ha kettőjük közül valamelyik bejön már nyertügyünk van sokáig
4 23 Minnesota: Ryan Swope, WR (Texas A&M) : Slot WR semmi más, annak viszont ideális.
5 22 Minnesota: TJ Barnes, DT (Georgia Tech) : Böhöm nagy állat NT, nincs nála nagyobb és súlyosabb a drafton. Futás védelembe tuti jó lenne
6 21 Minnesota: Ty Powell, LB (Harding) : Nagyon jó kis prospect, van benne potenciál, amíg beérik tökéletes backup
7 7 Minnesota : Sam Berrington, LB (South Florida): ILB backup, figyeljük is, 7.körben nem volt jobb
7 8 Minnesota : Brandon Kaufman, WR (Eastern Washington): Marcus Davist akartam elcsesztem így még egy FCSes Kauffman lett , ha nem sérült nagyon jó kis WR
7 23 Minnesota: Mike Catapano, DE (Princeton): Ha már volt róla szó itt akkor jól be is húztam 😀 Ő lesz az ész 😀Toca
egész jó. Wilson szinte hazajön mert Wright és Child két kedvelt célpontja volt. 😊 szerintem nem lenne gond egy ilyen körrel előzetesek alapján. Talan annyi hogy Minterre azt írták kint nem illene a rendszerünkbe. De ez sem szentirás.Paulus
Nálunk elég nagy NT rush volt így utólag inkább NTt vittem volna és második körbe MLB-t mondjuk teot,
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nah volt egy jó kis 7 körös mock draft én pickeltem a Vikingsnak becsapom ide is aztán lehet értékelni 😀
1 23 Minnesota: Cordarrelle Patterson, WR (Tennessee) : Legjobb WR, bárcsak lecsúszna hozzánk
1 25 Minnesota (from Seattle): Kevin Minter, ILB (LSU) : MLB kell nekünk, ő tökéletes
Mivel NT-k elkezdtek ezután kiáramlani oda ne msikerült értelmes embert húzni 5 db prospect votl oda mind kiment a 3.pickemre...Így lett
2 22 Minnesota: Robert Alford, CB (Southeastern Louisiana): FCS-s prospect, elégjó 1on1 védő, ígéretes tehetség.
3 21 Minnesota: Tyler Wilson, QB (Arkansas) : Nem tudtam benthagyni 3/21-re . Ha Ponder nem válik be van fiatal tehetség, ha beválik később el lehet adni jó áron
4 5 Minnesota (from Detroit): Dwayne Gratz, CB (Connecticut) : Nagyon jó kis CB, ha kettőjük közül valamelyik bejön már nyertügyünk van sokáig
4 23 Minnesota: Ryan Swope, WR (Texas A&M) : Slot WR semmi más, annak viszont ideális.
5 22 Minnesota: TJ Barnes, DT (Georgia Tech) : Böhöm nagy állat NT, nincs nála nagyobb és súlyosabb a drafton. Futás védelembe tuti jó lenne
6 21 Minnesota: Ty Powell, LB (Harding) : Nagyon jó kis prospect, van benne potenciál, amíg beérik tökéletes backup
7 7 Minnesota : Sam Berrington, LB (South Florida): ILB backup, figyeljük is, 7.körben nem volt jobb
7 8 Minnesota : Brandon Kaufman, WR (Eastern Washington): Marcus Davist akartam elcsesztem így még egy FCSes Kauffman lett , ha nem sérült nagyon jó kis WR
7 23 Minnesota: Mike Catapano, DE (Princeton): Ha már volt róla szó itt akkor jól be is húztam 😀 Ő lesz az ész 😀Toca
egész jó. Wilson szinte hazajön mert Wright és Child két kedvelt célpontja volt. 😊 szerintem nem lenne gond egy ilyen körrel előzetesek alapján. Talan annyi hogy Minterre azt írták kint nem illene a rendszerünkbe. De ez sem szentirás.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nah volt egy jó kis 7 körös mock draft én pickeltem a Vikingsnak becsapom ide is aztán lehet értékelni 😀
1 23 Minnesota: Cordarrelle Patterson, WR (Tennessee) : Legjobb WR, bárcsak lecsúszna hozzánk
1 25 Minnesota (from Seattle): Kevin Minter, ILB (LSU) : MLB kell nekünk, ő tökéletes
Mivel NT-k elkezdtek ezután kiáramlani oda ne msikerült értelmes embert húzni 5 db prospect votl oda mind kiment a 3.pickemre...Így lett
2 22 Minnesota: Robert Alford, CB (Southeastern Louisiana): FCS-s prospect, elégjó 1on1 védő, ígéretes tehetség.
3 21 Minnesota: Tyler Wilson, QB (Arkansas) : Nem tudtam benthagyni 3/21-re . Ha Ponder nem válik be van fiatal tehetség, ha beválik később el lehet adni jó áron
4 5 Minnesota (from Detroit): Dwayne Gratz, CB (Connecticut) : Nagyon jó kis CB, ha kettőjük közül valamelyik bejön már nyertügyünk van sokáig
4 23 Minnesota: Ryan Swope, WR (Texas A&M) : Slot WR semmi más, annak viszont ideális.
5 22 Minnesota: TJ Barnes, DT (Georgia Tech) : Böhöm nagy állat NT, nincs nála nagyobb és súlyosabb a drafton. Futás védelembe tuti jó lenne
6 21 Minnesota: Ty Powell, LB (Harding) : Nagyon jó kis prospect, van benne potenciál, amíg beérik tökéletes backup
7 7 Minnesota : Sam Berrington, LB (South Florida): ILB backup, figyeljük is, 7.körben nem volt jobb
7 8 Minnesota : Brandon Kaufman, WR (Eastern Washington): Marcus Davist akartam elcsesztem így még egy FCSes Kauffman lett , ha nem sérült nagyon jó kis WR
7 23 Minnesota: Mike Catapano, DE (Princeton): Ha már volt róla szó itt akkor jól be is húztam 😀 Ő lesz az ész 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szentek mellett volt akkor minden!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Egy brutál erős Vikings volt, és magunkat ütöttük ki a Szentek otthonában a sok labdavesztéssel... Azért szép emlék ez a meccs ahol viszont minden működött. Williams wall, Allen, Edwards megállíthatatlan volt, és az O is szárnyalt az Öreggel. Dallas elleni rájátszás meccs szép pillanatai 2009-ből...

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LQW-bkY-4NEPaulus
Máig nehezen emésztem meg azt a vereséget. Jobbak voltunk, de elbalfaszkodtuk és még a szerencse se nálunk volt.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Egy brutál erős Vikings volt, és magunkat ütöttük ki a Szentek otthonában a sok labdavesztéssel... Azért szép emlék ez a meccs ahol viszont minden működött. Williams wall, Allen, Edwards megállíthatatlan volt, és az O is szárnyalt az Öreggel. Dallas elleni rájátszás meccs szép pillanatai 2009-ből...

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LQW-bkY-4NE
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sullivan azért keményen néz ki😊ZoliZoltán
A kölyökképű Rudi meg Smith is rittyenthetett volna valami vikinges szakállat az eseményre.😊

Bár ahhoz lehet nekik egy offseason is kevés lenne... 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sullivan azért keményen néz ki😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mivel más hír nincsen, itt egy jó kép arról, hogy Rudi, Sullivan, és Smith Londonban járt promózni egy kicsit a meccset. Itt éppen egy krikettcsapatnál voltak látogatóban... 😊

 www.vikings.com/media-vault/photo-gallery/Rudolph-Sullivan--H-Smith-Visit-Cricket-Team-In-UK/c57f1a7f-1826-4ae7-9e83-a7d0b6a25592#start
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Akiket eddig nézegettünk különböző alkalmakkor:
Mike Catapano, DL, Princeton (PRI)
Paulus
Őt kevesen ismerik és elég alacsonyan rangsorolják, ami nem csoda, mert az Ivy League-ből jön, viszont ott kiemelkedő volt, 10 meccsen csinált 12 sacket és 16 negatív yardos szerelést, DPOY-nak is megválasztották. Az East West Shrine-on is tetszett a scoutoknak, a felépítése megfelelő 4-3as DE-nek (6-4, 270 font), a combine-ra nem hívták meg de a pro dayén 4.75ös 40yardot futott és 33at nyomott fekve. Egy 6-7. kört szerintem ellőhetnénk rá, ott már úgy sincs nagy vesztenivalónk.helmet
Így van hátsó körökben simán elhozhatjuk azokat a jelöltjeinket akiket a bent lévő legjobbnak tart a szakmai stáb pozíciótól függetlenül. Ezért is ismerkedünk azokkal akik ilyen kincsek lehetnek hátsóbb körökben is.

Ahogy néztem Spielmann amúgy is azt nyilatkozta, hogy a náluk rangsorban lévő legjobb bent maradt jelöltet fogják húzni a Drafton nem feltétlen a pozíciós need sorrend alapján döntenek. Nyilván azért azt is figyelembe véve teszik mindezt, de ha mondjuk WR vagy DT között kell dönteni akkor a bent maradt játékos potenciálja lesz az elsődleges.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Akiket eddig nézegettünk különböző alkalmakkor:
Mike Catapano, DL, Princeton (PRI)
Paulus
Őt kevesen ismerik és elég alacsonyan rangsorolják, ami nem csoda, mert az Ivy League-ből jön, viszont ott kiemelkedő volt, 10 meccsen csinált 12 sacket és 16 negatív yardos szerelést, DPOY-nak is megválasztották. Az East West Shrine-on is tetszett a scoutoknak, a felépítése megfelelő 4-3as DE-nek (6-4, 270 font), a combine-ra nem hívták meg de a pro dayén 4.75ös 40yardot futott és 33at nyomott fekve. Egy 6-7. kört szerintem ellőhetnénk rá, ott már úgy sincs nagy vesztenivalónk.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Akiket eddig nézegettünk különböző alkalmakkor:
SR - Senior Bowl meeting.
EW - East-West Shrine meeting.
COM - Combine meeting.
INT - Interested.
VINT - Very Interested.
PRO - Pro Day meeting.
PRI - Private Workout.

#Vikings 2013 Draft Prospect Meetings

Oday Aboushi, OL, Virginia (SR)
Kiko Alonso, LB, Oregon (PRI)
Terron Armstead, OL, Arkansas-Pine Bluff (EW)
Sam Barrington, LB, South Florida (EW)
Tommy Bohanon, FB, Wake Forest (SR)
Mike Catapano, DL, Princeton (PRI)
Marcus Davis, WR, Virginia Tech (EW)
Andre Ellington, RB, Clemson (SR)
D.J. Fluker, OT, Alabama (PRI)
Collin Klein, QB, Kansas State (EW)
Tyrann Mathieu, DB, LSU (PRI)
Christine Michael, RB, Texas A&M (PRI)
Quinton Patton, WR, Louisiana Tech (COM)
Sean Porter, LB, Texas A&M (SR)
Ty Powell, LB, Harding (SR)
Bacarri Rambo, DB, Georgia (SR)
Sheldon Richardson%, DL, Missouri (PRI) (COM)
Robbie Rouse, RB, Fresno State (SR)
Brian Schwenke, OL, California (SR)
Stepfan Taylor, RB, Stanford (SR)
Manti Te'o, ILB, Notre Dame (COM)
Desmond Trufant, DB, Washington (SR)
Sylvester Williams, DL, North Carolina (VINT)
Robert Woods, WR, USC (PRO)
Blidi Wreh-Wilson, DB, Connecticut (SR)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szerintem nem fog... 😕 (de ne legyen igazam)


még 27
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Washington nagyon szeretné Winfieldet, mert a tárgyalásokon nem csak a szakmai vezetés, de RGIII is bevetették meggyőzés gyanánt.
Azért én bízom benne, hogy hozzánk kerül vissza a keringő végén.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
 www.rantsports.com/nfl/2013/03/29/mike-wallace-turned-down-more-money-from-minnesota-vikings-to-join-miami-dolphins/
Kétlem hogy ennél sokkal többet kiadtunk volna Wallacért.Toca
Szerintem jól jártunk Jenning-sel, igaz Wallace fiatalabb, de nem érne többet mint AP. Itt pedig az övénél nagyobb pénzekről van szó, Jennings jó lesz. (Mint minden mondat végére és mindenkinél megjegyezhető, ha egészséges marad.)

Nem is értem a média ezt miért vette most elő. A két üzlet megköttetett, a jövő eldönti ki járt jól, vagy jobban, vagy ne adj isten rosszul. Biztos csak a Draftig meglévő uborkaszezon miatt hír ez.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
 www.rantsports.com/nfl/2013/03/29/mike-wallace-turned-down-more-money-from-minnesota-vikings-to-join-miami-dolphins/
Kétlem hogy ennél sokkal többet kiadtunk volna Wallacért.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Április 25-én bemutatják a Vikings új felszerelését.